Kdo pomuze?

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Kdo pomuze?

Příspěvek od Julesteam » 28. 01. 2012 16:26

zdravim vsechny klubaky,uz pred casem jsem tu mel tema,kdo by mi nejak financne pomohl.neco malo prislo,ale nebylo to moc.kazda koruna dobra,takze mi to pomohlo i to malo.chtel jsem ted oslovit vetsi mnozstvi lidi.je nas tu docela velka tlupa a mi se z tech dluhu nemuzeme porad nejak vymanit.malej uz je celkem redy,ale ja jdu ted na operaci s oblicejem,mel jsem jako malej nador na leve tvari a mam celkem deformovany oblicej a ta rehabilitace bude skoro na cely rok,a tim padem budu bez vyplaty.byly byste ochotni kazdy poslat aspon 5kc?ale opravdu kazdy,to bych pak byl schopen se zbavit exekuci a take by to odmrazilo ucet.ja vim,muzete si myslet ze kecam,ale v takovehle veci si nevymyslim.to nemam zapotrebi.prodavam vse aby byly aspon nejake penize,ale uz neni co prodavat jen sebe :D . nestojim o nejake hloupe komentare,ale pokud by opravdu nekdo chtel pomoct tak mu poslu cislo uctu.5kc neni moc ani malo,ale kazdy by urcite nasel nejakou tu korunu po kapse.jsem pak ochoten pokud posle hodne lidi penize jet na BiG a udelat tam nejaky jidlo a piti na me ,abyste videly ze vazne nekecem.doufam ze se najde nedko komu nebudou tyto radky lhojstene a pomuze.predem diky za odpovedi vas Julesteam

Uživatelský avatar
TUŇÁK
Příspěvky: 3429
Registrován: 16. 10. 2006 09:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od TUŇÁK » 28. 01. 2012 18:29

Ses díval na dneska na novu na Co je doma, to se počítá, pánové...???

Jestli se jmenuješ Novák, třeba bys s těma bůrama uspěl a udělal takové to "retro šmělo".

Nevím jestli máš víc prací, ale jestli ne, měl bys mít! A jestli jsi nějak postižený že nemůžeš pracovat tak jsi měl zůstat při zemi a nenadělat si dluhy.

Pro jednou že někoho poprosíš to se dá ještě pochopit ale znovu? Chápu, udělat ze sebe socku a mít za to nějakou kačku je jednodužší než chodit na směny do fabriky.

Ano odemne si nic nedostal a nikdy bys ani nedostal! Tohle opravdu neuznávám! Jsme sice klubáci a ta pomoc je fajn, ale abych za tebe platil nájem a podobně?


Ten kdo ti něco poslal, tak má můj obdiv a snad kdyby ten člověk potřeboval něco od tebe oplatit, tak mu také pomůžeš!

Ale něco pro tebe přeci jen můžu udělat aby někdo něco neřekl, můžu ti zařídit bezplatně finančního poradce ale teď už je pozdě, kdybys uvažoval ne nad tím jak z někoho dostat jen tak peníze ale nad tím jak zajistit sebe a rodinu mohl jsi mít dobré pojištění jak na pobyt v nemocnici tak na pracovní neschopnost.

Doufám že tvůj syn bude zdravej a silnej kluk!
Obrázek

Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Příspěvek od Julesteam » 28. 01. 2012 18:53

nj,tak koukam super reakce,predtim prislo pokud ti jde o to cca 600.a promin,ale do prace chodim kazdej den a jeste kdyz je nejaka brigada tak beru i to,ale hoolt jsem se dostal do problemu,ale nikdo te taky nenuti abys za me platil najem,nebo neco takoveho.ale nema smysl vysvetlovat neco clovekovi ktery to stejne nehodla pochopit...

Uživatelský avatar
TUŇÁK
Příspěvky: 3429
Registrován: 16. 10. 2006 09:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od TUŇÁK » 28. 01. 2012 19:07

Mě vůbec nejde o to kolik ti přišlo...

Nejsi sám kdo se dostal na dno, já si na něj taky sáhnul. Dítě sice nemám, ale vím že stojí spoustu peněz.

