BMWCULT 2010 17.7 Zábřeh u Dolního benešova

Info o všemožných akcích a srazech - hlavně BMW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 1771
Registrován: 22. 10. 2003 08:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja » 18. 07. 2010 15:52

jelikož jsem uplně vyřízený, unavený, a mám úpal tak jen pár slov.

1. Omlouvám se všem za program. - 4 Lidé mi odvolali den předem a Fizl byl nemocný takže ani na bráně to nebylo jak by mělo. Fullcontact mi to odvolal dva dny před srazem a do toho to šílené vedro. Spanilka nebyla jen kvůli toho vedra jelikož jsme ji měli naplánovanou na průjezd okolníma vesničkama tak bychom všichni umřeli v nějaké koloně.

2. Loni jsme zničili komplet celé doskočiště pro parašutisty a všichni mi furt nadávali proč jsi to neudělal na asfaltu tam není bláto atd atd. Letos mi nadáváte proč jsem to udělal na asfaltu a ne na trávě - bla bla bla. Kecy

3. Voda - ano zase počasí jako bych já mohl za to že někdo jede na sraz a vidí že bude 35ve stínu a nevezme si vůbec nic sebou. Pitnou vodu jsme nazajistil - ale byla tam čepovaná kofola, pivo, nealko pivo a i voda na pití byla k dostání u stánku od budvaru.

4. Voda k umytí nebyla protože nějací chytráci se v pátek rozhodli vyplýtvat komplet všechnu vodu která na letišti byla. Oni mají veliké studny s vodou a jelikož se v pátek spousta lidí rozhodla bez mého svolení ji vyplýtvat tak v sobotu jsme měli vodu zastavenou- nebo hodně omezené možnosti spýše - kdo umí sehnat cisternu s pitnou vodou za jeden den pošlete mi číslo já totiž nikoho takového neznám.

5. PRO NĚKTERÉ CHYTRÁKY CO MLUVÍ A NEVÍ - TATO AKCE NEBYLA ZISKOVÁ!! ANI TA LOŇSKÁ A ANI TA PŘEDLOŇSKÁ.
LETOS POPRVÉ JSME NEZÍSKALI ALE ANI NEBYLI V MÍNUSE. DĚKUJI ZA VAŠE STÍŽNOSTI NA VSTUPNÉ A ŽÁDOSTI O SLEVY ATD.
AKCE STÁLA 70 000KČ CCA A BYLO ZDE 400LIDÍ PO 150KČ A 174VOZŮ PO 100. Do toho spousta V.I.P sponzorů kteří nepatili protože nemuseli ale také spousta lidí která přijela a bavila se od pátku a nezaplatili vůbec.

CELKEM 70 000nákladů bez práce a starostí a zařizování a lítání atd a za to kompenzace ve formě lístků v ceně 74000 je jasná. Vývar 4000. to je kotel co vy chytráci.

Je mi líto že to nebylo lepší moc jsem se snažil ale sám to nedokážu všechno.

Děkuji všem sponzorům a dárcům moc si vážím jejich dárečků.

Letošní CULT na letišti byl poslední. Příští rok bude něco naprosto odlišného a jen pro omezené množství lidí. Jiné místo, styl, obsah, forma. Jiný CULT.

Je mi líto že to stálo tak za hovno. Je to pro mě velmi důležitá informace že nemá smysl pro vás něco dělat. Stejnak to nikdo neocení jelikož jen hrstka z vás si dokáže přestavit jaké úsilí a finance v tom jsou.

Uživatelský avatar
matal
člen E30.cz
Příspěvky: 1547
Registrován: 01. 01. 2006 02:00
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matal » 18. 07. 2010 18:08

Pájo, já tam sice nebyl, ale je zbytečný se rozčilovat, protože lidem kteří nezkusili nikdy nic zorganizovat a mají jen keci nic nevysvětlíš.. :wink:
=E39 530i 2003
=E24 M635CSi 1984
Někdo potřebuje auto,Já mám Dvě BMW..
Originální BMW Doplňky- www.bmwmylife.cz

Uživatelský avatar
GeorgosAc
Příspěvky: 789
Registrován: 31. 07. 2005 07:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GeorgosAc » 18. 07. 2010 18:08

ale piču.. byla prdel.....

Obrázek


jinak za me jen ta voda v takovem vedru... ze me lilo jako z vola.....

