Airwolf

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
B10
Příspěvky: 65
Registrován: 13. 04. 2005 13:22
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

Airwolf

Příspěvek od B10 » 23. 02. 2010 14:44

Nazdárek.Jen jsem se chtěl zeptat jestli někdo má zkušenosti s uživatelem Airwolf???Chtěl jsem koupit persny na e34 tak jsem mu napsal.Chtěl peníze předem tak jsem mu je poslal a je to měsíc a ještě mi nic neposlal a už ani neodpovídá na SZ.Znáte ho někdo?????Dejte mu za mě přes tlamu!!!!

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 23. 02. 2010 16:37

To bude spíš možná nějaký nedorozumění, na fooru je už dlouho. Je nějakej nahluchlej, zkus mu napsat sms, mail nebo tak.
E36 323i coupé

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 23. 02. 2010 18:57

Pawka G. píše:To bude spíš možná nějaký nedorozumění, na fooru je už dlouho. Je nějakej nahluchlej, zkus mu napsat sms, mail nebo tak.
otázka jestli je to airwolf ten co myslíš, nebo ten druhej co tady s velice podobnym nickem taky operuje....

a řek bych že B je správně, neb lítající vlk 34-nikdy neměl a ani by ji neuměl rozmontovat...
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

airwolf
Příspěvky: 232
Registrován: 20. 07. 2008 12:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od airwolf » 23. 02. 2010 19:06

No díky za podporu ale to je někdo jiný. Jinak B10 jak s tebou a se všemi tady komunikuju a snažím se aby vše bylo Ok tak neříkej že ne! Mám zjevně nějaký problém s českou poštou proto tobě a ještě jednomu klukovi tady nedorazili nějaké díly. Ale nedělám mrtvého a řeším to! Jinak ty persny jsem ti dal skoro za polovic co jsem za ně chtěl , pořád na mě štěkáš nadáváš atd. napsal jsem si Sz tak se podle toho zařiď

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 24. 02. 2010 12:03

já myslím, že Lukáš se zastal spíš toho druhýho CZ Airwolfa :twisted:
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
baskeez
člen E30.cz
Příspěvky: 948
Registrován: 14. 03. 2006 22:28
Bydliště: Kynšperk n/O

Příspěvek od baskeez » 24. 02. 2010 14:54

Já mám dobrou zkušenost s tim druhym airwolfem, o kterym je řeč.Vezl mi phersny z Moravy a přivezl mi je až pod nos k baráku, takže za mě ok.
m10b18 "kloboukwagen" in progress

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 24. 02. 2010 16:06

s Airwolfem(ne cz airwolf) mam dobrou zkušenost
Obrázek

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 25. 02. 2010 16:56

Lukas-e21 píše:
Pawka G. píše:To bude spíš možná nějaký nedorozumění, na fooru je už dlouho. Je nějakej nahluchlej, zkus mu napsat sms, mail nebo tak.
otázka jestli je to airwolf ten co myslíš, nebo ten druhej co tady s velice podobnym nickem taky operuje....

a řek bych že B je správně, neb lítající vlk 34-nikdy neměl a ani by ji neuměl rozmontovat...
Já myslel toho nahluchlýho prapodivnýho co neumí řídit, žádnýho dalšího naštěstí neznam a znát nechci :twisted:
E36 323i coupé

Hans-18
Příspěvky: 224
Registrován: 01. 05. 2008 20:46

Příspěvek od Hans-18 » 26. 02. 2010 13:13

Hele nechci to tu náko rozmazávat,ale můžu se tě zeptat airwolfe kdy mi hodláš dát ten zbytek peněz co mi ještě dlužíš?Já ti náko nechtěl psát a ani volat,pač jsem si myslel,že jsi v pohodě a dáš mi to,ale nák se k tomu nemáš už je to celkem dlouhá doba.Zatím čus

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 26. 02. 2010 14:04

Vtipalci :) tak ja neumim ridit jo...kde jsem si to vyslouzil :twisted:
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

airwolf
Příspěvky: 232
Registrován: 20. 07. 2008 12:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od airwolf » 27. 02. 2010 07:18

Hans-18 píše:Hele nechci to tu náko rozmazávat,ale můžu se tě zeptat airwolfe kdy mi hodláš dát ten zbytek peněz co mi ještě dlužíš?Já ti náko nechtěl psát a ani volat,pač jsem si myslel,že jsi v pohodě a dáš mi to,ale nák se k tomu nemáš už je to celkem dlouhá doba.Zatím čus
No tak vzhledem k tomu že jsem nedávno rozebíral hlavu motoru a zároveň byl na geometrii. Tak se nepotvrdilo ani jedno z toho s čím jsi mi to vracel. (Pro nezasvěcené byla prý vačka v prdeli a auto bylo nejspíš bourané s tím že mělo vyosenou zadní nápravu)

Zadní náprava byla naprosto bez odchylky, bez vůle atd.