Jen bys to měl řešit jinačí cestou a ne chtít tady po nás pěníze.

Nehodlám ti tady ale radit, musíš vědět sám co tě stojí měsíčně peníze a obešel byses bez toho. Pak třeba změna práce pokud stojí za prd...
Obrázek

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 28. 01. 2012 21:25

je to cca rok nebo nebo pulrok od minuleho topiku, už jsi se přestěhoval do prahy za lepe placenou praci? zvyšil jsi kvalifikaci abys mohl vic vydělavat? zajimali by mě odpovědi na tyto otazky
Obrázek

Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Příspěvek od Julesteam » 28. 01. 2012 23:01

neprestehoval jsem se do prahy,ponevadz praha neni stred sveta co se tyce penez,kvalifikaci mam porad stejnou a penize shanim kdekoliv.papirove vydelavam 25tis.mes. + - nejaka ta drobna za nejakej ten privydelek,ale proste mi z toho diky exekucim nic nezbyde a promin,ale bydleni a nasledne shaneni penez v praze by me vyslo draz a ztratil bych akorat dalsi cas a penize.nechci po vas miliony,jen nekoho kdo by pomohl aspon tou 5kc.teda pokud by vas bylo vice :wink:

Uživatelský avatar
Max-Max
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 8452
Registrován: 04. 10. 2003 02:25
Bydliště: Košice, +421948901915

Příspěvek od Max-Max » 28. 01. 2012 23:33

panove, ac chapu vase reakce, uvazte, ze napsat verejne ze je nekdo v hazjlu a doslovne zebrat o pomoc taky neni zavidenihodna situace a aby to clovek udelal, musi byt fakt v prdeli.

Nerikam, ze musite pomoct, ale do kleciciho na zemi se nekope.
325i, 635CSiA, FJR 1300A, W638 V220

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 28. 01. 2012 23:56

jasny Maxi, věřim že se s toho vyhrabe
Obrázek

Uživatelský avatar
Marosh
Příspěvky: 842
Registrován: 21. 02. 2004 09:50

Příspěvek od Marosh » 29. 01. 2012 00:39

Nesledoval jsem to první téma a nevím kolik a komu dlužíš (a chápu, pokud to nechceš psát veřejně), ale v exekučním řádu existuje možnost podat návrh na odklad exekuce, ke kterému se vyjadřuje nejdřív exekutor a v případě že nevyhoví, tak exekuční soud. Měl jsi doposud někoho, kdo aspoň čuchnul k právu, aby ti poradil?

Pokud bys doložil, že tě čeká operace a následná rehabilitace, tak by ten odklad možná mohl projít. Přečkal bys to nejhorší období a až bude lépe, tak bys to holt zase splácel...

Scrat
Příspěvky: 705
Registrován: 19. 03. 2010 02:47

Příspěvek od Scrat » 29. 01. 2012 00:47

kde je číslo účtu?

Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Příspěvek od Julesteam » 29. 01. 2012 12:47

Marosh píše:Nesledoval jsem to první téma a nevím kolik a komu dlužíš (a chápu, pokud to nechceš psát veřejně), ale v exekučním řádu existuje možnost podat návrh na odklad exekuce, ke kterému se vyjadřuje nejdřív exekutor a v případě že nevyhoví, tak exekuční soud. Měl jsi doposud někoho, kdo aspoň čuchnul k právu, aby ti poradil?

Pokud bys doložil, že tě čeká operace a následná rehabilitace, tak by ten odklad možná mohl projít. Přečkal bys to nejhorší období a až bude lépe, tak bys to holt zase splácel...
tak o tom sem nevedel,a ani nevim kam bych mel tohle napsat.nejaky ten odklad.jo papiry na operaci a naslednou rehabilitaci mit budu ,ale az budu vedet termin operace a to jeste nevim.

Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Příspěvek od Julesteam » 29. 01. 2012 12:50

Scrat píše:kde je číslo účtu?
cislo uctu je 172796105/0600 je na nem taky exekuce (67tis.)a vasi pomoci se to aspon trochu treba neco umaze. :? a jak jste se ptaly kolik mam dluhu tak je to kolem 200tis. :( .ja vim neni to moc,ale uz to mam exekucne na plat a s tim uz se hnout neda...

