Je tmaasi tak 20:00, přijedu na křižovatku, rozhlidnu se, čekám, mam místo, auta daleko, šlapu na plyn - 1,2,3 - su dvacet metru za křižovatkou a rana jak prase.
Nějaký pán z polska si to mašíroval kilem na padesatce a este ke vsemu se asi zrovna nedival, protoze gumovat zacal az v krizovatce. Takze auto na odpis,ale nikomu se nic nestalo. doufam ze s toho budou aspon nejaky chechtaky z pojistovny. V kufru sme meli nastroje - docela na pres a diky Bohu to taky prezili, jen futraly sou KO, ale aspon je videt ze se vyplati.
Jinak sem musel premejslet, ze obcas k necemu ty predpisy jsou, a ze zrovna v tech mistech je malokdo dodrzuje. kdyz sme tam tak postavali s flojdama tak kolem nas prohrcelo hned nekolik aut minimalne kilem.
a par fotek na zaver (z mobilu - snizena kwalita) jak se teda dela z jetty golf
Vsimnete si jak to podebral z prava a jak je cely auto jakoby zlomeny - zadek nahoru




