Diskuze k Big srazu - po návratu domů ...

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 18:55

Petr237 píše:
Lukas H. píše:
Chroustostroj píše:Ono už je video ? Tak to jdu hned sosat.

Mimochodem zarazilo ještě někoho kromě mě čelní umístění VW Jetta a Renaultu Clio ??

Co to má bejt ? Ještě aby nás příště drtily Dáčie :lol:

Jinak, jestli je to moc OT tak sorry..
To je v poho je to vosefovany vyhrat muze stejne jen bmw... :lol:
Jedu na Mimoň jen kvuli sprintům, budeš tam??? :twisted:
Autem tam urcite nebudu, nejspis pojedu az podzimni sprintovaci mimon... Snad se nechces prsit tim ze jsi pojel auto se skoro polovicnim obsahem a skoro stejnou vahou... :lol:
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Rendis
člen E30.cz
Příspěvky: 1526
Registrován: 25. 12. 2004 15:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rendis » 21. 08. 2006 18:58

...jestli se příště nedostanu na 16s a něco tak jde vrtule z domu! :D
e34/M540i
e34/M5 3.6
e34 2.5 24v vanos
ex e36 1.8i R.I.P
2x podauto: 2x1,3 MPi
Schmiedmann.cz

Uživatelský avatar
Pepper
Příspěvky: 1576
Registrován: 08. 09. 2003 15:39

Příspěvek od Pepper » 21. 08. 2006 18:58

Lukas H. píše:
Petr237 píše:
Lukas H. píše: To je v poho je to vosefovany vyhrat muze stejne jen bmw... :lol:
Jedu na Mimoň jen kvuli sprintům, budeš tam??? :twisted:
Autem tam urcite nebudu, nejspis pojedu az podzimni sprintovaci mimon... Snad se nechces prsit tim ze jsi pojel auto se skoro polovicnim obsahem a skoro stejnou vahou... :lol:
ee, jen se ptám, zda tam potkám nějaký známý firmy.... :wink:
a navíc tobě to jede hoodně dobře, tak jsem chtěl navrhnout osobní souboj, nic víc.... RESPECT :!:
320i M50 - EX1
335i M30 - EX2
320iC - EX3
M3 E30 racing - EX4
328i Touring :-)

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 19:00

Petr237 píše:
Lukas H. píše:
Chroustostroj píše:Ono už je video ? Tak to jdu hned sosat.

Mimochodem zarazilo ještě někoho kromě mě čelní umístění VW Jetta a Renaultu Clio ??

Co to má bejt ? Ještě aby nás příště drtily Dáčie :lol:

Jinak, jestli je to moc OT tak sorry..
To je v poho je to vosefovany vyhrat muze stejne jen bmw... :lol:
Jedu na Mimoň jen kvuli sprintům, budeš tam??? :twisted:
Ja jo ... verim ze ty bys me mel dat ale at to mame seriozne zmereny.
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 19:02

Lukas H. píše: Autem tam urcite nebudu, nejspis pojedu az podzimni sprintovaci mimon... Snad se nechces prsit tim ze jsi pojel auto se skoro polovicnim obsahem a skoro stejnou vahou... :lol:
Na obsah sere pes, to na silnici nikoho nezajima .. dulezity je auto jako celek :-)
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 19:07

Petr237 píše: ee, jen se ptám, zda tam potkám nějaký známý firmy.... :wink:
a navíc tobě to jede hoodně dobře, tak jsem chtěl navrhnout osobní souboj, nic víc.... RESPECT :!:
No ja nepochybyju o tom ze me v poho pojedes, to by jsi musel bejt jak Lopolo a spat na startu..:D Bejt to osobni souboj na okruhu tak je to zajimavejsi, sprinty jsou nuda... :wink:
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 19:11

Rendis píše:...jestli se příště nedostanu na 16s a něco tak jde vrtule z domu! :D
Neboj kdyz bude jina casomira tak urcite dostanes... :D
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 19:14

LOPOLO píše:
Lukas H. píše: Autem tam urcite nebudu, nejspis pojedu az podzimni sprintovaci mimon... Snad se nechces prsit tim ze jsi pojel auto se skoro polovicnim obsahem a skoro stejnou vahou... :lol:
Na obsah sere pes, to na silnici nikoho nezajima .. dulezity je auto jako celek :-)
Jj to rikam taky, proto nema cas ze sprintu zadnou vypovidajici hodnotu... :D
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 19:16

