POZOR v okoli Hradce Kralove

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
mihals
člen E30.cz
Příspěvky: 789
Registrován: 22. 01. 2007 23:32
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

POZOR v okoli Hradce Kralove

Příspěvek od mihals » 08. 05. 2007 01:22

tohle jsem ted dostal mailem, nevim, jestli je to uz znamy!!!

Všem řidícům okolo Hradce POZOR!

Zdravím všechny řidiče a dávejte si pozor! Okolo Hradce už loví nejmíň 2 mršky ... 1H4 2679 a 2H0 4524 (copak to na nás "kouká" pod třetím brzdovým světlem? Jsou to Octávky s GESIGem, ta druhá se pokusila ulovit i mě..., ale prozatím ji ulovil jen můj digitálek ;-) Při výjezdu z Tesca na Pardubické, směrem do centra, jsou 3 pruhy (rychlý, pomalý, připojovací). Jel jsem z Tesca a chtěl se připojit cca 60km/h.Široko daleko nic jen jedna červená Octávka a gentleman to tedy nebyl, srovnal rychlost a jel vedle mě! Blížil se konec připojováku a já mohl buď zrychlit, nebo dupnout na brzdy. Zvolil jsem tu 2 variantu. Při pohledu do interiéru měli vnitřek prošpikovanej přístroji. Takže, dávejte pozor, pravděpodobně používají i provokativní taktiky. Jde o cejchovaný (= úředně ověřený) tachometr, který je spojen s videorekordérem a kamerou. Zařízení je zabudováno do policejního automobilu v civilním provedení. Do obrazu snímaného kamerou se současně promítá datum, čas a rychlost policejního automobilu. Na záznamu je vidět zadní část měřeného - sledovaného automobilu současně s rychlostí. Jako důkaz překročení rychlosti se považuje, pokud za Vámi policejní automobil jede ustálenou rychlostí po dobu šesti až deseti vteřin.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Klakson
člen E30.cz
Příspěvky: 1485
Registrován: 17. 08. 2005 12:41
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od Klakson » 08. 05. 2007 08:24

omyl, nejsou to benga, ale soukromá firma, která dodává podklady k pokutování, teda takhle se to doneslo ke mě :wink:
E30 325i

Uživatelský avatar
Bully
Příspěvky: 230
Registrován: 15. 11. 2004 23:48
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Bully » 08. 05. 2007 08:38

Klakson píše:omyl, nejsou to benga, ale soukromá firma, která dodává podklady k pokutování, teda takhle se to doneslo ke mě :wink:
No jestli je tohle pravda, tak to je uz docela sila :? To fakt muze jakasi soukroma firma delat policajtum praskace?

To clovek musi jezdit asi holt podle predpisu a nebo tak rychle, aby ujel i dotirajicim autum :twisted:
E30 318i ==> E28 shark power

Uživatelský avatar
Dix
Příspěvky: 2807
Registrován: 25. 10. 2004 15:03
Bydliště: Opava/Zlaté Hory

Příspěvek od Dix » 08. 05. 2007 10:28

Bully píše:
Klakson píše:omyl, nejsou to benga, ale soukromá firma, která dodává podklady k pokutování, teda takhle se to doneslo ke mě :wink:
No jestli je tohle pravda, tak to je uz docela sila :? To fakt muze jakasi soukroma firma delat policajtum praskace?
Jj může... a právě, že to bývají ještě větší sfině než policajti, prostě jak si někoho vyberou tak po něm jdou a nejradši mají, když těch přestupků udělá hned několik... A co jsem slyšel z doslechu, tak se snaží všelijak provokovat a prostě si ty přestupky od lidí vybojovat za každou cenu...

