Online povinné ručení (tandemové)???

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MarfyE34
Příspěvky: 1144
Registrován: 01. 05. 2007 12:58
Bydliště: //MILOVICE und //MORDOR-Libeň :-)

Online povinné ručení (tandemové)???

Příspěvek od MarfyE34 » 15. 12. 2009 14:19

Prý se jedná o takzvané FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ (lepší cena od pojišťovny díky hromadným online smlouvám).Nemá někdo zkušenosti s tímto online pojištěním??? Kontaktovala mě nějaká dealerka po vyplnění formuláře na netu a nabízela hodně rozumnou cenu povinného ručení na můj stroj. Tak o tom uvažuju, mám 83 měsíců bez šk. události a nedávno jsem škrábnul toho MB ML 320cdi a hnedka mě ty kurv..... od Alianz vzali 24 měsíců bezeškodného průběhu pojištění :cry: :evil: při tom škoda na tom merglovi nepřesáhla 10tisíc!!!
A pojistku pojišťovna zvedla o 1200Kč!!!! Takže jsem asi rozhodlej jít jinam a to k Hasičské vzájemné pojišťovně přes online smlouvu kde ušetřím 3000Kč ročně!!!!!!!!!! To je mazec, za to je dálniční známka a plná nádrž 95 !!!!! Jen se bojím nějaké té právnické kličky v té online smlouvě nebo tak????
Má EX nejvíc nejlepší 34:
muj-milasek-e34-t46558.html
Obrázek

Uživatelský avatar
mychal
člen E30.cz
Příspěvky: 1790
Registrován: 06. 08. 2005 16:13
Bydliště: Příbor

Příspěvek od mychal » 15. 12. 2009 14:32

je to tak že pojistku máš u HVP ale flotila patří jiné finanční skupině. U mě třeba První Moravská Brokerská Společnost. Mám u nich pojištěné obě auta a max spokojenost, jen se připrav že ti časem budou nabízet životku a jiné m.l.m. finanční služby což budeš samozdřejmě odmítat. Jinak známý už od nich dostal vyplaceno i havarijko za totalku a taky v pohodě, i suma slušná.
E30 Drift special LS3 6.2 supercharger
E24 635CSi
Z3 roadster S54
Z3 Coupe 2.8

Uživatelský avatar
MarfyE34
Příspěvky: 1144
Registrován: 01. 05. 2007 12:58
Bydliště: //MILOVICE und //MORDOR-Libeň :-)

Příspěvek od MarfyE34 » 15. 12. 2009 14:43

Takže to není nějaký podvod??? Jestli to takhle funguje pak není o čem přemýšlet!!! a alianz si může strčit pojistku do pr...... :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!!
Má EX nejvíc nejlepší 34:
muj-milasek-e34-t46558.html
Obrázek

Uživatelský avatar
mychal
člen E30.cz
Příspěvky: 1790
Registrován: 06. 08. 2005 16:13
Bydliště: Příbor

Příspěvek od mychal » 15. 12. 2009 15:04

MarfyE34 píše:Takže to není nějaký podvod??? Jestli to takhle funguje pak není o čem přemýšlet!!! a alianz si může strčit pojistku do pr...... :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!!
taky sem byl nedůvěřivý ale opravdu to podvod není, funguje to. Zase samo záleží přes kterou flotilu si pojistku sjednáš protože případné plnění neřešíš s HVP ale s tou společností (u mě 1.MBS) respektive s jejím makléřem. Taky na mě nepůsobilo moc důvěryhodně když pojistné jde platit jen ročně a to nejpozději do 3dnů od počátku smlouvy(toto jsou podmínky mojí 1.MBS), ale jak říkám už sem se setkal i s jejich vyplácení havarijka a vše OK. Já to doporučuju všem, CSOB allians atd jsou vyděrači co z našich pojistek akorád platí svá honosná sídla a platy x desítek ředitelů, oblastních ředitelů, makléřů atd, fuj :lol: jen pro info já platím na 320d cca 4200 ročně i s předním sklem(myslím že i zvěř, a to je to Taxi!) a na cabro(taky dvoulitr) bez připojištění 3200. Nejlevnější ČSOB po mě chtěla(nemám bonusy) dvakrát tolik, takže ročně ušetřím 7000 což na zemi nenajdu. A to sem radši ani nezjištoval kolik by vzala za povinné na Taxika.
E30 Drift special LS3 6.2 supercharger
E24 635CSi
Z3 roadster S54
Z3 Coupe 2.8

