BIG BMW 2013 - 9.-11. srpna

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
poky666
Příspěvky: 352
Registrován: 02. 06. 2013 02:05
Bydliště: jenštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poky666 » 13. 08. 2013 22:36

rychle tam projelo jenom par lidi a to gumovani,,,vsichni na to nadavate ale stalo se nekomu neco? ne a myslim ze to je podstatnejsi .proste akce byla super az na par frajirku.a ten stan,byla tam particka ciganske familie tak bych se ani nedivyl kdyby to vzali pro sebe :(
bmw e30 V8 4,0L po smrti :(
NOW-bmw e30 coupe M60B40.
pneuservis- komplet přezutí a vyvážení za 400kč, sehnání nových i starých pneu.
vyvařování karoserií,opravy a úpravy aut i motorů
tel 775 364 647

Uživatelský avatar
BobbySD
Příspěvky: 2200
Registrován: 25. 02. 2007 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BobbySD » 14. 08. 2013 06:51

poky666 píše:rychle tam projelo jenom par lidi a to gumovani,,,vsichni na to nadavate ale stalo se nekomu neco? ne a myslim ze to je podstatnejsi .proste akce byla super az na par frajirku.a ten stan,byla tam particka ciganske familie tak bych se ani nedivyl kdyby to vzali pro sebe :(
taky se nedivYm kdyz tam bylY cernosY :lol: kdo je tam pustil? :lol: :lol:
http://www.cardiagova.cz
[b][url=http://www.bimmer-tech.cz]htt ... er-tech.cz[/b]
FB: Róbert CabrioLetec Dunička
E30 328iC - dráždidlo debilů
E65 745i
E39 525iA

Uživatelský avatar
smokenmon
Příspěvky: 346
Registrován: 11. 01. 2008 21:54
Bydliště: Olomouc

jjj

Příspěvek od smokenmon » 14. 08. 2013 09:36

No kua se nedivim že tam byl takovej bordel letos když sem tam nebyl :cry:
3M3 Team Olomouc
Bohyn the dumbass, Česnek the crazyass & Denda the niceass

http://www.youtube.com/user/smokenmon

318isf 318is 316i **isF-18 in progress**

Uživatelský avatar
Tumage
člen E30.cz
Příspěvky: 690
Registrován: 08. 04. 2011 07:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tumage » 14. 08. 2013 10:44

Zavarenec píše:Pokud mluvis o objektivite tak o co to bude objektivnejsi kdyz bude hodnotit 200 aut 20 lidi a kazdy ma jiny nazor na ruzne auta? Pevne verim ze ty co pohar dostali, tak si ho zaslouzili! Ackoliv 100 lidi, 100 chuti, 100 nazoru. Ja si treba myslim ze moje by aspon na treti misto v e30 melo a prd :D
Je to presne jak rikas, 100 lidi = 100 chuti, ale s "uctou" k tobe, kdyz tam ma pravidelne auto ALA, Fikux, je tam udelana replika M3 Warsteiner atd., tezko nekdo muze pomylslet na umisteni mezi 1-3. mistem :(
Kdyz tam jsou pravidelne tyhle auta mezi E30, tak to spousty lidi odradi, davat tam ty svoje, protoze jsou si vedomi, ze se proste neprosadi.

Ja osobne sem tam videl spousta nadherne sladenej E30, at uz na Show and Shine, nebo na "poli", ale bud o to ty ldii nemaji zajem, nebo to tam nedaji proto, ze se proste vyhrat neda :(

Ono by opravdu mozna stalo za to, aby to hodnotilo vice lidi, alepson to pak nebude vypadat, ze na to Radku koukas neobjektivne :wink:
Vzit treba 3 lidi z fora, stary oldschoolaky a pak nekoho, kdo se v BMW moc nepohybuje, aby nebyl ovlivnenej tim, jaky dily na auto patrej, jaky ne, co uz je mezi E30 rarita a co ne...

Takhle to proste je. Svoje auto sem tam taky mel, ale predem bylo dany, ze na bednu nedosahnu. Ne kvuli tomu ze bys nebyl "objektivni", ale protoze se tam toci okruh 3-5 aut, ktery jsou TOP a zbytek na ne nedosahne jen kvuli tomu, ze je porodci vzdycky oceni jako raritu - proste ty fleky na bedne jsou vzdycky na 99% predme dany :)
Tot muj nazor :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Zavarenec
Brázdim Škarpovič
Příspěvky: 7770
Registrován: 23. 09. 2005 12:59
Bydliště: P9

Příspěvek od Zavarenec » 14. 08. 2013 12:30

Máš pravdu. Proto nás bylo více než 2 ... hodnotili i lidi, kteří třeba právě v bmw moc zkušeností nemají aby byl i pohled "neznalce" co se mu líbí a co ne... Objektivita byla na prvním místě, také jsem mohl v každé kategorii umístit nejméně jednoho kamaráda... a to se nestalo. I kamarádi ostrouhali...

