Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Příspěvek od kouBaMW » 09. 06. 2016 21:15

Urcite nedelam nicemu reklamu, dnes jsem na to narazil, prosel si par diskuzi a videii a jestli ty videa nejsou osulene tak fakt mazec..

1. video: https://www.youtube.com/watch?v=zF1kmZvCkIc

2.video: https://www.youtube.com/watch?v=3iOq5zBVoJs

Stranky: http://www.metabondcz.com/
Naposledy upravil(a) kouBaMW dne 23. 06. 2016 05:05, celkem upraveno 5 x.

Gabo
člen E30.cz
Příspěvky: 4267
Registrován: 20. 02. 2006 18:51
Bydliště: Nížkov (ZR)

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Gabo » 10. 06. 2016 05:22

Já mám na všechny tydle vopičí kapky svůj názor. V mejch motoristických začátcích jsem do jednoho slabšího motoru jen tak pro prdel zkusil nalít aditivum do oleje, no motor odešel do věčných lovišť poměrně brzo. Je otázka, jak brzo by odešel bez aditiva. A těchhle videí se zázračnými účinky různejch aditiv po internetu koluje bambilion ...
EX: E36 318i 4/94, e30 325iT LPG 8/88, Favo 7/90, Golf II 1.8 GT 1986, Škoda 120 M1 1984
Akt:
Octavia 1 TDi 2000
Peugeot 106 1.1 1996
E36 316i Compact 26.6.1998
PER ASPERA AD ASTRA

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od ales. » 10. 06. 2016 07:16

schválně nebudu říkat značku a zůstanu u pojmu aditiva...viděl sem na vlastní oči na veletrhu v Německu starší Toyotu s oddělaným víkem ventilů a olejovou vanou, která běžela na volnoběh od rána co to začalo do večera co to skončilo a ten motor fungoval a co víc, nevykazoval žádné známky poškození a předl si jako nový(těžko říct jak byl onen motor "upravenej" pro takovou akci, každopádně já měl zato, že bez oleje se motor musí zadřít...) aditivum sem dal do auta, kde se při startu ozývaly hydra(160tis) a teď po ujetí caa 40tis a třech výměnách oleje mi to motor ani jednou neudělal.
ono čekat od toho, že to "vyléčí" motor co je před smrtí je blbost to je jasný...každopádně po mé zkušenosti s výše popsaným vozem to mám teď v dalších dvou autech...ikdyž jim nic nebylo a tím pádem se ani nic nezměnilo.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 10. 06. 2016 18:37

Ještě pohádku O Karkulce, pak O Smolíčkovi a tak dále a podobně. :roll:

Tyhle pitomosti ale budou na trhu stále, protože příliv hlupáků také bude trvat na věčné časy.
Občas se někdo přizná, že se nechal napálit, ale většina buď mlčí nebo se ještě pochlubí, jak mu to líp šlape.

A že nám sem přinesl téma právě můj oblíbenec, to také není právě náhoda....

:lol:

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od kouBaMW » 10. 06. 2016 20:41

Ty tady zase pises suverene Vaclave, ale kolik aditiv si vyzkousel ? Predpokladam 0, stejne jako ja.., ale kde ty porad beres tu jistotu vseho, to vazne nevim a nemluvim jen o aditivech

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 16:29

:lol: :lol: :lol: S metabondem mám zkušenost :lol: :lol: :lol: :lol: jen dobrou,ale to potěšení s chválením tu Vencovi neudělám :lol:
K jejich výrobkům zaujímám neutrální postoj.
Kdysi dávno když začínali na trhu tak v jedné firmě od nich dost brali.Přísady do mazacích tuků i do motorů a převodovek.Ložiska do kterých se tahle přísada naaplikovala vykazovala 2 x delší životnost než se standartním mazacím tukem bez aditiva.Obdržel jsem vzorek do motoru,nalil ho tam (jednalo se o letitou Š1000MB)a všimnul jsem si jedné věci a té že v zimě jsem motor mohl vklidu nahodit bez sytiče zařadit kvalt a jet.Bez cukání bez kuckání jako tomu bývalo zvykem.Co jsem s tím namazal šlapalo daleko líp než s klasickými oleji a tuky.To že by to zachránilo motor před smrtí a ušetřilo x litrů paliva ne,ale fungovalo to s těmahle přísadama lépe-opravdu se snížilo tření.
Vencovi bych doporučil sem tam něco zkusit,možná by se zmírnil jeho skeptický postoj k těmhle podobným srákorám a trochu na ně pozměnil názor :lol: :lol: :lol: :lol:

Kubo,jestli ti jde o to promazat lépe nějaký "ostrý motor" který budeš dusit po valašských kopcích tak jo,ale ztracené koně ti to nevrátí,nic méně motoru to neublíží :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od kouBaMW » 11. 06. 2016 19:14

Kdo maze ten jede, to sa ví.., urcite nechci zachranovat nejakou vrazdu pred smrti, vsechny me stroje jsou motorove v tip top stavu :mrgreen: , spis me zaujalo a asi pro me jako nejvetsi lakadlo by bylo vyzkouset snizeni spotreby- kdyz jsem na tom prvnim videu pozoroval ten odber proudu.., ale clovek proste nikdy nevi, muze to byt fer natocene pravdive nebo taky osulene.., potom nezbyva nez vyzkouset, ale zas litranek vyhodit do luftu jen tak se cloveku taky nechce, sem prave doufal ze nekdo sem napise a bude mit zkusenost.. Ze sem napise Vaclav, mi bylo vic nez jasne, ale nastesi ten clovek mi je volny jak guma u teplaku..