Uživatelský avatar
mamomi
Příspěvky: 795
Registrován: 12. 09. 2009 14:29

Příspěvek od mamomi » 18. 07. 2010 19:49

Boli sme od piatku rána do soboty večera a podľa mňa to stálo za to :) Niečo som už písal v minulej stránke. Ale spokojnosť. Hneď by som dal repete. Akurát fakt, že sa nenašlo viac odvážlivcov a nepálili sa gumy len taký rachot. :D ja som sa snažil :D ale s M10 a 195/65 gumámi :D:D je to problém. Idem postrihať nejaké malé videjko.
1sd56gsd1

R 1 3 5
└┼┼┤ ♥
--2 4 --

Uživatelský avatar
georgij.d
Příspěvky: 410
Registrován: 18. 07. 2008 10:16
Bydliště: Rychvald

Příspěvek od georgij.d » 18. 07. 2010 20:43

bylo fajně :D pár věci sice nevyšlo, ale i tak super, lesbi show sice nebyla, ale hromadná sprcha u tyček ve stanu byla lepší :lol: :twisted:
E30 325i wait for renovation
E30 325i Mt1 maybe for rescue - fuck it, Rest In Pieces
Felicia pick-up briketa power renovation in progres
Opel vectra b daily use

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 1771
Registrován: 22. 10. 2003 08:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja » 18. 07. 2010 20:48

Ta sprcha ve stanu bylo jen pro V.I.P jen pro ty co zůstali a ti si zažili v sobotu večer opravdový masakr. Přesně jak jsem slíbil.

Moc děkuji všem co zůstali a užili si tu sobotní noc s náma.

Jinak ten pátek se vydařil ne? :):)

Uživatelský avatar
Parda
Příspěvky: 252
Registrován: 04. 12. 2007 10:07
Bydliště: Slavkov u Opavy

Příspěvek od Parda » 18. 07. 2010 20:58

Paja píše:jelikož jsem uplně vyřízený, unavený, a mám úpal tak jen pár slov.

1. Omlouvám se všem za program. - 4 Lidé mi odvolali den předem a Fizl byl nemocný takže ani na bráně to nebylo jak by mělo. Fullcontact mi to odvolal dva dny před srazem a do toho to šílené vedro. Spanilka nebyla jen kvůli toho vedra jelikož jsme ji měli naplánovanou na průjezd okolníma vesničkama tak bychom všichni umřeli v nějaké koloně.

2. Loni jsme zničili komplet celé doskočiště pro parašutisty a všichni mi furt nadávali proč jsi to neudělal na asfaltu tam není bláto atd atd. Letos mi nadáváte proč jsem to udělal na asfaltu a ne na trávě - bla bla bla. Kecy

3. Voda - ano zase počasí jako bych já mohl za to že někdo jede na sraz a vidí že bude 35ve stínu a nevezme si vůbec nic sebou. Pitnou vodu jsme nazajistil - ale byla tam čepovaná kofola, pivo, nealko pivo a i voda na pití byla k dostání u stánku od budvaru.

4. Voda k umytí nebyla protože nějací chytráci se v pátek rozhodli vyplýtvat komplet všechnu vodu která na letišti byla. Oni mají veliké studny s vodou a jelikož se v pátek spousta lidí rozhodla bez mého svolení ji vyplýtvat tak v sobotu jsme měli vodu zastavenou- nebo hodně omezené možnosti spýše - kdo umí sehnat cisternu s pitnou vodou za jeden den pošlete mi číslo já totiž nikoho takového neznám.

5. PRO NĚKTERÉ CHYTRÁKY CO MLUVÍ A NEVÍ - TATO AKCE NEBYLA ZISKOVÁ!! ANI TA LOŇSKÁ A ANI TA PŘEDLOŇSKÁ.
LETOS POPRVÉ JSME NEZÍSKALI ALE ANI NEBYLI V MÍNUSE. DĚKUJI ZA VAŠE STÍŽNOSTI NA VSTUPNÉ A ŽÁDOSTI O SLEVY ATD.
AKCE STÁLA 70 000KČ CCA A BYLO ZDE 400LIDÍ PO 150KČ A 174VOZŮ PO 100. Do toho spousta V.I.P sponzorů kteří nepatili protože nemuseli ale také spousta lidí která přijela a bavila se od pátku a nezaplatili vůbec.

CELKEM 70 000nákladů bez práce a starostí a zařizování a lítání atd a za to kompenzace ve formě lístků v ceně 74000 je jasná. Vývar 4000. to je kotel co vy chytráci.