Lukas H. píše:
LOPOLO píše:
Lukas H. píše: Autem tam urcite nebudu, nejspis pojedu az podzimni sprintovaci mimon... Snad se nechces prsit tim ze jsi pojel auto se skoro polovicnim obsahem a skoro stejnou vahou... :lol:
Na obsah sere pes, to na silnici nikoho nezajima .. dulezity je auto jako celek :-)
Jj to rikam taky, proto nema cas ze sprintu zadnou vypovidajici hodnotu... :D
A proto si to roky jezdil nez si to pochopil? Na printech jde o porovnani sily auta vuci vaze, nic vic :-) .. aspon u nas .. v Evrope uz je to souboj techniky a reseni.
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Rendis
člen E30.cz
Příspěvky: 1526
Registrován: 25. 12. 2004 15:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rendis » 21. 08. 2006 19:16

..poladíme m50 :!:
e34/M540i
e34/M5 3.6
e34 2.5 24v vanos
ex e36 1.8i R.I.P
2x podauto: 2x1,3 MPi
Schmiedmann.cz

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 19:20

Lukas H. píše:
Petr237 píše: ee, jen se ptám, zda tam potkám nějaký známý firmy.... :wink:
a navíc tobě to jede hoodně dobře, tak jsem chtěl navrhnout osobní souboj, nic víc.... RESPECT :!:
No ja nepochybyju o tom ze me v poho pojedes, to by jsi musel bejt jak Lopolo a spat na startu..:D Bejt to osobni souboj na okruhu tak je to zajimavejsi, sprinty jsou nuda... :wink:
Ja nespal ty pako .. jen sem startoval jako vetsina jak rikas ( ktery byla za mnou ) az padne nula a ne driv ... nezaspal sem ani jednou, jednou sem akorat asi vterinu radil. Kdyz se podivas na vysledky tak rozdil mezi jizdama kdy sem zaradil je minimalni. :-)
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Pepper
Příspěvky: 1576
Registrován: 08. 09. 2003 15:39

Příspěvek od Pepper » 21. 08. 2006 19:23

LOPOLO píše:
Petr237 píše:
Lukas H. píše: To je v poho je to vosefovany vyhrat muze stejne jen bmw... :lol:
Jedu na Mimoň jen kvuli sprintům, budeš tam??? :twisted:
Ja jo ... verim ze ty bys me mel dat ale at to mame seriozne zmereny.
My jsme spolu jeli...už v pátek, neměl jsem moc šancí :lol:
Přeci jen M3 3,2 jede trochu líp než M3 3,0i , se kterou ještě udržim krok :D

PS. Rád dám ale repeté, celkově jsem toho na srazu nasprintoval málo. Chtěl jsem jet s Lukášem H. , Hanisem, Matyášem a jinýma drakama :twisted:
320i M50 - EX1
335i M30 - EX2
320iC - EX3
M3 E30 racing - EX4
328i Touring :-)

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 19:24

LOPOLO píše:
Lukas H. píše:
LOPOLO píše: Na obsah sere pes, to na silnici nikoho nezajima .. dulezity je auto jako celek :-)
Jj to rikam taky, proto nema cas ze sprintu zadnou vypovidajici hodnotu... :D
A proto si to roky jezdil nez si to pochopil? Na printech jde o porovnani sily auta vuci vaze, nic vic :-) .. aspon u nas .. v Evrope uz je to souboj techniky a reseni.
Presne tak, s tdsem ani nic jinyho neslo... :) Neboj vim o cem jsou sprinty... :D
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 19:28

LOPOLO píše:
Lukas H. píše:
Petr237 píše: ee, jen se ptám, zda tam potkám nějaký známý firmy.... :wink:
a navíc tobě to jede hoodně dobře, tak jsem chtěl navrhnout osobní souboj, nic víc.... RESPECT :!:
No ja nepochybyju o tom ze me v poho pojedes, to by jsi musel bejt jak Lopolo a spat na startu..:D Bejt to osobni souboj na okruhu tak je to zajimavejsi, sprinty jsou nuda... :wink:
Ja nespal ty pako .. jen sem startoval jako vetsina jak rikas ( ktery byla za mnou ) az padne nula a ne driv ... nezaspal sem ani jednou, jednou sem akorat asi vterinu radil. Kdyz se podivas na vysledky tak rozdil mezi jizdama kdy sem zaradil je minimalni. :-)
Ja taky nestartoval driv jak spadla nula, proc to nemuzes pochopit? :) Auto se rozjelo s reakci treba 0.1s tvoje reakce byla nejspis vic jak 0.6s...
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
Pepper
Příspěvky: 1576
Registrován: 08. 09. 2003 15:39