Uživatelský avatar
MarfyE34
Příspěvky: 1144
Registrován: 01. 05. 2007 12:58
Bydliště: //MILOVICE und //MORDOR-Libeň :-)

Příspěvek od MarfyE34 » 15. 12. 2009 15:14

Bylo by to přes tuto flotilu:
http://www.povinne-ruceni.info/
tak nevím, ale najednou se mě 5000Kč platit nechce, sakriš vždycky to má nějaký háček! :roll: Ale asi do toho půjdu, v dubnu mám výročí smlouvy u Alianz takže mám tak nějak ještě pár měsíců čas popřemýšlet.
A teď po mě ti vyděrači chtějí 7800Kč ročně za to že od roku 2003 jsem od nich nikdy nic nechtěl a po jednom opření se o cizí vůz bum a plať ty šmejde!!! A to nemám ani pojištěné okno a jedná se o vůz 525i E34.
A ta HVP online mě to nabídla i s jedním záznamem za 4900kč ročně to je rozdíl co???
Má EX nejvíc nejlepší 34:
muj-milasek-e34-t46558.html
Obrázek

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 15. 12. 2009 15:21

mychal píše:Já to doporučuju všem, CSOB allians atd jsou vyděrači co z našich pojistek akorád platí svá honosná sídla a platy x desítek ředitelů, oblastních ředitelů, makléřů atd, fuj :lol:
Je vidět, že tomu moc nerozumíš. ČSOB, Kooperativa a podobní ,,zloději" jsou pojišťovny. PMBS, ALLRISK a pod jsou makléřské společnosti. To že je to levný není způsobeno tím, že jsou fakt tak dobří, ale tím, že mají tzv. otevřenou flotilu. Díky těmto společnostem se dokážu dostat na přibližně stejný ceny jako oni (díky správné argumentaci) a pojistka bude individuální, ne flotilová (nejsi limitovanej nastavenou frekvenci placeni, dobou za kterou seš povinen zaplatit atd.) Když přijde nějakej mychal (člověk z ulice) do ČSOB, kde nemá známé, tak mu napaří zákl sazbu. Nikdo Ti neřekne, že konkrétně v ČSOB je řada slev (sleva dobrého řidiče, sleva za propojištěnost,...). proč by to dělali když nejsi známej, potažmo perspektivní klient. Nebo kooperativa, tam lze dát mimo vyjetý bonusy až 35% sleva :wink: Nejlíp se dá čarovat na havarijním pojištěním

Uživatelský avatar
mychal
člen E30.cz
Příspěvky: 1790
Registrován: 06. 08. 2005 16:13
Bydliště: Příbor

Příspěvek od mychal » 15. 12. 2009 15:24

MarfyE34 píše:Bylo by to přes tuto flotilu:
http://www.povinne-ruceni.info/
tak nevím, ale najednou se mě 5000Kč platit nechce, sakriš vždycky to má nějaký háček! :roll: Ale asi do toho půjdu, v dubnu mám výročí smlouvy u Alianz takže mám tak nějak ještě pár měsíců čas popřemýšlet.
A teď po mě ti vyděrači chtějí 7800Kč ročně za to že od roku 2003 jsem od nich nikdy nic nechtěl a po jednom opření se o cizí vůz bum a plať ty šmejde!!! A to nemám ani pojištěné okno a jedná se o vůz 525i E34.
A ta HVP online mě to nabídla i s jedním záznamem za 4900kč ročně to je rozdíl co???
myslím že u té mojí bys to měl ještě levnější: http://www.pmbs.cz/?menu=produkty&subme ... nne_ruceni a to byly ceny minulý rok ještě o 300kč níže
E30 Drift special LS3 6.2 supercharger
E24 635CSi
Z3 roadster S54
Z3 Coupe 2.8

