BIG BMW sraz - foto, video ...

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

BIG BMW sraz - foto, video ...

Příspěvek od Misa » 20. 08. 2006 09:32

Výtečná akce :D Kluci zvládli jste to na jedničku, velká pochvala všem pořadatelům :wink:

Fotogalerii ze soboty najdete zde :arrow: http://www.bmwklub.cz/misa/BIG

Obrázek

Obrázek

Obrázek

eRZeta
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zajímavý způsob řízení :D
Obrázek

Přijelo i několik zástupců jiných značek - zde například tříkolka :twisted:
Obrázek
Obrázek

Sprinty
Obrázek

Vyyhlašování nejlepších
Obrázek

Spanilka
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
E36 325iC & E87 120dA

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 20. 08. 2006 10:05

Jako obvykle krasny fotky Miso! Jen by to chtelo nektery zesvetlit :wink:
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 20. 08. 2006 10:37

jj goood fotky, jen moc tmavý.......ale co, budme rádi za něco :-D
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
Dix
Příspěvky: 2807
Registrován: 25. 10. 2004 15:03
Bydliště: Opava/Zlaté Hory

Příspěvek od Dix » 20. 08. 2006 11:26

Super fotky...parádní akce
Moc mě štve, že jsem tam nakonec nemohl jet :cry:
HOTENTOT :twisted:
e30 318i cupé (R.I.P.) & e36 318i touring ALPINA (NA PRODEJ)
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendis
člen E30.cz
Příspěvky: 1526
Registrován: 25. 12. 2004 15:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rendis » 20. 08. 2006 12:23

mám prostě nádherný auto.....:)
e34/M540i
e34/M5 3.6
e34 2.5 24v vanos
ex e36 1.8i R.I.P
2x podauto: 2x1,3 MPi
Schmiedmann.cz

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misa » 20. 08. 2006 12:41

Lopolo, Lukáš: vaší reklamaci se vyhovuje :D prohnala jsem většinu Photoshopem, ale třeba z té spanilky to lepší nebude, prostě holt světla moc nebylo, setovej objektiv nemá jinak zázračnou světelnost a dlouhý časy ze šíbru taky nic moc :D Fotky nejsou dokonalý, nijak jsem se s tím nepárala (někde zůstala vinětace od clony apod.) jela jsem spíš na kvantitu - když moc přebírám, píšou mi pak lidi, proč tam nemaj svou fotku atd. Zkrátka nikdy se nezavděčím všem :wink:
E36 325iC & E87 120dA

Uživatelský avatar
tomik
Příspěvky: 2313
Registrován: 04. 04. 2004 10:14
Bydliště: Dvůr Králové n.Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik » 20. 08. 2006 12:49

Video????
dovoz automobilů,vrakoviště,specializace E30 IS,M3 E30,Alpina.Neregistrován http://tomikauta.webnode.cz

Uživatelský avatar
Honza.net
Příspěvky: 266
Registrován: 04. 06. 2005 14:10
Bydliště: Praha, JM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza.net » 20. 08. 2006 13:06

Pár fotek odemě, ale kvalita bída, holt sem to vše nefotil já :D a hlavní byla kamera.

http://bigbmw06.tuning-team.net/

Na videu usilovně pracuji :D
BMW e39 :)

Uživatelský avatar
Fikux
Příspěvky: 4233
Registrován: 14. 02. 2003 19:22
Bydliště: Zewlákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fikux » 20. 08. 2006 13:13

Míšo sem laik, ale tvoje fotky se mi moc líbí :)
Zewl-crew "M3 E3O rulezzzzz"

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 20. 08. 2006 14:03

takze vytka ze nejsem ani na jedny fotce :lol: no me bawo za to nestalo :lol:

jinak jasne pocasi udelalo dobre podminky pro foceni, na druhou stranu to bylo na skodu, protoze treba posadky jsou videt malokdy...holt se sluncem je to tezke.

