BIG BMW 2007

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
lukyn
Příspěvky: 39
Registrován: 26. 08. 2006 13:19
Bydliště: Lično

Příspěvek od lukyn » 19. 08. 2007 12:09

super akcička a spanilka luxus jako vždy

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 19. 08. 2007 13:03

ufff, právě sem se vrátil a sem totálně KO, ale těší mě vaše ohlasy, díky :wink:

k dotazu na přesný počet odpovídám číslem 477 BMW + podauta - cca 30 (nevím přesně, neevidovali sme je) + motorky

výsledky sprintů a RZ zvěřejním, ale je tam spousta chyb způsobených mylným přepisem ze seznamu do počítače časomíry, takže se v tom musí udělat pořádek a hnedle potom to sem dám ;-)

tak zas příště 8)
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Uživatelský avatar
vwpavel
Příspěvky: 426
Registrován: 01. 12. 2005 15:43
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwpavel » 19. 08. 2007 13:40

Sraz byl super!!!! Díky organizátorům :-)

Máte někdo fotečky? Videa? Sem s nima.

Uživatelský avatar
Tomy 1
Příspěvky: 101
Registrován: 18. 08. 2006 23:21
Bydliště: Kladno - Buštěhrad - PRAHA

Příspěvek od Tomy 1 » 19. 08. 2007 13:42

Jj, taky moc díky organizátorům a všem co jste se na tom podíleli. Byla to bombice....a ta spanilka a ten mazec v Turnově .... PARÁDA!!! :D :D :D
Naposledy upravil(a) Tomy 1 dne 19. 08. 2007 16:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fikux
Příspěvky: 4233
Registrován: 14. 02. 2003 19:22
Bydliště: Zewlákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fikux » 19. 08. 2007 14:39

Právě sem dorazil domů ... udělal očistu a jdu rekapitulovat co vlastně se celý víkend odehrávalo :) bylo to fajn! Pro mě i spanilka byla fajnová protože se mi podařilo zařadit mezi prvních 100-150 vozidel pro které byla spanilka dle plánu ... takže z mé strany spokojenost úplná :!: Díky :twisted:
Zewl-crew "M3 E3O rulezzzzz"

Uživatelský avatar
Leni
Příspěvky: 251
Registrován: 17. 08. 2004 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leni » 19. 08. 2007 14:45

Fikux píše:Právě sem dorazil domů ... udělal očistu a jdu rekapitulovat co vlastně se celý víkend odehrávalo :) bylo to fajn! Pro mě i spanilka byla fajnová protože se mi podařilo zařadit mezi prvních 100-150 vozidel pro které byla spanilka dle plánu ... takže z mé strany spokojenost úplná :!: Díky :twisted:
Ja taky ze zacatku vubec nevedela, ze se kolona roztrhala, protoze jak jsem jezdila zepredu dozadu tak se mi zdalo aut hodne i tak... Az pak kdyz jsme zacali potkavat dalsi mensi kolony z ruznejch jinejch smeru, tak jsem si rikala ze asi nejsme vsichni :shock:
A pak jsem si s par autama malinko pobloudila v Turnove, treba ten kruhak jsem jela dvakrat :D
E30 323i usa edition
Ex - E36 318i cabrio

Uživatelský avatar
RobCz
Příspěvky: 533
Registrován: 26. 07. 2004 16:38
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od RobCz » 19. 08. 2007 16:29