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 19:26

DVORIS píše::lol: :lol: :lol: S metabondem mám zkušenost :lol: :lol: :lol: :lol: jen dobrou,....
Placebo.

...

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 19:30

kouBaMW píše:Ty tady zase pises suverene Vaclave, ale kolik aditiv si vyzkousel ? Predpokladam 0, stejne jako ja.., ale kde ty porad beres tu jistotu vseho, to vazne nevim a nemluvim jen o aditivech
Lidé jsou různí.
Někdo se zajímá a jde za věcí, jinej je línej a radší zblajzne i s navijákem reklamu, podvůdek, srandovní fake nebo všelijaký bláboly.

Mezi námi dvěma je sakra velkej rozdíl.
Ty seš takovej můj typickej "oblíbenec" z Hlupákovského kraje...

:mrgreen:

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 19:36

Venca píše:
kouBaMW píše:Ty tady zase pises suverene Vaclave, ale kolik aditiv si vyzkousel ? Predpokladam 0, stejne jako ja.., ale kde ty porad beres tu jistotu vseho, to vazne nevim a nemluvim jen o aditivech
Lidé jsou různí.
Někdo se zajímá a jde za věcí, jinej je línej a radší zblajzne i s navijákem reklamu, podvůdek, srandovní fake nebo všelijaký bláboly.

Mezi námi dvěma je sakra velkej rozdíl.
Ty seš takovej můj typickej "oblíbenec" z Hlupákovského kraje...

:mrgreen:
Co na to říct :lol: Snad jen amen,pojďme se zahrabat do hnoje promluvil nějakej Venca támhle vod vedle :lol: Vendo dávám si na tebe panáka :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od kouBaMW » 11. 06. 2016 19:49

Tak to samozrejme souhlasim Vaclave, pac Valasi su hlupi, ale alespon to o sobe vi..

Ty mi zase prijdes jako clovek, ktery se nekdy na par vecech spalil (mozna sis i to nejake osulene aditivum v dobach kdy si nevedel co je to torx, koupil) a od te doby si takhle zapckly a nicemu neveris..
Protoze jinak nevim jak by si mohl napsat tuhle vetu:
"Občas se někdo přizná, že se nechal napálit, ale většina buď mlčí nebo se ještě pochlubí, jak mu to líp šlape."

Proste vse beres podle sebe, ale uvedom si, ze vse se netoci v Tvych kruzich/ myslenkach/ nazorech. Jsi strasne upjaty a uzkoprsy, mas kolem sebe obehnane zdi a nic si k sobe nepripustis.. Taky si troufam hadat ze nemas ani holku/ vaznou znamost/ manzelku a nejspis bydlis u rodicu.., ale to se nikdy nedozvim, pac bys to nejspis stejne nepriznal.
Naposledy upravil(a) kouBaMW dne 11. 06. 2016 19:52, celkem upraveno 1 x.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 19:50

DVORIS píše: Co na to říct :lol: Snad jen amen,pojďme se zahrabat do hnoje promluvil nějakej Venca támhle vod vedle :lol: Vendo dávám si na tebe panáka :wink:
No, to víš - někomu stačí něco podstrčit a on už se v bludech utvrdí sám.
Jinej se zajímá, co to vůbec je a pokud jde za věcí, pak zjistí, proč se tyhle srágory vyrábí.

Veškerý tyhle přísady jsou podvod.
Zkušenosti jsme s nima měl v době, když jsi ještě ty nevlastnil ŘP...

:mrgreen:

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 20:00

Já si to ochytal,vyzkoušel,dodnes používám,ale až je opravdu nejhůř,mám na to svůj názor a tvoje výšplepty mě absolutně nezajímají.Mysli si o tom co chceš,mě to když potřebuji pomůže a ty si kousej nehty dál.
Kouba chtěl vědět konkrétní zkušenosti a ne tvoje teorie
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:01

kouBaMW píše:Tak to samozrejme souhlasim, pac Valasi su hlupi, ale alespon to o sobe vi..

