Sakra

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Spydy
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 02. 2006 17:44
Bydliště: Zátor ok.Bruntál

Sakra

Příspěvek od Spydy » 06. 08. 2007 19:22

Muže mi někod vysvětlit proč byl muj inzerát smazaný?????????
některé jsou tady šileně dlouho a nic ,některé jsou už nadepsané prosim smazat a nic a můj byl aktuální a je fuč.. to trochu nasere!!!!!!!!!!!!!!! :shock:
525-e12-t37766,highlight,e12.html to je jedíné co tu zbylo:: 525-e12-30000-t42419.html
člověk se stím sere a vkládá fotky a na hovno ,pak tady mužete někoho odkazat ať se mrkne jak auto vypadá ,ať nemusíte dokola omílat všeškeré inofo okolo auta a kurva nic....

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 06. 08. 2007 19:41

Já ti to klidně vysvětlím - nechápu, proč napíšeš jeden inzerát, poté druhej a v tom druhém odkazuješ na ten první ??? Nebylo by lepší aktualizovat si jeden, pokud se ti nelíbí, nech ho smazat a napiš si novej - pokud by to tak dělal každej, bude inzerce 2x taková a bude tam všechno 2x. Smazal jsem ten starší, nechal ten novější. Po pravdě jsem to moc nečetl, jen jsem se ujistil, že se jedná o totéž auto :?
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Spydy
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 02. 2006 17:44
Bydliště: Zátor ok.Bruntál

super chitrák.

Příspěvek od Spydy » 06. 08. 2007 20:06

No super pán to popravdě vubec nečetl . Tak inzerát byl jen jeden , ten cos tam nechal je asi na hovno když nemá na co odkázat né .tak si vyser voko. A smáž všechno chitráku. Atˇse ti to tady neposere mužu ti poslat tři prdele odkazu na inzeráty co jsou už furu měsícu neaktuální a nebo doslova nadepsané smaž. A ty vymažeš něco co je aktuální .. Tak si udělěj pořádek hlavně v hlavě...

Uživatelský avatar
Spydy
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 02. 2006 17:44
Bydliště: Zátor ok.Bruntál

super chitrák.

Příspěvek od Spydy » 06. 08. 2007 20:06

Jo a nezapoměň to zase smazat....

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Re: super chitrák.

Příspěvek od Dan td » 06. 08. 2007 20:25

Spydy píše:No super pán to popravdě vubec nečetl . Tak inzerát byl jen jeden , ten cos tam nechal je asi na hovno když nemá na co odkázat né .tak si vyser voko. A smáž všechno chitráku. Atˇse ti to tady neposere mužu ti poslat tři prdele odkazu na inzeráty co jsou už furu měsícu neaktuální a nebo doslova nadepsané smaž. A ty vymažeš něco co je aktuální .. Tak si udělěj pořádek hlavně v hlavě...
No když tam byl jeden a jeden tam zůstal, tak co se rozčiluješ ? Já ti to řeknu - byly tam dva a je to tak, jak jsem říkal, tak se potom zamysli, kdo to nemá v hlavě v pořádku. Při pohledu na tvůj avatar tak nějak tuším :twisted: chitráku :lol:

Pokud jsi četl pravidla inzerce, tak se tam píše o tom, že pokud jsou inzeráty dublovány, budou smazány všechny. Čili bys mi měl vlastně poděkovat, že jsem ti tam jeden nechal. :P :lol:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
DoDo
Příspěvky: 1468
Registrován: 23. 09. 2006 22:13
Bydliště: Lázně s minerálkou (Poděsmrady)

Příspěvek od DoDo » 06. 08. 2007 20:29

je samozrejme dobra vec ze se o forum nekdo stara, a samozrejme se stane ze se i Buh fora muze splest. Pokud se tak stane a je ochoten to na ferovku priznat urcite to vsichni pochopi...
(klidne mi to opravte, maturitni vysvedceni CJ 4 :lol: )

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 06. 08. 2007 20:42

DoDo píše:je samozrejme dobra vec ze se o forum nekdo stara, a samozrejme se stane ze se i Buh fora muze splest. Pokud se tak stane a je ochoten to na ferovku priznat urcite to vsichni pochopi...
(klidne mi to opravte, maturitni vysvedceni CJ 4 :lol: )
Rozhodně se necítím jako " Bůh fóra " :lol:

Není mi jasný, kde jsem se měl splést - no pokud tu chcete stav takový, že každý tu naplácá několik inzerátů na jedno auto, přičemž dá do jednoho popis, do dalšího fotky, atd ..., potom jsem asi udělal chybu. :P

Nicméně o dublování témat tu bylo psáno mnohokrát včetně toho, že budou smazány. Udělal jsem asi chybu v tom, že jsem to nesmazal všechno, nicméně pro příště jsem již poučen :twisted:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Spydy
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 02. 2006 17:44
Bydliště: Zátor ok.Bruntál

Tak pán to nečet..

Příspěvek od Spydy » 06. 08. 2007 20:42

To nemá cenu , velké oko je prostě jen člověk ,seru tady na to .. Ten izerát byl jen jeden ten odkaz co si nesmazal byl k němu tak kurva očem se tady bavíme.. Inzerát , odkaz k němu ,inzerát si smazal, odkaz si tu nechal tak asi je to složité co... Tak se pořadně nadechni a a zase něco vyploď už se těším....

