Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 21. 06. 2016 21:58

DVORIS píše:10 let a machr?Ty si fakt největší pako na který jsem v životě potkal a věř ty hovado,že jsem jich potkal dost.Byla to tu sice přihlouplá diskuse o Metabondu ale po té co jsi se tu do toho vložil ty,tak se to změnilo ve snůšku vulgarit,urážení a ponižování.S tak hovadským jednáním jsem se nesetkal.Nejsem vědátor,nejsem přechytralý ani bůhví kdo,rád se nechám poučit a naslouchám těm od kterých se mám co naučit,ale ty leč jsi nezpochybnitelně chytrý a uvědomělý člověk jsi po psychické stránce zralej na Šternberk,to se namě nezlob.
Ano, po 10 letech se tu cejtíš jak velikej machr.
Mám zatraceně dobrou paměť na to, abych věděl, cos tu psal před těmi 10 lety a taky vím, komu jsem co radil - zrovna u tebe to bylo třeba šoupě přídavnýho vzduchu, který ti zajisté extra kvůli tobě otestoval a oměřil kdejakej jouda, že...?
Za těch 10 roků jsi díky těm pár kapkám piva, co ti stekly po bradičce, narostl tak, že si na mě otvíráš držku.

Kecy o sračce zvaný METABOND tu nejsou poprvé - už tehdy muselo být jen trochu uvažujícímu člověku jasný, že jde o šméčko.
Ale doba je dnes "vepředu"; už nejde o užitečný rady, technický poznatky a znalosti.
Mediální krafy, "názory", kecy o blbostech - v tom je ten rozdíl za ty roky.
Ale jak jsem řekl - věc majitele. To už ostatně ukázal svou reakcí - nejspíš na stížnůstku od nějakýho blba (a možná právě někoho, kdo tu kvákal o skvělým a dobře fungujícím METABONDU...)

.

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od kouBaMW » 22. 06. 2016 04:37

Pica si a picou zustanes, ta citace s kompresorem je ale na uplne jine aditivum, vyznam danych smajliku asi taky moc nepobiras a co se tyce metabondu, napsal jsem "pokud ty videa NEJSOU osulene, tak fakt mazec", ale ne ze tomu verim jen tak od stolu, nejak se v tom zacinas ztracet :lol:

Uživatelský avatar
Macho E3O
Příspěvky: 242
Registrován: 29. 12. 2011 14:29
Bydliště: Praha/Brno

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od Macho E3O » 22. 06. 2016 07:52

:lol: hlavně v klidu

Obrázek
(OO=[][]=OO) E3O 325i 90'

Uživatelský avatar
528i
člen E30.cz
Příspěvky: 673
Registrován: 17. 01. 2014 10:46
Bydliště: Liberec

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od 528i » 22. 06. 2016 12:27

Macho E3O píše::lol: hlavně v klidu

Obrázek
:lol:
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 22. 06. 2016 18:07

kouBaMW píše:Pica si a picou zustanes, ta citace s kompresorem je ale na uplne jine aditivum, vyznam danych smajliku asi taky moc nepobiras a co se tyce metabondu, napsal jsem "pokud ty videa NEJSOU osulene, tak fakt mazec", ale ne ze tomu verim jen tak od stolu, nejak se v tom zacinas ztracet :lol:
Fakt mazec.
A taky nezávislej diskutér, jen s trochu jinou značkou srágory do oleje.

Kdyby to bylo něco novýho, neprofláklýho, tak neřeknu.
Ale podvodné produkty, které se vyskytují na tuzemském trhu 25 let - to je asi tak na úrovni stupidních pyramidových her.
Jenže pro někofo "fakt mazec", holt podle obsahu ty koule na krku...

:lol:

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od kouBaMW » 23. 06. 2016 05:04

Macho E3O píše::lol: hlavně v klidu

Obrázek

Té dobré.., akorat ja se stim hejhulou setkat chtel :D

No nic, jdu si objednat par tuctu METABONDU, pekne do zasoby a taky pro rodinu a zname, at jim mam co dat na Vanoce pod stromecek, od kazdeho neco, nez nebude..

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od DVORIS » 23. 06. 2016 17:45

Venca píše:
DVORIS píše:10 let a machr?Ty si fakt největší pako na který jsem v životě potkal a věř ty hovado,že jsem jich potkal dost.Byla to tu sice přihlouplá diskuse o Metabondu ale po té co jsi se tu do toho vložil ty,tak se to změnilo ve snůšku vulgarit,urážení a ponižování.S tak hovadským jednáním jsem se nesetkal.Nejsem vědátor,nejsem přechytralý ani bůhví kdo,rád se nechám poučit a naslouchám těm od kterých se mám co naučit,ale ty leč jsi nezpochybnitelně chytrý a uvědomělý člověk jsi po psychické stránce zralej na Šternberk,to se namě nezlob.
Ano, po 10 letech se tu cejtíš jak velikej machr.
Mám zatraceně dobrou paměť na to, abych věděl, cos tu psal před těmi 10 lety a taky vím, komu jsem co radil - zrovna u tebe to bylo třeba šoupě přídavnýho vzduchu, který ti zajisté extra kvůli tobě otestoval a oměřil kdejakej jouda, že...?
Za těch 10 roků jsi díky těm pár kapkám piva, co ti stekly po bradičce, narostl tak, že si na mě otvíráš držku.

