zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
M40TURBO
sponzor E30.cz
Příspěvky: 1630
Registrován: 26. 06. 2007 21:49
Bydliště: Prdel na kopci

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od M40TURBO » 17. 01. 2016 13:00

když myslíš že to tak u policajtu funguje tak si to mysli dál. Klidně tam můžeš jít taky a vidět jak ti policajti čekají zrovna na tebe se starým bavorákem aby z tebe za každou cenu dostali prachy za pokutu. Ohledně totálně shnilého auta kterému před zatáčkou uletí čep nebo mrdne brzdová trubka a on to v 80-ti za hodinu napere v protisměru do auta a tam někoho zabije nebo zmrzačí tak to ti nevadí. Určitě bylo punto ve stoprocentním stavu kromě těch prahů které tam konstrukter dal při vývoji vozu jen tak protože se mu líbily. Čím víc čtu tahle imbecilní komentáře o tom jak jsou ti navrchu zmrdi že chcou za každou cenu jenom z lidi tahat peníze na pokutách skrz policajty tak jsem pro ještě větší zpřísnění trestu. Kdyby lidi věnovali desetinu svého času co tráví na různých ksichtoknihách a forech tak mají auta v dobrém stavu
EX e30 1,8 m40 TURBO EVO II http://www.youtube.com/watch?v=YUUkI4YJC-U
EX e30 1,8 m42 Touring
EX e36 2,5 m52 BEZVANOS Saloon
e39 3,0 m57 Touring
e46 3,0 m54 compost

Sepp
Příspěvky: 244
Registrován: 17. 05. 2007 15:13
Bydliště: Davle (Praha - západ)

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od Sepp » 17. 01. 2016 14:13

M40TURBO píše:když myslíš že to tak u policajtu funguje tak si to mysli dál. Klidně tam můžeš jít taky a vidět jak ti policajti čekají zrovna na tebe se starým bavorákem aby z tebe za každou cenu dostali prachy za pokutu. Ohledně totálně shnilého auta kterému před zatáčkou uletí čep nebo mrdne brzdová trubka a on to v 80-ti za hodinu napere v protisměru do auta a tam někoho zabije nebo zmrzačí tak to ti nevadí. Určitě bylo punto ve stoprocentním stavu kromě těch prahů které tam konstrukter dal při vývoji vozu jen tak protože se mu líbily. Čím víc čtu tahle imbecilní komentáře o tom jak jsou ti navrchu zmrdi že chcou za každou cenu jenom z lidi tahat peníze na pokutách skrz policajty tak jsem pro ještě větší zpřísnění trestu. Kdyby lidi věnovali desetinu svého času co tráví na různých ksichtoknihách a forech tak mají auta v dobrém stavu
V pořádku. Každý halt máme priority jinde. Já nic o tom, že konkrétně to Punto bylo OK pro provoz na silnici, nepsal, psal jsem jen, že je mi milejší riziko přítomnosti takovýho krámu na silnici, než neustálé volání po utahování šroubu a z toho plynoucí řádění státem krytých, nedotknutelných lupičů. Jen mě mrzí, že to neustálé zpřísňování všemožných zákonů, vyhlášek, nařízení a předpisů dopadá, kromě těch, co po tom volají, i na lidi, kteří ho odmítají. Těm prvně jmenovaným to přeju, mají, co chtěli. A s těmi druhými soucítím. Možná mi teď ty nebo někdo, kdo to vidí podobně ja ko ty, položí otázku ve smyslu "Co budeš dělat, až ti takovej debil v polorozpadlým vraku někoho zrakví?" Nebudu dělat nic, život už nic na světě mrtvýmu nevrátí. Tak jako jsem smířenej s možností, že na mě může spadnout strom nebo mě může sežrat medvěd, jsem smířenej i s tím, že mě někdo může zrakvit na silnici, a to i s autem, který před týdnem sjelo z výrobní linky. A aby bylo jasno, vraky na silnicích neobhajuju, jen nemám tu drzost (jako stát), říkat lidem, co je podle mě vrak a čím mají nebo nemají jezdit. Možná, kdyby lidi nemuseli platit svejma už tak krvavě zdaněnejma penězma všechny ty STK, dálniční známky, mýta, POVINNÝ ručení (proti dobrovolný pojistce nic nemám) a koneckonců i ty pokuty za (mnohdy i vymyšlený a drze vylhaný) nesmysly, zbylo by jim víc peněz na lepší auto nebo jeho údržbu. Já se o svýho starýho bavoráka starám, protože je to moje hobby a mám ho rád. Dělám to kvůli sobě, abych se v něm nezabil, ne kvůli tomu, abych vyhověl státu. Stejně tak se chovám při chůzi po silnici, zkrátka dávám pozor na sebe a na svoje blízké a dělám to pro sebe, ne pro stát. Není mi to potřeba nařizovat, já prostě používám mozek. S trotly, co čekaj až na to, co jim kdo nařídí, nechci mít nic společnýho.
Sepp