Nevím jestli tady na opavsku ještě je, ale já jsem se tady zhruba před půl rokem setkal s tou modrou oktavkou... a často taky stávala ve městě na netradičních rovných místech kde měřili, tam museli mít určitě žně! :roll:
HOTENTOT :twisted:
e30 318i cupé (R.I.P.) & e36 318i touring ALPINA (NA PRODEJ)
Obrázek

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 08. 05. 2007 10:41

Pánové, nenechte si věšet buliky na nos :roll: Nevěřím tomu, že soukr. firma dělá Polici donašeče a dokumentuje přestupky. Nic takového není a nemůže být pravda. A hlavně, je to popisu práce jen Policie, nikoho jiného. Vše ostatní jsou jen bludy. Nikdy jsme se z ničím podobným nesetkal a ani o tom neslyšel. Ještě bych věřil tomu, že je to civilní auto dopr. inspektorátu s radarem. Ty u nás jsou taky. A věřte mi, dělám to už kurwa dlouho :D
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Hans IS
Příspěvky: 33
Registrován: 25. 01. 2006 09:16
Bydliště: Třebechovice p. O

Příspěvek od Hans IS » 08. 05. 2007 10:44

jsou to Policajti a ne žádná soukr. firma :twisted: aspoň já jsem je viděl jezdit stou modrou :wink:
Smrt je pouhý okamžik,kdežto hanba trvá na věky!

Uživatelský avatar
Dix
Příspěvky: 2807
Registrován: 25. 10. 2004 15:03
Bydliště: Opava/Zlaté Hory

Příspěvek od Dix » 08. 05. 2007 10:46

horis píše:Pánové, nenechte si věšet buliky na nos :roll: Nevěřím tomu, že soukr. firma dělá Polici donašeče a dokumentuje přestupky. Nic takového není a nemůže být pravda. A hlavně, je to popisu práce jen Policie, nikoho jiného. Vše ostatní jsou jen bludy. Nikdy jsme se z ničím podobným nesetkal a ani o tom neslyšel. Ještě bych věřil tomu, že je to civilní auto dopr. inspektorátu s radarem. Ty u nás jsou taky. A věřte mi, dělám to už kurwa dlouho :D
Tak co jsem to teda viděl??? Proč by jen tak někdo měl v autě kamery a notebok a jen tak jezdil dokola po městě a nebo stál na místech kde by nestály ani popelnice :roll: v tom bude nějaká šťára za nějakým účelem!!!
HOTENTOT :twisted:
e30 318i cupé (R.I.P.) & e36 318i touring ALPINA (NA PRODEJ)
Obrázek

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 08. 05. 2007 10:48

Dix píše:
horis píše:Pánové, nenechte si věšet buliky na nos :roll: Nevěřím tomu, že soukr. firma dělá Polici donašeče a dokumentuje přestupky. Nic takového není a nemůže být pravda. A hlavně, je to popisu práce jen Policie, nikoho jiného. Vše ostatní jsou jen bludy. Nikdy jsme se z ničím podobným nesetkal a ani o tom neslyšel. Ještě bych věřil tomu, že je to civilní auto dopr. inspektorátu s radarem. Ty u nás jsou taky. A věřte mi, dělám to už kurwa dlouho :D
Tak co jsem to teda viděl??? Proč by jen tak někdo měl v autě kamery a notebok a jen tak jezdil dokola po městě a nebo stál na místech kde by nestály ani popelnice :roll: v tom bude nějaká šťára za nějakým účelem!!!
Věř mi, je to civilní auto dopr. inspektorátu a jen loví. To je celé :shock: A žádná soukr. firma :D
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
Dix
Příspěvky: 2807
Registrován: 25. 10. 2004 15:03
Bydliště: Opava/Zlaté Hory

Příspěvek od Dix » 08. 05. 2007 10:50

horis píše:Věř mi, je to civilní auto dopr. inspektorátu a jen loví. To je celé :shock: A žádná soukr. firma :D
OK :D ... ale stejně bývají nenápadní jak slunko ve tmě :lol:
HOTENTOT :twisted:
e30 318i cupé (R.I.P.) & e36 318i touring ALPINA (NA PRODEJ)
Obrázek

