Úžasné jednání člena Vasa

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Úžasné jednání člena Vasa

Příspěvek od Asmodeus » 17. 10. 2011 11:24

Vášo,
Tímto Tě vyzývám k navrácení grundmodulu, který jsem Ti zaslal na opravu dne 17.6.2011.
Vzhledem k tomu, že jsi slíbil, že modul pošleš nejpozděj začátkem července zpět a je půlka října, na SZ neodpovídáš (resp. je nečteš), telefon zvedneš jen sporadicky a když už, tak jen slibuješ, slibuješ a slibuješ (lžeš, lžeš a lžeš), došla mi trpělivost a vše zveřejňuji zde na fóru.
Prosil jsem Tě, abys modul opravil co nejrychleji, protože náhradní modul (taky vadný), který jsem měl k dispozici, nepravidelně zapřičiňoval samovolné odemykání mého auta společně se stažením oken předních dveří. Od doby, kdy jsi modul obdržel a slíbil, že mi ho vrátíš co nejdřív, se mi auto samovolně odemklo asi 15x – z toho 3x před Tescem, 1x před Kauflandem a 3x v noci, když lilo jak z konve a déšť mi úplně promáčel přední sedačky!!
Cena Tebou navržená za opravu bylo 1 pivo, které bych Ti (velmi rád!) zaplatil na některém z příštích BMW srazů. To, že vše protahuješ, mě stálo už daleko víc! Jen vysušování auta a nervy z toho, kdy mi do auta zase naprší, nebo že mi dokonce s autem někdo odjede. Nemluvím o penězích, které jsem s Tebou (naprosto zbytečně) provolal. Poslední víc než dva měsíce jsi mě každý týden v telefonu ujišťoval, že už modul pošleš, že do konce týdne ho mám doma a po oněch dvou měsících z Tebe vyleze, že nemáš moji adresu!
6.10.2011 (čtvrtek) jsem s Tebou mluvil naposledy, kdy jsi mi tvrdil, že den před tím (ve středu 5.10.2011) jsi modul odeslal. Od té doby jsem ale nic nedostal a když jsem Tě po telefonu žádal o zaslání čísla zásilky, slíbil jsi (opět), že mi ono číslo pošleš, ale ani po dalších 2 SMS s touto prosbou a jedním telefonem (opět nezvednutým) jsem to číslo nedostal!!
Dávám Ti dvě možnosti: buď do pátku 28.10.2011 budu mít opravený grundmodul doma, nebo pokud jsi ho někde zašantročil, tak chci do toho samého data mít na účtu 2000,-Kč , které jsem za náhradní modul dal!
Pokud ani to Tě nepřiměje k dodržení svých slibů, jdu s tím na Policii České republiky.

S pozdravem Asmo

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 19. 10. 2011 10:10

Na tom jednání neshledávám nic úžasného.

Jediné co mi z toho vyplývá je fakt, že Ty seš kaskadér. (používat auto, které se samo otevírá a zavírá mi přijde jako dost velký hazard) a pak ta zkutečnost, že Tě má Mr.Vaša riadně v py*i. :wink:

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 19. 10. 2011 10:32

honzeeek píše:Na tom jednání neshledávám nic úžasného.
To jsme dva :wink:
honzeeek píše:Jediné co mi z toho vyplývá je fakt, že Ty seš kaskadér. (používat auto, které se samo otevírá a zavírá mi přijde jako dost velký hazard) a pak ta zkutečnost, že Tě má Mr.Vaša riadně v py*i. :wink:
Auto je odstaveno (mockrát díky, Vášo!) Já teď jen doufám, že se dotyčný postaví k problému čelem a vše se vyřeší. V tomto případě jsem i ochoten na celou nepříjemnost snad i zapomenout. V opačném případě budu muset být nepříjemný já.

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kouBaMW » 19. 10. 2011 10:42

Jen si ujasnim, to jde opravdu o tohoto Vasu ? profile,mode,viewprofile,u,1395.html

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 19. 10. 2011 10:43

kouBaMW píše:Jen si ujasnim, to jde opravdu o tohoto Vasu ? profile,mode,viewprofile,u,1395.html
Aaaaano! :wink:

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kouBaMW » 19. 10. 2011 10:55

Tak to je celkem síla

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 19. 10. 2011 11:28

Asmodeus píše:Já teď jen doufám, že se dotyčný postaví k problému čelem a vše se vyřeší.
Věřím tomu, že Ti to může minimálně slíbit :lol:

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 19. 10. 2011 17:18

honzeeek píše:
Asmodeus píše:Já teď jen doufám, že se dotyčný postaví k problému čelem a vše se vyřeší.
Věřím tomu, že Ti to může minimálně slíbit :lol:
Tak to Váša umí, o tom žádná...... :?

