Zázračné aditivum METABOND, fakt mazec !

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:31

kouBaMW píše:Kouzelne na to vsem je fakt, ze Ty Venco, si byl tady na e30 foru kdysi opravdu uctivany pojem, i ja se priznam, choval jsem k Tobe respekt, mel si prehled, znalosti co se tricy tyce, sem tam si v nejakem vlaknu zaperlil vtipkem, byl jsi originalni, ostatni clenove Te taky uctivali a tak dale.. Ale dnes zijes jen ve svem vlastnim stinu, jsi trapny, lehce predpovidatelny a ubohy, bez napadu, myslenkama sto let pozadu, zavreny v sebe sama.. Cokoliv jineho mimo Tve teritorimum hanis, pomlouvas, urazis..

Zkratka, jsi neco jako filmy se Stevenem Segalem, drive paradni, ale dnes trapne a o nicem a porad se snazi nekam cpat..
Odspodu:

1.
Segal?
To se maže na chleba?
Aha, filmová sračka... nevedu.
:lol:

2.
Jaký moje teritorium?
Co to plácáš?
Dokázal bys ten tvůj pojem nějak vymezit?

3.
Pche...
..."respekt" a "uctívali"....

Jestlipak víš, co se změnilo?
Těm sotva odrostlým děckám, co nepoznali složitější problémy, naskočilo numero věku, aniž by je v životě postihlo poznání tvrdších podmínek.
Takže tu vyskakujou a prskaj, hrajou si na znalce a přitom ví kulový.

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 20:42

Tys to zas obrátil uplně naopak ty "drsňáku" :lol: Já to tu končím,s tímhle individuem já se tady bavit odmítám
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:44

DVORIS píše:Tys to zas obrátil uplně naopak ty "drsňáku" :lol: Já to tu končím,s tímhle individuem já se tady bavit odmítám
Jasně, už nějaký to pivo po bradě skáplo... :lol:

Ale kouzelnej Metabond tam budeš lejt dál - vždyť je dělanej na míru takovejm borečkům...

:mrgreen:

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 20:50

Ty trpíš slepotou,že?Já jsem napsal jdenu věc,a siće tu že se jejich výrobky odzkoušely a s dobrýmy výsledky,nikde tu nepíšu že to dlouhodobě někde leju,všude doporučuju,a já nevím co,zvlášť ne o snížení spotřeby a "zázračném zgenerálkování motoru za pochodu" tak se prober ty hnoju kdesi z čech a neser mě už

A to kolik vyceckám piv je jen moje věc.Dnes v sobě naštěsí nemám ani jedno.Na urologický čaje a projímadla mám zřejmě oproti tobě času dost
Obrázek

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od kouBaMW » 11. 06. 2016 20:51

Divej Venousi, tohle nikam nevede, pres klavesu je kazdy silny a chytry..., timto bych Te rad pozval na osobni setkani, navrhni cas, datum a misto a ja dorazim, mozna s sebou vemu i DVORISE, ale to nevim jiste, pac mi prijde ze je na Tebe nasrany a nejradeji by Ti rozbil hubu, ale nebudu za nikoho mluvit, kazdopadne to myslim vazne a me osobne vazne nejde o nejakou bitku, ale o to (i kdyz me seres), tak jen posedet, popit, podivat se Ti do oci, prohodit nazory a poznat Te bliz...

Prvni drink je na Me (nevim kolik toho stahnes, nechci prijit na buben). Tak se kurva ukaz jako chlap a ne jako nymand.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:54

---
Naposledy upravil(a) Venca dne 12. 06. 2016 07:40, celkem upraveno 1 x.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 20:56

DVORIS píše:Ty trpíš slepotou,že?Já jsem napsal jdenu věc,a siće tu že se jejich výrobky odzkoušely a s dobrýmy výsledky,nikde tu nepíšu že to dlouhodobě někde leju,všude doporučuju,a já nevím co,zvlášť ne o snížení spotřeby a "zázračném zgenerálkování motoru za pochodu" tak se prober ty hnoju kdesi z čech a neser mě už

A to kolik vyceckám piv je jen moje věc.Dnes v sobě naštěsí nemám ani jedno.Na urologický čaje a projímadla mám zřejmě oproti tobě času dost
1.
Tyhle srágory žádný "dobrý výsledky " nemají.
Ony je ani mít nemůžou - jde o podvodný produkt, určený na kšeft.
Pokud chceš tvrdit opak, ukaž nějaký odborný materiál.

2.
Aha, tak taky z východu, taky...?

3.
Ale jo, ty děcko sotva školičce odrostlý, už se cejtíš velkým chlapcem, tak máš sklony víc hulákat...

:lol:
Naposledy upravil(a) Venca dne 11. 06. 2016 21:06, celkem upraveno 2 x.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Aditivum do oleje Metabond

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 21:05

kouBaMW píše:Divej Venousi, tohle nikam nevede, pres klavesu je kazdy silny a chytry..., timto bych Te rad pozval na osobni setkani, navrhni cas, datum a misto a ja dorazim, mozna s sebou vemu i DVORISE, ale to nevim jiste, pac mi prijde ze je na Tebe nasrany a nejradeji by Ti rozbil hubu, ale nebudu za nikoho mluvit, kazdopadne to myslim vazne a me osobne vazne nejde o nejakou bitku, ale o to (i kdyz me seres), tak jen posedet, popit, podivat se Ti do oci, prohodit nazory a poznat Te bliz...