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 08. 05. 2007 11:26

horis píše:Pánové, nenechte si věšet buliky na nos :roll: Nevěřím tomu, že soukr. firma dělá Polici donašeče a dokumentuje přestupky. Nic takového není a nemůže být pravda. A hlavně, je to popisu práce jen Policie, nikoho jiného. Vše ostatní jsou jen bludy. Nikdy jsme se z ničím podobným nesetkal a ani o tom neslyšel. Ještě bych věřil tomu, že je to civilní auto dopr. inspektorátu s radarem. Ty u nás jsou taky. A věřte mi, dělám to už kurwa dlouho :D
ale může. zakon to dovoluje. menší obce si radary pronajimaj, někde najmou firmu a ta dostava třeba 50% ze všech vybranych pokut. To by ses divil jak makaj jak šrouby. A ani nepotřebují policii.


JInak pokud by to byl vůz policie, musí být viditelně označen napisem policie, takže to by mohli s timhle uatem zkoušet poprvé a naposled.

Je mi divny, ze by soukr. firma měla takhle vybaveny auta......

Co vim tak tyhle firmy použivaj přenosny radary.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
lyon
Příspěvky: 329
Registrován: 12. 05. 2005 20:17
Bydliště: východní provincie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lyon » 08. 05. 2007 11:48

Lukas-e21 píše:JInak pokud by to byl vůz policie, musí být viditelně označen napisem policie, takže to by mohli s timhle uatem zkoušet poprvé a naposled.
Jake mas tedy vysvetleni pro to, ze se skoro vsude pouzivaji k mereni vozy v civilnich barvach. Tady v Prostejove si nedavno poridili Octavii v civilnich barvach, samozrejme s bradavici a bez prislusneho oznaceni.

mihals
člen E30.cz
Příspěvky: 789
Registrován: 22. 01. 2007 23:32
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mihals » 08. 05. 2007 11:50

hmm to si tady uz nikdo nepamatuje tmave modry Passaty a Sierru co litala po dalnici tam a zpet? taky na nich nebylo ani pismenko "policie" :wink:
myslim, ze horis ma 100% pravdu :)

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 08. 05. 2007 12:30

Lukas-e21 píše:
horis píše:Pánové, nenechte si věšet buliky na nos :roll: Nevěřím tomu, že soukr. firma dělá Polici donašeče a dokumentuje přestupky. Nic takového není a nemůže být pravda. A hlavně, je to popisu práce jen Policie, nikoho jiného. Vše ostatní jsou jen bludy. Nikdy jsme se z ničím podobným nesetkal a ani o tom neslyšel. Ještě bych věřil tomu, že je to civilní auto dopr. inspektorátu s radarem. Ty u nás jsou taky. A věřte mi, dělám to už kurwa dlouho :D
ale může. zakon to dovoluje. menší obce si radary pronajimaj, někde najmou firmu a ta dostava třeba 50% ze všech vybranych pokut. To by ses divil jak makaj jak šrouby. A ani nepotřebují policii.


JInak pokud by to byl vůz policie, musí být viditelně označen napisem policie, takže to by mohli s timhle uatem zkoušet poprvé a naposled
.

Je mi divny, ze by soukr. firma měla takhle vybaveny auta......

Co vim tak tyhle firmy použivaj přenosny radary.
Tak to se velmi pleteš. Na každé dopravce jsou civilní auta s radarem. A kromě malé antény je nepoznáš od civilních. V kasliku je vysílačka. Nikde není dané, že musí mít nápis POLICIE. Na kriminálce mají taky civilní auta a vše ready. Jsi vážně mimo mísu :D
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
paveld
Příspěvky: 2726
Registrován: 23. 09. 2005 18:12
Bydliště: Mníšek pod Brdy (Kytín)

Příspěvek od paveld » 08. 05. 2007 13:40

No, na ty posledni fotce modry octavky, je videt za oknem tabule se sviticim napisem POLICIE - to jako muze vozit i soukroma firma???
BMW 323i E36

