
Predám motor 2.7 ETA
Predám motor 2.7 ETA
Mám na predaj motor 2.7 Eta je to 120 koňová verzia. Nemám kabeláž a hadicu do sania ale má originál RJ a ešte druhu chipnutu na 180 koní je k tomu aj prevodovka kardán a zavarený difer spolu to dám za 180 €. Dôvod predaja nevyužijem motor a ak niekto by mal záujem o takýto typ motoru rad mu ho predám. S pozdravom 

Može to tak byť nemusí ja som ten motor nechipovalChuck47 píše:aha, takze z motoru, ktery diky specificke hlave atd ma z velkyho obsahu jen 122ps a kde se prerobenim na 2.7i da dostat pri pouziti bezne dostupnych dilu z jinych motoru rekneme 170-180ps, dostanes chipem 180ps?
a tak smich leci, obzvlaste po ranu


jednotka

Takhle jednoduchý bych to taky chtěl.
Nechci zasírat inzerát
Ani se s nikym hádat nebo vyvolávat nepokoje.
Jen mi přijde nefér vůči potencionálním zájemcům, kteří třeba uplně neví o co jde, šířit tady milný informace, a to že jednotkou s chipem vytáhneš z M20B27 180 koni.
Jestli se nepletu
Tak pokud je to jednotka určená pro ostrou etu, tedy 2.7i, bude to Motronic 1.1/1.3, tím pádem ji stejně nezapojíš na původní etu, už jen protože má uplně jinej konec. Klasicka Eta tj. 2.7e má v jednotce program Motronic 1.0.
Jen bych rad uvedl veci na pravou miru
E28 525e
Ale ak čitate riadne inzerát píšem že je to 120 HP verzia. to že je tam ta druhá RJ nachipovaná to je pravda ale nikde som nepísal že je to ostrá ETA alebo že to musite mať zapojenu práve tu RJ ktora má mať 180 koní. základ je ten že je to 120 konovoá verzia teda presnejšie 122 a oto Vám hlavne ide. Takže neviem prečo rozoberáte chipnutu RJ.