Příspěvek od Pepper » 21. 08. 2006 19:29

Lukas H. píše:
Petr237 píše: ee, jen se ptám, zda tam potkám nějaký známý firmy.... :wink:
a navíc tobě to jede hoodně dobře, tak jsem chtěl navrhnout osobní souboj, nic víc.... RESPECT :!:
No ja nepochybyju o tom ze me v poho pojedes, to by jsi musel bejt jak Lopolo a spat na startu..:D Bejt to osobni souboj na okruhu tak je to zajimavejsi, sprinty jsou nuda... :wink:
Já okruhy taky rád, akorát není moc příležitostí....a jak píšeš o tom trénování na naší RZ, tak jsem nedal z časové tísně ani jednu trénikovou jízdu , stejně jako ty, tak v čem byl problém ??? :P
320i M50 - EX1
335i M30 - EX2
320iC - EX3
M3 E30 racing - EX4
328i Touring :-)

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 19:46

Petr237 píše:
Lukas H. píše:
Petr237 píše: ee, jen se ptám, zda tam potkám nějaký známý firmy.... :wink:
a navíc tobě to jede hoodně dobře, tak jsem chtěl navrhnout osobní souboj, nic víc.... RESPECT :!:
No ja nepochybyju o tom ze me v poho pojedes, to by jsi musel bejt jak Lopolo a spat na startu..:D Bejt to osobni souboj na okruhu tak je to zajimavejsi, sprinty jsou nuda... :wink:
Já okruhy taky rád, akorát není moc příležitostí....a jak píšeš o tom trénování na naší RZ, tak jsem nedal z časové tísně ani jednu trénikovou jízdu , stejně jako ty, tak v čem byl problém ??? :P
Tak az pojedem do Mostu na okruh dam ti vedet.. :) Nejvetsi problem byl v tom ze jsem byl linej vzit slicky i dozadu a lital mi tam zadek jak hadr na holi, 2 x jsem se pretocil a zbytek uz jsem to vypustil...
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 20:00

Lukas H. píše: Ja taky nestartoval driv jak spadla nula, proc to nemuzes pochopit? :) Auto se rozjelo s reakci treba 0.1s tvoje reakce byla nejspis vic jak 0.6s...
LOL :lol: :lol: :lol:
Ty vole, 0,6 je fakt dlouho .. tomu sam neveris :lol: :lol: :lol: :lol: nehlede na to ze spis by to muselo bejt 0,8!! :idea: :idea: ( Uz fakt nic nenapisu )
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Lukas H.
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 02. 2004 18:29
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas H. » 21. 08. 2006 20:04

LOPOLO píše:
Lukas H. píše: Ja taky nestartoval driv jak spadla nula, proc to nemuzes pochopit? :) Auto se rozjelo s reakci treba 0.1s tvoje reakce byla nejspis vic jak 0.6s...
LOL :lol: :lol: :lol:
Ty vole, 0,6 je fakt dlouho .. tomu sam neveris :lol: :lol: :lol: :lol: nehlede na to ze spis by to muselo bejt 0,8!! :idea: :idea: ( Uz fakt nic nenapisu )
Klidne to muzem vyzkouset, staci na to gtech, normalne to ma stromecek jako v mimoni a zmeri ti to reakci.. :wink:
Zrozen v Německu, doma na celém světě...

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 594
Registrován: 17. 02. 2004 07:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOPOLO » 21. 08. 2006 20:32

Lukas H. píše: Klidne to muzem vyzkouset, staci na to gtech, normalne to ma stromecek jako v mimoni a zmeri ti to reakci.. :wink:
parada, muj tip je max 3 desetiny do pohybu
very individual coupe E36 332i
LOPOLO AV PRODUCTION
http://www.3d.cz ( lopolo.cz, lopolo.eu)

Uživatelský avatar
Frenk A3
Příspěvky: 1
Registrován: 21. 08. 2006 19:29
Bydliště: více méně Železný Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frenk A3 » 21. 08. 2006 21:05

Sice na tohle forum vzhledem k vlastnictví trošku jinného auta moc nepatřim, ale dost mě zajímaly reakce na sraz, protože Petr je můj dobrej kámoš a taky proto, že jsem měl možnosti malinko se na tom podílet. Podle nicku a fotky možná pár lidí bude vědět kdo jsem a přidám i startovní číslo na RZ a to bylo 3333 a sprint 92.

A teď trochu k věci a reakcím a vítkám na sraz z mého pohledu.

