Navruhji novou sekci

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Navruhji novou sekci

Příspěvek od DAN » 28. 01. 2011 20:04

Pro některé jedince, kteří třeba rok aktualizují svůj inzerát, který začíná slovem KOUPÍM a přitom nejsou ochotni za poptávanou věc zaplatit tržní cenu.

Nová sekce by se mohl jmenovat - "jsem vychcanej švorcák - poptávám za dovoz".

Aby si to někdo zbytečně nevzal osobně - jsou samozřejmě i vyjímky - poptávaná věc se behěm roku skutečně v odpovídající kvalitě neobjevila !

Když se to vezme v tom nejlepším smyslu, tak by to snad ani nemuselo nikoho urážet. Myslím si - proč nakonec ne ?

Já bych si třeba hned dal inzerát - hledám sponzora - chtěl bych zase začít kouřit, ale nemám na to prachy - stačilo by mi měsíčně cca 5000,- .
Tomu, kdo mě bude sponzorovat slíbím kouřem nezkurvené orgány v případě že chcípnu dřív než on - díky kouření ( snažil bych se samozřejmě prokouřit do extraligy ) je ta šance velká ( když budu kouřit za repre, tak si myslím, že ta šance třeba na brzlík poroste geom. řadou ). :idea: :wink:

:twisted:
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 28. 01. 2011 23:27

Dane, ty nikdy nesklameš... Ale drž to, čteme Tě rádi :wink:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Navruhji novou sekci

Příspěvek od Venca » 29. 01. 2011 17:43

DAN píše:..... - hledám sponzora - chtěl bych zase začít kouřit, ale nemám na to prachy - stačilo by mi měsíčně cca 5000,- .
Tomu, kdo mě bude sponzorovat slíbím kouřem nezkurvené orgány v případě že chcípnu dřív než on - díky kouření ( snažil bych se samozřejmě prokouřit do extraligy ) je ta šance velká ( když budu kouřit za repre, tak si myslím, že ta šance třeba na brzlík poroste geom. řadou ). :idea: :wink:

:twisted:
Znám někoho, kdo bafá výborné cigarety PRINCE.
Dotyčná osoba toto kuřivo nejméně po jistou dobu bafala zdarma, high direct-sponzoring prováděla přímo firma produkt vyrábějící.
Nakonec osoba na tom ještě začala vydělávat těžkou vatu a v současné době je za mnoha a mnoha vodami (navíc se ovšem těžce mediálně proflákla).
Zda má též nějakou dohodu o orgánech, netuším - v luxusu se ovšem topí těžce...
------------------------
...jsem kapku přepracovanej a melu z hladu - veškerá podobnost s politicky vysoce exponovanou osobou je čistě náhodná...


:twisted:

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 29. 01. 2011 21:22

Ty jo, vůbec mě nikdo nenapadá - Sašenka Vondrů ? ( zmrd všech zmrdů). Ale jak jsi to zmínil - ono to vypadá, že tam kradou snad úplně všichni. :roll: :twisted: Já myslel, že se najde pár co ještě nedostali příležitost. Ani hovno jak to tak vypadá - všichni skočili na lep imperialistům, podplácečům, korupčníkům,... :twisted:

Jinak ještě bych si dovolil k tématu, kteréžto jsem si dovolil ...

Nikoho nikdy nenaštvalo, když je někdo tak drzej, neomalenej, vychcanej - publikuje svou potřebu - v sekci "koupím" napíše, dost často lámanou češtinou svou poptávku ? Někdo na to reaguje - napíše nabídku,... a ono hovno.
Dám příklad - Koupím ventilek, tel: prdelhovno prdel. Někdo mu tam napíše - mám, cena 3,- CZK a inzerent v ideálním případě napíše pod to : "akt", "upík", debilní smajlík - nejlépe tento - :wink: ,..., někdo další,... :twisted:

Já, když něco potřebuju, chci, tak sám scháním, hledám, procházím inzeráty. Najdu někoho, kdo má věc, kterou chci a pak s ním jendám o ceně.