zdravim, my se nakonec urvali domu uz vcera kolem pul desate, jeste predtim jsme zblajzli klobasu s bramboraky(sejkory :) ) a zavrsili jsme to tou boruvkovou dobrotou. pritulkyne vytuhla docela rychle behem cesty domu,takze jsem rad za tech par kolegu,co jsem po ceste potkal(jedna cervena e30,odbocovala nekde v Holici?? a pak magor s e39 kombi,ktery krouzil porad kolem me,ale jo,kdyby tak obcas neriskoval,jelo by se v klidu..)
prijeli jsme ve ctvrt na dve domu, pospal jsem do seste a uz jsem se hnal do strihani videa. nez bude kompletni,chvili to potvra,ale neco sem urcite placnu.
Co se tyce zazitku a celkoveho dojmu ze srazu,tak jsme byli hodne nadseni, vsechno o mnoho vychytanejsi oproti lonskemu roku, fajn vyplneni casu drift show a palenim gum v dobe cekani na vysledky,pak showcars, jo bylo se porad na co koukat. taky chvalim ozvuceni,bylo tak akorat,slo slyset dobre i do zadu. komentatori tomu taky davali stavu,bez nich by to bylo docela nudne.
autka byla bozi, minimum tuzingu, hodne zraloku, poctive odvedena prace na mnoha autech, fakt jsem si liboval,kdyz jsem prochazel v zastupu tolika krasnych aut. doufam,ze se na netu objevi nemale mnozstvi fotek,videi,at mam na co koukat :) .
abych ale jen nechvalil,tak je tu par malickosti,ktere me zamrzely.. trochu ujete vyhlasovani vysledku, nulovy aplaus, zadne fanfary jako minuly rok(hrala nejaka pisnicka..), moderatori meli asi za ukol to uspisit,tak to bylo proste o nicem. spanilka vypadala byt fajn,ale jak se par aut urvalo,tak jsme byli v perdeli na hodne dlouho,jel jsem s bandkou asi 10aut,nakonec jsme se nejak pripojili,ale byla to skoda. jinac me nic moc nenapada, tesim se na dalsi rocnik.dekuji organizatorum za tuhle schuzi :) byla prinosna. aloha
ex. BMW E30 316i

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 19. 08. 2007 17:47

MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
Smah
Příspěvky: 992
Registrován: 15. 04. 2007 21:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Smah » 19. 08. 2007 18:12

taky chi poděkovat za sraz organizátorum, byl to super sraz.
škoda spinilky, taky jsem se motal a nevěděl kam jet.
alev tolika autech to je těžký udrzet pohromadě.
příště mapku spanilky :wink: :cry:
E39 523i sedan
ex Ford Mondeo
ex E36 328iT ///Mpacket
ex E30 318i coupe

Obrázek

Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 6122
Registrován: 16. 07. 2004 17:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tweety » 19. 08. 2007 18:39

Takže shrnutí :

Především velké díky pořadatelům, trochu vím, co to obnáší.

Co se mi velmi líbilo, byla příprava této MEGA :) akce. Jídlo za velmi slušné ceny bylo skvělé. Pitná voda byl perfektní nápad. Moderování na super úrovni, kolikrát mě to i velmi pobavilo. A narozdíl od minulého roku jsem velmi ocenil velmi krátké časy mezi jednotlivými akcemi. No a nesmím zapomenout na perfektní pokec ač již známých či nových tváří.

Co se MĚ osobně nelíbilo byl nápad nechat celý den na RZ jezdit motokáry, které zajímaly jen malý počet zájemců. Myslím, že zkusit si RZ vlastním vozem místo motokáry v odpoledních hodinách by ocenilo mnohem více lidí. Kdybych věděl, že se tam ve vedru budu dřít s přehazováním kol jen na dvě zkoušky, tak bych se nepřihlašoval. Spanilou jízdu jsem po tom co jsem viděl už u výjezdu nakonec nejel. Ale chápu že v tomto počtu je to opravdu nemožné. Je mi zle a zároveň do breku, když si vzpomenu, že tam bylo někomu něco ukradeno...je mi to opravdu líto, že se někdo takový najde

Jinak díky moc Apollovi za spolupráci a Lubošovi s Mácou za půjčení heverů :wink:


A DC, buď příště trochu méně důležitej, neni s tebou takhle žádnej pokec :idea:
Naposledy upravil(a) Tweety dne 19. 08. 2007 19:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tomik
Příspěvky: 2313
Registrován: 04. 04. 2004 10:14
Bydliště: Dvůr Králové n.Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik » 19. 08. 2007 19:00

na srazu jsem se bavil hodně moc.

nemá někdo fokty s vítězy na stupíncích????????????
dovoz automobilů,vrakoviště,specializace E30 IS,M3 E30,Alpina.Neregistrován http://tomikauta.webnode.cz

Uživatelský avatar
Mr.1
Příspěvky: 259
Registrován: 15. 05. 2004 20:27
Bydliště: Baworov

Příspěvek od Mr.1 » 19. 08. 2007 19:14

Lukas-e21 píše:http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... sc&start=0

první stížnosti :-D
To sou trapaci 8) ty silny řeči to miluju ! :!:
Mluvi z nich zavist nic víc!!!
I´am Mr.1 (nebo aspon chci).

