Úžasné jednání člena Vasa

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 22. 11. 2011 19:47

Pokud jsi měl potřebu to sem takto psát, podle mého názoru bylo vhodné napsat i to, jak to dopadlo. Vidíš to jinak, mě je to fuk, obrázek si určitě udělá každý sám :roll:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 23. 11. 2011 08:25

Asmodeus píše:
Dan td píše:Co vím, tak to Vasa před časem poslal opravené a dotyčný si to převzal. Že nepovažoval za nutné ani to sem napsat, je věc jiná :?
A to jsem měl jako na projev vděku, že mi místo do měsíce přišel modul až pomalu po půl roce a to jen kvůli tomu, že jsem to chtěl dát policajtům a že mi mezitím do auta chcalo atd., uspořádat klubovou akci s ohňostrojem????
Sorry, že jsem to považoval za zbytečné!

Pawka G. píše:A Asmo taky neměl potřebu sem napsat že je ta věc vyřízená? :?
Ano, věc je opravdu vyřízená. Až když jsem pohrozil policií, najednou se ledy hnuly a den před ultimátem byl modul odeslán na mou adresu, a o nějaký ten den později doručen. Jenže teď už je mi k hovnu, když jsem byl mezitím nucen koupit jiný, protože auto potřebuju denně.
Ani jsem neměl chuť sem cokoliv psát, ikdyž jsem modul zpátky nakonec dostal. Máte ale pocit, že věc je vyřízená, když jsem místo měsíce čekal měsíců pět a během té doby se stalo tolik "příjemných" věcí?
Ano, modul jsem nakonec dostal, mám ho doma. V šuplíku. Takže se všem zúčastněným omlouvám, že jsem už ani neměl chuť sem cokoli psát, jak jsem otrávený.
Budes se divit, ale ja treba to povazuju za slusnost, kdyz uz zalozis takovyto topic aspon napsat neco ve smyslu "konecne to milostpan poslal", ane nechat topic otevreny beze slova komentare.

Vsichni kdo Vasu znaji, vedi, ze jeho terminy sou volako delsi, nez slubuje ;)

A jen dodam, ze do 5000Kc je to prestupek a policajti by te poslali do haje , zvlast kdyz nemas nic v ruce ;)
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 1022
Registrován: 23. 02. 2004 12:33
Bydliště: 323i

Příspěvek od paca » 23. 11. 2011 08:38

Pawka G. píše:A Asmo taky neměl potřebu sem napsat že je ta věc vyřízená? :?
Tak hlavně že druhý účastník se tady vyjádřil :wink: Ale on vlastně nemá moc času, když slaví 16let s e30tkou :D
Obrázek
ex 323i empakeťák

Uživatelský avatar
Záchvat
Příspěvky: 2553
Registrován: 12. 02. 2003 08:40
Bydliště: Jindř. Hradec

Příspěvek od Záchvat » 23. 11. 2011 11:37

paca píše:
Pawka G. píše:A Asmo taky neměl potřebu sem napsat že je ta věc vyřízená? :?
Tak hlavně že druhý účastník se tady vyjádřil :wink: Ale on vlastně nemá moc času, když slaví 16let s e30tkou :D
:D

:D
------------------------
e39 530d
e39 525TDS touring
KTM EXC 520

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 23. 11. 2011 12:17

Taktika je jasná. Udělat z asma toho špatnýho, páč nedržel hubu a krok. Jenže jak to udělat?
No nejlépe přes kamaráda s hodně příspěvkama. Hmm, nejlépe moderátora, ať to má šťávu. Jo a ještě by u toho mohl použít smutné smajly, bude to procítěnější.

Dobrý divadlo kluci :lol: To ste vymysleli na oslavě?