Je mi líto že to nebylo lepší moc jsem se snažil ale sám to nedokážu všechno.

Děkuji všem sponzorům a dárcům moc si vážím jejich dárečků.

Letošní CULT na letišti byl poslední. Příští rok bude něco naprosto odlišného a jen pro omezené množství lidí. Jiné místo, styl, obsah, forma. Jiný CULT.

Je mi líto že to stálo tak za hovno. Je to pro mě velmi důležitá informace že nemá smysl pro vás něco dělat. Stejnak to nikdo neocení jelikož jen hrstka z vás si dokáže přestavit jaké úsilí a finance v tom jsou.
No poslouchej, asi ti musí být jasné, že když na bráně vybereš vstup 250, tak od toho něco čekám, to mi snad za zlé nemáš? Takže pc konzole a soutěž o nejhezší BMW to fakt nespraví. Za tím si stojím a může mi kdo chce co chce říkat. Ale pokud si měl starosti s organizací a nespolehlivé lidi kolem sebe, tak je to taky na pytel, to nepopírám. A vím co za tím stojí, pomáhal jsem pořádat blbý motorkářský sraz pro asi 100 motorek, takže vím, že to něco obnáší. Jo a píšeš, že na bráně to taky nebylo ono. No nebylo, naše parta jsme nedostali čísla na sklo, mi tobylo jedno, já jsem ambice na nejhezčí BMW neměl, ale kámoši s emtrojkama měli, tak si pak pro ně museli dojet. Jo a proč nebyly sprinty? Organizátor říkal, že prý vám to nedovolili letadýlkaři. To ti samozřejmě nevyčítám, jen mě to překvapilo, když jsem viděl, že loni byly.
No a abych jen nahaněl, tak nechápu proč si kdo stěžuje na občerstvení. Chlazená kofolka byla úžasná a že se jídlo prodávalo ve zrezlé avii nic o kvalitě jídla podle mě neříká. Jen tam chyběla nějaká voda na ovlažení a umytí ksichtu, ale když to kokoti vystříkali v pátek, tak mi je jasné, že s tím nic neuděláš.
Abych to shrnul. Je mi jasné, že organizátoři dělali co mohli, ale pokud selhaly předem domluvené věci a lidi, tak s tím nikdo nic nenadělá. Ale faktem prostě je, že tam nebyl program a to je potom jasné, že budou lidi reagovat kriticky. Tak mi to neměl za zlé. Jsem taky rád, že severní morava taky žije, ptž z Opavy to mám na big hodně daleko. Tak jsme se aspon zas viděli s kámošema a aspon poklábosili.
Tak snad příště.
ex 95" E36 325TDS Cosmoschwarz metallic
ex 94" E34 540iA- The Beast
98" E39 525TDS- dělník

Uživatelský avatar
georgij.d
Příspěvky: 410
Registrován: 18. 07. 2008 10:16
Bydliště: Rychvald

Příspěvek od georgij.d » 18. 07. 2010 20:58

pátek byl luxusní :D a slivovička od mamomiho taky, ale v kombinaci s vodkou :roll: hlava mně bolela až do večera :twisted: , sobota byla fakt masakr :twisted:
E30 325i wait for renovation
E30 325i Mt1 maybe for rescue - fuck it, Rest In Pieces
Felicia pick-up briketa power renovation in progres
Opel vectra b daily use

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 1771
Registrován: 22. 10. 2003 08:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja » 18. 07. 2010 21:12

No to je tak že třeba dvě holky odpadly ve čvrtek. jedna měla dělat soutěž v páce a druhá další soutěž. Ale ani jedna nemohla nečekaně.
Do toho jste měli mít živé vystoupení hodinové skupiny fullcontact ale odvolali ve středu myslím.

Sprinty jsem zrušil já - minulý rok jsme měli poháry a já něměl je komu rozdat. Prosil jsem lidi aby se alespoň projeli na volnoběh abych měl komu ty poháry rozdat. A do toho stížnosti jak je to tam zničené a že to se nedá. A do toho ta tráva a bláto. Tak jsem to udělal jinak a čumím na ty řeči. Myslel jsem že dělám sraz přátel a fandů bmw - značky bmw a vše s tím spojené - vy jste všichni schopni si spolu povídat minimálně a bmw ale místo toho aby jste zkusili navázat nové kontakty a seznámit se s novými přáteli třeba tak řešíte že jsem vám tam nenachystal brambůrky a telku.

