Smazání příspěvku

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
desp
člen E30.cz
Příspěvky: 308
Registrován: 08. 10. 2003 18:19
Bydliště: Praha

Smazání příspěvku

Příspěvek od desp » 15. 12. 2007 12:05

Takže se zařazuji s dotazem, který z adminů, resp. moderátorů mi smazal příspěvek v So 15/12 kolem 11,40 hod v sekci Prodej - Auta, kde jsem pouze varoval před pojmem "super stav" na základě negativních zkušeností od tohoto prodejce. Myslím si, že zrovna já nejsem žádný štváč či prázdný tlachal, který semení ke každému tématu. Nejsem žádný malý kluk, jsem již postarší člověk (50 let) a mám rád BMW - prostě jsem již musel reagovat po tom podvodu, kterého se na mě při prodeji cabria tento prodejce před rokem dopustil. TO MÁM ZALOŽIT SPECIELNÍ TÉMA " Podvůdky, sviňárny a křivárny prodejce Tomíka"? Nechtějte mě rozčílit - žádám vysvětlení i jako sponzorovi. A jest-li je někdo domluvený s Tomíkem a budou se zamazávat křivárny, tak tady bude za velice krátkou chvíli řada podvedených a naštvaných lidí. A to chcete? Ať se mi ozve, klidně i přes SZ, ten hrdina mazal, najde-li ovšem odvahu.
desp sen.
-=www.desp.ic.cz=- BMW fun site

Uživatelský avatar
desp
člen E30.cz
Příspěvky: 308
Registrován: 08. 10. 2003 18:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od desp » 15. 12. 2007 16:39

Děkuji příslušnému adminovi, resp moderátorovi za korektní vysvětlení smazání mého příspěvku (přes SZ).
To však nic nemění na tom, že mám krajně negativní zkušenosti se zdejším prodejcem vozů a ND Tomíkem, před kterým s plnou vážností a odpovědností varuji.
desp sen.
-=www.desp.ic.cz=- BMW fun site

Uživatelský avatar
tomik
Příspěvky: 2313
Registrován: 04. 04. 2004 10:14
Bydliště: Dvůr Králové n.Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik » 21. 12. 2007 12:52

:?:
nějak si nejsem vědom důvodem nespokojenosti.
žádám tedy o vysvětlení at veřejně,či do SZ.
dovoz automobilů,vrakoviště,specializace E30 IS,M3 E30,Alpina.Neregistrován http://tomikauta.webnode.cz

Uživatelský avatar
desp
člen E30.cz
Příspěvky: 308
Registrován: 08. 10. 2003 18:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od desp » 21. 12. 2007 15:20

Stalo se podrobně přes SZ - uvidíme reakci. Nejsem zastáncem vyřizování si účtů, resp. praní špinavého prádla přes druhé, potažmo neinformované. Nikdy bych toto nenapsal, protože jsem se styděl sám před sebou za svou naivitu, ale doslova mě vytočila skutečnost okamžitého (do cca 15 min) smazání mé drobné poznámečky v další lákavé nabídce tohoto prodejce.
Prosím vás všechny, nerozvádějte zde žádnou diskusi. To je opravdu mezi mnou a Tomíkem a my si to spolu vyřídíme. Buďte ujištění, že v mých 50ti letech nebudu mít sebemenší problém v případě, že mi Tomík dokáže můj omyl, se tady veřejně Tomíkovi omluvit.
Děkuji.
desp sen.
-=www.desp.ic.cz=- BMW fun site

Odpovědět