Diskuze k Big srazu - po návratu domů ...

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
Uživatelský avatar
BOOST
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 4835
Registrován: 07. 09. 2003 20:55
Bydliště: Někde kolem středu

Příspěvek od BOOST » 20. 08. 2006 21:07

Podle mě byl sraz naprosto boží. Dokonce řekl bych i nejlepší sraz na kterým jsem zatím byl. Líbilo se mi tam víc než v Lánově, to letiště je v supr místě s kráným okolím a hlavně tam je víc placu jak v Lánově. Takže organizátorům moc děkuju, užil jsem si to skvěle. :wink: Jediná věc mě trišičku mrzela a to že jsem já vůl podcenil počasí a nevzal si ani kapku opalovacího krému. :lol: Ještě teď to hóóóóódně cejtim. :lol: No a příště je to jasný, razím už v pátek a odjíždět budu až v neděli. Akorát budu mít větší dilema s čím jet. Jel jsem s kábrem místo IS a potom mě svrběli ruce a nohy na RZ a sprinty, ale kábru jsem to udělat nemohl. :lol: Takže proto jsem se taky asi pěkně připekl na tom sluníčku.
Takže celkový hodnocení 1*
ještě jednou velký díky organizátorům a doufám, že bude další ročník, třeba příští víkend, jel bych hned. :lol:
E30 340ic V8 6q- EX
E39 M5-AC Schnitzer shortshift, AC Schnitzer racing wheels type III 19", AC Schnitzer rear roof spoiler, AC Schnitzer ECU, AC Schnitzer suspension, LPG-power :twisted:
SUZUKI GSX-R 600 K6 - GSX-R 1000 K7 :twisted:

Uživatelský avatar
venilie
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 08. 2006 20:11
Bydliště: ted Brno

slunicko

Příspěvek od venilie » 20. 08. 2006 21:13

BOOST: Pocasi teda fakt vyslo skvele, ale (aby ti to nebylo lito) kdybys videl moje zada po umyti.... :-D Really funny, i pod tremi ochrannymi vrstvami opalovaciho kremu maji nadech DCovych sestek:-D.
Az budu velka a bohata, poridim si karu a vsechny porazim :-D.

Uživatelský avatar
venilie
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 08. 2006 20:11
Bydliště: ted Brno

Příspěvek od venilie » 20. 08. 2006 21:27

BTW abych nezapomnela, Lukasova prochazka po runwayi mela byt zkouska, jestli se potvrdi jeho teorie, ze pri nadmernem pohybu ho chytne infarkt a astma... a KUPODIVU nebylo ani jedno, a to prosim jeho tukove polstarky ubehly i padesat metru...:-D :-D. Kazdopadne stacil vykourit ctyri cigara.... fabrika jeden:-D.
Az budu velka a bohata, poridim si karu a vsechny porazim :-D.

alp
Příspěvky: 86
Registrován: 19. 01. 2005 20:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od alp » 20. 08. 2006 21:39

ac malokdy komentuju, tak si to nemohu odpustit. Usporadani, organizace a predevsim snaha je proste na 1A s desiti hvezdickama .... a to ze nekdo remca, tak se zjevne neucastnil poradani podobne akce ....

Cokoliv podobneho typu usporadat neni prdel a rekl bych ze tady bylo vse potrebne. Od zachodku, po jidlo a piti a predevsim zabavu ....
A osobne sem to bral (a myslim ze nebudu sam), jako setkani priznivcu a cele to bylo o lidech a pokecu a dobre nalade .... a to se splnilo na jednicku .... Takze jen tak dal a pro rejpaly, neni to zadna "profi organizovana" akce s rozpoctem statisicu, ale setkani nekolika blaznu, co radi jezdi, radi pokecaji a jsou proste v pohode .... a hlavne se kvuli tomu radi sejdou za jakychkoliv moznosti. A o druhe skupine blaznu, kteri do toho investovali svuj cas a beztak i penize, aby takovyhle cool setkani umoznili .... a tem patri diky za obrovskou porci prace a snahy ....