Uživatelský avatar
adam320
Příspěvky: 4562
Registrován: 26. 08. 2004 16:28
Bydliště: mt. Blanc

Příspěvek od adam320 » 20. 10. 2011 20:37

ha, klubovy celebrity jdou do boje, krasa :lol:

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Příspěvek od DVORIS » 20. 10. 2011 21:31

adam320 píše:ha, klubovy celebrity jdou do boje, krasa :lol:
"Celebrity Deathmatch" :lol: I když k smíchu to teda moc není.
Obrázek

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 20. 10. 2011 23:34

ty vole nic proti, ale ze svého profesního pohledu se snažím dosáhnout přiměřeného poměru možné odpovědnosti za škodu a ceny plnění - tj. když mi někdo udělá za dvě piva čepy řízení a ty čepy mi pak upadnou a nabourám si auto, tak o něm budu všude říkat, že je kokot a budu na něj naštvanej, ale nebudu po něm chtít platit víc než ty dvě piva.

Tady ti Vasa slíbil, že pro tebe něco udělá a nic za to nechce a teď se mu zřejmě nahrnuly věci, které mají lepší prioritu - a upřímně žebříček priorit vypadá u normálního člověka, který není Ježíš, tak, že:
normálně placené věci kamarádů
normálně placené věci
moje věci
věci kamarádů
neplacené věci známých

upřímně - to že jezdíš s autem, u kterého se ti otvírají okna k Tescu, když prší, je tvoje chyba
to, že jsi chtěl ušetřit je tvoje rozhodnutí
to, že nemáš už ten modul dávno jiný a tohle nehodíš za hlavu je taky tvoje rozhodnutí

a myslím, že tohle si máš třeba osobně vyřídit s Vášou, který má očividně dost věcí na práci a ne to zkoušet takhle a ostudit ho přede všema

Jen myslím, že spousta lidí má pocit, že má nějaké právo na základě toho, že jim někdo napíše "zkusím se ti na to podívat zadarmo" do SZ a že toho někoho znají z příspěvků fora, ale stejně pro něj nikdy nemůžou sami nic udělat ..
S takovouhle "ostudou" se Vasa maximálně tak vykašle na další, kterým by měl čas pomoct zadarmo ve svém volném čase, když holt bude mít den a náladu.

Vasu jsem v životě neviděl a nemám důvod ho nijak hájit.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
ALA E30
člen E30.cz
Příspěvky: 1552
Registrován: 09. 07. 2007 15:44
Bydliště: Krásná Hora(Příbramsko)

Příspěvek od ALA E30 » 21. 10. 2011 00:39

KuaJa píše:ty vole nic proti, ale ze svého profesního pohledu se snažím dosáhnout přiměřeného poměru možné odpovědnosti za škodu a ceny plnění - tj. když mi někdo udělá za dvě piva čepy řízení a ty čepy mi pak upadnou a nabourám si auto, tak o něm budu všude říkat, že je kokot a budu na něj naštvanej, ale nebudu po něm chtít platit víc než ty dvě piva.

Tady ti Vasa slíbil, že pro tebe něco udělá a nic za to nechce a teď se mu zřejmě nahrnuly věci, které mají lepší prioritu - a upřímně žebříček priorit vypadá u normálního člověka, který není Ježíš, tak, že:
normálně placené věci kamarádů
normálně placené věci
moje věci
věci kamarádů
neplacené věci známých

upřímně - to že jezdíš s autem, u kterého se ti otvírají okna k Tescu, když prší, je tvoje chyba
to, že jsi chtěl ušetřit je tvoje rozhodnutí
to, že nemáš už ten modul dávno jiný a tohle nehodíš za hlavu je taky tvoje rozhodnutí

a myslím, že tohle si máš třeba osobně vyřídit s Vášou, který má očividně dost věcí na práci a ne to zkoušet takhle a ostudit ho přede všema

Jen myslím, že spousta lidí má pocit, že má nějaké právo na základě toho, že jim někdo napíše "zkusím se ti na to podívat zadarmo" do SZ a že toho někoho znají z příspěvků fora, ale stejně pro něj nikdy nemůžou sami nic udělat ..
S takovouhle "ostudou" se Vasa maximálně tak vykašle na další, kterým by měl čas pomoct zadarmo ve svém volném čase, když holt bude mít den a náladu.