Nezlobím se jen to tak cítím.

Ale pravda je - brána blbý ale bacha mohlo být hůř. všichni to dělali poprvé.
A ta voda ta mě moc mrzí nevěděl jsem kde sehnat tak rychle vodu - jako cisternu s pitnou vodou atd. A v tom zmatku už jsem na to potom zapoměl. A kdyby se nestal ten pátek tak by to asi s tou vodou bylo příjemnější.

Jinak my jsme tam byly v pátek bez střechy nad hlavou a v sobotu až do noci kdy jsme si to užili až do neděle protože bouře která nás chytla nás málem odfoukla i se stany atd. Když si potom člověk zpočítá ty ztráty a přečte povzbudivé názory na hlouposti tak hned procitne.

Uživatelský avatar
GeorgosAc
Příspěvky: 789
Registrován: 31. 07. 2005 07:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GeorgosAc » 18. 07. 2010 21:20

Pajo.. v klidku , neres píčoviny.... bylo to fajn.. dneska lidi chteji za 150 asi i anální roztahovač..... ja se bavil neskutečně... s dobryma lidma je to vždy super... a to kdekoli a za jakyhkoli podmínek... nejsme z cukru abychom si neporadili se zkurevynm vedrem.-.......

za me mas velkou 1 za to ze tomu vubec davas cas a píli .... CULT je prima sraz kde je dobře.......

a tesim se dalsi rok na CULT.... 8) me bylo fajn... a kdyz je problem umim si sam poradit...... :roll:

jedinej z čech koho jsem zaznamenal byli FIKUX s NEWMIKEM... a to je velka škoda..... :?
Naposledy upravil(a) GeorgosAc dne 18. 07. 2010 21:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mamomi
Příspěvky: 795
Registrován: 12. 09. 2009 14:29

Příspěvek od mamomi » 18. 07. 2010 21:21

a slivovička od mamomiho taky, ale v kombinaci s vodkou
No tá vodka ma položila. Ani neviem ako som sa vlastne doplazil do auta a zaspal. :D a VIP sprcha v zelenom stane to bol luxus. A keď nás skoro zobralo s tým veľkým stanom to bol double luxus :D Jediné čo ma serie, že sa mi dojebalo auto cestou domov. Keď sme išli cez zatopenú vodu a asi to natiahlo aj do váhy, alebo do kabeláže.
Fotky zbieram. Tak dúfam, že čoskoro niečo nahodím.
1sd56gsd1

R 1 3 5
└┼┼┤ ♥
--2 4 --

jajic
sponzor E30.cz
Příspěvky: 1852
Registrován: 18. 09. 2007 21:18
Bydliště: někde mezi Č.Těšínem a Třincem

Příspěvek od jajic » 18. 07. 2010 21:58

byl jsem v pátek v noci nakouknout,ale v sobotu ráno odvolán do práce :cry:
takže jsem tak tak stihl dnes spáchat transport do Šumpru
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek
vše na prodej

Uživatelský avatar
Víťa
sponzor E30.cz
Příspěvky: 534
Registrován: 28. 01. 2006 14:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Víťa » 19. 07. 2010 10:02

Jelikož jsem byl jeden z těch, kteří odvolali den předem svou účast a pomoc při organizaci srazu, cítím nutnost reagovat na některé podměty účastníků srazu.
Bohužel má nepřítomnost byla vyvolána nemocí, která se ve čtvrtek odpoledne jevila jako ustupucíjí s tím, že do soboty rána budu 100% použitelný a fit. Celá věc se ale vyvinula tak, že v noci ze čtvrtku na pátek se nemoc zhoršila a páteční verdik doktora byl jasný - klid celý víkend, mimo slunce a námahu + přísná dieta atd. Pokud se to nezlepší tak v pondělí ráno ihned nástup na testy. Takže vstupní brána se musela poprvé od pořádání prvního srazu na Severní Moravě (Mošnova a Benešov) obejít beze mě a určitě vám to hodně vadilo :lol: To jsem však odbočil od tématu.