PS: ja sem byl osobne 105% spokojen a myslim ze vetsina zucastnenych take ...
e39 540iATG

Uživatelský avatar
Hory
Příspěvky: 554
Registrován: 11. 02. 2003 21:00
Bydliště: Krrrrrkonoše a Nový Bor

Příspěvek od Hory » 20. 08. 2006 21:42

Tak po těch vašich, opravdu "krásných" připomínkách, jsem jakožto jeden ze společníků nucen taky něco napsat...

Připravit občerstvení není zrovna nic lehkého, levného, a nezařídí se to všechno za týden, zavděčit se výběrem všem, to bysme za tim stánkem museli mít kamion. No a ceny byly takový jaký byly, něco levnější, něco dražší. Ti, co nejsou na podobném srazu poprvé musí potvrdit, že to odpovídá. Při opravdu velké počáteční investici se to prostě jinak nedalo, a ja osobně si myslim, že to nebylo nic hrozného.

Nápoje v plastu byly námi určeny pouze na "rozlévaný" prodej, proto ty ceny za lahev...

A pivo opravdu hnusné nebylo... :roll:



No a ke srazu:

Ja se opravdu bavil, ikdyž na to nebylo moc času. Erzetka byla pro mě hlavním vodítkem, a byla parádní. Časomíra taky fajn, aspoň se nikdo nemohl vymlouvat na ulité starty. Před organizací smekám, šlo to jako po másle. Chvíle zdržení při vyhlašování se v mém pohledu na celkový průběh rozplynula. Bylo to prostě SUPER

To Lopolo: motorově sem opravdu slabší, rozhodl start. :wink:
Naposledy upravil(a) Hory dne 21. 08. 2006 18:28, celkem upraveno 1 x.
e30 325iT, e30 320i, e30 320i, e30 325i, e30 318is, e34 535i, e30 335i, e30 318isT, e30 320iTM50, e30 327iT, e36 318is, e30 316iT, e30 327i, e39 528i, e36 320iT

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 20. 08. 2006 22:08

Pochvala všem organizátorům, při takovém počtu lidí a aut v tak velkém areálu to bylo na jedničku - a hanba všem remcalům kritiujícím prkotiny a přitom se sami na podobnou akci nezmohou.
[CZ]Airwolf[OC] píše:... djove by meli mit lepsi sychro a kdyz maji seznam lidi, tak hlasit co kdo ma, stejne vic nez starty se sledovat nedalo (sprinty)
Chválím dobrý nápad psát na sklo krom čísla i přezdívku pilota, kdo nemá pokročilého Alzheimera ví z fóra nebo odjinud co se pod kterou kapotou skrývá a co neví přečte si na prdeli auta.
Mrca Martin píše:... Tímto bych chtěl poděkovat ... ještě jednomu maníkovi co tam s náma centrále domlouval (omlouvám se zapomněl jsem nick) za jejich nezjištnou pomoc při odhalování skryté závady ...
Byl to Alp
Mrca Martin píše:... Sprinty mě osobně velice nadchly zejména po zjištění že mam nejrychlejší ostrou Etu na srazu a že jsem zajel rychlejší čas než E34 M5 (to jsem prostě musím napsat :lol: ).
Tak tohle budem poslouchat ještě dlouho :P

Uživatelský avatar
Jawak
Příspěvky: 100
Registrován: 24. 04. 2005 18:33
Bydliště: Všude dobře, doma ve Schtatlu nejlíp

Příspěvek od Jawak » 20. 08. 2006 22:28

Nejlepší jsou ty ///Mka co mají na kufru 316i :D
Dívám se radši na koncovku(y) výfuku, i když občas i tam je něco jiného než má být :? :D

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 20. 08. 2006 22:43

Prvnich 20 best casu v tabulce... :wink:

www.e-net.cz/lukash/casy_sprint.xls
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 20. 08. 2006 22:54

