Mazani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Uživatelský avatar
vlada320
Teenager
Příspěvky: 3127
Registrován: 18. 09. 2005 20:24
Bydliště: žeby skleroooza :-)

Příspěvek od vlada320 » 20. 11. 2007 11:21

tyhle veci se tezko uplatnujou stejne jako napriklad ze kdyz je napsano na dverich hodspody ze tem co nekourej je vstup zakazan nebo neco podobnyho tak je to taky protipravni.a malo kdo to vi
Moje budoucí láska-BMW E30 320i Cabrio, v barvě briliantrot a úpravě M-Technic 2 :-)

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 20. 11. 2007 11:37

Vlado, nemel totální kraviny - oni tě tam s tvojí vodičkou prostě ani nepustí dovnitř, i když máš platně koupenej lístek - a ty můžeš použít násilí - vstupuješ do soukromého objektu - a policajti vyvedou akorát tebe a problém bude mít kdo? - ochranka, že ti neprotočili turnicat? Nikdo nemá právo tě kvůli vodě zmlátit, ale prostě tě tam nemusí pustit - jak snadno a efektivně vymahatelné pravidlo. A můžeš se jít soudit.
Když začneš hajlovat a vyvede tě ochranka a ne policajti - myslíš, že na to mají ze zákona právo? Myslíš, že z toho budou mít problém?
Meleš úplný kraviny - máš někde v zákoně, že za jízdu v tramvaji musíš platit??? a stejně tě k tomu nutí policajti i právní řád.

Chci vidět nekuřáka, kterýho nepustí do hospody - ale to, co píšeš už je zase protiprávní z jiného důvodu - i živnosťák by ti sebrali. Meleš zase něco, co si myslíš, že není upravený a je to velký tajemství a ono to tak není.
Nikde jsem nenapsal, že co není v zákoně je špatně vymahatelné :idea: Když tu budu vymáhat, že na foru nesmí být lidé s čevenýma autama, tak je prostě promažu a je to - zkus to někde napadnout :D můžeš soud, ombudsmana, stížnost na NHL.
To jsou věci, který ani nemusíš číst v právních knihách - stačí se zamyslet.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
Mano
Příspěvky: 494
Registrován: 06. 08. 2007 21:53
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Mano » 20. 11. 2007 11:49

Ty vole ten vlada je takovej kokot ze to snad neni mozny toho cloveka bych chtel nekdy videt ten musi vypadat na facku uz od pohledu vzdycky v te svoji hlave vyplodi nakej nesmysl se kterym se tady rozdeli i kdyz na to uz asi neni nikdo zvedavej a vetsinou je to takovej nesmysl ze ostatni clenove se neudrzi a musi reagovat na vysvetlenou a ten debil vlada ze sebe udela vzdy akorat jeste vetsiho blbce nez za kteryho ho tady vsichni maji!!!!!Vlado podle toho co ctu musis bejt vylizana hlava ktera snad normalne neuvazuje tod vse uz se k tobe nebudu vracet ani se obtezovat reagovat na tvoje kvakani!!

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 20. 11. 2007 13:08

for Kuaja

Pokud nelžeš a máš skutečně vysokoškolské vzdělání právního charakteru, napíšu něco málo k tomuto tématu, které se na fórum o BMW nehodí. Prosím ostatní "právníky" vzdělané především z médií typu TV Znova, Blesk..., zde z fóra co opsali a pochytili, z hospody.... atd, aby nereagovali, neboť na jejich naprosto mylné, ba až směšné odpovědi nebudu brát žádný ohled..... :lol: :?

