Ztráta telefonu

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 22. 10. 2007 16:00

I tak to jde .... Každopádně každá ztráta tel. je nemilá .... :cry:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misa » 22. 10. 2007 16:01

Semry píše:Ted se prý telefony budou blokovat podle IMEI (*#06#) takže to budou mít zloději těžké, jediné řešení je prodej na Slovensko. Mělo to být už dávno, příčinnou je nezájem operátorů.
Nevím jak teď, ale dřív nebyl problém IMEI změnit, hlavně u Nokií. Byla to otázka pár sekund na kabelu ....
E36 325iC & E87 120dA

Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 215
Registrován: 05. 07. 2006 12:06
Bydliště: Botswana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100RM » 22. 10. 2007 16:19

Misa píše:
Semry píše:Ted se prý telefony budou blokovat podle IMEI (*#06#) takže to budou mít zloději těžké, jediné řešení je prodej na Slovensko. Mělo to být už dávno, příčinnou je nezájem operátorů.
Nevím jak teď, ale dřív nebyl problém IMEI změnit, hlavně u Nokií. Byla to otázka pár sekund na kabelu ....
Neni problem ani ted. Ani na najnovsich masinach.

Uživatelský avatar
Modestyna
Příspěvky: 676
Registrován: 03. 03. 2006 13:50
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Modestyna » 22. 10. 2007 16:39

Misa píše:Tomu poplatku za novou SIM se dá vyhnout, pokud začneš hrát, že to radši chceš zrušit než bys ten poplatek platil :D Obvykle ti ho odpustí.
Nebo si nechat přenést číslo k jinému operátorovi - to je zdarma a SIMku dostaneš od nového :D ( ... a pak se můžerš zase vrátit :lol: )
no tak to to máte u vodafounu teda pěkně blbý... nám stačí jen přisen protokol od policajtů a děláme výměnu karty zdarma.... a nebo, když je někdo sympatickej a neječí na mě, tak mu to vyměním jen z dobrý vůle :P :D
E30 318i M10
E46 330iT
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 22. 10. 2007 17:49

horis píše:.. Ztratíš telefon a nejradši bys volal FBI, CIA .... :D Už vidím, jak ti P ČR hledá tel., se asi nuděj
Jde o to, že to sebral nějakej zmrd a ten by si taky neměl nechat nalezenou věc. Ztratit mobil můžu v řece, že tam zůstane ležet a né na silnici, kde mi ho nějaká mrcha prostě jen nevrátí. Takže nevím, proč s tím policajty neotravovat - abych se vyhnul problémům, tak bych celou záležitost akorát podal trochu jinak.
Navíc jde o díru v Matrixu, když na zablokování IMEI potřebuju souhlas od PČR, jakože krádež - takže logicky půjdu na policajty. Jinak IMEI jde samozřejmě změnit snadno, ale ve chvíli, kdy si na to operátoři pořádně posvítí, tak i tyhle duplikovaný firmawary můžou odchytit - slyšel jsem, že už před několika lety bylo na stejné IMEI (které má být unikátní) pověšeno asi 16000 telefonů - je jasný, že většina čórky - akorát není politická vůle to zahlatnout.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
Bajzík
Příspěvky: 3381
Registrován: 17. 08. 2004 08:08
Bydliště: Okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajzík » 22. 10. 2007 18:05

horis píše:Jdi si kam chceš ... Ztratíš telefon a nejradši bys volal FBI, CIA .... :D Už vidím, jak ti P ČR hledá tel., se asi nuděj ... Jóó hochu, za blbost se platí... Já kdysi taky nachcanej v hospodě ztratil tel. a neuděláš nic ... Víc mě ale srali ty čísla :cry:
:) Tak jak jsem byl k tobě tolerantní ikdyž se do tebe každej naváží tak ted už jsem pochopil proč... :? No nic ty mi neporadiš, jsi jeden z tý řadi policajtů k hovnu...

To Míša: Děkuji ti za možnosti jak to obejít ale dneska jsem byl bez telefonu a bylo to jak bez hlavy :) Takže další průtahy bych těžko snášel.

Dneska po práci jsem byl v O2 a tam mi dala hezká slečna novou SIM se stejným číslem za krásných 400kč :) Aby toho nebylo málo tak ještě tu 6300 a abych byl kompletní tak ještě 2GB pamětovku, kterou jsem ve velkoměstě Hradci nesehnal a když tak zbytečně předraženou.