Co se týká motoru byli tam v řiti dva koníci kteří klapali na které jsem tě upozorňoval již před tím a zároveń jsem ti byl schopen domluvit levnou výměnu.
Vačka byla také v pořádku bez jakéhokoliv vyjetí, dokonce jsem našel i rok a půl starou fakturu ještě z německa kdy se dávala nová.
jelikož jsem tam dával jinou vačku se specifikací K což je trošku lepší než tak která tam byla tak ti jí mohu klidně ukázat, mám jí doma jako náhradní.

To vše by jsem bral i včetně toho tvého nalitého mechanika kterej údajně v den převzetí byl na mol a druhej den měl na auto blbý kecy které jak se ukázalo jsou neopodstatněné. Ale to že jde kolem tvůj malej bratr či co to bylo, nahodí ramena jako kráva, drsnej xicht a začal tam různě remcat a vyhrožovat tak to teda ne.

Neber si to špatně ale poděkuj jemu a mechanikovi. Event se stav po prázdninách ve škole a můžeme si o tom ještě nějak popovídat nebo tak, nechci to řešit tady přes forum kdy si tady kopne každý kdo má sebemenší problém.

jinak [CZ]Airwolf[OC] je sice hluchej jak poleno ale dobrej kluk, jen výběr auta e36 kabro v automatu 325i není nejlepší :lol:

Hans-18
Příspěvky: 224
Registrován: 01. 05. 2008 20:46

Příspěvek od Hans-18 » 27. 02. 2010 07:53

No já si myslím,že mechanik je v pohodě a věřím tedy jemu,ale zas to se tu můžem hádat do nekonečna je to slovu proti slovu,ale jinak myslíš si,že kdyby to auto bylo v pohodě,tak si ho nenechám??.No jinak co se týče bratra je mi úplně jedno co dělal nebo nedělal,ale já slyšel něco malinko jiného prej si měl blbé keci ty první.Je mi úplně jedno co jsi měl s bratrem,nechápu jakej to má vliv na to,že mi visíš ještě 1500 :lol: :lol: .Tahle ta tahanice byla už tenkrát myslím o peníze.Já se s tebou o ně přít nebudu,pač jsem stejně nikdy nečekal,že je ještě uvidím i když by mě to mile překvapilo,ale je to i moje blbost měl jsem je chtít hned všechny na ruku.Já se s tebou i potom všem snažil být v pohodě,ale jak je vidět tak to nejde.No nic měj se hezky a za ty prachy si kup něco hezký ho čau 8)

airwolf
Příspěvky: 232
Registrován: 20. 07. 2008 12:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od airwolf » 27. 02. 2010 08:43

Kdyby jsi nebyl blbej tak jsem nikde neřekl že ti je nedám. Nebudu se o tom už hádat, nemá to totiž cenu. prostě jsi si to rozmyslel, leknul se spotřeby když jsi z iSa šel do 535i a s nezkušenou nohou mi to předával se spotřebou dle BC na 14l/100km :lol: Ale vpoho. Opráci na ieSe kterou jsem udělal za ten jeden den a nezapočítal ani nemluvím.

Hans-18
Příspěvky: 224
Registrován: 01. 05. 2008 20:46

Příspěvek od Hans-18 » 27. 02. 2010 16:04

Já užř to také nebudu řešit de jen o princip,že po tobě celou tu dobu nebylo ani vidu ani slechu.Třeba jen napsat smsku,že ty prachy nemáš,ale je to už docela dlouhá doba.A bud tak hodnej a neurážej mluvím s tebou slušně tak se kroť 8).Jo neříkal jsem ,že je auto bouraný,ale ,že má utahanou zadní nápravu.No nic nebude to tu rozebírat 8) Tak se mej hezky čus

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 27. 02. 2010 16:07

[CZ]Airwolf[OC] píše:Vtipalci :) tak ja neumim ridit jo...kde jsem si to vyslouzil :twisted:
noooo ja bych zavzpomínal.....a zapátral v paměti :-D
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