Neber to osobně, ale od malička nemám rád zasraný a zkorumpovaný právníky, kteří jenom kazí práci policie, soudu a ostatních orgánů činných v trestním řízení .... Proč ??? Jenom hájí zmrdy, šmejdy, zloděje a vrahy .... a pak to tady vypadá, jak to vypadá. Někdo nemá rád policii, někdo advokáty .... :wink:

P.S. - já osobně již nemám co dodat, třeba se k tomu nějaký JUDr. či Mgr. ještě vyjádří 8)
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 20. 11. 2007 13:27

nesmíš zapomenout že právníci sou i lidé(státní zástupci), kteří posílají "zmrdy, šmejdy, zloděje a vrahy" do basy :idea:

jo a Kuaja opravdu má vzdělání v tomto oboru :wink:
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 20. 11. 2007 13:29

DC píše:nesmíš zapomenout že právníci sou i lidé(státní zástupci), kteří posílají "zmrdy, šmejdy, zloděje a vrahy" do basy :idea:

jo a Kuaja opravdu má vzdělání v tomto oboru :wink:
Já ale na to nezapomínám, neboj..... Ale hodně jich je na druhé straně barigády ..... No je dobře, že máme právníka na fóru :D Myslím opravdového, né někoho, kolem koho trestní zákon proběhl 8)
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 20. 11. 2007 13:31

Mám nejen VŠ právního charakteru, ale mám přímo práva.
Moc se mě ty tvoje kecy nedotknout, protože nedělám klasickou advokacii, takže docela pohoda.
Jinak rozšiř si obzor - právníci i píšou smlouvy ap. - kdyby byly dobrý a jednoduchý zákony a lidi na sebe nebyli svině, tak obhájci nemají co dělat - ale jsou třeba.

Snažil jsem se to zúžit tím, že nemám rád mnoho policajtů - jinak sám mám v rodině dva :-) - ale fakt jim nemusí nikdo vysvětlovat, že v divadle se nesmí pískat, protože na to není zákon :-) Musím se přiznat, že znám už jenom z fora dva zasr.. policajty, kteří jsou podle vyjadřování naprostý hovada a právě proti tvejm výrokům, který jsi tady kolikrát měl - jak si navzájem dosvedčíte a když ty chceš, tak někoho (občana) zbuzeruješ - tak kvůli takovým policajtům, jako jsi ty, jsou třeba lidi, kteří je můžou poslat do prdele a pomoct ostatním, aby se nad ně nemohl povyšovat debil, který si po svým vykládá trestní zákon, správní řád a zákon o policii
:D
Můžu se tě zeptat, jak se korumpuje právník? - jako když mě nepodplatíš, tak tě nechám potopit se a zavřít? :D tam kde nemáš žádný garantovaný pravomoce nemáš moc prostor pro korupci - takže ne ve všech oborech se podplácí jako u policajtů (ale to je logický)

Já jsem vraha nikdy ani neviděl.. :lol: jinak to, že orgány činné v trestním řízení, nejsou nikdy schopný zajistit důkazy tak,aby byly bez procesních chyb ap. - to je policejní amatérismus a při úrovni zde prezentovaných znalostí je vám směle schopen vyvracet vaše teorie i právní laik - tak možná je to zase ne o pozici ale vzájemném poměru inteligence v tomhle boji.
Buď sebekritickej a uznej, že nemůžeme někoho zavřít, protože si člověk jako ty myslí úplně betonově, že někdo něco spáchal - prostě konrétně ty, kterej si můžeš ve dvou dosvdčit ap. vedeš k tomu, že musíte všechno dokazovat poněkud méně vyvratitelnými důkazy - logický. Stodolovi taky nebyli právníci - prostě tam byli jen blbý policajti.
Počkej,až se budeš rozvádět, soudit se o škodu způsobenou jiným vozidlem, stavět nebo kupovat barák, kupovat banku - půjdeš za pekařem? :P
jinak osobně znám policajty, kteřá jsou ve svém oboru neuvěřitelní machři - a to jako že ne, že udělá červenou plácačkou nejhezčí kroužek nebo nejrychlejc nacvakne botičku - vzhledem k tomu, že se bavím s tebou, tak tyhle ovšem pomíjím :-)

kuadel, já se rozohnil :-D
Sorry za flejmy, ale mě prostě z principu vadí, když tady policajt dělá přednášky z práva :-)
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 20. 11. 2007 13:46

