Listečky za stěrač

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Listečky za stěrač

Příspěvek od ARMAN » 01. 03. 2015 23:32

Když tu nejde vyhledavani jak je to s listečky za stěrač, nějake změny? Neřešit? Vyzvu, kdyby přišla, taky?

Dlouho jsem žadne nedostaval posledně jsem neřešil a byl klid. Teď jsem dostal 3x za parkovani během asi měsice, dvakrat za parkovani miň než 5m před chodnikem a jednou v zakazu vjezdu.
Obrázek

Uživatelský avatar
MattyX
Příspěvky: 12534
Registrován: 06. 07. 2008 17:31
Bydliště: Zatáčka před Wídňou - Štatl - Vopičí hory

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od MattyX » 01. 03. 2015 23:44

Já jsem se nejdále dostal do fáze:

Lísteček - dopis provozovateli s následným udáním řidiče - dopis řidičovi (nedoporučený) - následně druhý dopis (doporučný) s předvoláním na přestupkové řízení - v přestupkovým odmítnutí výpovědi. Zatím jsem se dostal pouze zde, protože letos v červenci to budou dva roky už a zatím nic, asi to vzdali pro nedostatek důkazů - moje udání :) Jednalo se o parkování.
Rychlost z aut. systému jsem zatím neřešil (Jezdím s antiradarem) a na firmě to zatím všichni potupně platí :lol:
Strongflex - E30,E36,E46,E90 a i jiné značky ! pro info o cenách a dodání SZ
Obrázek

http://www.piston.cz-Service&Performance partner
https://youtu.be/VmWfNjhhCH8

Uživatelský avatar
Ládínek
člen E30.cz
Příspěvky: 1101
Registrován: 11. 05. 2004 13:03
Bydliště: Slapy - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Ládínek » 02. 03. 2015 10:55

Moje zkušenost a rada je to hned zajít zaplatit na MP co máš na tom lístku napsanou do 5ti dnů. Většinou mi to daji 100-200-300,- jak kdo tam sedí :? Když s tim listečkem do těch 5ti dnů nedorazíš, automaticky to posílaj na magoš a následně ti přijde výzva na zaplacení 600,- se splatností 14ti dnů :x Když jim to pošleš později, tak ti peníze vrátěj na účet :shock: (jednou sem to zaplatil pozdě, prachy vrátili a už se neozvali :mrgreen: ) Ovšem povedlo se mi s nima taky vyjebat :lol: : čtyři pokuty za parkování sem nezaplatil, až mi přišli upomínky :shock: zavolal sem bábě co to měla na starost, nasypal si trochu popela na hlavu, jakej sem bordelář a ona mi je dala ty čtyři za 600,- místo 2.400,- :wink:
325iC 92" E30 ///M-technic II cabrio Sommerwagen
325iX 89" E30 sedan Winterwagen
32?i 87" E30 Chrom coupé
525iX 95" E34 touring
Obrázek

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Lukas-e21 » 02. 03. 2015 14:55

Ládínek píše:Moje zkušenost a rada je to hned zajít zaplatit na MP co máš na tom lístku napsanou do 5ti dnů. Většinou mi to daji 100-200-300,- jak kdo tam sedí :? Když s tim listečkem do těch 5ti dnů nedorazíš, automaticky to posílaj na magoš a následně ti přijde výzva na zaplacení 600,- se splatností 14ti dnů :x Když jim to pošleš později, tak ti peníze vrátěj na účet :shock: (jednou sem to zaplatil pozdě, prachy vrátili a už se neozvali :mrgreen: ) Ovšem povedlo se mi s nima taky vyjebat :lol: : čtyři pokuty za parkování sem nezaplatil, až mi přišli upomínky :shock: zavolal sem bábě co to měla na starost, nasypal si trochu popela na hlavu, jakej sem bordelář a ona mi je dala ty čtyři za 600,- místo 2.400,- :wink:

Me prislo 500, listecku sem si nevsim a cestou ulit, tak sem ani nevedel o co ho.
500 jim nedam, cekam na spravni rizeni...
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
Semry
Příspěvky: 2164
Registrován: 07. 04. 2007 11:19
Bydliště: Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Semry » 03. 03. 2015 16:13

Ládínek píše:Moje zkušenost a rada je to hned zajít zaplatit na MP co máš na tom lístku napsanou do 5ti dnů. Většinou mi to daji 100-200-300,- jak kdo tam sedí :? Když s tim listečkem do těch 5ti dnů nedorazíš, automaticky to posílaj na magoš a následně ti přijde výzva na zaplacení 600,- se splatností 14ti dnů :x Když jim to pošleš později, tak ti peníze vrátěj na účet :shock: (jednou sem to zaplatil pozdě, prachy vrátili a už se neozvali :mrgreen: ) Ovšem povedlo se mi s nima taky vyjebat :lol: : čtyři pokuty za parkování sem nezaplatil, až mi přišli upomínky :shock: zavolal sem bábě co to měla na starost, nasypal si trochu popela na hlavu, jakej sem bordelář a ona mi je dala ty čtyři za 600,- místo 2.400,- :wink:
S tvým stylem parkování před obchodem v tom musíš mít jistě velkou praxi. :D
Rezavějící stodvacetštyry, zinkovaná 996, W211 type RAL 1015 v astronomickym nájezdu, hrdý majitel fichtla

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Dan td » 03. 03. 2015 17:57

Neplať nic, studuj zde :wink:
http://30kmh.cz/index.php?topic=5.0
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Ládínek
člen E30.cz
Příspěvky: 1101
Registrován: 11. 05. 2004 13:03
Bydliště: Slapy - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Ládínek » 03. 03. 2015 23:33

Semry píše:
Ládínek píše:Moje zkušenost a rada je to hned zajít zaplatit na MP co máš na tom lístku napsanou do 5ti dnů. Většinou mi to daji 100-200-300,- jak kdo tam sedí :? Když s tim listečkem do těch 5ti dnů nedorazíš, automaticky to posílaj na magoš a následně ti přijde výzva na zaplacení 600,- se splatností 14ti dnů :x Když jim to pošleš později, tak ti peníze vrátěj na účet :shock: (jednou sem to zaplatil pozdě, prachy vrátili a už se neozvali :mrgreen: ) Ovšem povedlo se mi s nima taky vyjebat :lol: : čtyři pokuty za parkování sem nezaplatil, až mi přišli upomínky :shock: zavolal sem bábě co to měla na starost, nasypal si trochu popela na hlavu, jakej sem bordelář a ona mi je dala ty čtyři za 600,- místo 2.400,- :wink:
S tvým stylem parkování před obchodem v tom musíš mít jistě velkou praxi. :D
:lol: :lol: Většinou přijdou a řeknou si o kilo, nebo ať si to přeparkuju :lol: :lol: Ale nedávno mně jeden zaskočil :shock: Přišel a povídá: Vy tam máte v autě pár pokut! Dejte si jednu za stěrač, jako že sme tu byli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
325iC 92" E30 ///M-technic II cabrio Sommerwagen
325iX 89" E30 sedan Winterwagen
32?i 87" E30 Chrom coupé
525iX 95" E34 touring
Obrázek

Jirzik
Příspěvky: 555
Registrován: 21. 01. 2010 19:58
Bydliště: Praha a u Kolína

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Jirzik » 09. 03. 2015 16:44

já sem dostal letos za stěrač jednu, a jelikož jsem poctivec, tak jsem šel hned a měl jsem to za 400, prej to maj nařízený od vedení že prej za 400minimálně... bylo to na synkáči na zákazu. nicméně když se s těma polišema člověk potkává často, tak to neřešej. před prací taky stojim na vjezdu dnes a denně, občas i v druhý řadě celej na chodníku a je jim to fuk... ale na synkáči mě bločkujou každou chvilku...