Misa zaklady ma, fotit auta pri jizde jeste urcite potrenuje na bawech :wink: rozmazanych casti aut (krome kol) je pri foceni driftu skoda...

tmave fotku zkusit zesvetlit v patricnych programech :wink: casto z toho vylezou jeste lepsi fotky :wink:

priste nefot tolik oblohu :roll: foti se hlavne auta a lidi, fotka ktera ma pulku oblohu je podle me zbytecna prace... :roll:

jinak diky za dokumentaci :wink: ja bych to rozsiril i o fotky "mimo hlavni scenu" - opravy aut, etc...
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

Uživatelský avatar
ruffus
Příspěvky: 496
Registrován: 18. 09. 2005 16:26
Bydliště: Od Kolína

Příspěvek od ruffus » 20. 08. 2006 14:09

No tak to mě potěšilo, že jsem dokonce snad na čtyřech fotkách :D Na to, že auto mám naprosto bez úprav na R14 kolech a při RZ jsem nic moc nepředved (driftovat neumim :oops: ), tak jsem nadmíru spokojenej :lol:
325i '90 -> 325i '88 -> 318iS '90 -> 535i '89 -> 318iS '91 -> e36 325i '92 + Mitsubishi Pajero 3.5 V6 '95 206hp
Obrázek

Uživatelský avatar
lupik
Příspěvky: 405
Registrován: 29. 11. 2005 11:03
Bydliště: Dunkerque, FR

Příspěvek od lupik » 20. 08. 2006 14:28

[CZ]Airwolf[OC] píše:takze vytka ze nejsem ani na jedny fotce :lol: no me bawo za to nestalo :lol:

jinak jasne pocasi udelalo dobre podminky pro foceni, na druhou stranu to bylo na skodu, protoze treba posadky jsou videt malokdy...holt se sluncem je to tezke.

Misa zaklady ma, fotit auta pri jizde jeste urcite potrenuje na bawech :wink: rozmazanych casti aut (krome kol) je pri foceni driftu skoda...

tmave fotku zkusit zesvetlit v patricnych programech :wink: casto z toho vylezou jeste lepsi fotky :wink:

priste nefot tolik oblohu :roll: foti se hlavne auta a lidi, fotka ktera ma pulku oblohu je podle me zbytecna prace... :roll:

jinak diky za dokumentaci :wink: ja bych to rozsiril i o fotky "mimo hlavni scenu" - opravy aut, etc...
ty seš teda případ, jen se hlasitě směju jak blázen :lol: :lol:

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 20. 08. 2006 14:43

lupik píše:
[CZ]Airwolf[OC] píše:takze vytka ze nejsem ani na jedny fotce :lol: no me bawo za to nestalo :lol:

jinak jasne pocasi udelalo dobre podminky pro foceni, na druhou stranu to bylo na skodu, protoze treba posadky jsou videt malokdy...holt se sluncem je to tezke.

Misa zaklady ma, fotit auta pri jizde jeste urcite potrenuje na bawech :wink: rozmazanych casti aut (krome kol) je pri foceni driftu skoda...

tmave fotku zkusit zesvetlit v patricnych programech :wink: casto z toho vylezou jeste lepsi fotky :wink:

priste nefot tolik oblohu :roll: foti se hlavne auta a lidi, fotka ktera ma pulku oblohu je podle me zbytecna prace... :roll:

jinak diky za dokumentaci :wink: ja bych to rozsiril i o fotky "mimo hlavni scenu" - opravy aut, etc...
ty seš teda případ, jen se hlasitě směju jak blázen :lol: :lol:
Co se ti nezda ? Vybaveni ma vic nez dobre. ocenuji jeji snahu, pro ni samotnou je vzdy navic lepsi rozumna kritika nez jen rict "fotky jsou dobre, super atd". Jestli se mam divat na XX srazu s fotkama jedna jak druha (skoro), tak za chvili clovek jen projizdi fotky a hleda takovou, ktera skutecne zaujme...

