Delate si z cloveka srandu ?

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pkot
Příspěvky: 2278
Registrován: 26. 11. 2004 00:09
Bydliště: Praha

Delate si z cloveka srandu ?

Příspěvek od pkot » 05. 04. 2007 22:59

Sidelate prdel . Tak clovek da inzerat do sekce Prodam-ostatni a cca po hodince to smaznete . Muzete mi vysvetlit proc ? To vas to tesi , ze to muzete smaznout - lecite si tady nake deprese, tim ze smazete inzerat ?
Me to teda neprijde normalni .
A pokud vam vadi ze se nejednalo o zadnou vec co by mela na sobe napis BMW, tak jste ................... (buzny), ale pokud se pletu, tak pardon :evil:

Uživatelský avatar
Fikux
Příspěvky: 4233
Registrován: 14. 02. 2003 19:22
Bydliště: Zewlákov
Kontaktovat uživatele:

Re: Delate si z cloveka srandu ?

Příspěvek od Fikux » 06. 04. 2007 06:50

pkot píše:Sidelate prdel . Tak clovek da inzerat do sekce Prodam-ostatni a cca po hodince to smaznete . Muzete mi vysvetlit proc ? To vas to tesi , ze to muzete smaznout - lecite si tady nake deprese, tim ze smazete inzerat ?
Me to teda neprijde normalni .
A pokud vam vadi ze se nejednalo o zadnou vec co by mela na sobe napis BMW, tak jste ................... (buzny), ale pokud se pletu, tak pardon :evil:
Ano tak to je ... pokud se to netýká BMW a nejsi platící člen tak se inzerát maže ... PS: přečti si pravidla fora než začneš nadávat :!:
Zewl-crew "M3 E3O rulezzzzz"

Uživatelský avatar
pkot
Příspěvky: 2278
Registrován: 26. 11. 2004 00:09
Bydliště: Praha

Re: Delate si z cloveka srandu ?

Příspěvek od pkot » 06. 04. 2007 06:58

Fikux píše:
pkot píše:Sidelate prdel . Tak clovek da inzerat do sekce Prodam-ostatni a cca po hodince to smaznete . Muzete mi vysvetlit proc ? To vas to tesi , ze to muzete smaznout - lecite si tady nake deprese, tim ze smazete inzerat ?
Me to teda neprijde normalni .
A pokud vam vadi ze se nejednalo o zadnou vec co by mela na sobe napis BMW, tak jste ................... (buzny), ale pokud se pletu, tak pardon :evil:
Ano tak to je ... pokud se to netýká BMW a nejsi platící člen tak se inzerát maže ... PS: přečti si pravidla fora než začneš nadávat :!:
:lol: Joo takhle .... Tak to potom pardon .
P.S.: ja jsem to cetl kdyz s tim akorat prisli, ale na tohle uz jsem zapome .
Ale abych Vam rek pravdu , tak me to docela prekvapilo. Ale nic na tom nezmeni fakt ze vas sponzorovat nebudu - neberte to zle , ale ....

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Delate si z cloveka srandu ?

Příspěvek od Dan td » 06. 04. 2007 10:42

Fikux píše:
pkot píše:Sidelate prdel . Tak clovek da inzerat do sekce Prodam-ostatni a cca po hodince to smaznete . Muzete mi vysvetlit proc ? To vas to tesi , ze to muzete smaznout - lecite si tady nake deprese, tim ze smazete inzerat ?
Me to teda neprijde normalni .
A pokud vam vadi ze se nejednalo o zadnou vec co by mela na sobe napis BMW, tak jste ................... (buzny), ale pokud se pletu, tak pardon :evil:
Ano tak to je ... pokud se to netýká BMW a nejsi platící člen tak se inzerát maže ... PS: přečti si pravidla fora než začneš nadávat :!:
Přesně tak :!:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Tomas is
Příspěvky: 267
Registrován: 19. 01. 2007 21:27

Příspěvek od Tomas is » 28. 04. 2007 08:00

Taky jsem nasranej :twisted:
Dal jsem si do techniky žádost o pomoc při natlakovaném a zavzdušněném chladiči, ale vydržela tam jen jeden den. Večer ji někdo smáznul. Řešíte tu mnohem větší píčoviny a nikdo je nemaže, tak proč?