Na celkovém hodnocení se podíleli 4 lidi ! ! Co kdo viděl, slyšel atd. to už jen jeho věc jak si ty věty vytržený z kontextu vyloží viz. třeba kec s ostrávákem... Ostatní připomínky řešit nebudu, o tom ať si povídá kdo chce, házet špínu a pomlouvat umí po bitvě každej...

...nicméně zrovna si třeba myslím že Zdenko s ex Vácovo kábrem by šanci měl, fikux tam vůbec nebyl, minulý rok taky nebyl přítomen na show and shine a také nevyhrál.... a pokud opravdu se pravidelně účastí pár aut dokola s tim se nedá nic dělat...takhle to chodí ovšem ve všech kategoriích a ve všech soutěžích a ne jen speciálně na BigBmw :)

Ono hodnotit originalitu, tuning, techniku a spojit to jedné škatulky u jednoho modelu je vzkutku zajímavý počin... pokud bude hodnocení dělat člověk, vždy bude plno rozporů o tom jak co hodnotí atp... sám jsem tohle zažíval xx let v jiné ačkoliv velmi podobné disciplíně :)

třeba jako téma s nalakovanýma lištama.... co je potom hezčí jestli tuzing kterej je komplet v laku a nebo seriovka co má sice origo vyšisovaný mkový lišty zkřivený jak struhadlo ?

Kdo máte zájem 7h zadarmo běhat po letišti s papírama na sluníčku a poslouchat stížnosti, tak s chutí do toho... já si aspoň konečně vyleštim a navoskuju auto :)
E30 327i MK M Cabrio MTechII
E30 325i kupé MTechII
E36 318IS Motorsport International coupe
E36 323Ti Kompost power
E36 kabrio ACS3
E36 Hartge H3 2.6 Touring
E36 ALPINA B6 2.8/2
E36 M3 3.2 Individual
E46 Clubsport kupé

Uživatelský avatar
b.e.a.s.t.
Příspěvky: 94
Registrován: 14. 01. 2009 21:57

Příspěvek od b.e.a.s.t. » 14. 08. 2013 21:27

Porota ať příště tolik nechlastá... Jedno auto polili nejakou sladkou srágorou a přitom ještě stihli polejt přihlížející...
E30 325 white cabrio & E92 330i M-packet & E70 X5 3.0D

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 14. 08. 2013 21:35

:lol: no ty vole, vidím že tento rok byla celkem prdel :twisted:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
maca
člen E30.cz
Příspěvky: 6234
Registrován: 02. 01. 2005 17:51
Bydliště: osek-teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maca » 14. 08. 2013 21:41

Oldman píše:
jaradaf píše:Paradni akce sice pocasi v patek na depku ale sobota nadhera :wink:
Akorat jsem se moc nevyspal spatne misto BMWklub ceska republika idioti na entou :!: :!: :!: (kdo spal vedle vi o cem je rec)
Pro upřesnění,já se tam byl nějak ve dvě hod podívat,tu muziku tam pouštěli dva dvacetiletí šušni co s klubem neměli nic společné,mě poslali do někam, a já nemám zapotřeby se s někým natahovat,chyba byla že klubový DJ to zapích a nechal zaplou aparaturu,jinak se divím že Vy co jste spali kolem nešli udělat s nima pořádek
ver ze moje zena je "trosku od rany" a nenecha si nasrat na hlavu, ale kdyz sem prijel v sobotu/nedeli ve 2 rano, tak vsude kolem klid, jen jeli grily na plny koule a u ohne se septalo, prostze to tam zkrotila i bezeme :lol: az nejaky kolegove z toho byli trosku "v soku", timto se jim omlouvam, ale zas na druhou stranu byl krasnej klid a po dlouhy dobe sem se vyspal, narozdil od patecni noci, kdy jsem s hruzou trnul, kdo to do nas pusti ze sprintovaci drahy :roll: na to ze mel bejt od 22 hod "nocni klid", tak ho dotycni moc nedodrzovali
,
clovek jak starne tak zjistuje, ze original je stejne nejlepsi :mrgreen:

Uživatelský avatar
jaradaf
Příspěvky: 831
Registrován: 20. 04. 2008 10:15
Bydliště: ZLINSKO