for KuaJa

Žádný policajt tady ale nedělá přednášku z práva.... Na druhou stranu, každý polda má min. maturitu z práva ( velmi často i užívá titul Bc., Mgr. či JUDr.) - neznamená to ale patent na rozum, tak si myslím, že asi o tom něco ví ..... A pokud se těchto rovinách pohybuje mnoho let ( teď píšu o své maličkosti), tak snad ví o čem píše, resp. mluví .... Nebudu se tady natřásat, chválit, psát co umím, co neumím, nestojí mi to za to, nechci nikomu nic vysvětlovat, vím jak to dopadne, pro všechny jsem stejně slabší duchem či zasraný fízl ( že Pawka :?: ) a proto končím konverzaci. Ty nevypadáš ( na rozdíl od většiny ostatních) jako prázdná makovice, ve spoustu věcech bych s tebou sohlasil, klidně si i s tebou zašel na kávu a pokecal o této problematice a vsadím svojí krasavici z Mnichova :lol: , že bys na mě po hodině změnil názor.... Prostřednictvím fóra a s bandou oponujících vševědů v zády, to ale n e j d e .... :cry: :?

Čůůs
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 20. 11. 2007 14:42

To zkoušel spíš Vlada a zdá se mi poněkud mimo mísu, tak jsem to vztáhl na Vás oba :-)
Jinak rozhodně nemám žádný osobní problém a s kávou bych klidně souhlasil.
Myslím, že debata proběhla v klidu a je fakt, že člověk stejně nestačí napsat všechno a ve všech souvislostech, jak by chtěl. Můj názor není zdaleka tak kategorický, jak to může vyznít.

Tě pic.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
crysa
Příspěvky: 172
Registrován: 08. 10. 2006 19:53
Bydliště: Brno

Příspěvek od crysa » 21. 11. 2007 00:27

:lol: to je skoro jak z telenovely :twisted:

mattli
Příspěvky: 741
Registrován: 15. 11. 2006 13:55
Bydliště: praha 4 Modřany

Příspěvek od mattli » 23. 11. 2007 14:56

[quote="horis"]for KuaJa

Žádný policajt tady ale nedělá přednášku z práva.... Na druhou stranu, každý polda má min. maturitu z práva

Každej policajt má jistě maturitu,ale určitě ne z práva?Otec je u sboru již léta´,maturitu má,ale z dopravní průmyslovky a právo atd se učil max v policejní škole v tom ročním náborovém kursu.

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 23. 11. 2007 15:26

mattli píše:
horis píše:for KuaJa

Žádný policajt tady ale nedělá přednášku z práva.... Na druhou stranu, každý polda má min. maturitu z práva

Každej policajt má jistě maturitu,ale určitě ne z práva?Otec je u sboru již léta´,maturitu má,ale z dopravní průmyslovky a právo atd se učil max v policejní škole v tom ročním náborovém kursu.
Nééé a z čeho jí asi má ??? Z astrologie ???? Ještě chvilku, hodím svůj diplom na skener, zakryju údaje a fláknu to sem ..... :lol: :wink:

Připouštím, že snad staré páky mají možná nějaké jiné, poslední roky je tomu ale jinak .... :D
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

mattli
Příspěvky: 741
Registrován: 15. 11. 2006 13:55
Bydliště: praha 4 Modřany

Příspěvek od mattli » 23. 11. 2007 15:50

horis píše:
mattli píše:
horis píše:for KuaJa

Žádný policajt tady ale nedělá přednášku z práva.... Na druhou stranu, každý polda má min. maturitu z práva

Každej policajt má jistě maturitu,ale určitě ne z práva?Otec je u sboru již léta´,maturitu má,ale z dopravní průmyslovky a právo atd se učil max v policejní škole v tom ročním náborovém kursu.
Nééé a z čeho jí asi má ??? Z astrologie ???? Ještě chvilku, hodím svůj diplom na skener, zakryju údaje a fláknu to sem ..... :lol: :wink:

Připouštím, že snad staré páky mají možná nějaké jiné, poslední roky je tomu ale jinak .... :D