Uživatelský avatar
mychal
člen E30.cz
Příspěvky: 1790
Registrován: 06. 08. 2005 16:13
Bydliště: Příbor

Příspěvek od mychal » 15. 12. 2009 15:43

honzeeek píše:
mychal píše:Já to doporučuju všem, CSOB allians atd jsou vyděrači co z našich pojistek akorád platí svá honosná sídla a platy x desítek ředitelů, oblastních ředitelů, makléřů atd, fuj :lol:
Je vidět, že tomu moc nerozumíš. ČSOB, Kooperativa a podobní ,,zloději" jsou pojišťovny. PMBS, ALLRISK a pod jsou makléřské společnosti. To že je to levný není způsobeno tím, že jsou fakt tak dobří, ale tím, že mají tzv. otevřenou flotilu. Díky těmto společnostem se dokážu dostat na přibližně stejný ceny jako oni (díky správné argumentaci) a pojistka bude individuální, ne flotilová (nejsi limitovanej nastavenou frekvenci placeni, dobou za kterou seš povinen zaplatit atd.) Když přijde nějakej mychal (člověk z ulice) do ČSOB, kde nemá známé, tak mu napaří zákl sazbu. Nikdo Ti neřekne, že konkrétně v ČSOB je řada slev (sleva dobrého řidiče, sleva za propojištěnost,...). proč by to dělali když nejsi známej, potažmo perspektivní klient. Nebo kooperativa, tam lze dát mimo vyjetý bonusy až 35% sleva :wink: Nejlíp se dá čarovat na havarijním pojištěním
Máš pravdu nerozumím(jako zase chápu princip fungování flotil, makléř-pojišťovna) tomu a nejsem jejich známý, a proto mě má pojišťovna ojebávat? Prostě půjdu tam kde mi nabídnou nejnižší cenu, to je pro mě rozhodující. A proč bych si měl vyjíždět 5let bonusy abych se dostal na cenu "flotily" a ještě se při každém půjčení auta přítelkyni bát že o ně zase příjdu tři parkovacím ťukanci.
E30 Drift special LS3 6.2 supercharger
E24 635CSi
Z3 roadster S54
Z3 Coupe 2.8

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Příspěvek od Kubajz von Odry » 15. 12. 2009 18:16

mychal píše:
honzeeek píše:
mychal píše:Já to doporučuju všem, CSOB allians atd jsou vyděrači co z našich pojistek akorád platí svá honosná sídla a platy x desítek ředitelů, oblastních ředitelů, makléřů atd, fuj :lol:
Je vidět, že tomu moc nerozumíš. ČSOB, Kooperativa a podobní ,,zloději" jsou pojišťovny. PMBS, ALLRISK a pod jsou makléřské společnosti. To že je to levný není způsobeno tím, že jsou fakt tak dobří, ale tím, že mají tzv. otevřenou flotilu. Díky těmto společnostem se dokážu dostat na přibližně stejný ceny jako oni (díky správné argumentaci) a pojistka bude individuální, ne flotilová (nejsi limitovanej nastavenou frekvenci placeni, dobou za kterou seš povinen zaplatit atd.) Když přijde nějakej mychal (člověk z ulice) do ČSOB, kde nemá známé, tak mu napaří zákl sazbu. Nikdo Ti neřekne, že konkrétně v ČSOB je řada slev (sleva dobrého řidiče, sleva za propojištěnost,...). proč by to dělali když nejsi známej, potažmo perspektivní klient. Nebo kooperativa, tam lze dát mimo vyjetý bonusy až 35% sleva :wink: Nejlíp se dá čarovat na havarijním pojištěním
Máš pravdu nerozumím(jako zase chápu princip fungování flotil, makléř-pojišťovna) tomu a nejsem jejich známý, a proto mě má pojišťovna ojebávat? Prostě půjdu tam kde mi nabídnou nejnižší cenu, to je pro mě rozhodující. A proč bych si měl vyjíždět 5let bonusy abych se dostal na cenu "flotily" a ještě se při každém půjčení auta přítelkyni bát že o ně zase příjdu tři parkovacím ťukanci.
nebo při tom když ji budeš učit driftovat v cabriu :twisted: - ja jsem u ČSOB ale příští rok vymyslím asi něco ještě lepšího možná přes flotilu..
Naposledy upravil(a) Kubajz von Odry dne 15. 12. 2009 21:29, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukáš Brandejs
Příspěvky: 718
Registrován: 28. 05. 2006 17:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lukáš Brandejs » 15. 12. 2009 20:25