Příspěvek od jaradaf » 14. 08. 2013 22:10

maca píše:
Oldman píše:
jaradaf píše:Paradni akce sice pocasi v patek na depku ale sobota nadhera :wink:
Akorat jsem se moc nevyspal spatne misto BMWklub ceska republika idioti na entou :!: :!: :!: (kdo spal vedle vi o cem je rec)
Pro upřesnění,já se tam byl nějak ve dvě hod podívat,tu muziku tam pouštěli dva dvacetiletí šušni co s klubem neměli nic společné,mě poslali do někam, a já nemám zapotřeby se s někým natahovat,chyba byla že klubový DJ to zapích a nechal zaplou aparaturu,jinak se divím že Vy co jste spali kolem nešli udělat s nima pořádek
ver ze moje zena je "trosku od rany" a nenecha si nasrat na hlavu, ale kdyz sem prijel v sobotu/nedeli ve 2 rano, tak vsude kolem klid, jen jeli grily na plny koule a u ohne se septalo, prostze to tam zkrotila i bezeme :lol: az nejaky kolegove z toho byli trosku "v soku", timto se jim omlouvam, ale zas na druhou stranu byl krasnej klid a po dlouhy dobe sem se vyspal, narozdil od patecni noci, kdy jsem s hruzou trnul, kdo to do nas pusti ze sprintovaci drahy :roll: na to ze mel bejt od 22 hod "nocni klid", tak ho dotycni moc nedodrzovali
,
Maca:
Ja taky chtel udelat trochu poradek ale pak jsem se na to vysral :roll: vzbudit se rano a met poslapany po aute to bych asi nedal :twisted:

Oldman:
Ja tam teda moc mladych nevidel a ten co rano turoval tu 6er e63 (2m od mojeho stanu)urcite 20let nemel 8) .Doufam ze se mu to nekde brzo kosne!

Jinak otazka na poradatele neslo by priste udelat nejaky tichy koutek pro e30?
Obrázek
BMW e30 318is
BMW e39 530d m-packet
DAF XF 510 FT ANNIVERSARY EDITION

Uživatelský avatar
GEORG_iS
člen E30.cz
Příspěvky: 792
Registrován: 12. 02. 2009 16:04
Bydliště: Ostrava 731910971
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GEORG_iS » 14. 08. 2013 22:56

jaradaf píše:Jinak otazka na poradatele neslo by priste udelat nejaky tichy koutek pro e30?
O tomhle přemyšlim vždy proč už to tak davno není.
Obrázek
E30 ´90 M42 Coupe Diamantschwarz Metallic
E34 ´94 M52 Sedan Orientblau Metallic
E91 ´08 N47 Black Sappihire Metalic

Uživatelský avatar
maca
člen E30.cz
Příspěvky: 6234
Registrován: 02. 01. 2005 17:51
Bydliště: osek-teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maca » 15. 08. 2013 07:03

urcite slo, kdyz se da udelat hlasitej koutek pro bmwklub :lol: ji nak se mi nelibilo "rozparcelovani" pri prijezdu, ohranicenej prostor paskama kterej pak byl pomerne nevyuzitej apak na malym placku nahnacany auto na aute, v sobotu odpoledne uz rozparcelovani nefungovalo, nicmene v patek to bylo takovy "nemily" prekvapeni, kdyz nas oblibenej kout byl vykolikovanej :lol: , ale at nejsem jen negativni, pocasi se az na patek vydarilo, komentare poradatelu uz byli chvaleny jinde, odeme teda taky, hajzliky, voda, stanky, to uz je v pohode, drzim palce na dalsi rocnik
clovek jak starne tak zjistuje, ze original je stejne nejlepsi :mrgreen:

Uživatelský avatar
maca
člen E30.cz
Příspěvky: 6234
Registrován: 02. 01. 2005 17:51
Bydliště: osek-teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maca » 15. 08. 2013 07:06

urcite slo, kdyz se da udelat hlasitej koutek pro bmwklub :lol: ji nak se mi nelibilo "rozparcelovani" pri prijezdu, ohranicenej prostor paskama kterej pak byl pomerne nevyuzitej apak na malym placku nahnacany auto na aute, v sobotu odpoledne uz rozparcelovani nefungovalo, nicmene v patek to bylo takovy "nemily" prekvapeni, kdyz nas oblibenej kout byl vykolikovanej :lol: , ale at nejsem jen negativni, pocasi se az na patek vydarilo, komentare poradatelu uz byli chvaleny jinde, odeme teda taky, hajzliky, voda, stanky, to uz je v pohode, drzim palce na dalsi rocnik
clovek jak starne tak zjistuje, ze original je stejne nejlepsi :mrgreen:

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 15. 08. 2013 07:15

uděláme tichej kemp a hlasitej kemp a oddělíme je pletivem z ostnatýho drátu

apropo výsledky tady -> http://www.bigbmw.cz/vysledky/
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Jirzik
Příspěvky: 555
Registrován: 21. 01. 2010 19:58
Bydliště: Praha a u Kolína