Prvni drink je na Me (nevim kolik toho stahnes, nechci prijit na buben). Tak se kurva ukaz jako chlap a ne jako nymand.
1.
Ano, nikam nevede debata s chlapcem, který slaběji chápe, věří na hoaxy o mimozemšťanech a naivně se nechá lapnout na klamavou reklamu.
On těžko bude jiný, když mu chybí psychické dispozice.

2.
Copak bys na mě chtěl poznávat?
Vždyť bys třeba vůbec nerozuměl tomu, co si s někým povídám...

3.
No jasně, rozbíjet někomu hubu - taky znám dost takových, co při jejich psychické slabotě mají sklony máchat prackama...

4.
Jo názory?
Nu, tady je forum, máme tu soukromé zprávy, prostředků je dost.
Copak bys chtěl vědět..?

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od kouBaMW » 11. 06. 2016 21:12

Venco, timto si klesl na uplne dno, jsi zupma, srac, hejhula, dement, sragora, nymand, ktery jenom neco kvaka zpoza pocitace, ale osobne neni schopen vyjednat vubec nic, nejsi chlap, bez do hajzlu, nelez do mojich temat, negoogli me, nehledej me, necituj me, neodpovidej..

Bez si vyhonit a tahni chrapat...

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 21:14

Už zas,rozbíjení hub :lol: Venco,takže ty tvrdíš,že když namažu to zmiňované ložisko obyčejným tukem a vydrží mě makat dejme tomu 1000hodin v kuse a pak se zadře,rozsype,oproti tomu s přidaným aditivem od např.metabond kdy vydrží 3000hodin že je to fejk? Ano nebo ne.
Já jsem na rozdíl od tebe měl tu možnost si tohle ověřit v praxi na ložiscích chladicích věží,krom jiného.
Naposledy upravil(a) DVORIS dne 11. 06. 2016 21:16, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 21:15

kouBaMW píše:Venco, timto si klesl na uplne dno, jsi zupma, srac, hejhula, dement, sragora, nymand, ktery jenom neco kvaka zpoza pocitace, ale osobne neni schopen vyjednat vubec nic, nejsi chlap, bez do hajzlu, nelez do mojich temat, negoogli me, nehledej me, necituj me, neodpovidej..

Bez si vyhonit a tahni chrapat...
Cože, "vyjednat"....?
A o copak se tedy má jednat?
O přísady do olejů?
Nu ano, jednejme tedy - já čekám, až uvidím nějaký odkaz na materiál, který by sna dměl potvrzovat onu reklamovanou blahodárnou účinnost prostředku s názvem Metabond...!

Kde tedy je...?

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 21:18

DVORIS píše:Už zas,rozbíjení hub :lol: Venco,takže ty tvrdíš,že když namažu to zmiňované ložisko obyčejným tukem a vydrží mě makat dejme tomu 1000hodin v kuse a pak se zadře,rozsype,oproti tomu s přidaným aditivem od např.metabond kdy vydrží 3000hodin že je to fejk? Ano nebo ne.
Ložisko bez výrobní vady mazané správným mazivem bude fungovat správně po celou dobu jeho životnosti. Uvažuji provoz v běžných limitech, pro které je ložisko určeno.

Jakákoli srágora, jako Metabond, nemůže nic zlepšit.
Nemá totiž čím.

--------
Mimochodem - taky jeden "zázrak":

http://www.remoil.cz/otazky-a-odpovedi

.

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od DVORIS » 11. 06. 2016 21:21

Venca píše:
kouBaMW píše:Venco, timto si klesl na uplne dno, jsi zupma, srac, hejhula, dement, sragora, nymand, ktery jenom neco kvaka zpoza pocitace, ale osobne neni schopen vyjednat vubec nic, nejsi chlap, bez do hajzlu, nelez do mojich temat, negoogli me, nehledej me, necituj me, neodpovidej..

Bez si vyhonit a tahni chrapat...
Cože, "vyjednat"....?
A o copak se tedy má jednat?
O přísady do olejů?
Nu ano, jednejme tedy - já čekám, až uvidím nějaký odkaz na materiál, který by sna dměl potvrzovat onu reklamovanou blahodárnou účinnost prostředku s názvem Metabond...!

Kde tedy je...?
Jaký by to měl být materiál?stačí ti okopírovaný provozní deník,nebo co?Ty si jako myslíš že přes dobrou zkušenost s tímhle zbožím zasíláme komponenty do laboratoří,k testování a analýzám?Pro mě je směrodatný to že s použitím aditiva jsme ušetřili tolik a tolik na výměnách komponent a výpadcích ve výrobě kde u nás hodina mimo provoz = cca 250000,-
Obrázek

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od kouBaMW » 11. 06. 2016 21:34

Posledni slovo, jdes na ten drink nebo ne?