A kdyz se to Mise podari, tak budu rad. Jen tak dal Miso, ja si snad nekdy tu digi zrcadlovku taky poridim, uz me ty filmy nebavi :evil: :twisted:

treba tohle Obrázek
Vyhlasovani nejlepsich...vime ze oba dva byli na tretim miste...pritom to vypada jako kdyby ten dole dostal cenu utechy a byl jen zklamany...ten kontrast...a pritom byl treti... 8)
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

Uživatelský avatar
Fikux
Příspěvky: 4233
Registrován: 14. 02. 2003 19:22
Bydliště: Zewlákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fikux » 20. 08. 2006 15:04

[CZ]Airwolf[OC] píše:Vyhlasovani nejlepsich...vime ze oba dva byli na tretim miste...pritom to vypada jako kdyby ten dole dostal cenu utechy a byl jen zklamany...ten kontrast...a pritom byl treti... 8)

Jak by asi Míša měla zařídit aby se Lopolo radoval, když mu bylo tak špatně? :lol: 8)
Zewl-crew "M3 E3O rulezzzzz"

Uživatelský avatar
Max-Max
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 8452
Registrován: 04. 10. 2003 02:25
Bydliště: Košice, +421948901915

Příspěvek od Max-Max » 20. 08. 2006 15:12

Airwolfe, ty vole, foto temata si res treba pres SZ nebo na fotoforu, a bud rad ze ses rad. Tve auto klidne mohlo poslouzit jako demonstrativni ukazka zanedbani majitelem nebo jako popelnice a ani nepotrebujes pytlik, kterej ti tak chybel, a kritizujes tady vse.

A mimochodem, vysledky po kontrole organizatoru jsou udajne uplne jiny nez je fotka. :wink:
325i, 635CSiA, FJR 1300A, W638 V220

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 20. 08. 2006 15:23

Max-Max píše:Airwolfe, ty vole, foto temata si res treba pres SZ nebo na fotoforu, a bud rad ze ses rad. Tve auto klidne mohlo poslouzit jako demonstrativni ukazka zanedbani majitelem nebo jako popelnice a ani nepotrebujes pytlik, kterej ti tak chybel, a kritizujes tady vse.

A mimochodem, vysledky po kontrole organizatoru jsou udajne uplne jiny nez je fotka. :wink:
zanedbani majitelem :lol: to bys to musel videt pred tim nez jsem to koupil...diky Hanisovi jsem aspon do toho nevysypal vice nez na to, aby to bylo aspon pojizdne...dik Hanisi 8)

kdyby se kazdy offtopic resil pres SZ tak by tu byl taky klid. tak co jancis ? Navic to ani neni offtopic.

Btw> kdyz ti vadi turovani motoru rano (v kolik ?) tak na autosrazy nejezdi. To jen abys videl, ze kritizovat umis taky dle meho nazoru nesmysne veci.

Ad Misa> At te to dal bavi a jsou cim dale zajimavejsi fotky :wink:
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 20. 08. 2006 15:24

[CZ]Airwolf[OC] píše:
Max-Max píše:Airwolfe, ty vole, foto temata si res treba pres SZ nebo na fotoforu, a bud rad ze ses rad. Tve auto klidne mohlo poslouzit jako demonstrativni ukazka zanedbani majitelem nebo jako popelnice a ani nepotrebujes pytlik, kterej ti tak chybel, a kritizujes tady vse.

A mimochodem, vysledky po kontrole organizatoru jsou udajne uplne jiny nez je fotka. :wink:
zanedbani majitelem :lol: to bys to musel videt pred tim nez jsem to koupil...diky Hanisovi jsem aspon do toho nevysypal vice nez na to, aby to bylo aspon pojizdne...dik Hanisi 8)

kdyby se kazdy offtopic resil pres SZ tak by tu byl taky klid. tak co jancis ? Navic to ani neni offtopic.

Btw> kdyz ti vadi turovani motoru rano (v kolik ?) tak na autosrazy nejezdi. To jen abys videl, ze kritizovat umis taky dle meho nazoru nesmysne veci.

Ad Misa> At te to dal bavi a jsou cim dale zajimavejsi fotky :wink:
btw> Nechte na to vyjadrit Misu a pouzijte SZ na mne, kdyz vam vadi muj nazor prezentovany verejne.
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

Uživatelský avatar
Bajzík
Příspěvky: 3381
Registrován: 17. 08. 2004 08:08
Bydliště: Okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajzík » 20. 08. 2006 15:30

Foto super, když má někdo kecy tak at si zkusí vyfotit driftující auto...

