Dikes - speaKER

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
DJ Lüka

Dikes - speaKER

Příspěvek od DJ Lüka » 19. 08. 2003 21:40

:D Díky vám že jste nás speakery podržely, škoda že jsem musel odjet večer moderovat a hrát ještě na jinou akci a proto jsem neviděl dráhu v noci, osvícenou barely a lampionky -) wow. Jak jsem říkal taky v sobotu nemám BMW ale asi prodám mojeho rally peugeota a koupim BMW, dám si na něm práci a udělám z něj okruháče. No a nebo bych od někoho koupil bezpapíráče a udělal jen na sprint-) no to nechme budoucnosti a chtěl bych se věnovat minulosti, tou se 2. ročník srazu v Lánově resp. v Dolním Lánově. Myslím že akce byla dokonalá, na svoje si přišly i majitelé pomalejších a méně nadupaných mazlíčků, například ve slalomu kde nám to všem předvedl majitel hendikepovaného kombíku, nebo v jízdě s míčky na kopotě, ať se na mně nikdo nezlobí ale "koule na kapotě" to ve mně vyvolává spousty dvojsmyslů jak jsem se taky při moderování projevil.....
:shock: A ti kteří mají ve vlastnictví nadupané BMW nám ukázaly co to je odpich :twisted: .
Ale přiznám se vám, to na co nezapomenu je vůně spálených pneumatik a benzínu který prošel některým z válců účastnících se krasavců.
Nedá mi to taky a zmíním se od dvou kteří projeli tratí 1.při burnoutu2.při slalomu, přesně nevím kdo to byl ale myslím že majitel BMW mohl počkat než se dojede rozjížďka a majitel Bugatky mně přišel že je zhulenej .. :crazy: . to víte Holandsko -) Znám hodně bezmozků kteří křižují silnice v našem kraji ale snad ani jeden by nevyjel vstříc bavoráku tavícímu svoje pneumatiky a létajícímu v kruzích přes dráhu.Taky mám takový dojem že i když je cizinec a nějakou dobu tam již okukoval, jak jsem si všiml, mohl pochopit že tam prostě nemá v dannou chvíly co dělat, neumím si představit jak s autem budícím takovou pozornost projíždím v cizině na srazu místních přes dráhu bez jejich svolení :aaa: .
Ale není to ojedinělé , při bohemia rally jsem dělal komisaře v depu, každá stáj tam mohlamít jen jedno servisní vozidlo, k bráně přijely krestovy mechnici (cizinci) a ptali se nás jestli tam můžou se stanem protože mají auto až na druhé straně depa, ale uvnitř už jedno auto mněly a tak jsem jim to zakázaly, oni ty těžké stany vyndaly z náklaďáku a odnesly růčo, pak tam přifrčel nějakej frajer s namakanu oktulí a myslel si jakej tam je king, najižděl do komisaře který mu blokoval přijezd protože v depu nemněl co dělat, a na dotaz proč tam jede řekl že veze nárazník... nakonec se tam tedy prodral i s komisařem na kapotě ... představte si že místo kam vezl nárazník byla stáj hned na kraji v první řadě,,,, -... cca 15 m.
------------------------
Udělejme za tím čáru a přestaňme hledat to negativní
Sraz byl sqelej a tajně doufám že mně kluci pozvou na příště taky jako speakera abych si mohl už dneska udělat na čísle označujícím datu příštího srazu červený kroužek . :arrow: :D

Všem vám díky. LÜKA.

Uživatelský avatar
Mrca Martin
Příspěvky: 126
Registrován: 25. 02. 2003 20:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca Martin » 22. 08. 2003 11:08

Ahoj Lüko, prosím Tě pošli mě ty fotky co jste dělali, docela mě zajímaj. Jimak se na vás oba těšim příští rok - dojmy ze spolupráce jsou víc než víborné 8)
EASY RIDER - Forever e30 - první v r. 1999

Odpovědět