Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 12:55

ales. píše:ale prosím tě...Vašíku...
Založit s.r.o. jde lehce, nazvat jej může kdokoliv jakkoliv, třeba "zkušebna", "laboratoř" a podobně.

.

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od ales. » 20. 06. 2016 13:05

ale získat certifikát ISO a Dekry, už tak snadné jako založit s.r.očko není...
Venca píše:
ales. píše:ale prosím tě...Vašíku...
Založit s.r.o. jde lehce, nazvat jej může kdokoliv jakkoliv, třeba "zkušebna", "laboratoř" a podobně.

.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 14:15

ales. píše:ale získat certifikát ISO a Dekry, už tak snadné jako založit s.r.očko není...
Získat třeba ISO za to, že má dobře zameteno, polepený šuplíky i materiál ještě neznamená, že ta firma může konat jakoukoli činnost.

.

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od ales. » 20. 06. 2016 14:26

ano a Dekra v Německu taky zaštítí kde koho...Vašíku, Vašíku...
Venca píše:
ales. píše:ale získat certifikát ISO a Dekry, už tak snadné jako založit s.r.očko není...
Získat třeba ISO za to, že má dobře zameteno, polepený šuplíky i materiál ještě neznamená, že ta firma může konat jakoukoli činnost.

.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 14:34

ales. píše:ano a Dekra v Německu taky zaštítí kde koho...Vašíku, Vašíku...
Venca píše:
ales. píše:ale získat certifikát ISO a Dekry, už tak snadné jako založit s.r.očko není...
Získat třeba ISO za to, že má dobře zameteno, polepený šuplíky i materiál ještě neznamená, že ta firma může konat jakoukoli činnost.

.
Za polepený šuplíky atd. dostane firma papír, že vyhoví auditu.
Pohádku o 145 zkušebnách si pak vymyslí.

Podobná firmička v ČR:

http://ntllaborator.cz/sluzby.html

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od DVORIS » 20. 06. 2016 20:46

Certifikační audit zažívám každý rok a nepřijde mě že by to bylo jen o polepených šuplících a cedulkách na smetácích že to jsou opravdu smetáky :lol: I když uplatit jde asi vše.Venco už jsem na to myslel tolikrát,že ty jsi uplně stejně protivnej jak ten auditor co mě rok co rok lustruje a vždy mě dostane, "na přilepeným hovně na hajzlové míse".
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 20:54

DVORIS píše:Certifikační audit zažívám každý rok a nepřijde mě že by to bylo jen o polepených šuplících a cedulkách na smetácích že to jsou opravdu smetáky :lol: I když uplatit jde asi vše.Venco už jsem na to myslel tolikrát,že ty jsi uplně stejně protivnej jak ten auditor co mě rok co rok lustruje a vždy mě dostane, "na přilepeným hovně na hajzlové míse".
Podstatný je, že všechny tyhle oštemplovaný papíry vůbec neznamenají, že dotyčná firma je schopná cokoliv pořádně udělat.
Výstavky těch zarámovaných listů po zdech maj ve skutečnosti stejnou váhu, jak "tisíce děkovných dopisů".

Co seš zač ty, už jsem se přesvědčil - makovců, co jim vlezlo do hlavy pivo skápnutý po bradě znám desítky.

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od DVORIS » 20. 06. 2016 20:57

Venca píše:
DVORIS píše:Certifikační audit zažívám každý rok a nepřijde mě že by to bylo jen o polepených šuplících a cedulkách na smetácích že to jsou opravdu smetáky :lol: I když uplatit jde asi vše.Venco už jsem na to myslel tolikrát,že ty jsi uplně stejně protivnej jak ten auditor co mě rok co rok lustruje a vždy mě dostane, "na přilepeným hovně na hajzlové míse".
Podstatný je, že všechny tyhle oštemplovaný papíry vůbec neznamenají, že dotyčná firma je schopná cokoliv pořádně udělat.
Výstavky těch zarámovaných listů po zdech maj ve skutečnosti stejnou váhu, jak "tisíce děkovných dopisů".

Co seš zač ty, už jsem se přesvědčil - makovců, co jim vlezlo do hlavy pivo skápnutý po bradě znám desítky.

.
:lol: A víš že mě to je u prdele co si myslíš?Na to pivo jdu výjimečně,párkrát za rok,snad to není takový hřích :lol:
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 21:01

DVORIS píše: :lol: A víš že mě to je u prdele co si myslíš?Na to pivo jdu výjimečně,párkrát za rok,snad to není takový hřích :lol:
Jde o těch pár kapek, co ti stekly po bradě - dodaly tě nejspíš pocit, že seš tak velkej.
Jen pocit, nic víc...

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od DVORIS » 20. 06. 2016 21:02

Venca píše:
DVORIS píše: :lol: A víš že mě to je u prdele co si myslíš?Na to pivo jdu výjimečně,párkrát za rok,snad to není takový hřích :lol:
Jde o těch pár kapek, co ti stekly po bradě - dodaly tě nejspíš pocit, že seš tak velkej.
Jen pocit, nic víc...

