Diskuze k Big srazu - po návratu domů ...

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misa » 20. 08. 2006 14:33

Ehh tak já taky zhodnotím :D

Ad záchodky, za á jsem nezažila nějakou frontu (asi jsem měla štěstí), za bé si za počet záchodků můžeme sami - i přes výzvy organizátorů se zaregistrovala jen zhruba půlka lidí ...

Občerstvení - flákota masa za 65 mi přijde v pohodě, za tuhle cenu maj podobná jídla na většině srazech ... nic jiného jsem ve stánku nekupovala, tak nemůžu posoudit ...

Moderátoři a hudba - spokojenost, čekání na výsledky nebo jiné zádrhely prostě k podobných akcem patří ...

Když bych měla něco vytknout, tak "gumování" nebo hrabání na trávě, to jsem opravdu dotyčné jedince nepochopila, co tím chtěli předvést ... :roll:
E36 325iC & E87 120dA

Uživatelský avatar
lupik
Příspěvky: 405
Registrován: 29. 11. 2005 11:03
Bydliště: Dunkerque, FR

Příspěvek od lupik » 20. 08. 2006 14:34

[CZ]Airwolf[OC] píše:akce dobre resena...pytel na odpadky jsem ale nedostal :lol:

stanek a jeho ceny byl docela mimo realitu, na tohle pocasi kdo jel bez zasob to byl sok...mineralky by bodly vice nez cola atd..

casomira spokojenost, vypadky se daji pochopit. djove by meli mit lepsi sychro a kdyz maji seznam lidi, tak hlasit co kdo ma, stejne vic nez starty se sledovat nedalo (sprinty).

matyas mel smulu s chladicem (i s nahradnim), bmwm3 prisel o cerpadlo, jinak jsem zadne vyraznejsi problemy nezaznamenal (no neprolezal jsem vse :lol: )

bohuzel jsem se spanilky musel vzdat. byla trasa jen pres vesnice ? kdyz bylo blizko vetsi mesto, mohlo by to byt zajimavejsi to zkusit domluvit s poldama :wink:

prezentace novych bmw nebyla prezentace (vina je na strane prezentatoru)

btw: neoficialni vyhlaseni kategorie iS me potesilo. Bude zduvodneni organizatoru, proc k tomu pristoupili ? 8)
já už nemůžu :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Huska
Příspěvky: 2366
Registrován: 17. 02. 2003 10:06
Bydliště: Brno / Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Huska » 20. 08. 2006 14:49

Dan td píše:Cena občerstvení - třeba oproti tomu, co se odehrálavalo paralelně v Brně na okruhu to bylo furt laciný.Trochu mě vadilo, že před akcí tu byly výzvy typu jídlo si neberte, je toho dost a levně. Někdo chtěl koupit láhev vody a prej se dozvěděl, že jen za cenu rozlévané, tj. láhev za cca 100 Kč :shock:
:)
jen upřesním že to bylo 160,-Kč za 2l coca-colu na což jsem netvářil a po velkém přemýšlení "sleva" na zmíněnou stokorunu... :evil: :evil: cena mě nezrujnovala jen mě to překvapilo na tak dobře připraveném srazu
víc nekomentuju.. je to jen ponaučení pro příště.



PS.: čekám na zveřejnění výsledků všeho ježdění s časy :-)
:-) Born to be for BMW :-)
:-) 344ic E30+i30N Fastback+Hyundai SantaFe IV+Š1000MB+ 2CV+Jawa+ DAF LF+Volvo FM a EC55B, MB Atego, Hilux, Boxer,7x Caddy, Komatsu,JCB EX: GSF, MGA, E30 318i,325e,318i, E36 323i/LPGi,318iA,328i, E46 328iT-320d-320dT :-)

biker
Příspěvky: 2540
Registrován: 01. 03. 2004 14:45
Bydliště: velký venkov: PRAHA

Příspěvek od biker » 20. 08. 2006 14:53

takze
sobota00:00 vyrzim z rakous rani promena aut :arrow: vyrazime pozdejc, ale po 8 hodce dorazime na misto, kde je jiz cili ruch :D