Příspěvek od Jirzik » 15. 08. 2013 09:38

DC píše:uděláme tichej kemp a hlasitej kemp a oddělíme je pletivem z ostnatýho drátu

apropo výsledky tady -> http://www.bigbmw.cz/vysledky/
takovej dotaz, proč tam nejsem ve výsledkách? sice čas vim a byl tragickej, ale stejně se zeptám:) číslo 1338

Uživatelský avatar
Pepper
Příspěvky: 1576
Registrován: 08. 09. 2003 15:39

Příspěvek od Pepper » 15. 08. 2013 10:54

Jirzik píše:
DC píše:uděláme tichej kemp a hlasitej kemp a oddělíme je pletivem z ostnatýho drátu

apropo výsledky tady -> http://www.bigbmw.cz/vysledky/
takovej dotaz, proč tam nejsem ve výsledkách? sice čas vim a byl tragickej, ale stejně se zeptám:) číslo 1338
jezdil jsi sprint i RZ ??
320i M50 - EX1
335i M30 - EX2
320iC - EX3
M3 E30 racing - EX4
328i Touring :-)

Jirzik
Příspěvky: 555
Registrován: 21. 01. 2010 19:58
Bydliště: Praha a u Kolína

Příspěvek od Jirzik » 15. 08. 2013 10:59

Pepper píše:
Jirzik píše:
DC píše:uděláme tichej kemp a hlasitej kemp a oddělíme je pletivem z ostnatýho drátu

apropo výsledky tady -> http://www.bigbmw.cz/vysledky/
takovej dotaz, proč tam nejsem ve výsledkách? sice čas vim a byl tragickej, ale stejně se zeptám:) číslo 1338
jezdil jsi sprint i RZ ??
jen sprint

Uživatelský avatar
Pepper
Příspěvky: 1576
Registrován: 08. 09. 2003 15:39

Příspěvek od Pepper » 17. 08. 2013 14:55

čekám na vyjádření časoměřiče
doufáme, že ten čas někde dohledá... chybí toho více, nejen tvé časy
320i M50 - EX1
335i M30 - EX2
320iC - EX3
M3 E30 racing - EX4
328i Touring :-)

Hotty E30
Příspěvky: 782
Registrován: 11. 08. 2008 20:44
Bydliště: Jevíčko (M.Třebová)

Příspěvek od Hotty E30 » 17. 08. 2013 18:03

jardajuzik píše:o stanu podám info... sobota večír začlo pršet, a vedle erzet stálo pár aut a lidí kteří si ho přenesli nad gumy na kterých seděli... podle fotek jsem schopen ukázat kdo to byl... avšak nemůžu říct že si ho vzali domů...
každopádně je to hnus a zasloužil by dotyčnej dostat tím stanem přes kebuli..
Máš pravdu mi stály na proti...zda ho vzali domu nevím,ale kdyby ne tak by tam zůstal :-)

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 17. 08. 2013 21:37

Tak sem si dal tyden na vychladnuti.

Na nazoru, ze 80%majitelu BMW sou nesvepravny dwbilove se nic nezmenilo.

To, ze se krade s tim bohuzel nejde nic udelat, poradatelu bylo cca15 a to fakt nejde uhlidat, kdyz ty lidi neznaj.

Organizace fungovala dobre, me pripominky uz DC zna :)

Par jedincu co neznaj hodiny se holt budou muset do priste doucit.

Nedoslychavi jedinci navstivi ORL.

A ti co nepoznaji travu od asfaltu, by se meli stavit v nejblizsim zahradnictvi na proskoleni.



Paleni gum mezi ludma/autama k tomu nemam co dodat, kazdy kdo to delal a byl odchycen tak mu to bylo opakovane sdeleno, bohuzel poradatel je jen k tomu, aby se mu dorycny vysmal.


Pristi rok, budou auta zaparkovana v ohrade a hlidana bezpecnostni agenturou ;).

Ti co budou pristi rok palit gumy, budou mit v nedeli brigadu a budou ty zbytky uklizet( fakt me to strasne bavilo).


Zazil sem spoustu BIGu a za me musim rici, ze tento byl z hlediska chovani ucastniku zcela nejhorsi.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 17. 08. 2013 21:41

Albert píše:Na jednu stranu tady všichni organizátorům gratulujou a děkujou za bezchybnou práci, na druhou stranu si tu lidi stěžujou na neukázněnost lidí typu rychlá jízda a pálení gum v davu, ničení cizího majetku atd.. Nějak mi to nejde dohromady.
Jo Berte kdyz nekterym jedincum DC rek at to nedelaj a on odjel dva metry a smal se jak debil.......
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Odpovědět