Hory píše:
To Lopolo: motorově sem opravdu slabší, rozhodl start. :wink:
Jestli chces znat skutecne muj nazor tak to neni o startu. :-) Posledni dve petiny sprintu uz ti docela vyrazne ujizdim ( asi tak, jako M3
E46 me .. cca metr za sekundu). To si sam videl a i kdyz sme to opakovali, bylo to uplne stejny. Pokud se ptas jak to vim ze zrovna tak brzo uz zacinam ujizdet kdyz byla tma, tak proto, ze mi sprint vychazi vzdy na vytocenou trojku uplne k omezovaci ( vyzkouseny na mnoha regulerne merenejch sprintech vcetne toho sobotniho). Pri nasem sprintu sem nikdy trojku takhle nevytocil a preto sem byl o vic jak auto pred tebou ( souhlasis?) takze podle myho odhadu je mezi nama rozdil tak 0,4 sekundy na 400m a tak moc zaspat snad ani nejde. :-) Proste je to fakt stejny jako kdyz jedu s M3 E46. Klidne to ber jako blabol zhrzenyho sprintera :lol: :lol: :lol: :lol: ale myslim ze ani ten nejvetsi snilek nepochybuje o tom, ze napriklad moje auto ( s jakymkoliv normalnim ridicem ) jede vyrazne rychleji nez Lukasovo Clio ( byt jede skvele na svuj obsah) coz ale podle tam zmerenejch casu nevypada kdyz je mezi nama udajnej rozdil 0,04 sekundy. :wink: :idea: Ja myslim, ze to musi bejt kazdymu uplne jasny ze byl v tech casech nejakej ahadnej "zmatek" protoze i kdybych stal na startu celou vterinu, porad Clio relativne v pohode dam a to se pokud si prez svou mlhu pamatuju nestalo. :lol: To je proste realita kterou sem si chtel vecer overit :wink: .. to nic nemeni na tom, ze ti to jede fakt moc pekne, asi nejlip ze vsech atmosferickejch 3,5lek se kterejma sem sprintoval.

kurva, to bude zas kecu :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) LOPOLO dne 20. 08. 2006 23:06, celkem upraveno 1 x.
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 20. 08. 2006 22:58

Lukas H. píše:Prvnich 20 best casu v tabulce... :wink:

www.e-net.cz/lukash/casy_sprint.xls
:D
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Flery
Bazarník
Příspěvky: 6079
Registrován: 16. 05. 2003 23:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flery » 20. 08. 2006 23:13

Lukas H. píše:Prvnich 20 best casu v tabulce... :wink:

www.e-net.cz/lukash/casy_sprint.xls
tak ji oprav a bude to OK chybi tam treba lubos protoze pak by byl Vasa 3 ti a na bedne nestal :lol:
Tel : 773 622 822
____________________
E39 525D

Uživatelský avatar
Flery
Bazarník
Příspěvky: 6079
Registrován: 16. 05. 2003 23:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flery » 20. 08. 2006 23:18

[CZ]Airwolf[OC] píše:
Francis píše:
[CZ]Airwolf[OC] píše:A ty jsi snad mezi autama pochytil, ze co je na viku, neni rozhodujici. :roll:
Ted tady na foru ti slusne napisu at dal nerypnes do hovna, v debate z oci do oci bych te poslal do prdele. Ode dneska jsi jeden dalsi z tech nekolika malo lidi kteri mi toto foru znechutili. Howgh.
Tak me tam posli. Ja se nestydim, ze nevim co ktera auto ma i kdyz ma ten nebo onen nick. A rad se to dozvim treba pred startem kazde dvojice sprinteru. Svym pristupem sis to znechutil i ty sam. Radeji budu i nekdy neopravneny kritik nez nafoukanec. Ciao
a mas to :lol:
Tel : 773 622 822
____________________
E39 525D

Uživatelský avatar
Chroustostroj
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 05. 2006 00:14
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Chroustostroj » 20. 08. 2006 23:46

Už bylo dost hádek, ne ? Já osobně se velmi těšim na příští srázek podobnýho ražení a pokud možno se stejnými organizátory. Fakt bych klidně jel zase příští víkend :D

I když to by asi bylo pořád moc brzo, abych z toho zpátky udělal M-ko jak má bejt.