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 29. 04. 2007 17:05

Tomas is píše:Taky jsem nasranej :twisted:
Dal jsem si do techniky žádost o pomoc při natlakovaném a zavzdušněném chladiči, ale vydržela tam jen jeden den. Večer ji někdo smáznul. Řešíte tu mnohem větší píčoviny a nikdo je nemaže, tak proč?
Nasranej buď tak na sebe - pokud jsi příspěvek nazval " pomoc " a podobně, tak to zřejmě někdo smáznul. Viz http://www.po100.unas.cz
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Tomas is
Příspěvky: 267
Registrován: 19. 01. 2007 21:27

Příspěvek od Tomas is » 29. 04. 2007 22:25

To by mě zajímalo, jak jinak bych měl požádat o radu, která tady ještě neproběhla. Fuknci "hledat" jsem použil několikrát, ale ani jednou jsem nenašel nic podobného. Nechám to být, protože už jsem to vyřešil. :lol:

Uživatelský avatar
Fx
Příspěvky: 6343
Registrován: 26. 11. 2003 14:32
Bydliště: Pohádková říše

Příspěvek od Fx » 29. 04. 2007 22:37

Tomas is píše:To by mě zajímalo, jak jinak bych měl požádat o radu, která tady ještě neproběhla. Fuknci "hledat" jsem použil několikrát, ale ani jednou jsem nenašel nic podobného. Nechám to být, protože už jsem to vyřešil. :lol:
To bude tím, že Dan ti řekl, že problém je v názvu tématu a ne že jsi nehledal.
E39 535i sedan

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 30. 04. 2007 06:23

Fx píše:
Tomas is píše:To by mě zajímalo, jak jinak bych měl požádat o radu, která tady ještě neproběhla. Fuknci "hledat" jsem použil několikrát, ale ani jednou jsem nenašel nic podobného. Nechám to být, protože už jsem to vyřešil. :lol:
To bude tím, že Dan ti řekl, že problém je v názvu tématu a ne že jsi nehledal.
Přesně tak. Vzhledem k tomu, že jsme na fóru o BMW a pomoc chce každej, asi nebude moc přehledný, když tu bude denně 50 příspěvků s názvem " prosím o pomoc " :roll:
Zapoj trochu fantazii a zkus vymyslet název tak, aby z něj bylo jasné, o co jde :P
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
MarfyE34
Příspěvky: 1144
Registrován: 01. 05. 2007 12:58
Bydliště: //MILOVICE und //MORDOR-Libeň :-)

Příspěvek od MarfyE34 » 10. 11. 2007 16:01

TAKY JSEM MĚL PĚKNÝ TÉMA, VÝBORNEJ NÁZEV (HLAVNĚ KBYL K VĚCI), DISKUSE SE ROZJELA A NEŽ JSEM STAČIL DOČÍST ŠUP A TÉMA V PRDELI, HOLT ŽIVOT JE SVINĚ
Má EX nejvíc nejlepší 34:
muj-milasek-e34-t46558.html
Obrázek

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 10. 11. 2007 19:28

Marťas Schneider píše:TAKY JSEM MĚL PĚKNÝ TÉMA, VÝBORNEJ NÁZEV (HLAVNĚ KBYL K VĚCI), DISKUSE SE ROZJELA A NEŽ JSEM STAČIL DOČÍST ŠUP A TÉMA V PRDELI, HOLT ŽIVOT JE SVINĚ
Zapomněl ses pochlubit, že jsi kvůli jednomu blbýmu volnoběžnýmu ventilu založil několik ( některých i stejných ) témat ve víc rubrikách :roll:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
MarfyE34
Příspěvky: 1144
Registrován: 01. 05. 2007 12:58
Bydliště: //MILOVICE und //MORDOR-Libeň :-)

Příspěvek od MarfyE34 » 16. 11. 2007 16:25

Dan td píše:
Marťas Schneider píše:TAKY JSEM MĚL PĚKNÝ TÉMA, VÝBORNEJ NÁZEV (HLAVNĚ KBYL K VĚCI), DISKUSE SE ROZJELA A NEŽ JSEM STAČIL DOČÍST ŠUP A TÉMA V PRDELI, HOLT ŽIVOT JE SVINĚ
Zapomněl ses pochlubit, že jsi kvůli jednomu blbýmu volnoběžnýmu ventilu založil několik ( některých i stejných ) témat ve víc rubrikách :roll:
No to jsem ale kokot udělat takovou blbost no teda.
Má EX nejvíc nejlepší 34:
muj-milasek-e34-t46558.html
Obrázek

Odpovědět