Uživatelský avatar
Bedrich
Příspěvky: 56
Registrován: 13. 03. 2007 15:12

Příspěvek od Bedrich » 08. 05. 2007 16:08

Mě nedavno taky změřila soukroma firma a fotku z radaru předala na městsky úřad v bruntale kde jsem si ji byl za mirny poplatek prohlidnout bylo tam dokonce razitko firmy se všemi udaji je to uplně normální a záleží na městě jestli si je najmou
m40 na leto a nyni škoda 125 v plne palbe na zimu

Uživatelský avatar
DEJVID
Příspěvky: 112
Registrován: 26. 09. 2005 22:17
Bydliště: Brandejs

Příspěvek od DEJVID » 08. 05. 2007 18:42

paveld píše:No, na ty posledni fotce modry octavky, je videt za oknem tabule se sviticim napisem POLICIE - to jako muze vozit i soukroma firma???
Je to vidět i na druhý fotce tý červená oktávky!

Uživatelský avatar
Klakson
člen E30.cz
Příspěvky: 1485
Registrován: 17. 08. 2005 12:41
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od Klakson » 08. 05. 2007 19:02

to co tu píšete o donášení na policii, je blbost, ta firma to změří a předá ne policajtům ale úřadu, ty potom vymáhají pokutu, :wink:
E30 325i

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 08. 05. 2007 20:41

horis píše:
Lukas-e21 píše:
horis píše:Pánové, nenechte si věšet buliky na nos :roll: Nevěřím tomu, že soukr. firma dělá Polici donašeče a dokumentuje přestupky. Nic takového není a nemůže být pravda. A hlavně, je to popisu práce jen Policie, nikoho jiného. Vše ostatní jsou jen bludy. Nikdy jsme se z ničím podobným nesetkal a ani o tom neslyšel. Ještě bych věřil tomu, že je to civilní auto dopr. inspektorátu s radarem. Ty u nás jsou taky. A věřte mi, dělám to už kurwa dlouho :D
ale může. zakon to dovoluje. menší obce si radary pronajimaj, někde najmou firmu a ta dostava třeba 50% ze všech vybranych pokut. To by ses divil jak makaj jak šrouby. A ani nepotřebují policii.


JInak pokud by to byl vůz policie, musí být viditelně označen napisem policie, takže to by mohli s timhle uatem zkoušet poprvé a naposled
.

Je mi divny, ze by soukr. firma měla takhle vybaveny auta......

Co vim tak tyhle firmy použivaj přenosny radary.
Tak to se velmi pleteš. Na každé dopravce jsou civilní auta s radarem. A kromě malé antény je nepoznáš od civilních. V kasliku je vysílačka. Nikde není dané, že musí mít nápis POLICIE. Na kriminálce mají taky civilní auta a vše ready. Jsi vážně mimo mísu :D

Přerčti si zlato zákon a vyhlášku :wink:

Vůz musí být označen!!!

Jedno jestli ej civil nebo ne, musi byt prostě označen.

Vidavam, že dělaj tu svinarnu ze maj magnet třeba na haubně, nebo dveřích ktery nejsou vidět ze silnice, ale timto již zakon splní.

Pokud vůz neni nikde viditelně onačen ma smolika.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 08. 05. 2007 20:42

lyon píše:
Lukas-e21 píše:JInak pokud by to byl vůz policie, musí být viditelně označen napisem policie, takže to by mohli s timhle uatem zkoušet poprvé a naposled.
Jake mas tedy vysvetleni pro to, ze se skoro vsude pouzivaji k mereni vozy v civilnich barvach. Tady v Prostejove si nedavno poridili Octavii v civilnich barvach, samozrejme s bradavici a bez prislusneho oznaceni.
Jednoduchý, pokud me timto vozem změří, mužou si s tim vytřít prdel. viz odpověd vejš.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 08. 05. 2007 20:43

Klakson píše:to co tu píšete o donášení na policii, je blbost, ta firma to změří a předá ne policajtům ale úřadu, ty potom vymáhají pokutu, :wink:
Ano souhlas. civ. fimy to předaji obci, ata udeli pokutu, no a dalsi soukr. firma je vybere :-)
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Odpovědět