V dnešní době nic neváží méně než slib a otravovat svou neomaleností ( jsem tady potřebuju poradit, "nakoupit", nejlépe max. za děkuju - poserte se ze mě ) není ostuda.
BMW The Ultimate Driving Machine

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 30. 01. 2011 10:23

DAN píše:Ty jo, vůbec mě nikdo nenapadá - .
- oh, na jména zde příliš veřejno...
:twisted:
DAN píše:.... - Koupím ventilek, tel: prdelhovno prdel. Někdo mu tam napíše - mám, cena 3,- CZK a inzerent v ideálním případě napíše pod to : "akt", "upík", debilní smajlík - nejlépe tento - :wink: ,..., někdo další,... :twisted:

Doba je prudce tržní, čas jsou prachy a přemýšlení bolí (zvlášť jednoduššího tvora).

Další sekci pro ně ale neee, už jich zde hafo....

.

Uživatelský avatar
Crazytony
Příspěvky: 1420
Registrován: 13. 05. 2006 20:01
Bydliště: Cheb+Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crazytony » 30. 01. 2011 11:10

Myslím že za pár let by se to tu mohlo vyvinout v jinou úroveň. Až bude pro většinu tříca stará plečka a nebude to už levné Bmw se soustou N.D. prakticky za odvoz. Kdy pozici e30 zcela nahradí e36 (je to v běhu). Pak až se o e30 budou zajímat jen její skuteční a skalní fanoušci. Třeba to tu dospěje k tomu, že sekce koupím a nejen tato bude obsahovat normální inzeráty...
Nejkrásnější pohled na svět je z BMW
325ic

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 30. 01. 2011 12:41

Crazytony píše:Myslím že za pár let by se to tu mohlo vyvinout v jinou úroveň. Až bude pro většinu tříca stará plečka a nebude to už levné Bmw se soustou N.D. prakticky za odvoz. Kdy pozici e30 zcela nahradí e36 (je to v běhu). Pak až se o e30 budou zajímat jen její skuteční a skalní fanoušci. Třeba to tu dospěje k tomu, že sekce koupím a nejen tato bude obsahovat normální inzeráty...
Tak v takovým případku jsem přesvědčen, že cena dobrých ND na E30 bude jedině růst. Tak jako je tomu např. v Německu,..

- co přestává existovat, toho tržní cena roste

dobrá E30 má už i u nás vyšší cenu jak většina E36
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
tomik
Příspěvky: 2313
Registrován: 04. 04. 2004 10:14
Bydliště: Dvůr Králové n.Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik » 31. 01. 2011 18:43

Proto,už když někdo něco schání a já to mám,tak to ani nenabízím,protože vždy se najde socka která potřebuje na cigarety a na dvě piva nabídne věc v ceně 500kč za 100kč.Poptávající co má o věc zájem má už jen na cigarety čeká až to někdo nbídne za odvoz...
dovoz automobilů,vrakoviště,specializace E30 IS,M3 E30,Alpina.Neregistrován http://tomikauta.webnode.cz

Uživatelský avatar
Crazytony
Příspěvky: 1420
Registrován: 13. 05. 2006 20:01
Bydliště: Cheb+Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crazytony » 01. 02. 2011 10:12

Nakonec stejně nemá na benzin takže si pro to nakonec ani nepřijede i kdyby to bylo za poděkování..
Nejkrásnější pohled na svět je z BMW
325ic