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 21:35

-oprava-
Naposledy upravil(a) Venca dne 11. 06. 2016 21:38, celkem upraveno 1 x.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 21:36

kouBaMW píše:Posledni slovo, jdes na ten drink nebo ne?
Jsem řekl, že prostoru pro debatu dost tady.
A veřejně i skrytě...

.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 11. 06. 2016 21:37

DVORIS píše: Jaký by to měl být materiál?stačí ti okopírovaný provozní deník,nebo co?Ty si jako myslíš že přes dobrou zkušenost s tímhle zbožím zasíláme komponenty do laboratoří,k testování a analýzám?Pro mě je směrodatný to že s použitím aditiva jsme ušetřili tolik a tolik na výměnách komponent a výpadcích ve výrobě kde u nás hodina mimo provoz = cca 250000,-
Jaký materiál?
Test výrobku - složení, vlastnosti, použití v provozu, porovnání.
Ale ne, to nemáš a mít nebudeš.
U těchto sraček se nic takového totiž nedělá.

Mimochodem - ten můj odkaz tu není jen náhodou, s dodavatelem slavnýho Metabondu má cosi společnýho, úplně typický příznaky:


1.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY

2.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY

3.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY


:mrgreen:

safry
Příspěvky: 83
Registrován: 26. 05. 2007 22:53

Re: Zvu Vencu na drink

Příspěvek od safry » 13. 06. 2016 21:57

Nejsem sice zadnej odbornik na motory,ani na oleje,ale myslim si ze chemie je dneska hodne,hodne daleko...myslim vseobecne,treba co umej dneska za lepidla a jak fungujou,je to uzasny..Zajimalo by me cim mazou formule,nebo zavodni auta co vidis v televizi,neverim tomu ze to bude nejakej ,,obycejnej ,, olej.... Longlife do octavky nebo jak se to jmenuje stoji celkem dost za litr,taky by to melo bejt asi neco ,,lepciho,, ,i kdyz pravdou je,ze 30000km bych ho v rotacce asi nikdy nenechal.Pravda o olejich je asi osemetna vec :D Chtel jsem do trici vyzkouset olej od Millers oils,ale uz jsem to nejak nestihl.. :? .Kdyz jste jezdili na Jawach taky jste si mysleli ze M2T maze dobre )))Docela by me zajimalo jak je to doopravdy,jestli nejaky ty prisady fungujou....

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Venca » 14. 06. 2016 05:19

safry píše:Nejsem sice zadnej odbornik na motory,ani na oleje,ale myslim si ze chemie je dneska hodne,hodne daleko...myslim vseobecne,treba co umej dneska za lepidla a jak fungujou,je to uzasny..Zajimalo by me cim mazou formule,nebo zavodni auta co vidis v televizi,neverim tomu ze to bude nejakej ,,obycejnej ,, olej.... Longlife do octavky nebo jak se to jmenuje stoji celkem dost za litr,taky by to melo bejt asi neco ,,lepciho,, ,i kdyz pravdou je,ze 30000km bych ho v rotacce asi nikdy nenechal.Pravda o olejich je asi osemetna vec :D Chtel jsem do trici vyzkouset olej od Millers oils,ale uz jsem to nejak nestihl.. :? .Kdyz jste jezdili na Jawach taky jste si mysleli ze M2T maze dobre )))Docela by me zajimalo jak je to doopravdy,jestli nejaky ty prisady fungujou....
Tak ty samozřejmě odborník na motory ani oleje nejsi, to je jisté.
Jo, chemie je obor mocný, na něm stojí vše.
A lepidla dnes uměj fakt úžasný, třeba tě uchvátily kyanoakryláty, co se používaj od 70. let...

Formule čím že se mažou?
Olejem a plastickými mazivy.
A závodní auta, co vidíš v televizi? Jo, ty jsou rychlý, frnk a je za obrazovkou. Rychlejší, než ta octávka, co stojí do ní litr asi tak litr.

Pravda o olejích je fakt ošemetná - když jde o prachy, nezná kšeftman slitování. PR to podpoří, od toho ji stvořili.

Když jsem jezdil na Jawách, věděl jsem, jak M2T maže. A taky jak maže jinej olej, třeba Shell.

Taky ty přísady do oleje fakt fungujou. Chce to vědět takový ty vychytávky, jak fungujou.
Se vemou prachy a koupí se. Tím je vytvořen zisk.
Pokud tobě nejasno, zkus se podívat, kdo prodává METABOND a ty dvě další sračky, co jsem hore linknul.
Informace jsou, jen si je umět najít...

:lol:

Uživatelský avatar
Svedik
člen E30.cz
Příspěvky: 648
Registrován: 10. 06. 2012 17:10
Bydliště: Praha

Re: Debata s hloupými chlapci...

Příspěvek od Svedik » 14. 06. 2016 06:57

:roll: :roll: :roll: :roll:

Odpovědět