S Pavlem jsem na organizaci minulých srazů spolupracoval a kdo to nezkusí nepochopí a to včetně náročnosti na finanční prostředky a čas strávený různým objížděním firem, které chcete, aby sponzorovali, obvolávání lidí a úřadů atd.
Vymyslet zábavu pro cca 400 lidí různých "chutí" (byť máme jednu velkou chuť na BMW) a zaměření není zrovna jeden z jednoduchých úkolů a to včetně toho, že jste závislí na počasí (poslední 2 ročníky proběhli prakticky v dešti pokud si vzpomínáte). Snaha organizátoru o co nejlešpí průběh akce byla podle mě víc než velká, ale ukázalo se (ostatě jak už jde vidět i z příspěvků některých), že platí pořekadlo 100 lidí 100 chutí.
Cena srazu pro auto i osobu byla srovnatelná se vstupným do Cinestaru na hodinu a půl dlouhý film, takže komu vadí cena ten je nejspíš mimo realitu.
Jako vždy se něco povede více a něco méně, ale to zásadní si asi organizátoři odnáší - každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán :lol:

A abych tohleto téma uzavřel pozitivně, zkute se zamyslet jestli se nesejdeme na konci léta např. někde na přehradě (Žermanice, Olešná, atd.?) na jedno odpoledne v užším spíše "neorganizovaném" hloučku na pokec a vytvoření pár fotek aut pokud bude mít AC řízek o nás zájem :P
Rychle neznamená stylově - e30 325iXA M-technic I CULT STYL with /////ALPINE music

Uživatelský avatar
Fikux
Příspěvky: 4233
Registrován: 14. 02. 2003 19:22
Bydliště: Zewlákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fikux » 19. 07. 2010 10:33

jj Acéčko taky mi přišlo, že jsme tam z Čech byli jediný, což mi přijde škoda, protože když se nejede po D1 tak je k Vám na Moravu i pěkná projížďka :twisted:
A Pájo ty si to tak neber ... já rozhodně nechci nic kritizovat, jen jsem chtěl napsat pár bodů, který bych pro příště zlepšil 8) sám moc dobře víš jak to spolu máme hozený na pohodu 8)
Zewl-crew "M3 E3O rulezzzzz"

Uživatelský avatar
BobbySD
Příspěvky: 2200
Registrován: 25. 02. 2007 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BobbySD » 19. 07. 2010 15:40

me se teda cult libim nehlede na nedostatky ktere tu padly jako porgram atd.. no a co jde prece o ty lidi ne :) sice sem jich zas tak moc ted nepoznal pac sem byl nenapadnej spolujezdec :-D ale priste to bude lepsi. diky patri organizatorum :)
http://www.cardiagova.cz
[b][url=http://www.bimmer-tech.cz]htt ... er-tech.cz[/b]
FB: Róbert CabrioLetec Dunička
E30 328iC - dráždidlo debilů
E65 745i
E39 525iA

Uživatelský avatar
mamomi
Příspěvky: 795
Registrován: 12. 09. 2009 14:29

Příspěvek od mamomi » 19. 07. 2010 16:01

1sd56gsd1

R 1 3 5
└┼┼┤ ♥
--2 4 --

Uživatelský avatar
Luter
Příspěvky: 1029
Registrován: 10. 10. 2003 15:58
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od Luter » 19. 07. 2010 16:24

co fotky? už žádné nebudou? :-/
e36 2.0

Uživatelský avatar
Malutky
Příspěvky: 741
Registrován: 24. 05. 2007 11:58
Bydliště: Havířov - Suchá

Příspěvek od Malutky » 19. 07. 2010 16:27

mamomi píše:Čabo v akcii http://www.youtube.com/watch?v=XyHdZJiYtsY
super ta Hudba z tama už mi normálně chyběla :D

Uživatelský avatar
georgij.d
Příspěvky: 410
Registrován: 18. 07. 2008 10:16
Bydliště: Rychvald

Příspěvek od georgij.d » 19. 07. 2010 17:02

Malutky píše:
mamomi píše:Čabo v akcii http://www.youtube.com/watch?v=XyHdZJiYtsY
super ta Hudba z tama už mi normálně chyběla :D
ještě by to chtělo video těch dvou co tu hudbu mixovali :twisted:
E30 325i wait for renovation
E30 325i Mt1 maybe for rescue - fuck it, Rest In Pieces
Felicia pick-up briketa power renovation in progres
Opel vectra b daily use

xsefik
Příspěvky: 62
Registrován: 08. 06. 2010 11:33
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od xsefik » 19. 07. 2010 19:38

to bylo docela pěkné :D... nemá náhodou někdo video, jak padli moje 2 gumy na e34 zelené? :D

Odpovědět