Vasu jsem v životě neviděl a nemám důvod ho nijak hájit.
+1
90´- E30sedan-316i(M42) /// 88´- E30cabrio-318i(M40) /// 91´- E30touring-324td(M21) /// 99´ - E46sedan - 318i(M43) /// 03´- E46sedan-330d(M57N)

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 21. 10. 2011 04:47

KuaJa píše:ty vole nic proti, ale ze svého profesního pohledu se snažím dosáhnout přiměřeného poměru možné odpovědnosti za škodu a ceny plnění - tj. když mi někdo udělá za dvě piva čepy řízení a ty čepy mi pak upadnou a nabourám si auto, tak o něm budu všude říkat, že je kokot a budu na něj naštvanej, ale nebudu po něm chtít platit víc než ty dvě piva.

Tady ti Vasa slíbil, že pro tebe něco udělá a nic za to nechce a teď se mu zřejmě nahrnuly věci, které mají lepší prioritu - a upřímně žebříček priorit vypadá u normálního člověka, který není Ježíš, tak, že:
normálně placené věci kamarádů
normálně placené věci
moje věci
věci kamarádů
neplacené věci známých

upřímně - to že jezdíš s autem, u kterého se ti otvírají okna k Tescu, když prší, je tvoje chyba
to, že jsi chtěl ušetřit je tvoje rozhodnutí
to, že nemáš už ten modul dávno jiný a tohle nehodíš za hlavu je taky tvoje rozhodnutí

a myslím, že tohle si máš třeba osobně vyřídit s Vášou, který má očividně dost věcí na práci a ne to zkoušet takhle a ostudit ho přede všema

Jen myslím, že spousta lidí má pocit, že má nějaké právo na základě toho, že jim někdo napíše "zkusím se ti na to podívat zadarmo" do SZ a že toho někoho znají z příspěvků fora, ale stejně pro něj nikdy nemůžou sami nic udělat ..
S takovouhle "ostudou" se Vasa maximálně tak vykašle na další, kterým by měl čas pomoct zadarmo ve svém volném čase, když holt bude mít den a náladu.

Vasu jsem v životě neviděl a nemám důvod ho nijak hájit.
Vášovi jsem nabídnul, že mu vše zaplatím hned na začátku! Sám mi na to odpověděl, že to nemám řešit, že to pro něj nic není, že si dáme někdy pivo. Byl jsem ochoten zaplatit jak materiál, tak práci. A vzhledem k tomu, že jsem náhradní modul kupoval za dvojku, tak to prostě za hlavu nehodím, na to finančně nemám :wink:
A to, že jezdím autem, co se odemyká k Tescu, co ti na to mám říct? Auto potřebuju denně - jezdím do práce, na nákupy. Bydlím na malém městě a do většího obchodu to mám 4km a to se mi fakt s velkým nákupem pěšky nechce.
Věřím, že je Váša zaneprázdněný, ale když tvrdil, že už to poslal, nic nepřišlo a nebyl ani schopen poslat číslo zásilky, aby se zjistilo, kde to vázne :arrow: nezostudil jsem ho já, ostudu si udělal sám! Navíc už tím, že slíbil to, že mi tu jednotku opraví co nejdříve a začátkem července mi ji pošle zpět.... KuaJa, už je říjen! :wink:

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 21. 10. 2011 05:02

KuaJa píše: a myslím, že tohle si máš třeba osobně vyřídit s Vášou, který má očividně dost věcí na práci a ne to zkoušet takhle a ostudit ho přede všema
Četl jsi celý můj příspěvek? Psal jsem , že na SZ neodpovídá a telefony nebere a když už, tak jen slibuje, slibuje a slibuje. NIKDY mi neřekl, sorry, musíš počkat, mám toho teď moc!:wink:
KuaJa píše: S takovouhle "ostudou" se Vasa maximálně tak vykašle na další, kterým by měl čas pomoct zadarmo ve svém volném čase, když holt bude mít den a náladu.


A taky to možná předejde tomu, že bude někdo další naivně čekat půl roku na opravu, která byla slíbena do měsíce...

Jen jsem se chtěl podělit o nepříjemnou zkušenost. Zkus si představit, jak by ses tvářil ty, kdyby ti každý týden někdo do telefonu sliboval, že už to bude opravené a do konce týdne to máš doma - měsíc, dva, tři.... A pořád jen sliby. A skutek utek. Jen se do toho na chvilku zkus vžít... :wink:
Jediné, v čem přiznávám svoji vinu je to, že jsem důvěřivý vůl.

