je to ještě klub příznivců BMW E30???

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Uživatelský avatar
BOOST
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 4835
Registrován: 07. 09. 2003 20:55
Bydliště: Někde kolem středu

Příspěvek od BOOST » 11. 02. 2008 16:07

hanys píše:Zase to samé jeden háže špínu na druhého, ale ruku na srdce by si měl dát každý a jediná možnost jak to vymýtit je začít znovu :!:
Tak nevím, jak hodně sleduješ jak tady na fóru tyhle problémy začaly, ale říct v podstatě, že všichni mají svojí vinu, to mi něpřijde, že moc odpovídá realitě. Mě teda moc nepřijde, že za to můžou všichni, ale že to spíš způsobily konkrétní osoby. Teď už je to jedno, stejně to už většinu lidí, co měli nějakej hodnotnej přínos pro tohle fórum, otrávilo natolik, že už sem buď nechodí, nebo zvažují, že to tu zabalí, jak psal Balda, tak mě už to taky přestává bavit.
E30 340ic V8 6q- EX
E39 M5-AC Schnitzer shortshift, AC Schnitzer racing wheels type III 19", AC Schnitzer rear roof spoiler, AC Schnitzer ECU, AC Schnitzer suspension, LPG-power :twisted:
SUZUKI GSX-R 600 K6 - GSX-R 1000 K7 :twisted:

pavel.de
Příspěvky: 16
Registrován: 17. 12. 2007 13:19
Bydliště: Berlin- Frydek

Příspěvek od pavel.de » 11. 02. 2008 18:48

Myslím, že Hanys má částečně pravdu, my jsme na scéně BMW asi patnáct let a nikdy se nestávalo to co se deje tady. Vždy ti mladí respektovali ty starší a tak by to mělo zůstat. Hanys byl sice taky rebel, ale ho ti starší vždy brali pro jeho profesionální přístup a pracovitost, myslím, že ti co ho znají tak ví, že s těma staršíma a to někteři už jsou dědci vycházel perfektně a byl respektován a proto mu musím dát za pravdu.

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 11. 02. 2008 18:52

Max-Max píše:hlavne je v pozadi videt, ze nejvice krici, urazi se a ukazuji prstem na jine lidi ti, kteri nikdy nikomu nepomohli, meli jen plnou hubu kecu, tuzerskych rad a kopec postu o nicem. Je treba se zamyslet nejdriv sam nad sebou, stat si za slovem a pokud je to potrebne, musi se clovek omluvit. To ovsem v dnesni multikulti spolecnosti rozmazlenejch decek a nedostatku jinejch autorit je uz jaksi nemoderni.

Pokud by nekdo chtel konkretni priklad, mame tady jednoho, kterej je moralne nejvic na vysi, vzor dokonalosti a svete div se, v jakemkoliv sporu zacne invektivy, slovni utoky a hanobeni osoby vzdy pouzivat jako prvni.
Není jen jeden, je jich tu mnohem víc ... :? :lol: Pokud chceš, napíšu ti "Horisův seznam" ... :wink:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
Max-Max
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 8452
Registrován: 04. 10. 2003 02:25
Bydliště: Košice, +421948901915

Příspěvek od Max-Max » 11. 02. 2008 23:54

horis píše:Není jen jeden, je jich tu mnohem víc ... :? :lol: Pokud chceš, napíšu ti "Horisův seznam" ... :wink:
je to verejne forum, pis si co chces
325i, 635CSiA, FJR 1300A, W638 V220

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 12. 02. 2008 01:49

horis píše:
Max-Max píše:hlavne je v pozadi videt, ze nejvice krici, urazi se a ukazuji prstem na jine lidi ti, kteri nikdy nikomu nepomohli, meli jen plnou hubu kecu, tuzerskych rad a kopec postu o nicem. Je treba se zamyslet nejdriv sam nad sebou, stat si za slovem a pokud je to potrebne, musi se clovek omluvit. To ovsem v dnesni multikulti spolecnosti rozmazlenejch decek a nedostatku jinejch autorit je uz jaksi nemoderni.

Pokud by nekdo chtel konkretni priklad, mame tady jednoho, kterej je moralne nejvic na vysi, vzor dokonalosti a svete div se, v jakemkoliv sporu zacne invektivy, slovni utoky a hanobeni osoby vzdy pouzivat jako prvni.
Není jen jeden, je jich tu mnohem víc ... :? :lol: Pokud chceš, napíšu ti "Horisův seznam" ... :wink:
Pošleš mi ho SZ? :lol:
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
pavel1164
Příspěvky: 369
Registrován: 19. 08. 2007 16:56
Bydliště: Chomutov

Re: je to ještě klub příznivců BMW E30???

Příspěvek od pavel1164 » 12. 02. 2008 19:01

Balda píše:O těchto stránkách jsem se dozvědel z časopisu speed z recenze o E30 asi před devíti lety. A nějak se mi tu přestává líbit! Proč!?
Poslední dobou se tu rozmáhaj písemný pomsty a vulgarizmy. Je to na uváženou! Copak moderátoři nemaj možnost to tu pročistit a udělat nějaký zabezpečení proti těmto individuím? Např. udělat nováčkům omezený přístup a zachovat tak tomuto servru čest? Co servru, ale halvně BMW? Nebo kvůli čemu to tu vzniklo!? Pokud servr zmutoval na fórum osobních problémů pro veřejnost tak tu končím! Kdo se přidá? :idea:

Nevím,proč si bereš na mušku zrovna nováčky,když s nepříjemnostmi,které tady popisuješ, se setkávám spíše u těch "služebně staršich".

Uživatelský avatar
aula
člen E30.cz
Příspěvky: 1924
Registrován: 26. 11. 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aula » 12. 02. 2008 23:55

Venca píše:Zavádět tu nějaký restrikce typu "BAN" je samozřejmě volovina až půdu - každý, kdo trochu chápe funkci, musí vědět, že blokování přezdívek je k ničemu, stejně jako zhovadilost s blokováním IP adres.
No já nevím jak u ostatních, ale mě bloknout všechny ip, ze kterých mám na forum přístup = pro mě odříznutí (tipnu že i pro většinu zde) , nějaké proxiny u mě nepřipadaj v úvahu.
325iC: LSD, StarTec, semi M-Technic I, Smoked Hella

Uživatelský avatar
psena
Příspěvky: 510
Registrován: 02. 02. 2004 16:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 13. 02. 2008 01:03

E30 ted proziva upadek clenske zakladny, ale par let a naopak zakladna zase bude poctivejsi a kvalitnejsi..a za 30 let uz to bude pro hornich 10 000 :D
E 34 M5

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Re: je to ještě klub příznivců BMW E30???

Příspěvek od KuaJa » 13. 02. 2008 10:17

pavel1164 píše:Nevím,proč si bereš na mušku zrovna nováčky,když s nepříjemnostmi,které tady popisuješ, se setkávám spíše u těch "služebně staršich".
většinou jsou za největšími flejmy, nejbrutálnějšími urážkami a největší namistrovaností a arogancí uživatelé, kteří jsou tady poměrně krátce - a tohle forum už pár let funguje - nikoho neznají, o nikom nic neví, o problematice taky vědí houby, ale hádají se všema, nadávají, jak jsou všichni arogantní a nepomůžou jim (po odpovědi "mačkni tlačítko ""hledej"") atp.
Služebně starší už většinou do těch sra**k nemají ani chuť zasahovat.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Odpovědět