Uživatelský avatar
MattyX
Příspěvky: 12534
Registrován: 06. 07. 2008 17:31
Bydliště: Zatáčka před Wídňou - Štatl - Vopičí hory

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od MattyX » 17. 01. 2016 14:53

Ono by zadržení TP mělo smysl v případě, že by toto pravidlo uměli a používali s citem a zdravým rozumem - bohužel jsem se taky několikrát setkal s buzerací pčr a to kdy se po "mladym" vozí aby ho prostě na něco udělali...
každopádně ona propustnost aut na STK je v symbioze s lidma kteří tam jezdí, dneska je to byznys jako každej jinej - nedostaneš to tam, pojedeš jinam a necháš peníze jinde ... STK potřebuje klientelu, my potřebujeme tu zkurvenou červenou známku :)
Potom jsou ale situace kdy se potkají dva dementi, jeden co jede s tím šrotem na stk a druhej co tomu šrotu tu stk dá - viz případ pár let v Brně, kdy avie 14 dní po stk na přechodu smetla dvě malé děti, protože jí jebla brzdová trubka vlivem koroze ... proti tomuhle chápu, že je to mířeno a s tím souhlasím. Občas člověk potká nějakou stranou vectru třeba , prahy to už žádný nemá, lemy tomu chybí, výfuk urvanej - říkám si wtf?
Druhá věc jsou upravená auta - nejvíc mě baví, jak se vozí po tom aby to mělo "E" homologaci, ale to že je to "FIA Approved" (i v rámci správné instalace) pro to, aby když to někdo pošle ve 200 do stromu a aby přežil už žádnou hodnotu nemá :mrgreen: Nedá se uplatnit ve všech případech, ale jsou věci, kdy to postrádá logiku ...
S odstupem času se zase ukáže, jak to funguje, kde jsou mezery a co vlastně ani fungovat nemůže ...
Strongflex - E30,E36,E46,E90 a i jiné značky ! pro info o cenách a dodání SZ
Obrázek

http://www.piston.cz-Service&Performance partner
https://youtu.be/VmWfNjhhCH8

Uživatelský avatar
honzabiker1
člen E30.cz
Příspěvky: 254
Registrován: 08. 02. 2010 14:05
Bydliště: Kladno

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od honzabiker1 » 17. 01. 2016 16:55

M40TURBO píše:když myslíš že to tak u policajtu funguje tak si to mysli dál. Klidně tam můžeš jít taky a vidět jak ti policajti čekají zrovna na tebe se starým bavorákem aby z tebe za každou cenu dostali prachy za pokutu. Ohledně totálně shnilého auta kterému před zatáčkou uletí čep nebo mrdne brzdová trubka a on to v 80-ti za hodinu napere v protisměru do auta a tam někoho zabije nebo zmrzačí tak to ti nevadí. Určitě bylo punto ve stoprocentním stavu kromě těch prahů které tam konstrukter dal při vývoji vozu jen tak protože se mu líbily. Čím víc čtu tahle imbecilní komentáře o tom jak jsou ti navrchu zmrdi že chcou za každou cenu jenom z lidi tahat peníze na pokutách skrz policajty tak jsem pro ještě větší zpřísnění trestu. Kdyby lidi věnovali desetinu svého času co tráví na různých ksichtoknihách a forech tak mají auta v dobrém stavu
Kolik nehod je zpusobenych tim, ze na aute uleti cep? Minimalni mnozstvi, limitne se blizici nule. Kolik nehod je zpusobenych tim, ze nekdo prekroci rychlostni limit (neplest s tim, ze neprizpusobi rychlost autu a podminkam)? Naproste minimum. Nikdy nejde zcela se zbavit rizika. Vybirani pokut neni nic jineho nez vylepsovani rozpoctu.