Podtrženo, docela dlouho na tuhle srandu vydělávám :)

A co ztoho plyne pro mě a vás? : Nikdy si nic nedávejte na auto už jsem takhle stratil peněženku kterou mi známá vrátila tam jsem měl 5t. ted už jsem takovou kliku neměl...

Na ty policajty asi kašlu je to stracenej čas a pro mě to nic nepřinese maximálně to trochu stížím novému majiteli...

Uživatelský avatar
Semry
Příspěvky: 2164
Registrován: 07. 04. 2007 11:19
Bydliště: Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semry » 22. 10. 2007 20:32

Misa píše:
Semry píše:Ted se prý telefony budou blokovat podle IMEI (*#06#) takže to budou mít zloději těžké, jediné řešení je prodej na Slovensko. Mělo to být už dávno, příčinnou je nezájem operátorů.
Nevím jak teď, ale dřív nebyl problém IMEI změnit, hlavně u Nokií. Byla to otázka pár sekund na kabelu ....
Nevím jestli to jde, přes kabel jde změnit jen Product code (při updatu firmwaru) O změněn IMEI jsem jsem neslyšel.
Rezavějící stodvacetštyry, zinkovaná 996, W211 type RAL 1015 v astronomickym nájezdu, hrdý majitel fichtla

Uživatelský avatar
slubox
sponzor E30.cz
Příspěvky: 1549
Registrován: 16. 06. 2007 21:08
Bydliště: Pov.Bystrica,SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slubox » 22. 10. 2007 21:45

No , ja som mal stastie ako nikdy asi,
Babe so, kupil Nokiu 6111 . Sli sme domov a pustala mi mp3 . Medzi autom a vchodom do panelaku bolo cca 15m , takze niekde tam jej museel vypadnut.
Prisla za mnou s placom , hmm , tak co uz no mal som nervy.
Siel som zablokovat cislo.
Po styroch (!!!!!) dnoch ma napadlo ze pobeham bazare v meste.
Pri vchadzani do dveri do prveho bazaru vychadzal daky starsi chlapik a tak cudne sa na mna pozeral. Pytam sa predavacky ci tu neni nejaka 6111ka a padli mi oci na stolik za nou. A ...... moj mobil!!! Tak som chcel kontakt na toho pana , len nemohla mi zverejnit jeho totoznost ze len policajtom.
A tak som bezal po nich. Zobrali adresu, sli sme za nim domov , vratil peniaze za telefon , zaplatil si 5tisic pokutu za nevratenie stratenej veci , dalsie 3 za krivu vypoved policajtom , kedze tvrdil ze to bol mobil jeho zeny,
Mna poznal len z videnia kedze ma mala na pozadi.
Cize som mal faakt stastie
No a k tomu hladaniu. U nas si zaplatite 7tisic a mobil vyhladaju cez operatora (no a zato si mozem rovno kupit novy :roll: )
E39 530dat Individual
E30 335i
ex: E30 324d ,,Alpina"

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misa » 23. 10. 2007 08:24

Modestyna píše:
Misa píše:Tomu poplatku za novou SIM se dá vyhnout, pokud začneš hrát, že to radši chceš zrušit než bys ten poplatek platil :D Obvykle ti ho odpustí.
Nebo si nechat přenést číslo k jinému operátorovi - to je zdarma a SIMku dostaneš od nového :D ( ... a pak se můžerš zase vrátit :lol: )
no tak to to máte u vodafounu teda pěkně blbý... nám stačí jen přisen protokol od policajtů a děláme výměnu karty zdarma.... a nebo, když je někdo sympatickej a neječí na mě, tak mu to vyměním jen z dobrý vůle :P :D
U Vodafonu je výměna 1x ročně zdarma bez protokolu :wink:
E36 325iC & E87 120dA

Uživatelský avatar
Modestyna
Příspěvky: 676
Registrován: 03. 03. 2006 13:50
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Modestyna » 23. 10. 2007 09:57