Kecy o sračce zvaný METABOND tu nejsou poprvé - už tehdy muselo být jen trochu uvažujícímu člověku jasný, že jde o šméčko.
Ale doba je dnes "vepředu"; už nejde o užitečný rady, technický poznatky a znalosti.
Mediální krafy, "názory", kecy o blbostech - v tom je ten rozdíl za ty roky.
Ale jak jsem řekl - věc majitele. To už ostatně ukázal svou reakcí - nejspíš na stížnůstku od nějakýho blba (a možná právě někoho, kdo tu kvákal o skvělým a dobře fungujícím METABONDU...)

.
Tvých rad si samozřejmě stále vážím a cením a nikdy jsem tebou nepohrdal, ale první kdo si tu otevřel džku jsi s prominutím ty.Pranic mě nevadí názor jiných,jak znovu opakuji rád se nechám poučit,ale pochop ty starče jeden zatvrzelej,že urážet se nenechám i kdyby jsi byl papež.Taky ti tu nebudu vypisovat že se velmi rychle blíží doba,kdy tak akorát budeš pod sebe chcát a srát a vytahuju to na tebe já nebo Kouba?Ale bohužel jak ty na mě tak já na tebe.A znovu připomínám Metabond jsem použil do svého motoru jednou v Š1000MB a do ložisek jsem vypotřeboval jednu tubu přísady která se už dnes ani neprodává,nikomu nic neradím,nevnucuju,aditiva nepoužívám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen jsem napsal,že tahle konkrétní přísada měla jediná alespoň minimální efekt a nenapáchala žádné škody,motor se nezgenerálkoval,nezvýšily se mu tlaky.Před dvacetilety to mělo uplně jiné balení a uplně jinou koezistenci
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 23. 06. 2016 18:21

DVORIS píše: .... první kdo si tu otevřel džku jsi s prominutím ty.....

....urážet se nenechám i kdyby jsi byl papež.....

.... se velmi rychle blíží doba,kdy tak akorát budeš pod sebe chcát a srát....
Jo?
DVORIS píše:Nechceš se ty čuráku tady na to vysrat?!!!!!!!!!Kdo je u tebe hlupák ty nadčlověku?
Abys nesral pod sebe zatraceně dřív, než já...!

:lol:

Uživatelský avatar
Zavarenec
Brázdim Škarpovič
Příspěvky: 7770
Registrován: 23. 09. 2005 12:59
Bydliště: P9

Re: Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Příspěvek od Zavarenec » 24. 06. 2016 07:29

Byl bych pro celej tenhle topic smazat... :roll:
E30 327i MK M Cabrio MTechII
E30 325i kupé MTechII
E36 318IS Motorsport International coupe
E36 323Ti Kompost power
E36 kabrio ACS3
E36 Hartge H3 2.6 Touring
E36 ALPINA B6 2.8/2
E36 M3 3.2 Individual
E46 Clubsport kupé

Uživatelský avatar
Wosa
člen E30.cz
Příspěvky: 930
Registrován: 12. 10. 2011 11:02
Bydliště: Praha

Re: Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Příspěvek od Wosa » 24. 06. 2016 11:18

Je to už dost trapný... hlavně do nekonečna.
Taky nepochopim, jak někdo takový, může být moderátorem na foru... :roll:
E30 ´86 M20 Coupe M-Tech I "Chromtechnik"
E34 ´93 M50 Tour "Mobydick II"
E34 ´93 S38 AvusPower
E36 ´97 m43 Tour Dayly

Uživatelský avatar
MattyX
Příspěvky: 12534
Registrován: 06. 07. 2008 17:31
Bydliště: Zatáčka před Wídňou - Štatl - Vopičí hory

Re: Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Příspěvek od MattyX » 24. 06. 2016 11:24

Tohle forum někdo moderuje ? :mrgreen: :mrgreen:
Strongflex - E30,E36,E46,E90 a i jiné značky ! pro info o cenách a dodání SZ
Obrázek

http://www.piston.cz-Service&Performance partner
https://youtu.be/VmWfNjhhCH8

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 24. 06. 2016 21:03

MattyX píše:Tohle forum někdo moderuje ? :mrgreen: :mrgreen:
Nač by?
Blbost již zvítězila i zde...

.

Odpovědět