Uživatelský avatar
Spydy
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 02. 2006 17:44
Bydliště: Zátor ok.Bruntál

Příspěvek od Spydy » 06. 08. 2007 20:44

jo to bydliště co máš v infu mluví zavše...

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak pán to nečet..

Příspěvek od Dan td » 06. 08. 2007 20:45

Spydy píše:To nemá cenu , velké oko je prostě jen člověk ,seru tady na to .. Ten izerát byl jen jeden ten odkaz co si nesmazal byl k němu tak kurva očem se tady bavíme.. Inzerát , odkaz k němu ,inzerát si smazal, odkaz si tu nechal tak asi je to složité co... Tak se pořadně nadechni a a zase něco vyploď už se těším....
Ten " odkaz co jsem nesmazal " byl druhý inzerát, nebo to říkám špatně ? Jak tedy nazvat příspěvek v sekci prodám auta, ve kterém se prodává auto ? Inzerát nebo odkaz ? Asi to vidíme každej jinak :P
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Spydy
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 02. 2006 17:44
Bydliště: Zátor ok.Bruntál

Příspěvek od Spydy » 06. 08. 2007 20:52

Jasně ,když ti to stáčí ... tak si tady hověj.... :roll: 525-e12-30000-t42419.html
to je opravdu inzerat zevšim všude ,jako že se dozvíš cenu co je to vubec za auto atd.. tak to si to moje auto asi přijedeš koupit ty senzibile....

Uživatelský avatar
paveld
Příspěvky: 2726
Registrován: 23. 09. 2005 18:12
Bydliště: Mníšek pod Brdy (Kytín)

Příspěvek od paveld » 06. 08. 2007 21:17

a proc ten odkaz jako zakladas??? neni snazsi jen ten puvodni inzerat aktualizovat?
BMW 323i E36

Uživatelský avatar
Pinki
Příspěvky: 1788
Registrován: 12. 05. 2005 06:37
Bydliště: Ostrava-Bartovice

Příspěvek od Pinki » 06. 08. 2007 22:10

Neserte se do Adminů,asi fakt je s tím celkem hodně práce.Podívejte se kolik tu je příspěvků za den.Teď to všecko pročítat,sledovat a podobně.Kvůli jednomu smazanému inzerátu je tu až hodně povyku (si tedav myslím :wink: )

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Re: Tak pán to nečet..

Příspěvek od ARMAN » 06. 08. 2007 22:37

Spydy píše:To nemá cenu , velké oko je prostě jen člověk ,seru tady na to ..
nahoře maš Obrázek Odhlášení [ Spydy ] takže viš co maš dělat, papa :D
Obrázek

Uživatelský avatar
GeorgosAc
Příspěvky: 789
Registrován: 31. 07. 2005 07:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak pán to nečet..

Příspěvek od GeorgosAc » 06. 08. 2007 22:48

ARMAN píše:
Spydy píše:To nemá cenu , velké oko je prostě jen člověk ,seru tady na to ..
nahoře maš Obrázek Odhlášení [ Spydy ] takže viš co maš dělat, papa :D
spravne receno :P

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 07. 08. 2007 05:51

Spydy máš fakt hezký auto, ale k možnosti používat tohle forum a inzerovat zde patří i nutnost respektovat zdejší pravidla. Proto prosím nepoužívej k oživení inzerátu odkazy na něj, ale jednoduše ten původní aktualizuj přidáním třeba smajlíka, nebo tak něčeho. Je zbytečné se o tom hádat když to může fungovat zcela bezkonfliktně :wink:
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 366
Registrován: 26. 03. 2007 11:59
Bydliště: Šulinystán

Re: super chitrák.

Příspěvek od dr.zejus » 07. 08. 2007 08:35

Spydy píše:No super pán to popravdě vubec nečetl . Tak inzerát byl jen jeden , ten cos tam nechal je asi na hovno když nemá na co odkázat né .tak si vyser voko. A smáž všechno chitráku. Atˇse ti to tady neposere mužu ti poslat tři prdele odkazu na inzeráty co jsou už furu měsícu neaktuální a nebo doslova nadepsané smaž. A ty vymažeš něco co je aktuální .. Tak si udělěj pořádek hlavně v hlavě...
Ty si udelej poradek v hlave. Davat dalsi inzerat z odkazem na prvni inzerat prvni, nema logiku. Nechces zalozit jeste odkaz na odkaz? Pokud nechapes jednoduche pravidlo o "nedublovani inzeratu", tak inzerat nezadavej. To je jak s mongolem. A vulgarne se navazet do lidi, kteri se o tento web staraji mi taky neprijde fer.

Uživatelský avatar
Forreet
Příspěvky: 1241
Registrován: 19. 04. 2005 19:30
Bydliště: Humenne SK

Re: super chitrák.

Příspěvek od Forreet » 07. 08. 2007 11:25

Spydy píše:Jo a nezapoměň to zase smazat....
Bud rad ze nemas prepsanej inz aj to je tu celkem bezne..........
0042191777565

Nakej TD curak... prepisuje a maze inzeraty
http://img301.imageshack.us/img301/1209 ... hjhod2.png

Odpovědět