Cim vic budou lidi poslouchat debilni prikazy a cim min budou pouzivat zdravy rozum, tim to bude horsi. Kazdy den potkavam na silnici plno "ridicu", kteri neumeji pouzivat blinkry, nemaji odhad, nebezpecne predjizdi, oslnuji mlhovkama, atd. To vsechno jsou veci, ktere vyresi pouzivani zdraveho rozumu, ne buzerace fizlu.

Radsi zacnu predjizdet na plne care, zrychlim na 120 i kdyz je v tom miste devadesatka a predjedu bezpecne a s rezervou, nez abych cekal do pulky roviny, protoze nekdo blbe nakreslil caru, a jel max. 90, protoze je to predepsane. Atd., atd.
E30 320i Saloon 89' Diamantschwarz
E36 328i Coupe 95' Moreagrun
E36 328i Touring 95' Dunkelblau
E39 520i Touring 01' Cosmosschwarz

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od Venca » 17. 01. 2016 18:09

honzabiker1 píše: Cim vic budou lidi poslouchat debilni prikazy a cim min budou pouzivat zdravy rozum, tim to bude horsi. Kazdy den potkavam na silnici plno "ridicu", kteri neumeji pouzivat blinkry, nemaji odhad, nebezpecne predjizdi, oslnuji mlhovkama, atd. To vsechno jsou veci, ktere vyresi pouzivani zdraveho rozumu, ne buzerace fizlu.
Nikdy nezapomenu, jak jsem dne 1.7.2006, tedy v den zahájení platnosti tzv. bodového systému, šel po vsi a všichni jezdili doslova "vysraně".
Na dvoukolejném železničním přejezdu v obci pan opatrný řidič předjížděl cyklistu a hezky předpisově při tom blikal....

.

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od Venca » 17. 01. 2016 18:18

honzabiker1 píše:...jsem mu na jeho aute ukazal, ze zadna pneu nema vzorek na bocnici.
... tvrdili mi, ze je zakaz predjizdeni tam kde nebyl, atd, atd...
Pitomeček v hodnosti podpraporčíka chtěl vidět, zda mi svítí na Pionýru brzdový světlo.
Uklidnil se až poté, co si musel "někam zavolat".

Spousta zbytečných potíží s těmihle orgány je způsobena i tím, že starší garda odešla a hlídky jsou často složený jen z hovno znajících vořežprutů bez pořádný praxe.
Bylo by zapotřebí s PČR pořádně zatočit, zlikvidovat kvanta všelijakých důstojníků ve zbytečných funkcích různých metodiků a zavést povinně odslouženou dobu v armádě ještě před tím, než nastoupí k bezpečnostním složkám - bez výjimky a pro všechny.

.

Uživatelský avatar
M40TURBO
sponzor E30.cz
Příspěvky: 1630
Registrován: 26. 06. 2007 21:49
Bydliště: Prdel na kopci

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od M40TURBO » 17. 01. 2016 18:57

Neříkam že někdy někoho zrovna blb v uniformě nebuzeroval nebo že všechny zákony a vyhlášky schvaluju. proti upraveným autům taky nic nemám sám jezdím 7 let na e36 s kolama které trčí 3 cm ven nikdy mě za to nikdo nebuzeroval když mě zastaví policajt ukážu mu doklady fouknu neremcam a po absolvování max 10 minutové kontroly odjíždím a nevidím v tom problem. Někteří to vidí prostě jako křivdu že jim někdo něco nařizuje doba se mění když jsme jezdily jak malí kluci na pinckách chytli nás policajti vypustily nám kola pak to řekli fotrům ty si to s náma vyřidily doma a byl klid, dneska 10-letý parchant umyslně druhého kluka jebne kovovou tyčkou zazadu přes hlavu a rodiče se ho ještě zastávají a snaží se vše svalit na toho druhého jejich andílek přece za nic nemůže místo aby dostal od tatíka po tlamě o tom to cele je lidi ztratily jakoukoliv soudnost a o nějakém rozumném myšlení nemůže být ani řeč tak pak se davaj do provozu blbé zákony a vyhlášky viz nové stk a zabavování tp za půl roku už se nad tím nebude nikdo pozastavovat
EX e30 1,8 m40 TURBO EVO II http://www.youtube.com/watch?v=YUUkI4YJC-U
EX e30 1,8 m42 Touring
EX e36 2,5 m52 BEZVANOS Saloon
e39 3,0 m57 Touring
e46 3,0 m54 compost

Uživatelský avatar
honzabiker1
člen E30.cz
Příspěvky: 254
Registrován: 08. 02. 2010 14:05
Bydliště: Kladno

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od honzabiker1 » 17. 01. 2016 19:41

"lidi jsou blbí" - Podle sebe soudim tebe? Nemyslim si, ze by byla vetsina lidi blbych, jen jsou zdeformovani temi vsemi zakazy, prikazy, atd, ze uz ani nedokazou pouzivat rozum.