Uživatelský avatar
DrakeRK
Příspěvky: 393
Registrován: 14. 02. 2007 09:22
Bydliště: okres Jičín 605980177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrakeRK » 19. 08. 2007 19:22

Mr.1 píše:
Lukas-e21 píše:http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... sc&start=0

první stížnosti :-D
To sou trapaci 8) ty silny řeči to miluju ! :!:
Mluvi z nich zavist nic víc!!!
No tak jsem to taky teď dočetl! Jak je vidno, nevidí si ani do vlastní pusy a věřím tomu, že polovička z nich tam jsou blbci, kteří dělají ještě větší prasárny! A hlavně docela dost pochybuju o tom co je uvedeno v prvním příspěvku - kopání do jedoucích aut a vystrkování holýho zadku na někoho! Prostě něakej jantar!
Když jsem se rozhodoval, jaké bude mé příští auto BMW pro mě byla jasná volba :D
Fiat 125 :evil: --> Škoda 100 :twisted: --> BMW e30 318iS 8)
drakes-318is-t39895.html

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 19. 08. 2007 19:30

Tweety píše:
A DC, buď příště trochu méně důležitej, neni s tebou takhle žádnej pokec :idea:
huh, kéž by to šlo - omlouvám se že pokud si semnou někdo chtěl v klidu pokecat tak to nešlo, ale byl sem na vstupu a když sem nebyl tam, tak skoro furt v pohybu a stále bylo co řešit a vyřizovat aby sraz probíhal bez problémů

zastavil sem se až v neděli ráno u snídaně na pokec s pár známými tvářemi a teď se konečně aspoň na fotkách koukám co se vůbec kde dělo :-)
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Uživatelský avatar
Maranelo
Bublik a Ondrášek
Příspěvky: 3776
Registrován: 24. 02. 2003 00:52
Bydliště: někde v CZ... možná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maranelo » 19. 08. 2007 19:35

DC píše:huh, kéž by to šlo - omlouvám se že pokud si semnou někdo chtěl v klidu pokecat tak to nešlo, ale byl sem na vstupu a když sem nebyl tam, tak skoro furt v pohybu a stále bylo co řešit a vyřizovat aby sraz probíhal bez problémů...
jo koukal sem ze si dokonce obcas zaskocil i misto kuzelky na RZete :shock: :twisted: :lol:
Mam shnilou 325i s KO motorem :-(
Obrázek
325>kundolap/ 320>pracant/ 318>sekačka/ 316>nemám slov
Obrázek

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 19. 08. 2007 19:39

Maranelo píše:
DC píše:huh, kéž by to šlo - omlouvám se že pokud si semnou někdo chtěl v klidu pokecat tak to nešlo, ale byl sem na vstupu a když sem nebyl tam, tak skoro furt v pohybu a stále bylo co řešit a vyřizovat aby sraz probíhal bez problémů...
jo koukal sem ze si dokonce obcas zaskocil i misto kuzelky na RZete :shock: :twisted: :lol:
jj občas sem tam lítal jak hadr na holi v kuželkárně :lol:
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Uživatelský avatar
Klakson
člen E30.cz
Příspěvky: 1485
Registrován: 17. 08. 2005 12:41
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od Klakson » 19. 08. 2007 20:28