Misa píše:no tak to to máte u vodafounu teda pěkně blbý... nám stačí jen přisen protokol od policajtů a děláme výměnu karty zdarma.... a nebo, když je někdo sympatickej a neječí na mě, tak mu to vyměním jen z dobrý vůle :P :D
U Vodafonu je výměna 1x ročně zdarma bez protokolu :wink:[/quote]

no jasně, ale pak 1200.... to je pěkně na hovínko... eště, že toho vodafouna nepoužívám.

mimo jiné, včera byl za mnou pán, kterej měl od počátku vodafone a s tím se teď soudí a vodafoun mu vrací mega, protože mu účtovali měsíčně nějakejch 25 tis. za volání a dokonce, když byl telefon u notáře na měsíc a nikdo z něj nevolal, tak 11 tis. A není to jedinej případ, o kterým jsem takhle slyšela. :roll:

a lidi k nám od vadafounu docela začínaj utíkat... :D
E30 318i M10
E46 330iT
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 23. 10. 2007 12:49

KuaJa píše:
horis píše:.. Ztratíš telefon a nejradši bys volal FBI, CIA .... :D Už vidím, jak ti P ČR hledá tel., se asi nuděj
Jde o to, že to sebral nějakej zmrd a ten by si taky neměl nechat nalezenou věc. Ztratit mobil můžu v řece, že tam zůstane ležet a né na silnici, kde mi ho nějaká mrcha prostě jen nevrátí. Takže nevím, proč s tím policajty neotravovat - abych se vyhnul problémům, tak bych celou záležitost akorát podal trochu jinak.
Navíc jde o díru v Matrixu, když na zablokování IMEI potřebuju souhlas od PČR, jakože krádež - takže logicky půjdu na policajty. Jinak IMEI jde samozřejmě změnit snadno, ale ve chvíli, kdy si na to operátoři pořádně posvítí, tak i tyhle duplikovaný firmawary můžou odchytit - slyšel jsem, že už před několika lety bylo na stejné IMEI (které má být unikátní) pověšeno asi 16000 telefonů - je jasný, že většina čórky - akorát není politická vůle to zahlatnout.
Neměl by si to nechat, je to zatajení nálezu... Na druhou stranu, když je někdo blbej a ztratí si svojí věc, dobře mu tak ..... Já osobně bych nikde neotravoval, můj problém, moje blbost, není co dodat ! Podotýkám mluvím o sobě ... , ano :wink: Jen málokdy dneska někdo něco vrátí, jsme ČEŠI, ne ??? A už vidím, jak v Holandsku, ve Francii, prostě v Evropě, by se někomu sr*li z mobilem. Tam by nás hnali ! Tam se horko zaobírají z trest. činnem. Neznámý tr. čin civilista na recepci na 3 řádky zaeviduje a časem se se to založí k ledu. Tohle je zlozvyk našeho národa, vše hlásit na Policii, ta je placená z našich daní, ať se stará. Pokud je to něco oprávněného, neříkam ani slovo. Nikdo sï neumí představit, na co vše se dneska P ČR volá. Jedním slovem na VŠE ! Na kdejakou blbost, škoda peněz, času, lidí , benzínu ... A pak nemají být poldové jen úřednící, zahlcení administrativvou a pí*ovinama, pořád v kanceláři s papírama, na ulici chybí a venku to vypadá jak v Chicagu ve 30 letech v období prohibice.... Člověk se pomalu bojí jít ven ... :cry:

P.S. - před týdnem u nás na okno zaťukala holčina, prý našla v lese tel. ( Nokia tuším 3110). Ať ho vrátíme majiteli ( hmm, to nevím jak :wink: ). Tak jsem ho poslal na Magistrát ( půjde do dražby) a město si ty peníze nechá. Legální a zákonný postup, že .....

Já už vidím, jak opět vzbudím vlnu nevole, jak opět budu ten padouch co si dovolil oponovat, prostě to tak je, tak se s tím smiřme .... Osobně nemám nej. důvod lhát :!:

Pro případné oponenty - již nemám co dodát ... :wink: vše byl již uvedeno :wink:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
vlada320
Teenager
Příspěvky: 3127
Registrován: 18. 09. 2005 20:24
Bydliště: žeby skleroooza :-)

Příspěvek od vlada320 » 23. 10. 2007 13:44

musim se zastat Horise.je videt ze v tom dela a myslim si ze ma sakra pravdu :wink:
Moje budoucí láska-BMW E30 320i Cabrio, v barvě briliantrot a úpravě M-Technic 2 :-)

