youtube

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

youtube

Příspěvek od Blumen_071 » 05. 05. 2007 20:38

nenasel by se tu nakej dobrovolnik co by nam sem nalinkoval vsechny videa z youtube?
neni snad den aby tu nebyl odkaz na naky uzasny video! kurva ten web zna uz kazdej a kdo je lacnej po videu tak vi kde ho najit.

:roll: :roll: :roll:

Venca.

Příspěvek od Venca. » 05. 05. 2007 20:46

Žijeme v době informační.
Tak holt se informuje.

(Doba průmyslová skončila...).
:twisted:

Mikka.M5
Příspěvky: 766
Registrován: 01. 11. 2005 21:28
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek od Mikka.M5 » 05. 05. 2007 20:53

Každýmu se nechce hledat na youtube a pro toho kdo má pomalej net to je hodně velká nuda - ja si radši počkám až sem nekdo hodí zajímavý video než abych ho hledal...
e30 325i M-technik I -> e36 320i -> e30 323i M-technik I - > E36 323i M-technik = ekologické vozy

Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

Příspěvek od Blumen_071 » 05. 05. 2007 21:59

pokud ma nekdo tak pomalej net, ze mu dlouho trva vyhledavani, nechapu pak ze vubec stahl naky video... :) nevim tedy co jsi tim chtel rict :shock:

Mikka.M5
Příspěvky: 766
Registrován: 01. 11. 2005 21:28
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek od Mikka.M5 » 06. 05. 2007 21:48

Blumen_071 píše:pokud ma nekdo tak pomalej net, ze mu dlouho trva vyhledavani, nechapu pak ze vubec stahl naky video... :) nevim tedy co jsi tim chtel rict :shock:
Chtel sem tim rict, ze nemam tak rychlej net abych mohl videa pretacet a cekat u kazdyho videa ja nevim jakou dobu nez se tam treba neco bude dit to neni zrovna ono a projizdet spoustu videi o nicem je taky nuda tak si radsi pockam nez nekdo najde nejaky co stoji za zhlidnuti...
e30 325i M-technik I -> e36 320i -> e30 323i M-technik I - > E36 323i M-technik = ekologické vozy

Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

Příspěvek od Blumen_071 » 06. 05. 2007 22:43

... youtube ma velmi dobre zmaknuty hodnoceni videi ktere je videt uz v nahledu, tak uz nech tech hloupych vymluv :wink:

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 06. 05. 2007 22:52

Říkal jsem si, že sem nebudu psat, ačkoliv se mně celý tento thread zdá zbytečný, ale nezlob se Blumene, nechápu to. Co Tě na tom sere?? O co kurva de? Já například taky neprojíždím každý den imrvére všechny nové videa uploadované na youtube abych si je shlédl a jsem rád, že když někdo na nějaké zajímavé videou narazí, tak že ho sem dá. A ještě víc nechápu to, v čem Tě toto tak sere nebo omezuje :roll:

Nevím, jestli je tento thread zase nějaký provokační, aby ste se vy, vyšší na tomto foru nějak bavili jako to tu kdysi bylo když se tady Slim Shady (nebo jak se jmenuje) s prominutím vysral do jednoho inzerátu a vy ste se bavili. (nevim jestli konkrétně Ty, ale bylo mně tak to jeho chování vysvětleno.)
:wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

Příspěvek od Blumen_071 » 06. 05. 2007 23:52

jednoduse mi prijde prinejmensim zbytecne tady linkovat to, co se da bez problemu najit jinde. vede to jen k tomu ze se odkazy opakuji, protoze z adresy neni zrejme o ktere video jde - naproti tomu na youtube jsou nahledy ktere napomuzou rozpoznat co uz uzivatel videl nebo jeste ne, taky je tam hodnoceni. shrnuto - je to web ke sdileni videi a jejich hodnoceni s moznosti diskuze.

to bychom tu taky mohli mit denne odkaz na predpoved pocasi a naky clanky z novin, ale proc, kdyz kdo si chce precist pocasi nebo zpravy jde na prislusne stranky??