jidlo vlastni,takze na stanek si nestezuju:lol:,mylim, ze bylo dobry, ze tam neco bylo. o cenach jsem informovan, ale kdyz jedete na hory, tak nejezdite taky o 40 kilometru niz, aby jste jedli v "normalni" restauraci ne? :idea: :arrow:
dj ty reci nahodou byly sem tam vtipny,myslim ze tolik lidi by nemelo odvahu vubec tam neco prezentovat lidem a ono komentovat a v tomhle pocasi celej den neni taky pro kazdyho.................proste to zvladli 8) a o to slo
k wc..............panska cast populace mohla resit i bez mravniho pohorseni ostatnich prochazkou, takze nevim co resite a pokud se jednalo o trvalejsi pobyt v tehlech mistech,tak to se zas da odhadnout :-))) nebo pro to neco udelat(blizko byla pumpa) :wink:
byl to muj rovni velkej srazek s bmw a libilo se mi tam, moc pekna rozlucka s dovcou
a hlavne RZ se mo moc libila 8) 8) 8)
takze dekuju lidem co tam byli a dekuju poradatelum
ps: skoda, ze me ta spanilka nevysla,ale tesim se na videa :P
E+5 Obrázek

Uživatelský avatar
břečka
Příspěvky: 1471
Registrován: 23. 09. 2003 15:43
Bydliště: B r n o

Příspěvek od břečka » 20. 08. 2006 15:00

Taky díky za pěknej sraz, se vším jsem byl spokojen.Pivo ve vlastní ledničce a maso jsme si taky grilovali sami.Pro mě to nemělo chybu :D Možná by se líp usínalo bez techna :lol:
H*O*T*E*N*T*O*T__C*R*E*W

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 20. 08. 2006 15:43

Jawak píše:Super akce, jen mě moc nevyhovovaly hygienické podmínky, ty 2 kadibudky pro tolika lidí je málo :roll:
Škoda že je ta 6ka tak malá, že jsem si nevzal sadu kol navíc...
no tak, v pul dvanacty se volalo aby je vyvezli, dorazili asi až po 3 hodinach.

A upřimně DC nevěděl kolik lidí přijede...............
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 20. 08. 2006 15:45

milo píše:Vzhledem k pracovním povinnostem jsem se mohl zucastnit jen v sobotu pres den. Sobotní "ráno" zacalo cestou do ACI pro novy chladic, jeho vymenou a cestou smer Mnichovo Hradiste. Dorazil jsem az na vyhlaseni.

jak jsem videl, podle neciho "odlozeneho" chladice na letistni plose, nebyl jsem sam, co mel podobny problem :D :D :D

spanilka super, priroda krasna, ale bylo videt ze v pul osme vsichni usedli k TV a zacali sledovat televizni noviny namisto nas :( a taky se nekdo priznejte (byl to nekdo asi 2-3 auta pred 6kama), kdo blbe odbocil asi 5 km pred koncem :twisted: nevím, jak se někdo může ztratit v koloně :P ale rychle jsme se napojili a pokračovali dál.

nakonec jsem si jeste dal sprint se stejnou E32 730iA vs. E32 730i a vyrazil k domovu.

organizatory chvalim a dekuju. nejake drobnosti by se nasly, ale to nestoji ani za rec. a hlavne to perfektni predobjednane pocasi se vam vydarilo!

:wink:

Byl to Savka, musel mě vidět kam jedu, ještě sem daval blinkr.

Aha vyřešeno.......... byl to Jawak :-D
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
BMWAK
Příspěvky: 2561
Registrován: 10. 10. 2004 19:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od BMWAK » 20. 08. 2006 16:03

podle mě byl sraz supr,počasí krásný RZta bylo taky supr příště teda asi pojedu radši sedanem na letnákách ale to je jedno...sprinty byli taky velice v pohodě,prostě nemám žádný výhrady,supr sraz díky všem organizátorům.
E12-518,E28-518i,E34-525i,Ex34-524td,Ex34-530i V8 touring,Ex34-535i,Ex34 540i V8,E39 520i touring,Ex39-528i,Ex23-735ia,Ex30-318i,Ex36-316i,Ex36-318i cabrio,Ex36-318tds touring,Ex36-328coupe,Ex36-318is coupe,E46 320d


728 36 83 19

Uživatelský avatar
Bajzík
Příspěvky: 3381
Registrován: 17. 08. 2004 08:08
Bydliště: Okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajzík » 20. 08. 2006 16:03