.
A já mám právě pocit jak jsem malej.
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 21:09

DVORIS píše: A já mám právě pocit jak jsem malej.
Spíš jakej seš velkej bourák.
Jen pocit, že nemusíš nic ověřovat. Ale cpi si ty mazací pseudozázraky kam chceš...

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od DVORIS » 20. 06. 2016 21:17

Venca píše:
DVORIS píše: A já mám právě pocit jak jsem malej.
Spíš jakej seš velkej bourák.
Jen pocit, že nemusíš nic ověřovat. Ale cpi si ty mazací pseudozázraky kam chceš...

.
Ale já je jen párkrát zkusil :oops: Omlouvám se jak jsem hloupý,pánko velkomožný.
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 21:36

DVORIS píše: Ale já je jen párkrát zkusil :oops: Omlouvám se jak jsem hloupý,pánko velkomožný.
Bez šaškáren...

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od DVORIS » 20. 06. 2016 21:47

Venca píše:
DVORIS píše: Ale já je jen párkrát zkusil :oops: Omlouvám se jak jsem hloupý,pánko velkomožný.
Bez šaškáren...

.
Ale :lol:
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 20. 06. 2016 21:59

DVORIS píše: Ale :lol:
Po deseti letech si myslíš, jakej seš machýrek.
Je tu takových víc.
Že je tahle kecárna, co kdysi byla účinným podpůrným prostředkem pro majitele E30, již řadu let za horiozontem, mě musí být fuk - stejně jako skutečnost, kam si to tu majitel vede.

Fuk mi ale až tak úplně nejsou každodenní nárazy na nekonečnou lidskou blbost, která se čím dál víc promítá do existence každýho jedince v podobě nesmyslných direkcí, neúčinných regulí, zbytečných komplikací a třeba i toho nablblýho marketingu, který pomáhá šířit podvodné produkty...

.

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od kouBaMW » 21. 06. 2016 19:12

Od nezavisleho diskutera :shock: :lol: :twisted:
TERRANOSERVIS píše:Asi už jsem to tu kdysi psal... Xeramic mi zvednul kompresi ze 6 atm na 11,5 z požadovaných 12 atm a vydrželo to tam cca rok i přes několik výměn oleje. Před nedávnem jsem našel plechovku se zbytkem , tak jsem to nalil do kompresoru jenž byl odstaven k vyhození,nebot už nedával ani 4 atm ,nový má prý dávat 6 , a ted při 10 atm se okolo něj bojím chodit.....

Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 21. 06. 2016 19:48

kouBaMW píše:Od nezavisleho diskutera :shock: :lol: :twisted:
TERRANOSERVIS píše:Asi už jsem to tu kdysi psal... Xeramic mi zvednul kompresi ze 6 atm na 11,5 z požadovaných 12 atm a vydrželo to tam cca rok i přes několik výměn oleje. Před nedávnem jsem našel plechovku se zbytkem , tak jsem to nalil do kompresoru jenž byl odstaven k vyhození,nebot už nedával ani 4 atm ,nový má prý dávat 6 , a ted při 10 atm se okolo něj bojím chodit.....
Jo, ty blboune, kompresor má 10 atm.
Stačí trochu sračky nalejt a opraví se vylítaný pístní kroužky, ventily se samy zabrousí a zafrézujou.

Jsi zkrátka vypatlaná hlava.

:lol:

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od kouBaMW » 21. 06. 2016 20:10

A ja napsal ze tomu verim ? Ty si vazne picus :lol:

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 21. 06. 2016 20:24

kouBaMW píše:A ja napsal ze tomu verim ? Ty si vazne picus :lol:
Tohle je tvůj úvodní příspěvek v tématu:
kouBaMW píše:Urcite nedelam nicemu reklamu, dnes jsem na to narazil, prosel si par diskuzi a videii a jestli ty videa nejsou osulene tak fakt mazec..

1. video: https://www.youtube.com/watch?v=zF1kmZvCkIc

2.video: https://www.youtube.com/watch?v=3iOq5zBVoJs

Stranky: http://www.metabondcz.com/
FAKT MAZEC, ty hlavo vepřová.

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Uz nezvu Vencu na drink

Příspěvek od DVORIS » 21. 06. 2016 21:22

10 let a machr?Ty si fakt největší pako na který jsem v životě potkal a věř ty hovado,že jsem jich potkal dost.Byla to tu sice přihlouplá diskuse o Metabondu ale po té co jsi se tu do toho vložil ty,tak se to změnilo ve snůšku vulgarit,urážení a ponižování.S tak hovadským jednáním jsem se nesetkal.Nejsem vědátor,nejsem přechytralý ani bůhví kdo,rád se nechám poučit a naslouchám těm od kterých se mám co naučit,ale ty leč jsi nezpochybnitelně chytrý a uvědomělý člověk jsi po psychické stránce zralej na Šternberk,to se namě nezlob.
Obrázek

Odpovědět