muj osobni nazor. proste me serou tyhle videa, zvlast kdyz ve velke mire je kvalita opravdu nizko a sere me ze je na svete tolik lidi co do toho ziraj, nez aby delali neco uzitecnyho, treba natocili vlastni video - to by byla jina kava "hele volove, tady je moje video jak jsem vyvalel karu, cihnete na nej" nez se tu predhanet, kdo nasel lepsi odkaz....

nevim cos presne myslel tim "vy vyssi" hadam ze myslis spravce fora. tak mezi ne uz nepatrim dlouho

mimochodem me taky serou lidi co porad pisou sms a mobil nedaj z ruky ani pri vytirani prdele, tak esli je tu nekdo kdo se o tom se mnou chce hadat tak at zalozi tema
:twisted:

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 07. 05. 2007 09:17

Blumen_071 píše:...to bychom tu taky mohli mit denne odkaz na predpoved pocasi a naky clanky z novin, ale proc, kdyz kdo si chce precist pocasi nebo zpravy jde na prislusne stranky??
Tak toto je podle mně přirovnání na hovno, protože toto je web o autech a odkazy na videa sem posílané většinou o autech sou, takže to o tom počasí je přirovnání podle mně trochu na hovno. :roll: :wink:

Blumen_071 píše:nevim cos presne myslel tim "vy vyssi" hadam ze myslis spravce fora. tak mezi ne uz nepatrim dlouho
Možná jsem to napsal blbě, ale nenapadlo mně to jinak vyjádřit. Myslel jsem tím to, že přecejenom ať už chceš nebo ne, tak zde jsi považován (aspoň Já to tak cítím) za člověka, který tady má nějaký respekt a je ti tolerováno to, co ostatním lidem podobné "hodnosti" (např. DC, Ondra_m atd.) takže jsem to myslel tak. Zase se budu opakovat, ale vrátím se ještě k tomu inzerátu, ve kterém se tehdy vyblil Slim Shady. Toto udělat někdo z nás normálních podlidí ( :D ), tak se všichni proti němu spolčí a je z něho další Vlada, ale když to udělal Slim, tak je to hrozná prdel a všechno v pohodě... Tak jsem to myslel. :wink: :)
Blumen_071 píše:
muj osobni nazor. proste me serou tyhle videa, zvlast kdyz ve velke mire je kvalita opravdu nizko a sere me ze je na svete tolik lidi co do toho ziraj, nez aby delali neco uzitecnyho, treba natocili vlastni video - to by byla jina kava "hele volove, tady je moje video jak jsem vyvalel karu, cihnete na nej" nez se tu predhanet, kdo nasel lepsi odkaz....
Většinou to vlastní videa taky jsou, ale rád se podívám i na videa jiných lidí. A jak jsem řekl výše, Já osobně nemám čas a ani náladu každý den brouzdat ny youtube a probírat se novýma videama s tématikou BMW nebo brm brm a pokud to udělá někdo jiný a dá sem potom odkaz na zajímavé videa, tak mně to vůbec nevadí.
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

Příspěvek od Blumen_071 » 07. 05. 2007 12:30

myslim ze pravdu mame oba. ale ja vic :mrgreen:

zbyva uz jen vyresit co je zajimave video. svym zpusobem muze byt zajimave kazde, napr. jedno z poslednich se urcite vyznacuje roztresenou kamerou, kde hlavni objekt casto opousti obraz docela a tim si prirozene ziskava vetsi pozornost divaka a umocnuje tim vtazeni do deje :lol:

doufam ze mi status protekcniho srace fora zajisti nesmazatelnost tohohle hnoje minimalne do skonani serveru 8)

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 07. 05. 2007 15:28

Blumen_071 píše:
doufam ze mi status protekcniho srace fora zajisti nesmazatelnost tohohle hnoje minimalne do skonani serveru 8)
To si jsem jistý :twisted:

:lol:
No smoke, no fun...
Obrázek

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 04. 08. 2007 21:41

jak říkal doktor železný, vždy je možnost vyběru, ty vole jestli ti vadí videa z youtube na internetu, jak vubec můžeš existovat v realu? nebo žereš prášky o kterých ještě nevím? :twisted:

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 05. 08. 2007 06:56

ales. píše:jak říkal doktor železný, vždy je možnost vyběru, ty vole jestli ti vadí videa z youtube na internetu, jak vubec můžeš existovat v realu? nebo žereš prášky o kterých ještě nevím? :twisted:
Je vidět, že jsi velmi vnímavý hoch a vše kolem sebe správně chápeš.

Ano, uživateli "Blumen_071" opravdu velmi vadí videa z youtube na internetu, ba co víc, asi mu vadí celý internet a zřejmě ho velmi silně sere i tohle stupidní fórum, kam už celých sedm let kouká.
Jak jen, sakra, takový člověk může v reálu vůbec existovat???
:twisted:

Oldman
člen E30.cz
Příspěvky: 757
Registrován: 28. 07. 2006 15:01
Bydliště: Ostrava,rozkoukávám se, Žilina 608 741 574

checht

Příspěvek od Oldman » 05. 08. 2007 07:50

:lol: :lol: :lol: více tolerance a vice sexu, pánové, na netu je místa dost, zatím,hezký den :lol: :lol: :lol:
ex E 30 318i,E 30 320i ex,E 30 316i A Blue Angel ex, E 30 325 Silver Lady, chromáčik,ex E36 325i kupé,now e36 kupé 2.5 White homeless

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 05. 08. 2007 12:35

Venca píše:
ales. píše:jak říkal doktor železný, vždy je možnost vyběru, ty vole jestli ti vadí videa z youtube na internetu, jak vubec můžeš existovat v realu? nebo žereš prášky o kterých ještě nevím? :twisted:
Je vidět, že jsi velmi vnímavý hoch a vše kolem sebe správně chápeš.

Ano, uživateli "Blumen_071" opravdu velmi vadí videa z youtube na internetu, ba co víc, asi mu vadí celý internet a zřejmě ho velmi silně sere i tohle stupidní fórum, kam už celých sedm let kouká.
Jak jen, sakra, takový člověk může v reálu vůbec existovat???
:twisted:
proto se právě ptám na ty prášky :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

Příspěvek od Blumen_071 » 05. 08. 2007 23:46

ales. píše:jak říkal doktor železný, vždy je možnost vyběru, ty vole jestli ti vadí videa z youtube na internetu, jak vubec můžeš existovat v realu? nebo žereš prášky o kterých ještě nevím? :twisted:
no mozna bys spis ty mel to zobani omezit :mrgreen:

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 06. 08. 2007 09:39

Blumen_071 píše:
ales. píše:jak říkal doktor železný, vždy je možnost vyběru, ty vole jestli ti vadí videa z youtube na internetu, jak vubec můžeš existovat v realu? nebo žereš prášky o kterých ještě nevím? :twisted:
no mozna bys spis ty mel to zobani omezit :mrgreen:
tak natom co říkáš každopádně neco bude, ale tak zatím mi videa na youtube problemy nedělají, jak se tiše utěšuju, že to ještě není tak špatný :D :twisted:

Uživatelský avatar
Blumen_071
member of yacht club Monaco
Příspěvky: 2422
Registrován: 11. 02. 2003 08:52

Příspěvek od Blumen_071 » 06. 08. 2007 11:01

na zatim to vypada, ze je to s tebou horsi nez vubec tusis, protoze to, ze jsou videa na youtube, je naprosto v poradku

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 06. 08. 2007 11:30

Blumen_071 píše:na zatim to vypada, ze je to s tebou horsi nez vubec tusis, protoze to, ze jsou videa na youtube, je naprosto v poradku
no vždyt říkám, že mi zatím problemy nedělají a toleruji je :lol:

Odpovědět