Uživatelský avatar
TUŇÁK
Příspěvky: 3429
Registrován: 16. 10. 2006 09:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od TUŇÁK » 29. 01. 2012 14:40

Čekal jsem že dlužíš miliony...ale z 200tis bych asi nedělal takový drama a nesnažil se z nás dostávat pětikoruny...jestli bereš plat 25tis plus nějaká ta brigoška, takže dejme tomu 30tis a i kdyby jsi z toho dával půlku (nevím možná dáváš víc nebo míň) tak z toho musíš být za rok a půl venku...a kdyby ti brali všechno, tak jsi z toho venku za pár měsíců..(jestli tvoje manželka nebo přítulka něco pobírá, tak ten nájem atd. určitě musíte spolu polepit)

Nedělej ze sebe sraba a žebráka a vylízej se z toho...Plno lidí dluží daleko víc jak ty a nepíšou si aby jim lidi z fora posílali peníze!
Obrázek

Uživatelský avatar
Angel-bmw
Příspěvky: 229
Registrován: 08. 03. 2005 22:21
Bydliště: PRaha 9

Příspěvek od Angel-bmw » 29. 01. 2012 16:06

Nechápu,proč se to řeší? Kdo chce,přispěje a kdo ne tak ne.

Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Příspěvek od Julesteam » 29. 01. 2012 19:33

TUŇÁK píše:Čekal jsem že dlužíš miliony...ale z 200tis bych asi nedělal takový drama a nesnažil se z nás dostávat pětikoruny...jestli bereš plat 25tis plus nějaká ta brigoška, takže dejme tomu 30tis a i kdyby jsi z toho dával půlku (nevím možná dáváš víc nebo míň) tak z toho musíš být za rok a půl venku...a kdyby ti brali všechno, tak jsi z toho venku za pár měsíců..(jestli tvoje manželka nebo přítulka něco pobírá, tak ten nájem atd. určitě musíte spolu polepit)

Nedělej ze sebe sraba a žebráka a vylízej se z toho...Plno lidí dluží daleko víc jak ty a nepíšou si aby jim lidi z fora posílali peníze!
jo je to jeste asi na rok a pul,ale uz to takhle bezi 5let a to uz je proste ubijejici kazdy mesic nejak shanet penize mimo praci,neco prodavat atd...mlada nedela,ponevadz ma peci o osobu blizkou(syna) takze vsechny penize co ji stat prispeje jdou na jeho peci a leky,a jestly si myslis ze je projemny si priznat ze si uz uplne v pici ze uz nevis jak dal,tak to fakt ne.neni to pro me nic prijemneho.sam pro sebe jsem proste selhal...

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 29. 01. 2012 21:05

Já klidně přispěju, jen bych ti důrazně doporučoval zkontaktovat nějaký občanský sdružení, který ti zdarma poradí a poskytne právní pomoc.
Ty máš děcko a nelehkou situaci před sebou a ty příspěvky ti dlouhodobě nepomůžou. Ty potřebuješ nějak nechat přehodnotit to životní minimum nebo co ti nechávají z platu, nevím, nerozumím tomu, ale určitě se dá najít lepší cesta.
V televizi o tom furt plkají, tak aspoň když máš internet, podívej se zdarma na ten pořad na ČT, plno dílů nazpátek. Tam bývá aji kontakt na ty OS.
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
aristoloser
člen E30.cz
Příspěvky: 1312
Registrován: 20. 01. 2008 14:52
Bydliště: nový knín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aristoloser » 29. 01. 2012 21:18