Má ji z ruštiny matiky českého jazyka a tech předmětů.
Jistě pokud studuješ střední policejní školu tak asi jistě maturu z práva máš o tom nepochybuji.Já se k policii taky hlásil před x lety maturitu mám ale z práva jsem ji taky nedělal.a x kamarádů co u sboru slouží mají maturity třeba z oboru na holelových školách a tam taky právo nebylo.myslim že je to asi dle zaměření školy kde se maturuje se základů práva.či z něj maturují lidé co si dodělávají maturitu u policajtů aby je tam vzali ne?

ještě doplění ty jsi dostal za maturitu diplom?já jen vysvědčení?nepeteš si to s vysokoškolským vzděláním,ale i u něj pochybuji že každý policajt co má VŠ JE DOKTOR PRÁV

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 23. 11. 2007 15:59

mattli píše:
horis píše:
mattli píše: Nééé a z čeho jí asi má ??? Z astrologie ???? Ještě chvilku, hodím svůj diplom na skener, zakryju údaje a fláknu to sem ..... :lol: :wink:

Připouštím, že snad staré páky mají možná nějaké jiné, poslední roky je tomu ale jinak .... :D

Má ji z ruštiny matiky českého jazyka a tech předmětů.
Jistě pokud studuješ střední policejní školu tak asi jistě maturu z práva máš o tom nepochybuji.Já se k policii taky hlásil před x lety maturitu mám ale z práva jsem ji taky nedělal.a x kamarádů co u sboru slouží mají maturity třeba z oboru na holelových školách a tam taky právo nebylo.myslim že je to asi dle zaměření školy kde se maturuje se základů práva.či z něj maturují lidé co si dodělávají maturitu u policajtů aby je tam vzali ne?

ještě doplění ty jsi dostal za maturitu diplom?já jen vysvědčení?nepeteš si to s vysokoškolským vzděláním,ale i u něj pochybuji že každý policajt co má VŠ JE DOKTOR PRÁV
No nehádám se, splést se mohu .... Nebylo to včera :wink: Zítra se ti podívám a dám vědět. Ale na 100 % jsem tenkrát maturoval z trest. práva, kriminalistiky, z dopravní služby, psychologie, ČJ ... No ale stejně jsem slabší duchem, tak je mi to na nic .... :? :lol:

A každý polda co má VŠ, určitě není doktor práv, to máš pravdu. Já se pak podívám .... 8)
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

mattli
Příspěvky: 741
Registrován: 15. 11. 2006 13:55
Bydliště: praha 4 Modřany

Příspěvek od mattli » 23. 11. 2007 16:03

horis píše:
mattli píše:
horis píše:
Má ji z ruštiny matiky českého jazyka a tech předmětů.
Jistě pokud studuješ střední policejní školu tak asi jistě maturu z práva máš o tom nepochybuji.Já se k policii taky hlásil před x lety maturitu mám ale z práva jsem ji taky nedělal.a x kamarádů co u sboru slouží mají maturity třeba z oboru na holelových školách a tam taky právo nebylo.myslim že je to asi dle zaměření školy kde se maturuje se základů práva.či z něj maturují lidé co si dodělávají maturitu u policajtů aby je tam vzali ne?

ještě doplění ty jsi dostal za maturitu diplom?já jen vysvědčení?nepeteš si to s vysokoškolským vzděláním,ale i u něj pochybuji že každý policajt co má VŠ JE DOKTOR PRÁV
No nehádám se, splést se mohu .... Nebylo to včera :wink: Zítra se ti podívám a dám vědět. Ale na 100 % jsem tenkrát maturoval z trest. práva, kriminalistiky, z dopravní služby, psychologie, ČJ ... No ale stejně jsem slabší duchem, tak je mi to na nic .... :? :lol:

A každý polda co má VŠ, určitě není doktor práv, to máš pravdu. Já se pak podívám .... 8)
Tak to jsi v tom případě studoval střední policejní školu ne.A já to beru tak že každej střední policejní školu,nemá.Máš maturitu ok,udělej testy a šup na rok do policejní školy do kursu např do Holešova a pak hurá do výkonu služby,tak to chodí ne.

Odpovědět