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3543
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 23. 11. 2011 12:35

Dan td píše:Pokud jsi měl potřebu to sem takto psát, podle mého názoru bylo vhodné napsat i to, jak to dopadlo. Vidíš to jinak, mě je to fuk, obrázek si určitě udělá každý sám :roll:
Ano, je především potřeba udělat si obrázek o mně..... :lol:

Už jsem sem nechtěl nic psát, nechtěl jsem téma znovu oživovat, mělo upadnout v zapomnění. Asi jsem o doručení informovat mohl, tuto chybu uznávám :wink:

Na druhou stranu - nejde mi do hlavy, proč jsem vybízen já k nějakému vysvětlování, či informování o tom, že jsem modul zpět dostal, když vy, co si zde otvíráte ústa, jste nevyzývali protistranu, aby mi ten modul poslala už dříve. Na každého jiný metr.... Mě popoháníte a druhou stranu ne. Že by nějaká zaujatost.....? :wink: :D

Uživatelský avatar
Slezo
člen E30.cz
Příspěvky: 1758
Registrován: 13. 08. 2009 10:03
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Slezo » 23. 11. 2011 14:49

Ty vole ze vas to bavi taketo kraviny riesit hehe
EB91811

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kouBaMW » 23. 11. 2011 15:32

paca a honzeeek velke plus jedna :lol:

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 23. 11. 2011 16:54

honzeeek píše:Taktika je jasná. Udělat z asma toho špatnýho, páč nedržel hubu a krok. Jenže jak to udělat?
No nejlépe přes kamaráda s hodně příspěvkama. Hmm, nejlépe moderátora, ať to má šťávu. Jo a ještě by u toho mohl použít smutné smajly, bude to procítěnější.

Dobrý divadlo kluci :lol: To ste vymysleli na oslavě?
seš debil.

nikdo po něm nechtěl aby tady psal omluvy, stačilo jen napsat: Konečně to poslal......
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 23. 11. 2011 16:54

kouBaMW píše:paca a honzeeek velke plus jedna :lol:
-5
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 23. 11. 2011 16:57

Asmodeus píše:
Dan td píše:Pokud jsi měl potřebu to sem takto psát, podle mého názoru bylo vhodné napsat i to, jak to dopadlo. Vidíš to jinak, mě je to fuk, obrázek si určitě udělá každý sám :roll:
Ano, je především potřeba udělat si obrázek o mně..... :lol:

Už jsem sem nechtěl nic psát, nechtěl jsem téma znovu oživovat, mělo upadnout v zapomnění. Asi jsem o doručení informovat mohl, tuto chybu uznávám :wink:

Na druhou stranu - nejde mi do hlavy, proč jsem vybízen já k nějakému vysvětlování, či informování o tom, že jsem modul zpět dostal, když vy, co si zde otvíráte ústa, jste nevyzývali protistranu, aby mi ten modul poslala už dříve. Na každého jiný metr.... Mě popoháníte a druhou stranu ne. Že by nějaká zaujatost.....? :wink: :D
Tak v tom připadě si to tady mohl označit v nadpsiu: SMAZAT, když to mělo upadnout v zapomění.

Pokud veřejně něko nařku byť právem z něčeho, je zaroveň slušnost po vyřešení, napsat že už je to pasé.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 23. 11. 2011 17:23

Lukas-e21 píše: seš debil.

nikdo po něm nechtěl aby tady psal omluvy, stačilo jen napsat: Konečně to poslal......
Tyyy jo a zacnem si sproste nadavat.

Tady nejsi v taxiku, nechovej se jak hulvat pokud neumis diskutovat.
A nebo vis co, klidne pokracuj, alespon si o Tobe udelaji ostatni obrazek.
Lukas-e21 píše:Pokud veřejně něko nařku byť právem z něčeho, je zaroveň slušnost po vyřešení, napsat že už je to pasé.
Jasny, hulvat moralizuje :lol:
Ze tys na te oslave byl taky a nestihls jeste vystrizlivet?

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 23. 11. 2011 17:45

:lol: :lol: :lol: No ty voe, tu to slušně jede!
Lukas-e21 píše:
honzeeek píše:Taktika je jasná. Udělat z asma toho špatnýho, páč nedržel hubu a krok. Jenže jak to udělat?
No nejlépe přes kamaráda s hodně příspěvkama. Hmm, nejlépe moderátora, ať to má šťávu. Jo a ještě by u toho mohl použít smutné smajly, bude to procítěnější.

