omluva

Tady můžete psát, co byste chtěli vylepšit ... a vůbec všechny připomínky a náměty spojené s fórem, webem atd.
Uživatelský avatar
vlada320
Teenager
Příspěvky: 3127
Registrován: 18. 09. 2005 20:24
Bydliště: žeby skleroooza :-)

Příspěvek od vlada320 » 19. 11. 2005 22:14

ja uz to resit nebudu.me to proste jenom nastvalo a konec.
Moje budoucí láska-BMW E30 320i Cabrio, v barvě briliantrot a úpravě M-Technic 2 :-)

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 24. 11. 2005 06:14

Tak co klucííí, pokecali ste na úrovni? :lol: :lol:
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
Zubata
Příspěvky: 280
Registrován: 23. 03. 2005 20:20
Bydliště: ZastávkaCity(Zastávka u Brna BO)

Příspěvek od Zubata » 09. 12. 2005 10:25

Já nechcu někoho tady nasrat ale plně s vladem souhlasím to co se nemá tak smažou a někerý uplný SRAČKY tu nechaj!!! Na 99 Procent mě to hnedka smažó. :wink:

Uživatelský avatar
Jeňas
Příspěvky: 830
Registrován: 21. 05. 2005 08:24
Bydliště: Blansko City

Příspěvek od Jeňas » 13. 12. 2005 13:45

Zubata mas kapanek pravdu, lae neni to jen o tom, ze nejkej admin smaze prispevek... Oni vedi proc to delaji i kdyz me parkrat uz taky pekne nasrali... :lol: . Vlada jen chtel poresit to, proc jeho jmenem nekdo pise prispevky... To vazne neni moc pekny... To je jako kdyby napr Zavemu (coz je zde myslim velice oblibeny clovek) nekdo sedl ke komplu a napsal sem at jdete vsici do riti. Taky to nechtel a nemuze za to. V podobne pozici je Vlada, ale na druhou stranu kdyz jsem si precetl jeho prispevky kteryma zde odvetil, tak jsem z toho kapanek v soku. Napr athlon si jeho odpoved kazdopadne nezaslouzil. Takze bych to videl tak, ze kdyz se neumi chovat, tak zde nema co delat. Tohle muze zkusit vytahnout na BMWklubu... Tam by mu dali pokourit jak malymu klukovi...
Ex E30 320i ´87 -> next E2(8,1?)...

Uživatelský avatar
vlada320
Teenager
Příspěvky: 3127
Registrován: 18. 09. 2005 20:24
Bydliště: žeby skleroooza :-)

Příspěvek od vlada320 » 13. 12. 2005 16:16

Sabin píše:Zubata mas kapanek pravdu, lae neni to jen o tom, ze nejkej admin smaze prispevek... Oni vedi proc to delaji i kdyz me parkrat uz taky pekne nasrali... :lol: . Vlada jen chtel poresit to, proc jeho jmenem nekdo pise prispevky... To vazne neni moc pekny... To je jako kdyby napr Zavemu (coz je zde myslim velice oblibeny clovek) nekdo sedl ke komplu a napsal sem at jdete vsici do riti. Taky to nechtel a nemuze za to. V podobne pozici je Vlada, ale na druhou stranu kdyz jsem si precetl jeho prispevky kteryma zde odvetil, tak jsem z toho kapanek v soku. Napr athlon si jeho odpoved kazdopadne nezaslouzil. Takze bych to videl tak, ze kdyz se neumi chovat, tak zde nema co delat. Tohle muze zkusit vytahnout na BMWklubu... Tam by mu dali pokourit jak malymu klukovi...
ja uz sem se poucil. :wink: a sem rad ze jste pochopily to ze me stvalo to jak nekdo z adminu napsal ty vety mym jmenem.
i kdyz je dost rospoznatelny co jsem psal ja a co nekdo z adminu. nadavky jsou moje :oops:
Moje budoucí láska-BMW E30 320i Cabrio, v barvě briliantrot a úpravě M-Technic 2 :-)

Odpovědět