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 1022
Registrován: 23. 02. 2004 12:33
Bydliště: 323i

Příspěvek od paca » 21. 10. 2011 07:29

KuaJa píše:Tady ti Vasa slíbil, že pro tebe něco udělá a nic za to nechce a teď se mu zřejmě nahrnuly věci, které mají lepší prioritu - a upřímně žebříček priorit vypadá u normálního člověka, který není Ježíš, tak, že:
normálně placené věci kamarádů
normálně placené věci
moje věci
věci kamarádů
neplacené věci známých
zajímavé pořadí priorit 8) podle mě u normálního člověka je první priorita ta, že když něco slíbím tak to splním :wink: a když vím že to nejde splnit, tak to řeknu narovinu :wink:

a když už nemá Váša ani čas poslat nazpět i neopravený grundmodul, tak je to opravdu divné :roll:
Obrázek
ex 323i empakeťák

Uživatelský avatar
oskarsk8
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1030
Registrován: 31. 07. 2008 15:15
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

el

Příspěvek od oskarsk8 » 21. 10. 2011 08:12

mám své skušenosti s Vášou taky
E34 520i Touring REBORN
E36 325i Drift car
E28 524TD Dědek
E28 520i
E30 319i
E36 318ti
E36 328 touring
E36 320i M-packet
MB 308 odahovka

Uživatelský avatar
MKI®
Příspěvky: 540
Registrován: 09. 05. 2008 08:32
Bydliště: Ujezd u Brna

Příspěvek od MKI® » 21. 10. 2011 08:13

nevrtal bych do toho... určitě se ozve a vysvětlí to, co a jak... nám ostatním je po tom hovno, plno lidí s ním má dobré zkušenosti....
MIKI®
ex - Favorit=žere a nejede
ex - BMW 318i OO=[][]=OO
ex - FAVORIT
ex - Fabia RS "tuning"
BMW 316i OO=[][]=OO
GOLF R23 VR5
PUG 405D (dýmovnice)

Uživatelský avatar
adam320
Příspěvky: 4562
Registrován: 26. 08. 2004 16:28
Bydliště: mt. Blanc

Příspěvek od adam320 » 21. 10. 2011 09:32

na to sem myslel hned...co se bude dit kdyz se sahne na milacka vasicka...co taj o nem koluje za dobroty je snad uz celosvetove legendarni...neznat ho predstavuju si urostleho blondaka na bilem koni, vlasy az pod lopatky...nikdy slzu neuroni, zachranuje cely vesnice pred hladomorem

kazdej kdo chce pusobit podobne se mu tu okamzite dvori, nekteri hlubokolezci jsou schopni zalozit celej topoic kde si muzou vsichni ustriknout do gati protoze se dozvedej jak je uzasnej...proste vysel domluvenej obchod a vasa se u toho jeste usmival...to musi bejt galán

a najednou bum prásk, krasonovi z moravy dosla trpelivost...jeste aby ne, je to dobrak od kosti a sotva zivi rodinu...to se stava kazdymu co chce mit peknou karu, akorat chtel mit jistotu ze to bude cajk...radsi to poslu na zapad tam to udelaj lepe, hlavne usetrim protoze vasa je lvi srdce a nic po me nebude chtit, ty moravsky mrdky s kterejma tu ziju by to posrali a jeste by to stalo majlant

a prichazi problem...posta, to prece nema rad nikdo normalni, vasa asi kyvl...nabizela se prece hloupa ale levna sance jak posilit svou bezstarostnou povest...kazdymu to obcas ujede...vsechno mu muselo nejspis dojit uz ve fronte na balik, ty pocity z toho prostredi vubec a tak, smrad z lidi...

kilometrova vzdalenost mezi vojskem zapadu a vychodu nuti sahat k zaloznim zdrojum...pomuzou preci straznici

visco asmo? seber se a jed mu rozbit drzku nebo zalez do kopriv, tady nikam dojdes...mozna par dalsich jedincu si prileje do hrnecku ale valcit s takovou masou dobraku nikdo nebude...kdybys sledoval politiku nebo tak vedel bys ze jedina moznost neco zmenit je extremismus, konkretne arabskej, v evrope se vsechno ututla

jsem pro ucinit sbirku na zachranu vaclava, kazdej jeho obdivovatel posle na asmuv ucet jednu korunu, do tejdne je z nej milionar a ten kluk usata bude mit cas si tohle precist pac ho prestanou otravovat fizlove, kriminalka a tak...no preci kvuli grundmodulu mas pred barakem tu modrou fabii, davej bacha...celkove kdykoli kdyz je ve tvy blizkosti jakykoli vuz skoda s nalepkou radiobeat

korunu jsem rek chvalne, vznika tam prostor pro jeste vetsi ritolezectvi ve forme toho ze nekdo posle vic, a zaroven aby to bylo ve financnich moznostech mistnich clenu, je to taj samej chudak