"Vydavaji se blbe vyhlasky a zakony, za pul roku se nad tim nikdo nepozastavi" - To je argument pro schvalovani blbych zakonu a vyhlasek? Prijde mi to hodne kratkozrake.


P.S.: Na pravopis nejsem nejaky utlocitny, ale pri psani toho posledniho prispevku jsi pouzil nejaky nahodny generator Y/I, ne? :D
E30 320i Saloon 89' Diamantschwarz
E36 328i Coupe 95' Moreagrun
E36 328i Touring 95' Dunkelblau
E39 520i Touring 01' Cosmosschwarz

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od DVORIS » 17. 01. 2016 19:56

Já se vůbec divím že vás baví se tímhle zabývat,asi nemáte čistý svědomí :wink: Když si vzpomenu proč lidi v mém okruhu známých bourali tak vždy hrál velikou roli technický stav a nepřizpůsobení rychlosti jízdy stavu a povaze vozovky,sem tam nepozornost díky mobilu,navigaci a podobným sračkám odpoutávajícím pozornost.Nedovedu si ani náhodou představit kdyby tyhle dvě věci upravující rychlost na pozemních komunikacích a povinnost přistavit vozidlo v jakýms takýms stavu na stk padly.Opravdu nedovedu.To že sem tam narazíš na příslušníka kterej má v hlavě prázdno a protahují se za úplatu na stk totální sračky,s tím se asi nic nedá dělat,pouze se adekvátně bránit :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
BobbySD
Příspěvky: 2200
Registrován: 25. 02. 2007 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od BobbySD » 17. 01. 2016 20:20

souhlasim nadmiru s vyrokem ze "lidi jsou blbi" :-D kdyby jen blbi...

a co se tyce policajtu tak arogantni dementy jsem potkal jednou... mozna dvakrat a vim ze jednou to byli jeste pochuzkari... nesvitilo mi svetlo a blbec mi vletel z chodniku u ktereho parkovaly auta do cesty a malem jsem ho prejel :lol: mozna by arogantni nebyl kdybych v tom soku nepouzil ty slova co jsem na uvitanou pouzil. :lol: jinak nikdy nic... nekdy sice nabehnou k auto jak kdyby cekali v kufru mrtvolu a 20kg heroinu ale :lol: :lol: pak se usmejou pozdravi a jdou si svou cestou.

jinak nema vubec smysl tohle resit... me vzali na pul roku ridicak protoze zakon ktery se na to vztahuje je delan na motorkare kteri delaj picoviny :lol: to mi rekl primo pan na urade..a vysledek? pul roku bez ridicaku a ackoliv to bude zni neuveritelne... nic jsem neudelal, nedopustil jsem se zadneho prestupku ani nic :lol: takze... jo a 6litru pokuta :lol:
http://www.cardiagova.cz
[b][url=http://www.bimmer-tech.cz]htt ... er-tech.cz[/b]
FB: Róbert CabrioLetec Dunička
E30 328iC - dráždidlo debilů
E65 745i
E39 525iA

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od DVORIS » 17. 01. 2016 20:43

jinak nema vubec smysl tohle resit... me vzali na pul roku ridicak protoze zakon ktery se na to vztahuje je delan na motorkare kteri delaj picoviny :lol: to mi rekl primo pan na urade..a vysledek? pul roku bez ridicaku a ackoliv to bude zni neuveritelne... nic jsem neudelal, nedopustil jsem se zadneho prestupku ani nic :lol: takze... jo a 6litru pokuta :lol:[/quote]

Cos jel,bez helmy v kabru? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
BobbySD
Příspěvky: 2200
Registrován: 25. 02. 2007 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od BobbySD » 17. 01. 2016 21:08

:lol: :lol: :lol: ticho dedku, radsi mi posli smsku s adresou kam mam poslat ty skarede svetla.