minule jsem ti poslal pár peněz .sám jsem eště před 6ti lety dlužil cca 300000 za různé blbosti vzniklé v 90tých letech.měl sem rodinu na krku a rozdělanej byt.jsem z toho venku,i díky totálnímu přehodnocení svého finančního chování/co cigára,chlast a jiné zbytné kraviny?/.doufal jsem,že na tom taky mákneš a aspon si o těch věcech nastuduješ maximum.vše je na netu.s exoušema se skus domluvit,pokud jdeš na nutnou operaci,určitě ti dočasně splátky minimálně sníží,taky nechtěj už jednou svýho platícího klienta znovu lovit a nutit k placení.nebut líný a najdi si kontakt na člověka v tísni ,tam ti poradí,sám sem si tehdy vyhledal bezplatnou právní pomoc,což mne tehdy fakt zachránilo.vyjdi tomu vstříci,vezmi jakoukoli práci navíc,bůr tě nespasí....
e21_1994-1995ex/e30_2004-2009 2x ex/e39_2009-2014-nikdy více!ex/e30_2012-2016tour 313i arbeiter wagen ex/ e36_2014-tour 318i frauen wagen,e38_allte father wagen 730i v8
http://www.filmcarsrent.cz
Fair Trade-Ardo,Konyyy,Jan Kučera,Wild,Semry, Tumage,

Uživatelský avatar
PÁREK
Příspěvky: 1493
Registrován: 30. 09. 2008 20:14

Příspěvek od PÁREK » 29. 01. 2012 21:28

Odkud jses? Jestli ti to pomuze muzu zkusit napsat par znamejm co delaj produkci. Je to drina aobcas celkem voser. ALe nejaky "bednaky" na stvbu podii nebo tahani aparatur potrebujou celkem casto. kdyz by jsi byl praha a okoli a nemel problem s dojezdem, kluci jsou fajn a verim, ze kdybych se poptal neco by se naslo...

Sam ti prispet nemuzu, prachy sam nemam. Svym zpusobem souhlasim s Tunakem. Jestli mam neco zkouset tak se ozvi...
Obrázek

Uživatelský avatar
Julesteam
člen E30.cz
Příspěvky: 1003
Registrován: 11. 10. 2007 22:06
Bydliště: mlada boleslav

Příspěvek od Julesteam » 30. 01. 2012 20:22

jsem z M.B. jj pokusim se je nejak kontaktovat,ale myslim ze se semnou nebude nikdo ani bavit,tak uvidime.jak to bude nebo nebude,ale stejne tomu neverim,ze mi zrusej exekuci a nechaj me splacet normalne.ja uz prestal verit na zazraky.
jo a problem nejak dojet nekam by nebyl,ale ono spis nebude za co.pac z tech penez co mi zbyva(tedy spis nezbyva)to fakt nejde. autem jezdim jen minimalne.

Uživatelský avatar
aristoloser
člen E30.cz
Příspěvky: 1312
Registrován: 20. 01. 2008 14:52
Bydliště: nový knín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aristoloser » 30. 01. 2012 20:57

Julesteam píše:jsem z M.B. jj pokusim se je nejak kontaktovat,ale myslim ze se semnou nebude nikdo ani bavit,tak uvidime.jak to bude nebo nebude,ale stejne tomu neverim,ze mi zrusej exekuci a nechaj me splacet normalne.ja uz prestal verit na zazraky.
jo a problem nejak dojet nekam by nebyl,ale ono spis nebude za co.pac z tech penez co mi zbyva(tedy spis nezbyva)to fakt nejde. autem jezdim jen minimalne.
to sou přesně řeči ,který svědčí o tom,že neděláš opravdu pro ůspěch maximum.prostě zvedni mobil a zavolej jim,domluvíš se,nebo ne,ale naděje je!exekuci ti nezrušej,ale lze docílit snížení splátek,taky se mi to tehdy u jedný věci povedlo,tenkrát sem dělal třeba 45 dnů v kuse,ve stavebnictví,abych to rychleji poplatil,nakrmil rodinu a eště se povozil v šestiválcový tříce :lol: a muselo to nějak jít.poraženecký kecy opravdu nepomůžou,vyjdi tomu hlavou napřed a uvidíš,že se třeba i nějaké zdánlivě nezdolatelné překážky při pohledu zblízka dají pořešit.
e21_1994-1995ex/e30_2004-2009 2x ex/e39_2009-2014-nikdy více!ex/e30_2012-2016tour 313i arbeiter wagen ex/ e36_2014-tour 318i frauen wagen,e38_allte father wagen 730i v8
http://www.filmcarsrent.cz
Fair Trade-Ardo,Konyyy,Jan Kučera,Wild,Semry, Tumage,

Odpovědět