Nabidka - hosting + design

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogger
Příspěvky: 179
Registrován: 17. 01. 2010 22:36
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Nabidka - hosting + design

Příspěvek od Frogger » 25. 12. 2010 23:19

Ahoj klubaci,
tak jelikoz jsem jiz take konecne zaplatil clenstvi, E30 forum je uz nejaky cas ma veeelmi casto navstevovana stranka a E30 ziju, mel bych pro vas nabidku.

Mohl bych poskytnout vynikajici hosting pro cely web a/nebo novy design webu, fora ci obojiho. Nic bych za to nechtel ;). Jen v pripade nejake extra zateze nejaky symbolicky poplatek za hosting.. Clenske poplatky by se pak daly vyuzit jinak, napr. klubovymi samolepkami atp.. to uz je na fantazii :) .

Berte to jako nabidku. Pokud bude zajem tak se dohodneme, pokud ne tak se nic nedeje :)
BMW X5 4.4i, BMW 735iA, BMW E30...

www.vasemisto.cz

Uživatelský avatar
Frogger
Příspěvky: 179
Registrován: 17. 01. 2010 22:36
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frogger » 02. 01. 2011 23:16

Když nic, tak asi nic.... :D
BMW X5 4.4i, BMW 735iA, BMW E30...

www.vasemisto.cz

Uživatelský avatar
ondra_m
Site admin
Příspěvky: 2704
Registrován: 11. 02. 2003 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondra_m » 02. 01. 2011 23:43

Přečetl jsem si to až ted, přiznávám, že už dáávno nečtu vše, takže jsem ti toho prostě nevšiml - píšu ti SZ....

Jinak pro ostatní....má se to tak, že za dobu existence fóra, jsme se několikrát stěhovali a vždy když to bylo zadarmo bez omezení tak se po čase objevilo, že to zas tak bez omezení není, nebo kvalita služby byla bídná...
Takže jsme postupem času došli k tomu co vlastně všichni víme, že kvalita nikdy není zadarmo.
Ondra ex.M-Fahrer

Odpovědět