Prace na Floride automechanik

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lucky325i
Příspěvky: 803
Registrován: 16. 04. 2004 01:15
Bydliště: Florida

Prace na Floride automechanik

Příspěvek od lucky325i » 30. 07. 2015 11:28

Uz jsem tu jednou inzarat mel... Bohuzel to nedopadlo.

Sef se opet ptal at se tu podivam po automechanikovi když jsem tady. Sem tu do utery a osobní setkani bych preferoval. Pokud to nebude nekdo třeba z SK.

Kriteria:
Anglictina není nutna ale dame prednost tomu kdo mluvi aspoň castecne.
Praxe na autech normalni tzn umet vymenit co je potřeba a vedet ze nezapomenu dotáhnout třeba kola..
SVOBODNEJ bezdetnej s chuti BYDLET ve statech a neplánovat to jen na zaplaceni dluhu a potom navrat do CR.
Sem buzna tak někdo kdo s tim nemá problém. Tim nemyslim ze tady nekoho lovim ale budem na jedny dilne...
Finance: bylo by dobre mit nejakej mensi financni zaklad do zacatku.
Je tam nutne auto.
Práce je na cerno tzn budes tam jako ilegal - jedina moznost jak dostat papiry je se oženit. gay snatky jsou legalni pokud jsi buzna.
Lze si tam koupit auto, udelat ucet v bance, pojisteni na auto, nejde si udelat ridicak ani jiné papiry.
Sem ochotnej pomoct na zacatku najit bydleni a pomoct s tim okolo. I třeba ubytovat na tyden dva tri...
Tydne vyplata na začátek cca 450usd mesic 1800... pokud budes umet dostanes pridano i když ne hned druhej tejden...
Manželka homosexuála s pláčem vypráví:
"Pak se svlékl, já se taky svlékla, on si oblékl moje šaty a od té doby jsem ho už neviděla."

Odpovědět