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3539
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 21. 10. 2011 10:22

adam320 píše:
a najednou bum prásk, krasonovi z moravy dosla trpelivost...jeste aby ne, je to dobrak od kosti a sotva zivi rodinu...to se stava kazdymu co chce mit peknou karu, akorat chtel mit jistotu ze to bude cajk...radsi to poslu na zapad tam to udelaj lepe, hlavne usetrim protoze vasa je lvi srdce a nic po me nebude chtit, ty moravsky mrdky s kterejma tu ziju by to posrali a jeste by to stalo majlant
Dovolil bych si poznamenat - neposílal jsem to Vášovi z důvodu, že chci ušetřit, ale z toho důvodu, že jsem ho znal tady z fóra, měl vcelku dobré reference. Zaplatit jsem chtěl práci i materiál, jak jsem už psal. Prostě jsem nikoho ve svém okolí nenašel, kdo by to opravil. :wink:

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 21. 10. 2011 11:07

Asmo, já jsem to nemyslel ani nějak přehnaně vyčítavě na tebe.
Tyhle zkušenosti má myslím na foru každej, že spolehne na doporučení a pak je naštvanej.
Já jsem taky už přišel na to, že slepá důvěra v reference osobních kamarádů toho někoho ap. nebo opravdu jak píše Adam320 nějakých řiťoalpinistů, kteří si myslí, že si zlepší hulákáním pozici někde na fóru, je opravdu hloupost a člověk může mít kliku, může mít smůlu - taky jsem se z pozice důvěřivého vola léčil.

Dokonce si myslím, že je tvoje zpráva v pořádku, že upozorňuješ další potencionální zklamané osoby, ale upřímně bych z tvého prvního příspěvku shledával jako relevantní a pro ostatní důležité pouze první dva odstavce + to, že ti nebere telefony a nedopovídá na SMS.

To, že jsi musel koupit jinej modul, že ti teče do auta, kolik tě to stálo, že to budeš řešit přes PČR a další související informace považuji opravdu už za informace zase zcela subjektivního charakteru a jak píšu výše, tak je beru spíš už jako určité ulevení si a pozavyhrožování a nemusí s tím každý souhlasit.

Příspěvek Adama320 beru trochu jako mimo mísu, ale ono na něm je dost patrné, že skoro pokaždé, když něco napíše, tak se snaží dokázat, že je tvrďák a proti všem konvencím a opovrhuje lidskou oblíbeností a evropskými hodnotami :twisted: To tutlání, slepý obdiv, hledání vzorů ap. je problém ve všech kulturách - a překvapivě ta Arabská je na tom úplně založená a totálně deformovaná kultura internetových fór je potom ještě horší. Jinak ale souhlasím, že vzepřít se někomu "tradičnímu" a to i oprávněně na fóru je dost problém.

Paca - myslím, že je úplně normální problém, že ve chvíli, kdy si myslím, že mám čas, tak někomu něco slíbím a říkám si, že to nějak zvládnu a rád bych tomu člověku pomohl a pak když mi to nevyjde, tak jsem v háji a pořád se snažím to nějak okecat, je mi blbý, že jsem se na to vykašlal, přitom vím, že je to práce na půl hodiny, až je to úplně špatně. Je to určitě nespolehlivost a špatná organizace, ale nechtěl bych, aby to někdo vnímal hned jako to, že jsem svině zralá na trestní oznámení :-)

V každém případě je pro mě hlavní to, co píšu na začátku toho původního - trest a odpovědnost jsou v poměru s poptávanou cenu - tj. když mi někdo "kamarádsky" nabídne, že pro mě něco za pivo udělá, tak holt seberu auto, dojedu si pro modul, člověku nadám do zmetků, napíšu to tady jako zkušenost na fóru bez emocí a beru to jako vlastní sebezdokonalení s vědomím toho, že příště už se nenechám ojebat .. ale nebudu tomu člověku komplikovat život udáváním na PČR, očekáváním vyloučení z fora nebo snahou mu ublížit ap.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Zamčeno