Sraz pro nás jihočechy začal cca ve 4.30 hod pak jsme vyrazili směr Praha, kde jsme se měli sejít na benzíně, cestou jsme potkali Hondu-net a jeho přítelkyni :P ten taky jediný ještě s jedním členem z E36klubu dorazil na benzinu....
Po příjezdu na letiště bylo vše v plném proudu. Záchvat nevydržel a hned se zapojil :) potom jsme chvilku řešili poruchu společně s Fiatem.
Tímto děkuju veřejně Záchvatovi, že mě svezl, jeho nick je vystihující :lol:
Po pojetí záchvatova toura jsem si chtěl také zkusit sprinty ale nebyl jsem zapsán a byl jsem poslán na konec řady tak jsem to vzdal a začal zapíjet.
K WC: Asi jen jedinkrát jsem čekal a co jsem si všiml tak tam byla jednou technika a boudy měnili.
CO nás uzemnilo byly ceny v občerstvení třeba např. obložený rohlík za 25, - nás pobavilo ze všeho nejvíc. Naštěstí jsme si vezli své zásoby a na večeři jsme si sjeli do blízké obce, kde byla navíc docela legrace :)
Spanilka: Po požití už jsem neměl tu možnost jet svým autem tak jsem se nasockoval k Maxovi :twisted: tím mu děkuji za nucenou zastávku v lese. Cestou jsem si všiml, že hned na začátku to do sebe sekli 2 členové, tuším Looser a ještě jiná 28ka, tím se chci zeptat co se stalo??? Spanilka do většího města by byla sice krásná ale asi orgaizačně né moc jednoduchá.
Hodnocení na konec: Akce povedená dobře jsme pokecali a pobavili se, jen škoda, že v noci sprchlo to mě trochu probralo z opice.

Děkuji organizaci

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 20. 08. 2006 16:09

Sraz byl povedenej, čekání na výsledky utrpení, cena i kvalita piva mi vyhovovala,na Horyho a MichalaM3 byla radost se dívat při RZ, všichni mi přišli v pohodě...tak se to nejspíš povedlo :wink:
Takže sem rád že dorazil Márty se svojí partou, těm děkuju za přísun stehen a za super zábavu, Hory s komplet luxusní obsluhou stánku, DanTD se šroubama a DAN se svejma hláškama...jo..bylo to super :wink:
Naposledy upravil(a) Pawka G. dne 20. 08. 2006 23:03, celkem upraveno 1 x.
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
miška.bmw
Příspěvky: 551
Registrován: 20. 04. 2005 12:11
Bydliště: Praha - Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miška.bmw » 20. 08. 2006 16:25

Sraz byl super...Na to že to kluci dělali poprvý tak to bylo parádní !!!

Myslím si že řešit tady toi.toiky je naprostej nesmysl..kor chlapi by to zrovna řešit nemuseli..
Když někdo měl problém s tím dojít si na toi-toiku tak si mohl zajet na blízkou benzínku... :!:

a opravdu..zařídit toi-toiky v půlce soboty jen pro to že přijelo mnohem víc lidí než bylo plánováno je absolutně nereálný :!:

Uživatelský avatar
Chroustostroj
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 05. 2006 00:14
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Chroustostroj » 20. 08. 2006 16:30

To Lukas-e21: fakt bys mohl ubrat, nesouhlasim sice se vsim co airwolf pise, (viz. veci okolo vstupnyho a ze cokoliv je problem organizatoru), ale myslim, ze od toho tu tenhle thread je. Aby kazdy mohl rict svuj nazor a dojem z teto akce.

Myslim, ze se vsichni shodneme, ze akce to byla supr a predcila ocekavani, ovsem vzdy je co zlepsovat.
Uz v patek jsem byl zaskocen, ze i v mem opozdenem prijezdu (ve 22:30) nekdo stal na vstupu a bylo tam hafo lidi co se fakt staralo a navedlo mne presne na misto aniz bych se jich ptal.

Pokud vim tak tu nikdo nekritizuje organizatory, nebo samotnou akci. Bylo to profesionalni. Vsechna vynesena kritika se tykala podle meho jen detailu a co by se napriste mohlo zlepsit. S tema toi-toi-kama to zas takovej problem nebyl, a pokud to stoji takovy neunosny penize jak rikas, budou dve stacit i priste.
Dokud si chlap nepořídí BMW, neví co je láska :)

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 20. 08. 2006 16:42

Chroustostroj píše:To Lukas-e21: fakt bys mohl ubrat, nesouhlasim sice se vsim co airwolf pise, (viz. veci okolo vstupnyho a ze cokoliv je problem organizatoru), ale myslim, ze od toho tu tenhle thread je. Aby kazdy mohl rict svuj nazor a dojem z teto akce.

Myslim, ze se vsichni shodneme, ze akce to byla supr a predcila ocekavani, ovsem vzdy je co zlepsovat.
Uz v patek jsem byl zaskocen, ze i v mem opozdenem prijezdu (ve 22:30) nekdo stal na vstupu a bylo tam hafo lidi co se fakt staralo a navedlo mne presne na misto aniz bych se jich ptal.