cvokE30
Příspěvky: 5
Registrován: 27. 02. 2010 16:17

Příspěvek od cvokE30 » 27. 02. 2010 16:37

No jako airwolfe.Za 1) Ten nalitej mechanik je můj dobrej kámoš,takže bejt tebou bych vážil slova.Je fakt,že ten den kdy se vůz měl předávat se opil,ale to byl se mnou a čuměli jsem na moto GP.Je to celkem hodnej a slušnej člověk a o autech toho určitě ví víc než ty.A věřím tomu,že co řekl to platí.Za druhý Hansi nechápu tebe,že sem vůbec píšeš vys... na to,pač s tím hle tím člověkem bych se nebavil.Za třetí Hans nech na pokoji já si myslím,že jsi z toho vyváznul v pohodě pač hans je někdy bohužel až moc hodnej spíš bych řekl blbej.udělat tohle mě rozbil bych ti držku tak,že by tě mamka doma ani nepoznala,ale to je jen tak mezi řečí.Jinak co se týče Hanse je to slušnej člověk což o tobě se říct nedá,ty prachy mu visíš pěkně dlouho a pokud jsi tak při penězích tak 1500 by pro tebe být problém neměl.A co se týče těch tvejch oprav na autě za jeden den,tak být tebou se tu nesnažím hrát si tu na dobráka,pač vyměnit olej pokud je vyměněnej,svíčky a přeházet kola to zvládnu jednou rukou a druhou budu mít v kapse. Takže si na tom autě vlastně nic moc neudělal,tak se tu nevytahuj.jo ještě ten termostat cos měl vyměnit.To taky nebylo třeba protože byl v pohodě,protože Hans se o auto stará.Tím,že doložíš faktůru nedokážeš nic,protože takovej faktur ti udělám hromady .Jinak co se týká pětky ten den,když byla na dílně u rádoby nalitého mechanika jsem jí pak viděl,když stála tady u nás a nic moc.Tak se chlape mej dobře a zamysli se nad sebou.

Hans-18
Příspěvky: 224
Registrován: 01. 05. 2008 20:46

Příspěvek od Hans-18 » 27. 02. 2010 17:14

Moc díky Tome,ale nemuselo to být.Nechci se tu s nikým hádat je mi fuk co píše.Nebudu tu řešit problémy,který mám.Nechci aby si tu každý o mě myslel bůhví co.Já tady to forum mám celkem rád,ale díky moc. 8) 8) A někdy se zastav a ukaž co jsis koupil za mazlika :wink: Furt jsi někde pryč. 8) 8)

airwolf
Příspěvky: 232
Registrován: 20. 07. 2008 12:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od airwolf » 27. 02. 2010 18:31

cvokE30 píše:No jako airwolfe.Za 1) Ten nalitej mechanik je můj dobrej kámoš,takže bejt tebou bych vážil slova.Je fakt,že ten den kdy se vůz měl předávat se opil,ale to byl se mnou a čuměli jsem na moto GP.Je to celkem hodnej a slušnej člověk a o autech toho určitě ví víc než ty....................................................................................................Tak se chlape mej dobře a zamysli se nad sebou.
jo beru v pohodě toho člověka neznám ale 2x nemohl přijít a pak přišel Hans sám a řekl že auto chce tak si ho odvezl a druhý den na mě přišel s takovou hromado kravin že to fakt nešlo. Ale oki co bylo bylo. Jen mi řekni co si mám myslet o člověku kterej 2x nemůže přijít, a druhej den jen nadává a usoudí že je v prdeli vačka aniž by sundal ventilové víko? Zázračný to automechanik. A když mu to dám na kolech kdy jsem je rychle sháněk a každé mělo jak jiné disky, jiné te a jiné pneu tak usoudí že je hnutá zadní náprava o 2cm a že to asi bylo bouraný či co? Pardon ale to je na mě moc. Kor když stejně jediný důvod byl že si to rozmyslel kvůli spotřebě která byla přes 14l/100km, auto bylo bez kol a ještě si na doplacení musel půjčit. To jsou dle mě hlavní důvody ale jak se říká co bylo, bylo. Nechci a už nebudu zde nikoho pomlouvat a podobně. Jinak neřekl by jsem že po mě neylo ani vidu ani slechu protože co jsem si všimnul chodíme na stejnou školu stačilo říct, po pravdě jsem na to vůbec nemyslel.

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 28. 02. 2010 02:43

cvokE30 píše:Tím,že doložíš faktůru nedokážeš nic,protože takovej faktur ti udělám hromady
V tom případě mám o ty faktury zájem :wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

B10
Příspěvky: 65
Registrován: 13. 04. 2005 13:22
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

Příspěvek od B10 » 06. 03. 2010 01:55

Pánové Musím přiznat, že jsem se unáhlil a založil jsem tuhle debatu v zoufalství.Nějak mě to stále kousalo že jsem někomu daroval peníze jen tak.S tou cenou jsem to nechal na tobě.Napsal jsem cenu a ty jsi mohl klikně napsat že je to málo.Rozhodnutí bylo na tobě.Nevím co je s tou Českou poštou ale já nikdy neměl problém.Jestli jsem ti udělal nepřátele tak se omlouvám a k řešení nějakých jiných sporů tady vůbec nemělo dojít.Jen jsem chtěl co jsem zaplatil.Stále to nedošlo.

Odpovědět