ne nemel jsem spztky na aute. Ale kradene nebylo, prihlasene bylo, pojistka placena :-D jen nebyly na aute
http://www.cardiagova.cz
[b][url=http://www.bimmer-tech.cz]htt ... er-tech.cz[/b]
FB: Róbert CabrioLetec Dunička
E30 328iC - dráždidlo debilů
E65 745i
E39 525iA

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od DVORIS » 17. 01. 2016 22:15

BobbySD píše::lol: :lol: :lol: ticho dedku, radsi mi posli smsku s adresou kam mam poslat ty skarede svetla.

ne nemel jsem spztky na aute. Ale kradene nebylo, prihlasene bylo, pojistka placena :-D jen nebyly na aute
Adresa na fb,a nejdřív je rozjebej kladivem ať ten balik není tak velkej :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
PKQ
Příspěvky: 549
Registrován: 24. 08. 2011 21:46
Bydliště: Rudná u Prahy

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od PKQ » 18. 01. 2016 00:17

Vzhledem k tomu, že většina z nich je banda zakomplexovanejch kryplů (čest vyjímkám, potkal jsem tak 2x), tak je mi jasný, jak to bude se zabavováním TP vypadat... I když pojedu úplně normálně s provozem v autě, které bude podezřelé, tak se můžu těšit na kontrolu včetně povinné výbavy, testu na drogy, teoretizování nad tím jak rychle jsem jel atd a pokud to bude über idiot, tak mi klidně vezmou TP, protože ani kompakt se skořepinama, ani E30 na zemi a ani B10 s hlučným výfukem nesplňují všechny požadovaná kritéria na normální auto a porušují minimálně jedno, za co budou moci TP odebrat. A to, že jinak jezdím F10 s černejma oknama i vepředu a kolikrát minu hlídku rychleji než bych měl je všem jedno. A to, že mají větší pravomoce povede jen k tomu, že konečně si svojí buzerací něco dokážou, zvládnou odstavit auto a donutí člověka jít domu pěšky. (I když to bude zrovna na druhé straně republiky ve 2 v noci..) A jestli někdo řekne, že zvýšení pravomocí povede k něčemu dobrému, tak si budu myslet, že nemůže být psychicky v pořádku.
F10 530d '10
Alpina B10 3.5/1 Nr.555 '92
E30 324d '86
E36 328i compact
E81 118d '08

EX: BMW 316i Delphin Metallic

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od Venca » 18. 01. 2016 16:40

PKQ píše:... A jestli někdo řekne, že zvýšení pravomocí povede k něčemu dobrému, tak si budu myslet, že nemůže být psychicky v pořádku.
Za stávající situace a stavu PČR by to určitě k dobrému nevedlo.
Jenže změna bude muset nastat - a nejen kvůli přílivu migrantů.
Nutno provést řadu nepopulárních opatření:

- zarazit všelijaké nákladné změny, programy a projekty, zbytečně odčerpávající finance (opičárny na auta, změny nárameníků, nesmyslná výběrová řízení apod.)
- zredukovat kvanta plukovníků a mraky důstojníků ve zbytečných funkcích různých koordinátorů, poradců a mluvčích
- zavést povinný vojenský výcvik pro všechny uchazeče o službu v bezpečnostních složkách - BEZ výjimky
- na úrovni krajů postavit kasernované jednotky, využitelné při mimořádných opatřeních

Jenže KDO se do tohohle pustí?
Nejspíš nikdo, právě proto, že jde o opatření nepopulární.
Začne se s tím tehdy, až bude pozdě...

Gabo
člen E30.cz
Příspěvky: 4268
Registrován: 20. 02. 2006 18:51
Bydliště: Nížkov (ZR)

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od Gabo » 18. 01. 2016 22:29

Valná většina rozumných věcí začala pozdě a díky tomu vyšla do prázdna a nebo nepřinesla požadovaný efekt plně ...

