Svaření/slepení lízátka chrom

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Sepp
Příspěvky: 244
Registrován: 17. 05. 2007 15:13
Bydliště: Davle (Praha - západ)

Svaření/slepení lízátka chrom

Příspěvek od Sepp » 30. 05. 2019 08:59

Ahoj, povedlo se mi, bohužel, rozštípat lízátko na chromáka (ještě ke všemu vzácnější Jimmy Hill lip) a rád bych ho zachránil. Víte, prosím, někdo, jestli se ten plast dá svařit nebo je nutné to zprasit laminátem? Všechny kusy jsem posbíral, nic nechybí...

Díky, Honza
Sepp

Uživatelský avatar
adam320
Příspěvky: 4562
Registrován: 26. 08. 2004 16:28
Bydliště: mt. Blanc

Re: Svaření/slepení lízátka chrom

Příspěvek od adam320 » 31. 05. 2019 15:44

Zezadu je napsano co to je za material, podle toho zjistis zda a jak se to da svarit, kod toho matrose ne napsanej napr. takhle....>ABS< pokud je tam zrovna tohle tak to svari kdokoliv bez problemu, ale jdou i jiny druhy plastu, nesvaritelnej je napr. >PUR<
smyk prekvapi pouze toho kdo v nem neni

Mirek E.
Příspěvky: 1331
Registrován: 26. 06. 2012 16:13

Re: Svaření/slepení lízátka chrom

Příspěvek od Mirek E. » 04. 06. 2019 07:56

Mame v Liberci chlapka, ktery svaruje plasty velmi kvalitne. Svaroval mi lizo z chromaka, tipuji, ze bude ze stejneho materialu jako JH lizo.
Kdybys chtel cislo a domluvit se s nim, napis sz. :)

Sepp
Příspěvky: 244
Registrován: 17. 05. 2007 15:13
Bydliště: Davle (Praha - západ)

Re: Svaření/slepení lízátka chrom

Příspěvek od Sepp » 04. 06. 2019 12:22

Pánové, díky Vám oběma. Jediný text, který jsem z rubové strany našel, je "VAP". Rozhodil jsem ještě sítě, jestli by se mi nepodařilo sehnat to lízo nepoškozený. Pokud se nezadaří, obrátil bych se případně na Tebe, Mirku.

V servisu, kde mám teď auto, mi řekli, že to sice asi možná svařit/poslepovat půjde, ale bude s tím takovej oser (a následně s broušením a lakováním), že by do toho, být mnou, nešli. A taky už to prý nikdy nebude tak pevný, jako před zničením. Chápu, že se jim do toho nechce, ale možná mi nakonec nic jinýho nezbude...

Ještě jednou děkuji, Honza
Sepp

Odpovědět