Lukas-e21 píše:http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... sc&start=0

první stížnosti :-D
no docela jasem se vytlemil, to jsou příspěvky :lol: u nás třeba jezdí jeden ocas v novým Porsche a koho to zajímá to maj bejt automaticky všechny řidiči třeba 911 idioti???, odsuzovat někoho podle značky je ubohý a ukazuje to pouze na jejich mizející inteligenci v nivěč, to jako kdybych říkal že největší kokoti jsou TDIčkáří přotože jsou vždycky hrozně rychlí atd....... prostě je to rozšířený auto, je to jenom kdo si co koupí a jak se snaží bejt důležítej :roll:
E30 325i

fireangel
Příspěvky: 130
Registrován: 19. 07. 2007 10:54
Bydliště: Středočesko

Příspěvek od fireangel » 20. 08. 2007 06:58

Bylo to super, vcetne spanilky, aspon byla sranda..a v tom meste kolem kruhace..zablokovano baworaky..pohled lahodici oku :lol: ale chapu, ze kolemjedoucim a pospichajicim se sestikilometrova kolona asi moc nelibila..navic kdyz se pak jeste roztrhala :lol: takze priste na zadni stranu programu aspon seznam vesnic,kudy se ma jet..a na kazde krozovatce at ji prvni tri ctyri auta zablokuji pro ostatni auta,nechaji kolonu projet a zaradi se na konec..na dalsi krize to zas podrzi ti prvn atd..a nebude se nic trhat a vsichni se vystridaji jak v cele,tak na konci..ted me nebicujte,ale pro priste bych se primluvila za ty z nas, co se nemuzou cpat cely vikend krkovici..aspon treba varenou kukurici, na gril kureci..a light kolu..ja vim, reknete si, blba zenska se svyma dietama, at jde do haje a zpe se salatama doma..ale..mozna mi da za pravdu vic lidi..myslim, ze to zas neni nijak prehnane prani..(a vlastni jidlo cely vikend v aute bez lednicky fakt nevydrzi :lol: )akorat skoda tech kradezi,to bych na takovem "rodinnem"srazu necekala..i kdyz pri tak velkem poctu lidi se asi vzdycky nejake ty sv..e najdou..jo, a taky byste mohli trochu pritopit :lol: jinak celkovy dojem za jedna, diky organizatorum, vsem ostatnim za pokec a za fajn pristup k cele akci....a co hodne ocenuju, ze po vetsinu dne byly na hajzlikach cisty toaletaky :lol:
Brzdi!!!Nejsi Fitipaldi :)

Dej blbci funkci a vymyslí práci..

Nella, 4.2.2009 v 17.56, Mělník, 3250g a 49cm
:) ..a jsou z nás rodičové :shock: ..

..a od 4.6.2010 i samostatná správní jednotka :D

Uživatelský avatar
George_D
Příspěvky: 474
Registrován: 10. 11. 2004 14:26
Bydliště: Měšice

Příspěvek od George_D » 20. 08. 2007 07:51

Fajn akce, motokary mě na trati srali, těšil jsem se, že se bude jezdit RZ jako loni celej den, vzal jsem si 2 sady gum a nesjel ani jednu a na Driftplac jsem se necítil, chtěl jsem se povozit na RZ, ale když jsem v 11 vstal a akorát slyšel, že se končí, bylo to vo hovně. Jinak jsem byl se vším spokojen. Jo ještě mě DC malionko mrzí, že jsi za mnou neposlal tu brunetku u vstupu, večer byla fakt kosa :twisted:
Obrázek
[oo]=[][]=[oo] E36 328 Coupe+OO=[][]=OO E34 520iLPG Touring

Uživatelský avatar
zahy
Příspěvky: 1295
Registrován: 21. 10. 2003 20:06
Bydliště: Plzeň-Praha

Příspěvek od zahy » 20. 08. 2007 09:10

chtel bych podekovat organizatorum za pekne straveny vikend,na me uz to bylo moc velke,ale jak psal Fido-to je vyvoj :D ,souhlasil bych s tweetym ohledne jizd motokar-priste bych radsi uvital jizdy po RZ,sprinty pri takovem mnozstvi aut byli dobre zvladnutelne,ale vysledky by me zajimali prijdou me najake divne(nejenom me),spanilka pri takovem mnozstvi asi neuhlidatelna(to js byl ja ktery to trhnul na zacatku-zavory),ale to jsou jen pihy na krase,uz se tesim na dalsi rocnik,tak zase za rok :wink:
Citroen Xm 2,1td 780 500km
e34 525tds touring 258 500km
e30 325tds rekonstruktion-new motor pripraven

Odpovědět