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 1033
Registrován: 23. 03. 2005 10:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misa » 23. 10. 2007 14:57

Modestyna píše:
a lidi k nám od vadafounu docela začínaj utíkat... :D
... a nám se rapidně zvyšuje MNP port-in od obou :D to máš prašť jak uhoď, vyjebat se zákazníkem dokážou všichni tři operátoři :D
(pracovala jsem pro všechny, takže vím o čem mluvím :lol: )
E36 325iC & E87 120dA

Uživatelský avatar
Bajzík
Příspěvky: 3381
Registrován: 17. 08. 2004 08:08
Bydliště: Okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajzík » 23. 10. 2007 15:08

Misa píše:
Modestyna píše:
a lidi k nám od vadafounu docela začínaj utíkat... :D
... a nám se rapidně zvyšuje MNP port-in od obou :D to máš prašť jak uhoď, vyjebat se zákazníkem dokážou všichni tři operátoři :D
(pracovala jsem pro všechny, takže vím o čem mluvím :lol: )
Všechno má svoje ale u O2 jsem spokojený.

Uživatelský avatar
Modestyna
Příspěvky: 676
Registrován: 03. 03. 2006 13:50
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Modestyna » 23. 10. 2007 15:09

Misa píše:
Modestyna píše:
a lidi k nám od vadafounu docela začínaj utíkat... :D
... a nám se rapidně zvyšuje MNP port-in od obou :D to máš prašť jak uhoď, vyjebat se zákazníkem dokážou všichni tři operátoři :D
(pracovala jsem pro všechny, takže vím o čem mluvím :lol: )
no jasně, před chvílí jsem vyhodila jednoho zákoše se slovy, ať si na mě klidně stěžuje :lol:
no ježíš to byl mega kokot :shock:
E30 318i M10
E46 330iT
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Bajzík
Příspěvky: 3381
Registrován: 17. 08. 2004 08:08
Bydliště: Okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajzík » 23. 10. 2007 15:09

horis píše:
KuaJa píše:
horis píše:.. Ztratíš telefon a nejradši bys volal FBI, CIA .... :D Už vidím, jak ti P ČR hledá tel., se asi nuděj
Jde o to, že to sebral nějakej zmrd a ten by si taky neměl nechat nalezenou věc. Ztratit mobil můžu v řece, že tam zůstane ležet a né na silnici, kde mi ho nějaká mrcha prostě jen nevrátí. Takže nevím, proč s tím policajty neotravovat - abych se vyhnul problémům, tak bych celou záležitost akorát podal trochu jinak.
Navíc jde o díru v Matrixu, když na zablokování IMEI potřebuju souhlas od PČR, jakože krádež - takže logicky půjdu na policajty. Jinak IMEI jde samozřejmě změnit snadno, ale ve chvíli, kdy si na to operátoři pořádně posvítí, tak i tyhle duplikovaný firmawary můžou odchytit - slyšel jsem, že už před několika lety bylo na stejné IMEI (které má být unikátní) pověšeno asi 16000 telefonů - je jasný, že většina čórky - akorát není politická vůle to zahlatnout.
Neměl by si to nechat, je to zatajení nálezu... Na druhou stranu, když je někdo blbej a ztratí si svojí věc, dobře mu tak ..... Já osobně bych nikde neotravoval, můj problém, moje blbost, není co dodat ! Podotýkám mluvím o sobě ... , ano :wink: Jen málokdy dneska někdo něco vrátí, jsme ČEŠI, ne ??? A už vidím, jak v Holandsku, ve Francii, prostě v Evropě, by se někomu sr*li z mobilem. Tam by nás hnali ! Tam se horko zaobírají z trest. činnem. Neznámý tr. čin civilista na recepci na 3 řádky zaeviduje a časem se se to založí k ledu. Tohle je zlozvyk našeho národa, vše hlásit na Policii, ta je placená z našich daní, ať se stará. Pokud je to něco oprávněného, neříkam ani slovo. Nikdo sï neumí představit, na co vše se dneska P ČR volá. Jedním slovem na VŠE ! Na kdejakou blbost, škoda peněz, času, lidí , benzínu ... A pak nemají být poldové jen úřednící, zahlcení administrativvou a pí*ovinama, pořád v kanceláři s papírama, na ulici chybí a venku to vypadá jak v Chicagu ve 30 letech v období prohibice.... Člověk se pomalu bojí jít ven ... :cry:

P.S. - před týdnem u nás na okno zaťukala holčina, prý našla v lese tel. ( Nokia tuším 3110). Ať ho vrátíme majiteli ( hmm, to nevím jak :wink: ). Tak jsem ho poslal na Magistrát ( půjde do dražby) a město si ty peníze nechá. Legální a zákonný postup, že .....