Levá to není, nemusíš to ani dělat online, pokud chceš, dám ti kontakt na slečnu v Praze. Jediná podmínka je to zaplatit celé na rok do tří dnů od podpisu. Platím za 3,5 5788kč U directu po mě ty pitomci chtěli 19tis.
608/302954
EX e30 2.5 24v vanos, co kua teď ?? těžko do horšího....
89 E34 535 LPG

Uživatelský avatar
maca
člen E30.cz
Příspěvky: 6234
Registrován: 02. 01. 2005 17:51
Bydliště: osek-teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maca » 15. 12. 2009 20:45

clovek jak starne tak zjistuje, ze original je stejne nejlepsi :mrgreen:

Uživatelský avatar
navalone
Příspěvky: 345
Registrován: 03. 08. 2008 10:49
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvek od navalone » 15. 12. 2009 23:15

tak ja uz sem z toho vazne zmatenej....nejdriv se rozplyvam nad cenou a vyplacenim skody a pak se dozvim jak na prd se to rusi...hmm tak ja uz fakt nevim....
me prosim pekne pojistila auto u sve zname v Generali mama (bez meho vedomi) na svoje jmeno....a ted po roce prisla slozenka na 7 000,-!!!! nechapu jak je to mozny kdyz mam 316i... je schopen mi tu nekdo rozumne poradit?a treba i bez chytrych a velice vtipnych narazek jak tomu tady byva zvykem? :D
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 15. 12. 2009 23:32

Pokud má někdo SERIOZNÍ zájem o kalkulaci individuálního povinného ručení, klidně mi pisněte do SZ. Předem upozorňuju, že budu potřebovat R.Č. kvuli ověření bonusů. Několik lidí z fora pojištěný mám, takže žádnou levou nechystám.

Edit: žádná hasičská ani podobný pseudo pojišťovny nedělám.

Pouze Kooperativa, česká poj., čpp, uniqa, generali, AXA, Allianz, ČSOB.

Uživatelský avatar
MarfyE34
Příspěvky: 1144
Registrován: 01. 05. 2007 12:58
Bydliště: //MILOVICE und //MORDOR-Libeň :-)

