Tuningová inspirace

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
SlimShady
Příspěvky: 1878
Registrován: 11. 02. 2003 20:49
Bydliště: H6 Boxer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SlimShady » 19. 08. 2003 18:38

Feryt píše:NEzda se mi dobrej napad nechavat na fotkach SPZetky, teda kdyby to udelal nekdo me tak bych ho moc rad nemel... :twisted:
Tiež súhlasím :roll:
Faszom a seggedbe verem te buzi :!:

Uživatelský avatar
Uli_d
Příspěvky: 621
Registrován: 13. 02. 2003 21:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uli_d » 19. 08. 2003 20:15

SlimShady píše:
Feryt píše:NEzda se mi dobrej napad nechavat na fotkach SPZetky, teda kdyby to udelal nekdo me tak bych ho moc rad nemel... :twisted:
Tiež súhlasím :roll:
A to jako proc???

Uživatelský avatar
SlimShady
Příspěvky: 1878
Registrován: 11. 02. 2003 20:49
Bydliště: H6 Boxer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SlimShady » 19. 08. 2003 20:23

Uli_d píše:
SlimShady píše:
Feryt píše:NEzda se mi dobrej napad nechavat na fotkach SPZetky, teda kdyby to udelal nekdo me tak bych ho moc rad nemel... :twisted:
Tiež súhlasím :roll:
A to jako proc???
Lebo mám trebárs známych na Slovensku (viem, je to svinstvo, ale čo už, poznám ich už od Základnej školy.... s tým nič nenarobím...), čo "robia" autá... na webe na tuning stránkach (alebo na zrazoch) nájdu niečo pekné, a keď tam má SPZku, a je v tom niečo čo má echt gut cenu, tak už majú ďalší kontakt ktorý zistí kde to auto s danou SPZ nájdu a o týždeň si užívajú "vydělané lóve" za niečo čo v tom aute bolo :evil:
Faszom a seggedbe verem te buzi :!:

Uživatelský avatar
Miris
Příspěvky: 170
Registrován: 04. 07. 2003 16:52
Bydliště: hl. m.

Příspěvek od Miris » 20. 08. 2003 12:42

Feryt píše:NEzda se mi dobrej napad nechavat na fotkach SPZetky, teda kdyby to udelal nekdo me tak bych ho moc rad nemel... :twisted:
Tak si je měl sundat už na srazu. Néjni to až takovej problém. Takhle podle vás "riskuje" sám, tak ať s tím počítá, že když ho někdo fotí, že se to zřejmě taky někde objeví ne? :!: :evil:
Ten ouplně koženej. Kábro - s větry o závod.

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 669
Registrován: 11. 02. 2003 21:56
Bydliště: Počepice 116
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip » 20. 08. 2003 17:53

Proc se nakrucujete nad nima jako kouhouti???? Kazdymu se libi neco jineho. Narozdil od nekterych nasich alespon do toho vrazily penizky a maji radost a cast si udelali sami. kazdymu se libi neco. Myslim, ze je velice malo felicii, keter by vas dali v zatackach jak prd, protoze ma novej podvozek atd. vestina BMW ma podvozek totalne v hajzlu,ale majitele si rikaji jak maji supr karu.Ale zacinam si v clubu pripadatr jako v klubu VW. :( :( :( :(

Odpovědět