Ještě k policajtům - já s nima teda problémy nemám. Tady u nás na výpadovce u benzínky jednu dobu večer kontrolovali často, jezdíval jsem tudy od přítelkyně, takže mě stavěli snad každej tejden aspoň jednou a problém jsem s nima neměl nikdy žádnej. Že chcou dejchnout? Nevadí, dejchnu, když řídim tak nechlastám a ta chvíle zdržení mě neposere. Vždycky jsem je slušně pozdravil a neprudil je, oni byly kě mně vždy slušní a neprudili mě taky. Čest výjimkám kdy jeden bambula potřeboval chytat a udělovat pokuty a já blb se mu přiznal, že jsem nesvítil ... Ale to už je dávno a bylo to v jiném okrese.
EX: E36 318i 4/94, e30 325iT LPG 8/88, Favo 7/90, Golf II 1.8 GT 1986, Škoda 120 M1 1984
Akt:
Octavia 1 TDi 2000
Peugeot 106 1.1 1996
E36 316i Compact 26.6.1998
PER ASPERA AD ASTRA

erik.kopecky
Příspěvky: 252
Registrován: 06. 02. 2013 18:43

Re: zadržení malého TP- staronová zbraň proti řidičům v novele zakona!

Příspěvek od erik.kopecky » 19. 01. 2016 00:42

taky přispěju ... o myšlení lidí v dnešní době si myslim svý a přijde mi ,že každej 3tí člověk by měl začít trochu používat mozek nebo se jit někam zahrabat ... nejčastěji si toho všímám za volantem , nedivím se ,že jsou i někteří lidé agresivni ..i já sem agresivni když během 10 ti minut cesty do krámu potkám 4 ko*oty ,co jim předpisy nebo zdravý rozum nic neříká ...
O zákonech v čr si taky myslim svý ,ale bohužel díky dnešní idiocii se nedivim co se tu všechno zavádí ... každej normální člověk když nejde v noci po chodníku tak si veme reflex. prvek nebo jde aspoň po správné straně popřípadě upozorni na sebe třeba svítícím mobilem .. jenže těch normálních je pomálu ..sice zákonem nikdo nic nezmění ...ale líbí se mi možnost pokutovat neoznačený lidi .. zrovna předevčirem se mi stalo ,že jsme se byly projet a po tom co sem zastavil v pulce lesa a čekal na kamarada až se vyškrábe na zmrzlej kopec ..tak me do 20-30 ti sekund došla ženska se psem. Ženská oblečená celá v černym ,pes taky černej a ještě si šla normalně po pravy straně (zády ke směru provozu) no zabušilo mi srdce když sem si uvědomil ,že jsem před půl minutou tim lesem na tom sněhu jel 80 a ani přes zapnutý dálkový sem nikoho nikde neviděl.. a to ,že kvůli zvířatům koukam po pangejtech ...takže takový lidi bych taky ocenil vysokou pokutou :x

K těm TP ..já s policajtama většinou problém neměl .. 1x vejfuk - 100,- 1x pneumatika přesahující lem - 500,-, 1x burnout na křižovatce = 500,- za sjety gumy a posledně 500,- za parkovaní před Vánocema na mistě pro postižený... problém byl jednou u těch přesahujicich kol to se snažil bejt hustej ...ale jinak mě mezitim stavěli asi 150x (měl sem černou e34 :D ) a kolikrát i přehlídly mě hrubé přestupky a chtěli jen doklady a výbavu :) takže určitě nejsou všichni stejní a když bude zmrd tak si vždycky něco najde ...kamarad co je u policie se kolikrát sám pozastavuje co to tam maj za zakomplexovaný dementy... takže já bych klidně zákon o sbírání TP nechal -z důvodu těch pleček co denně potkavam ..bez podlah ,prahů,lemů,stěračů, STK apod - ALE POUZE ! za uvedení specifikací za které se ten TP může sebrat !!!!!! ... ne za to ,že má někdo větši kola nebo trochu koukaj nebo hlasitější výfuk apod. ...ale věci co ohrožují jak samotného řidiče tak i lidi kolem (hloubková koroze,nesvítící brzdová světla,chybějící zrcátka atd.).. jenže vzhledem k tomu ,že je každej člověk jinej tak tyhle zákony v ČR prostě fungovat nebudou ... někteří policajti jich budou zneužívat a dělat ze sebe polobohy, když zjistí ,že nejste hloupý a kolikrát znáte vyhlášku líp jak oni a jich se to dotkne ... takže realita bude ,že se policajtovi nebude zamlouvat Váš úsměv a najde si totální kravinu ,za kterou Vám vezme TP ... toto si o tom myslím ,všechno je fakt jen v lidech a ti nejsou stejní ..a jak se říká : ''když dáš blbcovi moc..'' takže v momentálním stavu ,jsem proti moci policie sebrat TP :!:

Odpovědět