I když myslim, že víc než mně brzdilo při sprintech jsem ho brzdil já. Bylo to poprvé co jsem s tim sprintoval i když ho už mám nějakej ten pátek, nebyl čas. Poučen sledovat semafor a startovat když se objeví "1" a ne hloupě na nulu. A hlavně nehledat, kde je kámoš když mám startovat :lol:
Asi jsem to fakt měl půjčit Honzovi, kterýmu bohužel klekla spojka těsně před začátkem srazu. Zajel by to líp :lol:
Tímto ho zdravím :wink:
Dokud si chlap nepořídí BMW, neví co je láska :)

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 20. 08. 2006 23:50

LOPOLO píše:
Hory píše:
To Lopolo: motorově sem opravdu slabší, rozhodl start. :wink:
Jestli chces znat skutecne muj nazor tak to neni o startu. :-) Posledni dve petiny sprintu uz ti docela vyrazne ujizdim ( asi tak, jako M3
E46 me .. cca metr za sekundu). To si sam videl a i kdyz sme to opakovali, bylo to uplne stejny. Pokud se ptas jak to vim ze zrovna tak brzo uz zacinam ujizdet kdyz byla tma, tak proto, ze mi sprint vychazi vzdy na vytocenou trojku uplne k omezovaci ( vyzkouseny na mnoha regulerne merenejch sprintech vcetne toho sobotniho). Pri nasem sprintu sem nikdy trojku takhle nevytocil a preto sem byl o vic jak auto pred tebou ( souhlasis?) takze podle myho odhadu je mezi nama rozdil tak 0,4 sekundy na 400m a tak moc zaspat snad ani nejde. :-) Proste je to fakt stejny jako kdyz jedu s M3 E46. Klidne to ber jako blabol zhrzenyho sprintera :lol: :lol: :lol: :lol: ale myslim ze ani ten nejvetsi snilek nepochybuje o tom, ze napriklad moje auto ( s jakymkoliv normalnim ridicem ) jede vyrazne rychleji nez Lukasovo Clio ( byt jede skvele na svuj obsah) coz ale podle tam zmerenejch casu nevypada kdyz je mezi nama udajnej rozdil 0,04 sekundy. :wink: :idea: Ja myslim, ze to musi bejt kazdymu uplne jasny ze byl v tech casech nejakej ahadnej "zmatek" protoze i kdybych stal na startu celou vterinu, porad Clio relativne v pohode dam a to se pokud si prez svou mlhu pamatuju nestalo. :lol: To je proste realita kterou sem si chtel vecer overit :wink: .. to nic nemeni na tom, ze ti to jede fakt moc pekne, asi nejlip ze vsech atmosferickejch 3,5lek se kterejma sem sprintoval.

kurva, to bude zas kecu :lol: :lol:
Me o sekundu nedas (jelikoz jedna sekunda v cili je cca 50m), ale musis se smirit s tim ze uz jsi dedek a reakce po vykaleny noci uz nejsou co bejvaly... :lol:
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 00:09

Flery píše:
Lukas H. píše:Prvnich 20 best casu v tabulce... :wink:

www.e-net.cz/lukash/casy_sprint.xls
tak ji oprav a bude to OK chybi tam treba lubos protoze pak by byl Vasa 3 ti a na bedne nestal :lol:
Lubose jsem prehled, opraveno... :) Nevis co ma za auto a jeste co ma za auto Sarka? :)
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 00:13

Lukas H. píše:
Me o sekundu nedas (jelikoz jedna sekunda v cili je cca 50m), ale musis se smirit s tim ze uz jsi dedek a reakce po vykaleny noci uz nejsou co bejvaly... :lol:
O cem to mluvis? Prave sem mel mrtvici a musim si to znovu cely precist pokud si upamatuju pismenka. :-)

no dobra ... tak 0,9 desetin? .. zkusime v Mimoni pokud nevymeknes :wink: ... O dedkovstvi bych s tvym unavovym syndromem a stavem kstice radeji pomlcel ale i kdyby to melo bejt treba jen 0,7 tak je to porad vic jak 17x vetsi rozestup nez namerenej a ze bych vic jak pul vteriny spal na startu se mi nechce nejak verit. Ale mozny je, ze si to uz diky pokrocilymu alzheimerovi nepamatuju a zrovna se mi zdalo ze jedu nebo co :wink: :lol:
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 00:16