Příspěvek od MarfyE34 » 16. 12. 2009 07:45

To je zase: co člověk to jiná zkušenost a názor, prostě kus od kusu, nelze bagatelizovat, bohužel. To si člověk musí zažít a pak se rozhodne ke komu jít. No přemýšlel jsem o té online pojistce přes makléře je to o.k. cena, ale zaplatit celou částku do 3. dnů od podepsání smlouvy, by bylo pro mne a mojí vysátou peněženku hypo úvěrem velice problematické, i když teď třeba na to našetřím co až přijde složenka příští rok a já budu zas ve sračkách??? Asi budu muset zůstat u pojistky, uzavřené na kamenné pobočce lichvářských pojišťoven v ČR! A nebo se začnu kamarádit s nějakým vlivným zaměstnancem v ČR známé pojišťovny a jsem freeee :twisted: Každopádně nechápu jak může být za nehodu odpovědné vozidlo a né jeho majitel!!!! A z toho vyplývající ceny dle objemu onoho vozidla nebo dle výkonu, kravina, pojištěný má být řidič a né automobil!!! Kéž by to tak bylo, mám dva automobily a na každé z nich platím samozřejmě zvláštní pojištění, a kdyby pojistka byla na osobu, která je řidič, tak to by pojišťovny přišli o tučné částky že? Ach jo!
Má EX nejvíc nejlepší 34:
muj-milasek-e34-t46558.html
Obrázek

Uživatelský avatar
[CZ]Airwolf[OC]
Příspěvky: 1073
Registrován: 29. 01. 2005 11:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od [CZ]Airwolf[OC] » 16. 12. 2009 09:39

Zklidni hormon...U nas se plati dle objemu, v Nemecku dle vykonu...mozna se casem diky turbum bude platit podle krouticiho momentu. Kdybys resil pojistku drive, tak jsi usetril, takhle mozna budes platit vic na kamenne. No anebo se podivas k jine maklerske spolecnosti, ne kazda vyzaduje rocni platbu.
Ex E30 318iS
Budoucí E36 - s pomoci DCho splneno :)

Vune benzinu
Příspěvky: 627
Registrován: 01. 02. 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vune benzinu » 16. 12. 2009 12:03

MarfyE34 píše: Každopádně nechápu jak může být za nehodu odpovědné vozidlo a né jeho majitel!!!! A z toho vyplývající ceny dle objemu onoho vozidla nebo dle výkonu, kravina, pojištěný má být řidič a né automobil!!! Kéž by to tak bylo, mám dva automobily a na každé z nich platím samozřejmě zvláštní pojištění, a kdyby pojistka byla na osobu, která je řidič, tak to by pojišťovny přišli o tučné částky že? Ach jo!
Čtyřčlená rodina,která má jedno auto by platila čtyřikrát to by bylo super,pač jedno auto maj z toho důvodu,že prostě na víc nemaj finančně.
Navíc auto pojištěné být musí logicky.
V Irsku dejme tomu,když máš auto a chce ho řídit někdo jiný(táta)musí se jít pojistit.

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 16. 12. 2009 14:50

Proto je to ideálně vyřešený v rakousku. Máš jednu RZ a můžeš si ji přehazovat na víc aut 8)
Pojistku platíš na to auto, které má největší kubatůru

Uživatelský avatar
Semry
Příspěvky: 2164
Registrován: 07. 04. 2007 11:19
Bydliště: Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semry » 16. 12. 2009 14:52

Fakt?
Rezavějící stodvacetštyry, zinkovaná 996, W211 type RAL 1015 v astronomickym nájezdu, hrdý majitel fichtla

Uživatelský avatar
MattyX
Příspěvky: 12534
Registrován: 06. 07. 2008 17:31
Bydliště: Zatáčka před Wídňou - Štatl - Vopičí hory

Příspěvek od MattyX » 16. 12. 2009 14:56

jj jednu RZ chteji zavest i u nas... nekterym lidem by se to vic nez hodilo :) a koneckoncu logictejsi to je... to je u nas sou vymysli jako rodny cislo,na kazdy auto pokazdy jina spz atd...
Strongflex - E30,E36,E46,E90 a i jiné značky ! pro info o cenách a dodání SZ
Obrázek

http://www.piston.cz-Service&Performance partner
https://youtu.be/VmWfNjhhCH8

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 16. 12. 2009 15:28

Semry píše:Fakt?
Mají to tak zavedeno už řadu let. Proto se jim vyplatí si nechat udělat rz s vlastním textem :wink:

Odpovědět