OT:Nemá někdo sluchátka KOSS v záruce?VYŘEŠENO!

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
TUŇÁK
Příspěvky: 3429
Registrován: 16. 10. 2006 09:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od TUŇÁK » 19. 09. 2008 15:32

Mattles: Jo vypadají líp než ty co mám, ale myslím že hrají stejně, jen je rozdíl v desingu a možnost nastavení polohy aby sluchátka byli přitisklý na uši...Ale čumim jak šli ty ceny dolu a přitom pořád prvotřídní kvalita...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mattles
člen E30.cz
Příspěvky: 1281
Registrován: 26. 07. 2007 21:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mattles » 19. 09. 2008 15:55

TUŇÁK píše:Mattles: Jo vypadají líp než ty co mám, ale myslím že hrají stejně, jen je rozdíl v desingu a možnost nastavení polohy aby sluchátka byli přitisklý na uši...Ale čumim jak šli ty ceny dolu a přitom pořád prvotřídní kvalita...
jj, souhlasim!!! :!: Asi to bude stejný, soudim už jen podle toho, že oboje stojej stejně.. Kvalita je fakt skvělá a k tomu ta doživotní záruka!! :lol:

Uživatelský avatar
aula
člen E30.cz
Příspěvky: 1924
Registrován: 26. 11. 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aula » 19. 09. 2008 20:24

No tak stejně fakt nehrajou. Porty maj mnohem kvalitnější měniče, tedy i lepší zvuk. Hlavně basy - je to masáž uší :twisted: Rozdíl pozná každej ...
325iC: LSD, StarTec, semi M-Technic I, Smoked Hella

Uživatelský avatar
Mattles
člen E30.cz
Příspěvky: 1281
Registrován: 26. 07. 2007 21:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mattles » 19. 09. 2008 20:47

aula píše:No tak stejně fakt nehrajou. Porty maj mnohem kvalitnější měniče, tedy i lepší zvuk. Hlavně basy - je to masáž uší :twisted: Rozdíl pozná každej ...
Zase třeba v buse slyší každej co posloucháš... Nejsou moc utěsněný... :D

Uživatelský avatar
TUŇÁK
Příspěvky: 3429
Registrován: 16. 10. 2006 09:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od TUŇÁK » 20. 09. 2008 08:41

Masáž na uši jsou i sportapro :lol: ale když se podíváš sem: http://koss.cz/koss/koss.htm tak zjistíš že dokonce sportapro mají citlivost 103dB a porta 101dB jinak technické ůdaje naprosto stejné...Porta pro jsem měl na uších, ale vzhledem k tomu že už měli odehráno pár let, tak jsem asi žádnej rozdíl nepoznal...Ale netvrdím že to tak být nemůže :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
aula
člen E30.cz
Příspěvky: 1924
Registrován: 26. 11. 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aula » 20. 09. 2008 08:56

Jako taky to jo, ale Porty mi příjdou víc. Zkus si nasadit oboje na hlavu a rychle si je přehazovat a shazovat z uží, jen takhle je člověk schopnej postřehnout rozdíl, protože hudební pamět je velmi krátká. Že to má o 2 dB větší citlivost, to vyřeší volume :-). Jinak ve všech recenzích, co jsem kdy četl byly porty taky lepší. Namátkou:
Curious, I took a closer listen and compared a Sportapro with a Portapro. Guess what? I couldn't hear the fluttering with the Portapro's and in fact, the sound quality of the Portapro’s was constantly better when listened to closely!
To je z http://www.goodcans.com/HeadphoneReviews/porta.htm ještě je tam srovnávaj se sennama - imo největší konkurent. Kossům bejvaj často vyčítané ty basy, ale imo je to, co všichni ceme :twisted:
325iC: LSD, StarTec, semi M-Technic I, Smoked Hella

Uživatelský avatar
TUŇÁK
Příspěvky: 3429
Registrován: 16. 10. 2006 09:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od TUŇÁK » 20. 09. 2008 09:49

Přesně tak, pořádný basy a KOSS je zvládají na jedničku! Jiný sluchátka když si člověk okouří, tak se to nedá poslouchat nebo to basování nestíhají... Ale jsem tedy už přesvědčen že Portapro hrají líp když jsou udělané recenze, a když to tak vemu, tak Portapro byli taky nejspíš dřív než Sportapro a já jsem s Sportapro spokojen, ale kdybych si měl teď vybrat tak jdu do Portapro už jen kvůli desingu...Ale vzhledem k tomu že jsem za 400kč dostal nový sluchátka, tak jsem to neřešil a až je třeba ztratím tak jdu do Portapro :D

Mimochodem SENNHEISER máme doma, ale studiovky, takže zakryté celé ucho...Samozřejmně hrajou libově, ale to studiovky od KOSS nejspíš taky :D
Obrázek

Odpovědět