Dobrý divadlo kluci :lol: To ste vymysleli na oslavě?
seš debil.

nikdo po něm nechtěl aby tady psal omluvy, stačilo jen napsat: Konečně to poslal......
Myslím si, že ty se svým přístupem k diskuzi nejsi zrovna dvakrát oprávněn někoho soudit a moralizovat :wink: Nechci se stavět na stranu ani jednoho z nich, ale uvědom si jednu věc (než zas začneš někoho urážet) - kdyby Váša poslal tu věc tak jak říkal, že ji poslal, tak tady žádný topic neni. Tak jsem to pochopil já. Takže teď tu najednou žačnou dělat slušňáky dva členové "zdravého" jádra kteří se akorát snaží udělat z dalšího člověka debila - bravo pánové, tleskám :wink:

A to, jak tu někdo zmínil s tim, že se sem sám Váša neměl potřebu ani jednou vyjádřit taky neni argument úplně k zahození. Takže než zas někoho začneš příště urážet, Booobiku, tak se na celou věc zkus podívat z trochu širšího a míň omezeného pohledu - bude to tak určitě lepší... :wink:


Jinak když už tu zas bliju tak podle mého názoru sem Asmo taky mohl napsat, že je celá věc už uzavřená, to je fakt (já osobně bych to teda udělal, když už bych se do takové situace dostal), nicméně že tak neučinil neopravňuje ostatní nezainteresované osoby takto odsuzovat a dělat z někoho podrazáka. Znovu opakuju to, co jsem napsal minule - kdyby se nejdenalo o Vášu, tak se vsadím o cokoliv, že Lukáš-E21 bude jeden z prvních, který sem napíše jaká je dotyčný obrovská svině, že několikrát slíbil, že věc odeslal a přitom realita taková nebyla. Určitě by jsi už organizoval i trestnou výpravu, co? :)
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Příspěvek od DVORIS » 23. 11. 2011 17:52

Jak to tak tady čtu tak za chvíli bude potřeba aby zakročil nezávislý smírčí soud :lol:No tak co,kdyby bydleli vedle sebe tak si dají po tlamách a je to,o to by to bylo veselejší,bohužel 300km je 300km a co,vše se vyřeší a vyšumí když se každý obrní mlčenlivostí,zapomene jak se vůbec píše atd.. ,zatím co se tady bude vzájemně veřejně osočoat a pohoršovat půlka fora.Tenhle případ celkově odráží stav naší vyspělé společnosti.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 23. 11. 2011 18:16

honzeeek píše:Taktika je jasná. Udělat z asma toho špatnýho, páč nedržel hubu a krok. Jenže jak to udělat?
No nejlépe přes kamaráda s hodně příspěvkama. Hmm, nejlépe moderátora, ať to má šťávu. Jo a ještě by u toho mohl použít smutné smajly, bude to procítěnější.

Dobrý divadlo kluci :lol: To ste vymysleli na oslavě?
Já bych to nedramatizoval - když se tu téma objevilo, poslal jsem Vášovi na něj odkaz, nic víc. A to z toho důvodu, že takto ho neznám, tak ať se podle toho zařídí. On to odeslal a tím to mohlo být vyřešené.
Jak jsem psal, pokud už bych já podobný topic založil, bylo by podle mě správné napsat aspoň "už to mám".

Jo, a Vášu jsem za posledních deset let viděl tak 4x celkem :P
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 23. 11. 2011 18:41

a hele vono to ma pokračovani Obrázek
Obrázek

Vune benzinu
Příspěvky: 627
Registrován: 01. 02. 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vune benzinu » 23. 11. 2011 18:59

Slezo píše:Ty vole ze vas to bavi taketo kraviny riesit hehe
Ze te to bavi takovou vetu psat, bez urazky.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 23. 11. 2011 19:07

honzeeek píše:Taktika je jasná. Udělat z asma toho špatnýho, páč nedržel hubu a krok. Jenže jak to udělat?
No nejlépe přes kamaráda s hodně příspěvkama. Hmm, nejlépe moderátora, ať to má šťávu. Jo a ještě by u toho mohl použít smutné smajly, bude to procítěnější.

Dobrý divadlo kluci :lol: To ste vymysleli na oslavě?
Tento tvůj příspěvek je vzorový pubertální výblitek.

.

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kouBaMW » 23. 11. 2011 19:32

Jen tak dal, reste vsechno okolo :?

Uživatelský avatar
Slezo
člen E30.cz
Příspěvky: 1758
Registrován: 13. 08. 2009 10:03
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Slezo » 23. 11. 2011 20:50

Vune benzinu píše:
Slezo píše:Ty vole ze vas to bavi taketo kraviny riesit hehe
Ze te to bavi takovou vetu psat, bez urazky.
:-)
EB91811

Zamčeno