Pokud vim tak tu nikdo nekritizuje organizatory, nebo samotnou akci. Bylo to profesionalni. Vsechna vynesena kritika se tykala podle meho jen detailu a co by se napriste mohlo zlepsit. S tema toi-toi-kama to zas takovej problem nebyl, a pokud to stoji takovy neunosny penize jak rikas, budou dve stacit i priste.
kdo mě zná ví jakej sem, to nerozebírejem.

ale přečti si vše co napsal, avše byl ošpatný


Takže at zoragnizuje a zaplatí sraz a ja mu pomuzu, a az bude mit vse 100% muže kritizovat.


loni sem byl spoluorganizatror druhých plešnic, a na to že tam byla třetina lidí sem toho nejen já, měl plný zuby.


EDIT:

Toi-Toi nejsou zadarmo, a musí se samozřejmě předem objednat, takže nešlo v sobotu zavolat, hej přivezte nam další 2... :-(

Ve chvíli kdy sem DCmu oznamil to, že TOi-Toi jsou FULL okamžitě volal at je vyvezou, ale i to chvíli trvalo :-(
Naposledy upravil(a) Lukas-e21 dne 20. 08. 2006 17:07, celkem upraveno 1 x.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
Mrca Martin
Příspěvky: 126
Registrován: 25. 02. 2003 20:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca Martin » 20. 08. 2006 16:57

Ahoj lidi, Já bych tento sraz hodnotil jak jinak než na jedničku a to i Hlavně přesto že to byl první počin organizátoru. Mam zato že akce byla po logistické strance zmáknuta téměř perfektně, samozřejmě se vždycky najdou nějaké drobné komplikace, ale ty se dají bez problémů tolerovat – srazy tohoto druhu jsou hlavně o lidech co se chtěj sejít a tak nějak pokecat a jak se říká „rozebrat situaci“ :wink: a strávit několik příjemných dnů, nocí a sešrotovat nějakou tu gumu :) .(ty co tam přijeli a čekali něco jako Mimoň jsou úplně mimo mísu)

Jinak já jsem přijel už v pátek večer v kolonce s Vrchlabí grupe po zběsilém přesunu a jednom zakufrování :D , po příjezdu jsme vzali flek postavili stany a šli se bavit nebo někteří jako já odzkoušet asfalt.

V sobotu ráno jsem po lehkém lihovém opojení přezul auto na další sadu letištních gum :twisted: a mastil trenálovat erzetu , bohužel tento můj záměr záhy zhatila nefunkční centrála která se rozhodla překazit moje bednové ambice 8) .

Tímto bych chtěl poděkovat Francisovi a ještě jednomu maníkovy co tam s náma centrále domlouval (omlouvám se zapomněl jsem nick) za jejich nezjištnou pomoc při odhalování skryté závady – ve finále se nám to podařilo cca po dvou hodinách rozchodit a já stihnul aspoň měřená kola RZ.

Zbytek dne jsem strávil pobíháním mezi svojí Etou a mikrofonem se snahou Vám to tam maximálně zpříjemnit :P - gratulace Bodimu super DJ a hudba.

Sprinty mě osobně velice nadchli zejména po zjištění že mam nejrychlejší ostrou Etu na srazu a že jsem zajel rychlejší čas než E34 M5 (to jsem prostě musím napsat :lol: ).

Spanilka bez komentáře proste super zážitek , to bylo něco užasného až jsem ze samé radosti oddělal klakson :wink:

Páteční a sobotní večer se nesl v duchu alkoholové a grilovací suprové družnosti seznamování z dalšímu zajímavými lidmi kolem BMW – zde bych vyzdvihl Max-Maxe a jeho slámopanákovou smršt, samozřejmě nezklamali ani jiné známe firmy – no prostě SUPER
Neděli ráno radši nebudu komentovat :lol:

Takže dekuji všem pořadatelům BYLA TO BOMBA a těším se na další spolupráci.

PS: to Miša - fotky jsou dost dobry :wink:
EASY RIDER - Forever e30 - první v r. 1999

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 20. 08. 2006 17:06

Lukas-E21> Aha takze vse co jsem napsal na druhe strane v prvnim prispevku bylo vse spatny. Tak si kup bryle :roll: anebo nelzi.