Já už vidím, jak opět vzbudím vlnu nevole, jak opět budu ten padouch co si dovolil oponovat, prostě to tak je, tak se s tím smiřme .... Osobně nemám nej. důvod lhát :!:

Pro případné oponenty - již nemám co dodát ... :wink: vše byl již uvedeno :wink:
Běž se svýma kecama někam, nasral si mě a si asi opravdu registrovanej.

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 23. 10. 2007 15:32

horis píše:by se někomu sr*li z mobilem. Tam by nás hnali ! Tam se horko zaobírají z trest. činnem. Neznámý tr. čin civilista na recepci na 3 řádky zaeviduje a časem se se to založí k ledu. Tohle je zlozvyk našeho národa, vše hlásit na Policii, ta je placená z našich daní, ať se stará. Pokud je to něco oprávněného, neříkam ani slovo. Nikdo sï neumí představit, na co vše se dneska P ČR volá. Jedním slovem na VŠE !
Chápu, že z valný části je problém v legislativě a systému, ale jako člen nějaké pseudo elitní skupiny tam spadáš taky. Odkládání je specialita PČR. Když přijdu s tím, že mi ukradli kolo, tak počítám s tím,že švestky budou lítat po sídlišti a hledat ho-to si teda piš.Zrovna tak by měly prostě normálně fungovat se vším ostatním,i když se tobě zdá,že jsou to činnosti pod tvojí vysokou kvalifikaci-myslím,že to spíš jen blbě z toho co píšeš chápu,než abys to tak myslel,jinak bys to ani snad nemohl dělat.
Mord parta,hospodářská kriminalita ap. - tam sedí odborníci a ty už opravdu mobily nehledají, ale řadovej pochůzkář by mi měl pomoct ten mobil i hledat - jestli někde zabrání krádeži ovoce, opokutuje nalitýho cyklistu, najde mi mobil, sepíše mi oznámení o krádeži pro někoho jinýho nebo někoho vyrube za to, že nemá rezervní pojistky v autě má asi stejnej společenskej význam a je to všechno stejně prospěšný. Co ty bys tam chtěl vlastně dělat? :-)
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 23. 10. 2007 16:05

vlada320 píše:musim se zastat Horise.je videt ze v tom dela a myslim si ze ma sakra pravdu :wink:
Dělám to už kurwa dlouho a hlavně nemám přeci nejmenší důvod lhát....
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 23. 10. 2007 16:16

KuaJa píše:
horis píše:by se někomu sr*li z mobilem. Tam by nás hnali ! Tam se horko zaobírají z trest. činnem. Neznámý tr. čin civilista na recepci na 3 řádky zaeviduje a časem se se to založí k ledu. Tohle je zlozvyk našeho národa, vše hlásit na Policii, ta je placená z našich daní, ať se stará. Pokud je to něco oprávněného, neříkam ani slovo. Nikdo sï neumí představit, na co vše se dneska P ČR volá. Jedním slovem na VŠE !
Chápu, že z valný části je problém v legislativě a systému, ale jako člen nějaké pseudo elitní skupiny tam spadáš taky. Odkládání je specialita PČR. Když přijdu s tím, že mi ukradli kolo, tak počítám s tím,že švestky budou lítat po sídlišti a hledat ho-to si teda piš.Zrovna tak by měly prostě normálně fungovat se vším ostatním,i když se tobě zdá,že jsou to činnosti pod tvojí vysokou kvalifikaci-myslím,že to spíš jen blbě z toho co píšeš chápu,než abys to tak myslel,jinak bys to ani snad nemohl dělat.
Mord parta,hospodářská kriminalita ap. - tam sedí odborníci a ty už opravdu mobily nehledají, ale řadovej pochůzkář by mi měl pomoct ten mobil i hledat - jestli někde zabrání krádeži ovoce, opokutuje nalitýho cyklistu, najde mi mobil, sepíše mi oznámení o krádeži pro někoho jinýho nebo někoho vyrube za to, že nemá rezervní pojistky v autě má asi stejnej společenskej význam a je to všechno stejně prospěšný. Co ty bys tam chtěl vlastně dělat? :-)
No tak teď jsem něporozuměl otázce .... A nikdy jsem přeci nenapsal, že jsem řadový pochůzkář ..... Víš, toto to téma je na debatu na hrozně dlouho dobu, těžko tomu porozumíš, pokud nejsi z "brandže" .... :wink: Ostatní "četníci" z fóra vědí přesně co myslím ..... A já se nechci rozepisovat, neboť budu velmi rychle nějakým uživatelem nazván zasranym bengem tak jako vždy a já si vzal radu od admina .... k srdci, že nemám již na toto reagovat, proto debatu skončila, respek. ani nezačala ...