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 01. 02. 2011 21:21

dumping mě moc nezajímá - obchod je věcí smluvních stran

Na co poukazuju, je skutečnost, že někteří plodní umělci vyserou několik inzerátů v sekci "koupím" a přitom pro ně nákup čehokoli vlastně ani není aktuální, nebo nemaj vůbec v úmyslu cokoli kupovat = zaplatit za věc, kterou by rádi měli. Takovej blbec dostane spoustu relevantních nabídek, ale nereflektuje na ně - jeho jedinou odpovědí na nabídky je : "upík", "aktuál(ní)",... Je vidět, že jeho inzerát je k hovnu - neplní účel. Jejich často jedinou snahou, o získání věci, je napsání inzerátu. Víc nic - neschání, nehledají,... jen v podstatě staví na odiv svůj velkorysý zájem - postarejte se o mě - nabídky do SZ,.. nebo ještě lépe - tel: =moc sem nechodím ...
Já se zamýšlím, proč k tomu u některých konkrétních chronických poptávačů, prudilů, otravovačů, neomalených, nestydatých vychcanů - přiznejme si - jsou tací mezi námi ( tady není žádnej spolek úžasných lidí, kamarádů ) - dochází. Oni prostě nejsou ochotni za ty věci platit. A tak by pro ně jistě nebylo ostudou ( pro ně není nic ostudou - jsou zvláštním druhem blbců - tzv. blbec neomalenýnestydatý) inzerovat v sekci - "ZA DĚKUJU", "ZA ODVOZ",.... tím by se zamezilo mnohým nedorozuměním. Mě vždycky nasere, když takovýmu poptávači zpracuju poptávku a on se nenamáhá ani odepsat ( = elementární slušnost !!! ) - nemám vůbec prachy, seš drahej,.... , jen inzeruju, že bych rád něco pro mě nového vlastnil, ale nickupovat nehodlám - nejsem blázen ... - tak ale by to nemělo být v sekci "koupím" - tam to podle mě nepatří.


:roll: dělám si z toho prdel - je to skoro jedno

Míru zdar.
BMW The Ultimate Driving Machine

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 01. 02. 2011 22:09

DAN píše:dumping mě moc nezajímá - obchod je věcí smluvních stran

Na co poukazuju, je skutečnost, že někteří plodní umělci vyserou několik inzerátů v sekci "koupím" a přitom pro ně nákup čehokoli vlastně ani není aktuální, nebo nemaj vůbec v úmyslu cokoli kupovat = zaplatit za věc, kterou by rádi měli. Takovej blbec dostane spoustu relevantních nabídek, ale nereflektuje na ně - jeho jedinou odpovědí na nabídky je : "upík", "aktuál(ní)",... Je vidět, že jeho inzerát je k hovnu - neplní účel. Jejich často jedinou snahou, o získání věci, je napsání inzerátu. Víc nic - neschání, nehledají,... jen v podstatě staví na odiv svůj velkorysý zájem - postarejte se o mě - nabídky do SZ,.. nebo ještě lépe - tel: =moc sem nechodím ...
Já se zamýšlím, proč k tomu u některých konkrétních chronických poptávačů, prudilů, otravovačů, neomalených, nestydatých vychcanů - přiznejme si - jsou tací mezi námi ( tady není žádnej spolek úžasných lidí, kamarádů ) - dochází. Oni prostě nejsou ochotni za ty věci platit. A tak by pro ně jistě nebylo ostudou ( pro ně není nic ostudou - jsou zvláštním druhem blbců - tzv. blbec neomalenýnestydatý) inzerovat v sekci - "ZA DĚKUJU", "ZA ODVOZ",.... tím by se zamezilo mnohým nedorozuměním. Mě vždycky nasere, když takovýmu poptávači zpracuju poptávku a on se nenamáhá ani odepsat ( = elementární slušnost !!! ) - nemám vůbec prachy, seš drahej,.... , jen inzeruju, že bych rád něco pro mě nového vlastnil, ale nickupovat nehodlám - nejsem blázen ... - tak ale by to nemělo být v sekci "koupím" - tam to podle mě nepatří.


:roll: dělám si z toho prdel - je to skoro jedno

Míru zdar.
Mohls ještě dodat, jak onu sekci pojmenovat.
Třeba "Výserná"...

:twisted:

Uživatelský avatar
Lukša
Příspěvky: 1427
Registrován: 09. 03. 2008 18:02
Bydliště: WallachianKingdom

Příspěvek od Lukša » 02. 03. 2011 23:15

mno chlapi, osobně sem se mnohokrát setkal s tím, že prodávám díl v hodnotě nového neoriga třeba za 4200 a já zaň chci 1200- dohoda a ozve se vyčůránek, že dá 500 a kdy mu to dovezu- nereaguji, jinak bych musel dát pěst

že se to děje na renaultckubu, ok, seru na ně a nechodím tam, nejezdím na jejich srazy a dělám, že je neznám

ale už se mi to párkrát stalo i tady, což mě mrzí

Odpovědět