Btw> pry byly prepocitany vysledky, sprinty treti skupiny, pokud se podle fotky se 4ma vyhlasenyma a Max-Maxove reakce nepletu. Nejake info ?

btw> dekuju jedne plne obsazene sestce, co me predjela v Praze nekde v oblasti na dalnici pred cernakem, pouzil jsem je jak navigacni bod :twisted:
Naposledy upravil(a) [CZ]Airwolf[OC] dne 20. 08. 2006 17:10, celkem upraveno 1 x.
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

Uživatelský avatar
Flery
Bazarník
Příspěvky: 6079
Registrován: 16. 05. 2003 23:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flery » 20. 08. 2006 17:07

trosku bych to zapsal i ja
po velky namaze sem mel v sobtu volno a tak v patek v19:00 sem odjel z prace v Praze do plzně 19:50 nalozil autak a ve 20:20 vyrazil smer MB - letiste kolem 22:00 sem byl na miste bohuzel sem ujel plzenakum a nedostihnul prazaky :evil: ale vice mene sem tam byl :lol: stan - gril - pivo za 25 Gambrinus sice trosicku drazsi ale zato velice vyborna chut to si jako uvedomte ze opravdu kvalita piva top 1A!!! jidlo sem neresil meli sme sebou 1,5 kg masa a chleba :lol: malicko me vadilo to ze do 2 hodin se jezdila RZ kterou sem se se svym autem radsi ani nezucastnoval nicmene sem si ji projel po zkonceni a vedel sem proc sem ji s E36 Touringem nejel :lol: zato se sestry is to bylo lepsi :twisted: pak sem si zajel vytouzeny 3 sprinty na ktery sem se celej rok tesil a mel sem hrounou radost ze sem 3x vyhral i kdyz poprvy s 320i sem jaksi dopredu tusil ze prohrat by byla ostuda o to pak me vic prekvapily stupne vytezum a je videt ze nekteri z vas proste meli smulu na techniku protoze jinak to asi vsechno bylo jinak nicmene ja byl spokojenej a prekvapenej doted nevim casy ze sprintu 3 kolo :evil: spanilka OK skoda jen 1 otocky to je vzdycky nejvic ale byla a to je dobre.
vytknout nemuzu nikomu nic uz z duvodu ze na poradani srazu sem se 3 x podilel a vim co je to za pakarnu nerikam nic a sem spokojenej ja si to uzil vlice dobre pokecal se spoustou lidma jen me chybelo to ze sme si nesedli vsichni a nepokecali bylo to dost na skupiny a tak sme se stehovali.
este si musim rejpnout do tech co za 300 cekali vic
byly sme tam 2, 1 auto 2 noci a 1 stan - bordelu sme udelali dost a stalo to jen 300 to se mi jevi jako uplne zadara to i v kempu dam minimalne 2 x tolik takze s cenu opatrne !!!!!!
pokud mate nekdo nazor ze to bylo spatne udelejte svuj sraz a urcite radi prijedeme a zhodnotime ho tam...

ted si este postezuju na cenu kafe a je to OK 8)

ps : priste filmy s tematikou BMW :twisted:
pss : kdy bude 2 rocnik idealne este letos :lol:
Tel : 773 622 822
____________________
E39 525D

Uživatelský avatar
Chroustostroj
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 05. 2006 00:14
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Chroustostroj » 20. 08. 2006 17:13

Mrca Martin píše: Sprinty mě osobně velice nadchli zejména po zjištění že mam nejrychlejší ostrou Etu na srazu a že jsem zajel rychlejší čas než E34 M5 (to jsem prostě musím napsat :lol: ).
Já na to vyloženě čekal až se někdo začne tlemit :x :lol:
Jel jsem s popraskanym kolenem sání, takže výkonově to nebylo zrovna echt, ale co se budu vymlouvat, prostě jsem to posral. Napříště budu trénovat :wink:
Dokud si chlap nepořídí BMW, neví co je láska :)

Uživatelský avatar
Mrca Martin
Příspěvky: 126
Registrován: 25. 02. 2003 20:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca Martin » 20. 08. 2006 17:20

V pohodě - je mi to jasne že kdyby to jelo jak má tak mě sejmeš jako nic a ještě si daš v cíly panáka :D :wink:
EASY RIDER - Forever e30 - první v r. 1999

Uživatelský avatar
Newmik
člen E30.cz
Příspěvky: 323
Registrován: 02. 04. 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newmik » 20. 08. 2006 17:22

Fakt výborná akce :lol: :lol:

biker
Příspěvky: 2540
Registrován: 01. 03. 2004 14:45
Bydliště: velký venkov: PRAHA

Příspěvek od biker » 20. 08. 2006 17:24

miška.bmw píše:Myslím si že řešit tady toi.toiky je naprostej nesmysl..kor chlapi by to zrovna řešit nemuseli..
ja to taky zminoval, ale vis co, najdi si na letisti strom :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) biker dne 20. 08. 2006 17:49, celkem upraveno 1 x.
E+5 Obrázek

Odpovědět