for bajzík

Tobě jen přeji, ať ti nějaký dobrák tel. vrátí, víc pro tebe udělat nemůžu......
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
Bajzík
Příspěvky: 3381
Registrován: 17. 08. 2004 08:08
Bydliště: Okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajzík » 23. 10. 2007 16:57

horis píše:
KuaJa píše:
horis píše:by se někomu sr*li z mobilem. Tam by nás hnali ! Tam se horko zaobírají z trest. činnem. Neznámý tr. čin civilista na recepci na 3 řádky zaeviduje a časem se se to založí k ledu. Tohle je zlozvyk našeho národa, vše hlásit na Policii, ta je placená z našich daní, ať se stará. Pokud je to něco oprávněného, neříkam ani slovo. Nikdo sï neumí představit, na co vše se dneska P ČR volá. Jedním slovem na VŠE !
Chápu, že z valný části je problém v legislativě a systému, ale jako člen nějaké pseudo elitní skupiny tam spadáš taky. Odkládání je specialita PČR. Když přijdu s tím, že mi ukradli kolo, tak počítám s tím,že švestky budou lítat po sídlišti a hledat ho-to si teda piš.Zrovna tak by měly prostě normálně fungovat se vším ostatním,i když se tobě zdá,že jsou to činnosti pod tvojí vysokou kvalifikaci-myslím,že to spíš jen blbě z toho co píšeš chápu,než abys to tak myslel,jinak bys to ani snad nemohl dělat.
Mord parta,hospodářská kriminalita ap. - tam sedí odborníci a ty už opravdu mobily nehledají, ale řadovej pochůzkář by mi měl pomoct ten mobil i hledat - jestli někde zabrání krádeži ovoce, opokutuje nalitýho cyklistu, najde mi mobil, sepíše mi oznámení o krádeži pro někoho jinýho nebo někoho vyrube za to, že nemá rezervní pojistky v autě má asi stejnej společenskej význam a je to všechno stejně prospěšný. Co ty bys tam chtěl vlastně dělat? :-)
No tak teď jsem něporozuměl otázce .... A nikdy jsem přeci nenapsal, že jsem řadový pochůzkář ..... Víš, toto to téma je na debatu na hrozně dlouho dobu, těžko tomu porozumíš, pokud nejsi z "brandže" .... :wink: Ostatní "četníci" z fóra vědí přesně co myslím ..... A já se nechci rozepisovat, neboť budu velmi rychle nějakým uživatelem nazván zasranym bengem tak jako vždy a já si vzal radu od admina .... k srdci, že nemám již na toto reagovat, proto debatu skončila, respek. ani nezačala ...

for bajzík

Tobě jen přeji, ať ti nějaký dobrák tel. vrátí, víc pro tebe udělat nemůžu......
Já porozuměl Kuajovi myslím dobře, CO teda má policajt dělat? Když se nazabívá drobnými krádežemi?

S telefonem jsem se už rozloučil jen bych toho člověka chtěl poznat, on by nebyl moc rád. Bohužel je to to jediné co můžu dělat, být nasranej. Uznávám, že to byla moje chyba ale ty člověk dělá každý den, ač menší nebo větší. Jenže sem měl smůlu na debila a zřejmě sociála...

bylo to na benzíně, ted jsem tam volal jestli tam maj kamery a maj tam hovno. škoda, dojel bych si pro něj.

Díky za info

Odpovědět