Ty mi zase prijdes jako clovek, ktery se nekdy na par vecech spalil (mozna sis i to nejake osulene aditivum v dobach kdy si nevedel co je to torx, koupil) a od te doby si takhle zapckly a nicemu neveris..
Protoze jinak nevim jak by si mohl napsat tuhle vetu:
"Občas se někdo přizná, že se nechal napálit, ale většina buď mlčí nebo se ještě pochlubí, jak mu to líp šlape."

Proste vse beres podle sebe, ale uvedom si, ze vse se netoci v Tvych kruzich/ myslenkach/ nazorech. Jsi strasne upjaty a uzkoprsy, mas kolem sebe obehnane zdi a nic si k sobe nepripustis.. Taky si troufam hadat ze nemas ani holku/ vaznou znamost/ manzelku a nejspis bydlis u rodicu.., ale to se nikdy nedozvim, pac bys to nejspis stejne nepriznal.
V Hlupákovském kraji je skutečně vysoký podíl blbů.
Často vidím třeba inzerát, nabídku, reklamu či nějaký velice hloupý nápad atd. a už si říkám - že je to zase z toho jejich kraje? A v drtivé většině mrknu a hele - je to tam z toho východu...

Veškerá tahle aditiva jsou podvodný produkt. Je jedno, zda se ta sračka jmenuje Metabond, Metanova, Xeramix, Slick50, PS23 nebo jinak. Přínos to nemá, obvykle spíš naopak (a že jsem ty případy v ruce měl...).

Ano, všechno beru podle sebe - to jsou právě ty zkušenosti, který ty nemáš a s velkou pravděpodobností nikdy mít nebudeš. Neumíš si je udělat, protože nedokážeš analyzovat informace....


.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 20:03

Nechceš se ty čuráku tady na to vysrat?!!!!!!!!!Kdo je u tebe hlupák ty nadčlověku?
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:09

DVORIS píše:Já si to ochytal,vyzkoušel,dodnes používám,ale až je opravdu nejhůř,mám na to svůj názor a tvoje výšplepty mě absolutně nezajímají.Mysli si o tom co chceš,mě to když potřebuji pomůže a ty si kousej nehty dál.
Kouba chtěl vědět konkrétní zkušenosti a ne tvoje teorie
A tak že ty nejseš zrovna moc chytrej chlapec, to už je mi známo taky delší dobu. Ono se dá dost vyčíst přímo tady z fóra.
Tyhle sračky do olejů jsou i takovej indikátor - chytaj se jich právě hlupáci, podobně jako různých jiných fantasmagorií (třeba pohádky o mimozemšťanech, o kouzelným autě na vodu, jehož patent je zahrabanej v trezoru a podobně).
No a názor, názor a zase názor - to je přesně to, co stojí na prvním místě u těchhle opožděných puberťáčků, nikoliv fakta...
---
Faktem zůstane, že tyhle kraviny budou vždycky mít spotřebitele z řad hlupáků, podobně jako třeba stupidní filmy kategorie Rychle a zběsile...

:roll:

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:10

DVORIS píše:Nechceš se ty čuráku tady na to vysrat?!!!!!!!!!Kdo je u tebe hlupák ty nadčlověku?
Nějak moc nadskakuješ, ty sotva odrostlý děcko...

:lol:

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 20:13

Sorry ale titulovat se tu hlupákama to už je trochu moc,ne?To jsme tu u hovad?Nebo kde?Tady se projevuje ta tvoje dokurvená a pokřivená povaha.Věděl jsem že jsi hodně divnej,ale že jsi i s prominutím prase co si nevidí do huby,to jsem si o tobě nemyslel.
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:21

DVORIS píše:...Tady se projevuje ta tvoje dokurvená a pokřivená povaha.Věděl jsem že jsi hodně divnej,....
Ty..:?
:lol: :lol: :lol:
Ty že o mně něco víš...?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Věděls, víš a vědět budeš leda hovno.
Nejsi z těch, co umí jít směrem k věci a něco hlouběji analyzovat. Jak jsem již zmínil, jistou indikací je právě i ta chytlavost na ty všelijaké zázračné produkty.
Myslíš, že takových znám málo...?

:lol:

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od kouBaMW » 11. 06. 2016 20:23

Kouzelne na to vsem je fakt, ze Ty Venco, si byl tady na e30 foru kdysi opravdu uctivany pojem, i ja se priznam, choval jsem k Tobe respekt, mel si prehled, znalosti co se tricy tyce, sem tam si v nejakem vlaknu zaperlil vtipkem, byl jsi originalni, ostatni clenove Te taky uctivali a tak dale.. Ale dnes zijes jen ve svem vlastnim stinu, jsi trapny, lehce predpovidatelny a ubohy, bez napadu, myslenkama sto let pozadu, zavreny v sebe sama.. Cokoliv jineho mimo Tve teritorimum hanis, pomlouvas, urazis..

Zkratka, jsi neco jako filmy se Stevenem Segalem, drive paradni, ale dnes trapne a o nicem a porad se snazi nekam cpat..

Odpovědět