Chroustostroj píše:
I když myslim, že víc než mně brzdilo při sprintech jsem ho brzdil já. Bylo to poprvé co jsem s tim sprintoval i když ho už mám nějakej ten pátek, nebyl čas. Poučen sledovat semafor a startovat když se objeví "1" a ne hloupě na nulu.
aha .. tak tady je chyba .. beru zpet co sem tady rek .. ja kokot startoval o sekundu pozdeji... :oops: :oops: :oops: Sypu si na hlavu kontejner, mazu Ramu a tancim omluvnej gerontskej ritualni tanec :idea:
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 00:19

LOPOLO píše:
Lukas H. píše:
Me o sekundu nedas (jelikoz jedna sekunda v cili je cca 50m), ale musis se smirit s tim ze uz jsi dedek a reakce po vykaleny noci uz nejsou co bejvaly... :lol:
O cem to mluvis? Prave sem mel mrtvici a musim si to znovu cely precist pokud si upamatuju pismenka. :-)

no dobra ... tak 0,9 desetin? .. zkusime v Mimoni pokud nevymeknes :wink: ... O dedkovstvi bych s tvym unavovym syndromem a stavem kstice radeji pomlcel ale i kdyby to melo bejt treba jen 0,7 tak je to porad vic jak 17x vetsi rozestup nez namerenej a ze bych vic jak pul vteriny spal na startu se mi nechce nejak verit. Ale mozny je, ze si to uz diky pokrocilymu alzheimerovi nepamatuju a zrovna se mi zdalo ze jedu nebo co :wink: :lol:
Jj to klidne muzem, rekl bych ze mi vic jak 6 desetin nedas, prave tech 6 desetin jsi mohl na tom startu prochrapat, to vis to je hned... :lol:
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 00:23

LOPOLO píše:
Chroustostroj píše:
I když myslim, že víc než mně brzdilo při sprintech jsem ho brzdil já. Bylo to poprvé co jsem s tim sprintoval i když ho už mám nějakej ten pátek, nebyl čas. Poučen sledovat semafor a startovat když se objeví "1" a ne hloupě na nulu.
aha .. tak tady je chyba .. beru zpet co sem tady rek .. ja kokot startoval o sekundu pozdeji... :oops: :oops: :oops: Sypu si na hlavu kontejner, mazu Ramu a tancim omluvnej gerontskej ritualni tanec :idea:
Tam neslo o to startovat na jednicku, protoze kdyby jsi to udelal tak by jsi protnul fotobunku driv nez by tam byla nula a cas by se ti nezapocital, slo o to vychytat to tak aby jsi vystartoval v tu chvili kdy tam ta nula spadla...
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 00:31

Lukas H. píše: Jj to klidne muzem, rekl bych ze mi vic jak 6 desetin nedas, prave tech 6 desetin jsi mohl na tom startu prochrapat, to vis to je hned... :lol:
Zkusime, jen pro prdel .. i kdyz ted uz vim kde byla chyba :-) Ja bych rek covece ze by to mohlo bejt tak 0,8 pokud pojedes na slickach a ja normalne. Na poslednich valkach co jsi jel jsi mel 14,5 a to bylo jeste bez klacku a dal od fotobunky. rekneme ze se ti to fakt hodne povede a zajedes 14,4. Ja jel na klacek na 225tkach 13,67. minimalne o desetinu prijdes s klackem, spis o dve. Tohle je ale debata spis na bmwklub nez sem .. tady jsou cistici kteri neprejou ohnivejm diskuzim :-) .. zkusime to, muj tip je 0,8 - 0,9. Vterinu sem asi fakt prepisk.
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Odpovědět