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 20. 08. 2006 16:04

[CZ]Airwolf[OC] píše:
Max-Max píše:Airwolfe, ty vole, foto temata si res treba pres SZ nebo na fotoforu, a bud rad ze ses rad. Tve auto klidne mohlo poslouzit jako demonstrativni ukazka zanedbani majitelem nebo jako popelnice a ani nepotrebujes pytlik, kterej ti tak chybel, a kritizujes tady vse.

A mimochodem, vysledky po kontrole organizatoru jsou udajne uplne jiny nez je fotka. :wink:
zanedbani majitelem :lol: to bys to musel videt pred tim nez jsem to koupil...diky Hanisovi jsem aspon do toho nevysypal vice nez na to, aby to bylo aspon pojizdne...dik Hanisi 8)

kdyby se kazdy offtopic resil pres SZ tak by tu byl taky klid. tak co jancis ? Navic to ani neni offtopic.

Btw> kdyz ti vadi turovani motoru rano (v kolik ?) tak na autosrazy nejezdi. To jen abys videl, ze kritizovat umis taky dle meho nazoru nesmysne veci.

Ad Misa> At te to dal bavi a jsou cim dale zajimavejsi fotky :wink:
No upřímně, moje auto taky není nějaká extra libovice, ale jako když to auto bylo tak strašný nechápu že sis to koupil, byla to jednoznačně nejhnusnější 30ka z klubu a myslim že nás všechny přítomností týhle zrůdy na srazích trápíš už dost dlouho na to abys nenašetřil na jinou, normální 30ku :roll: Fotky bych si dovolil z odbornýho hlediska soudit pokud bych se focením živil nebo kdybych aspoň něco vyfotil a dal to sem, jinak by moje připomínky mohl někdo považovat za neoprávněně stupidní kecy :idea:
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misa » 20. 08. 2006 16:16

Mám se vyjádřit? Tak jo ... ale jak už jsem řekla, vidím sama na svejch fotkách chyby, ale nedávám je na výstavu, tohle je "masovka", nemám čas na ladění takovýho množství ve Photoshopu a dát sem jen tu desítku dobrejch by mi bylo zase líto ... Kritika mi nevadí, kdo mě zná ví, že jsem ke svému focení hodně sebekritická, třeba na digineff jsem si ještě netroufla dát žádnou fotku :lol: ikdyž mě to trochu překvapilo, nikdy jsem si nevšimla, že je tu tak pozorné a kritické obecenstvo :D

ad rozmazání části auta při driftu (třeba http://www.bmwklub.cz/misa/BIG/images/DSC_1228.jpg) - fotila jsem při erzetě, kde se o moc velkém driftování mluvit nedalo - nic ve zlém - spíš se tak házely boky a předek a zadek jede většinou jinou rychlostí ... plynulý drift je samozřejmě něco jiného pro focení, tam jsou všechny části stejně ostré i při dost dlouhých časech (http://www.bmwklub.cz/misa/drift.kamen/ ... G_6026.jpg , http://www.bmwklub.cz/misa/sosnova.best ... CT2619.jpg)

že tam není tvoje mě mrzí, ale rozhodně to není záměr ...

k dalším tematům fotografií - nejsem jediná, kdo fotil, a vím, že focení lidí baví Mišku, má výborné momentky třeba ze Sosny, taktéž statická dokumentace vozů, v tom je výborná Sibyla, dokáže auta na srazech fotit ze zajímavých úhlů, zvýraznit detaily, já pro tohle cit nemám ...
a jen doufám, že je tahle diskuze neodradila a že se tu jejich i ostatních lidí fotky objeví brzo a dotvoří ten celkový obrázek :P

a že se Lopolo tvářil jak boží umučení, tak to bohužel neovlivním :lol:

co tam ještě bylo ... jo ta obloha, tu mi neber jo, trénuju si práci s polarizákem :lol:
Naposledy upravil(a) Misa dne 20. 08. 2006 16:24, celkem upraveno 1 x.
E36 325iC & E87 120dA

Odpovědět