Když jsme v pátek začínali s přípravou a odpoledne pršelo tak jsem z toho měl cekem hrůzu a obával se že moc lidí nepřijede, naštěstí se počasí k večeru umoudřilo a přálo více méně po celou dobu. Tak nějak protože je Petr dobrej kámoš tak vím jak dlouho vše připravovali a sháněli a myslím, že si s tím dali dost práce a vzhledem k tomu že to byl první počin a s ohledem na to kolik lidí se na tom celém podílelo, myslím že to dopadlo nad očekávání dobře. Trochu jsem se bál toho že nás bude málo na to vše uhlídat, aby se někde nevyskytl nějaký konflikt nebo nějaké nebezpečné blbnutí s auty až bude někdo trochu pod vlivem a musím to zaklepat a uznale říct, že jste se chovali nad moje očekávání vzhledem k tomu co se mnohdy na různých srazech děje a pokud jsme někoho sem tam trochu usměrnily, tak to bylo spíš jen preventivně. Nejvíce vítek jsem asi zahlédl k občerstvení a toi toi. S toi toi je to jednoduchý, rozpočet nebyl velký za hajzlíky se platí skoro víc jak kdyby vám kluci každýmu autu koupili jedno pivo. Navíc pro chlapa není problém si odskočit na kraj letiště k poli.Co se týče občerstvení tak, to není tak jednoduché, protože třeba jeden člověk co slíbil, že to zajistí to odřekl asi měsíc a půl před srazem a ono najít kvalitní a spolehlivé občerstvení není jen tak, zvlášť je to potom ošemetná věc, když si jeho kvalitu nemůžete ověřit v praxi někde na srazu a hlavně taky aby ten člověk byl ochoten do toho jít, když je to vaše první akce a návštěvnost lidí je s velkým otazníkem v takovém případě. Dopadlo to jak to dopadlo a já to vidim asi takhle, v pátek jsem si dal kuřecí maso za 65kč a byla to dobrá véča a za dobrou cenu s milou obsluhou. Pivo ani alkoholické nápoje jsem neměl, protože jsem chtěl mít na ráno na RZ čistou hlavu a navíc mě čekaly i povinosti. :-) Ale co se týče ceny piva a alkoholu řekl bych s porovnání se srazy co jsem letos projel normální. Když jsem se ráno vzbudil, nastal problém, protože bez snídaně nefunguju, takže jsem měl na výběr obložený rohlík za 25, což jsem nedal to se mi zdálo dost a nebo přežít nějakou dobu o 2 horalkách a čaji a zkusit později sehnat něco víc, což jsem nakonec zvolil. V průběhu dne odpoledne mi došly vlastní zásoby pití z důvodu veder, tak jsem si šel něco koupit výběr nic moc a cena 100kč za 1,5l perlivé vody nebyla příjemná, ale co se dalo dělat. Takže můj verditk, je asi takový, že vzhledem k tomu že měli monopolní postavení, mohlo to bejt lepší, ale musím zase uznat, že na druhou stranu to taky není jednoduché vyhovět všem a neprodělat a nevědět kolik bude lidí a jaká poptávka. Člověk se z chyb učí a pro příští rok si myslím se to určitě kluci pokusí vyřešit k maximální spokojenosti všech. K časomíře řeknu asi tolik, že měli jsme možnost jí vidět v akci několik roků na Car Winnter cup, kterej se tu několik let jezdí a navíc pan Filip má dost velké zkušenosti v rally kde se dost podstatně podílí na oraganizaci Bohemky. Bohužel jak se ukázalo na RZ to jak byla časomíra zkalibrována to postačovalo, ale na sprinty to nebylo pro ty, kteří nekoukají jen na odstupy, ale na konkrétní časy dostačující, což nás mrzí, ale zase na druhou stranu co jsem se zajímal tak firmy které zajištují podobné služby si řeknou i 10tis. za takovou práci a vzhledem s jakým rozpočtem se pracovalo, myslím že časomíra odvedla dobrou práci. Co se týče hudby a projekce, tak kolik lidí tolik hudebních vkusů a zase zavděčit se všem je težké, četl jsem názor, že někdo čekal projekci z nějakých srazů, tak do toho co připravoval BODIE až tolik nevidim, ale každopádně by to obnášelo sehnat dopředu a navíc táhnout tem sebou minimálně notebook a to už byla věc na kterou se pro jinné starosti třeba možná nepomyslelo a kromě toho moc lidí jsem u stanu s hudbou nebo projekcí neviděl. Jinak já osobně jsem v pátek večer a v sobotu nejzdil pouze po letišti 100km a vyjezdil půl nádrže a vyřádil se autem tak jako snad ještě nikdy(za což hlavně Petrovi že mě do toho "zatáhl" dík) a hlavně jsem tam poznal hodně pohodovejch lidí se kterejma se dalo dobře pokecat i když jsem je viděl poprvé v životě a ani nejsem členem BMW klubu a majitelem BMW. A z mého pohledu to díky tomu byl nějlepší sraz letošního roku (i když jsem dal za 1,5litru vody tolik co za 3 litry benzinu) a kam se hrabe v tomhle nějaký Hradec s tuning part, Brno nebo Mimoňské války. Jsem rád že jsem tam byl a díky za supr víkend. :D

Odpovědět