Piskovani a lakovani elektronu

Co a jak opravit v E30? Standardní servisní úkony. A podobně.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Piskovani a lakovani elektronu

Příspěvek od Dan td » 17. 02. 2003 20:35

Mate nekdo radu, kde a hlavne za kolik to v Praze delaji ? Potrebuju celou sadu, tj. ctyri kusance... :idea:

Uživatelský avatar
Macek
Příspěvky: 4100
Registrován: 12. 02. 2003 06:11
Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek » 18. 02. 2003 08:07

Jmenuje se to Rogi a je to kousíček od Prahy směrem na Jesenici...ta silnice je pokračováním Vídeňské ulice a je to při výjezdu z Prahy po levé straně těsně před Safinou...
Chce to tam ale dát nejdřív na opískovaní a posléze jim zavolat, že to chceš i olakovat (chce to ale vědět číslo barvy)
Sem to tam dal asi před 4 rokama otryskat a olakovat a pak se to loupalo, pač na tryskání se vysrali

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 18. 02. 2003 18:48

Macek píše:Jmenuje se to Rogi a je to kousíček od Prahy směrem na Jesenici...ta silnice je pokračováním Vídeňské ulice a je to při výjezdu z Prahy po levé straně těsně před Safinou...
Chce to tam ale dát nejdřív na opískovaní a posléze jim zavolat, že to chceš i olakovat (chce to ale vědět číslo barvy)
Sem to tam dal asi před 4 rokama otryskat a olakovat a pak se to loupalo, pač na tryskání se vysrali
A na kolik to asi vyslo ? :o

Uživatelský avatar
Dave
Příspěvky: 183
Registrován: 12. 02. 2003 19:53

Pískování

Příspěvek od Dave » 19. 02. 2003 20:07

:P měl jsem tam kola před rokem je to kousek za Brejlou na levý straně. Jsem spokojenj vůbec se to neloupe a vypadá to super a navím mě to nestalo ani koruno jelikož to jsou trubky. Nechal jsem si tam opiskovat a lakovat kola rekli mi ze to bude do týdne ale nestihli to a ja pak odjel na dovcu. Kdyz jsem se vratil tak jsem tam zajel ale meli zavreno a byl tam jen skladník a ten mi dal moje super nalakovaný kola jen tak bez podpisu a bez placení tak jsem si je naložil a odjel od tý doby se mi od nich nikdo neozval. a mám ještě od nich potvrzenej papír že jsem jim tam ty kola dal tak si je asi pudu vyzvednout.... :P :wink:

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 773
Registrován: 17. 02. 2003 15:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pískování

Příspěvek od Robert » 22. 02. 2003 09:05

No ta tvoje story je libůzní Dave.. Takhle bych potřeboval nakupovat častěji.
Co vím tak většinou to stojí 500kč za opískování a 500kč za komaxit na jedno kolo. Což tě vyjde na 4000,-komplet a to už není nejmíň. Teď si je budu dávat opískovat k jednomu člobrdovi do Senohrab a mělo by to stát cca 250-300kč/ks. Ten komaxit ještě zjistím kde a za kolik pač jedinej levnej vím až v Krkonoších. :? Pak dám vědět jak to dopadlo.

Odpovědět