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od KuaJa » 15. 05. 2015 12:50

Změnilo se dost - vzhledem k tomu, že se nedá vymluvit na osobu blízkou, tak ti dají lísteček (na ten nereaguje nikdo) a nedlouho poté ti přijde výzva k úhradě - upřímně, jednu jsem někde ztratil, druhou zatím nezaplatil a nijak jsem nereagoval .. myslím, že ta první už je přes rok a druhá se blíží :)

Jinak z úsekového měření chodí teď provozovateli vozidla pokuta, pokud neoznámí řidiče - bývá to zaplatitelný a je to bez bodů.

Tady určitě není špatný různý ty řešení pokut ap. :-)
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od ARMAN » 15. 05. 2015 13:31

Tak me pak prisel dopis ze se mam stavit, na to jsem samozrejme zapomel ale opravdu zapomel. Uvidime jestli bude pokracovani.
Obrázek

Uživatelský avatar
MattyX
Příspěvky: 12534
Registrován: 06. 07. 2008 17:31
Bydliště: Zatáčka před Wídňou - Štatl - Vopičí hory

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od MattyX » 15. 05. 2015 13:41

MattyX píše:Já jsem se nejdále dostal do fáze:

Lísteček - dopis provozovateli s následným udáním řidiče - dopis řidičovi (nedoporučený) - následně druhý dopis (doporučný) s předvoláním na přestupkové řízení - v přestupkovým odmítnutí výpovědi. Zatím jsem se dostal pouze zde, protože letos v červenci to budou dva roky už a zatím nic, asi to vzdali pro nedostatek důkazů - moje udání :) Jednalo se o parkování.
Rychlost z aut. systému jsem zatím neřešil (Jezdím s antiradarem) a na firmě to zatím všichni potupně platí :lol:

No, dneska došlo do firmy vyrozumnění o rozhodnutí správního orgánu :) firma musí zaplatit 2,5 za to že prej nespolupracovala :mrgreen:
Tak jsme podali odpor s nafocenou knihou jízd tak jsem zvědav :), přitom mě udali jako řidiče a byl jsem na magistrátě si pokecat :) na fyzickou osobu je to už promlčeno jelikož je to už z roku 2013 ale tak to zkusili na firmu :)
Strongflex - E30,E36,E46,E90 a i jiné značky ! pro info o cenách a dodání SZ
Obrázek

http://www.piston.cz-Service&Performance partner
https://youtu.be/VmWfNjhhCH8

PetraVisnova
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 07. 2015 21:26
Bydliště: Loukov pode Mží

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od PetraVisnova » 30. 07. 2015 21:36

Po roce by měl být přestupek promlčen.
Dluhový strop USA je nebezpečně nízko.

Uživatelský avatar
LiarLiar
Příspěvky: 1044
Registrován: 28. 08. 2010 17:05

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od LiarLiar » 02. 08. 2015 21:42

Tak to jsem asi jedinej kdo dostal a zaplatil 1000 za parkovani :lol: Brno, stal jsem u bankomatu na zakazu zastaveni, nebo stani..uz nevim. Chtel jsem jen vybrat a kdyz jsem se vracek uz tam staly a vypisovali..borec nechtel nic slyset a do typu vozu mi velkym pismem napsal BMW :lol: rikam a jsem v pici...dojdu hned na benga at mam klid a tam sedel nejakej debil a strasne na tu fizlacku rval a hadal se...rikam si jezisii..ta bude teda naladena...sedl jsem pak po nem a hezky jsem pozdravil,podal listek a ona ze 1000 :D co uz. Holt blbej den.
EX E36 316i Compact Titansilber original look 80tkm
EX E46 325i ///M Touring Topaz
EX 318is E36 Coupe schwarz II

Uživatelský avatar
Macek
Příspěvky: 4100
Registrován: 12. 02. 2003 06:11
Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Macek » 10. 08. 2015 09:51

Trošku se vzdělej a nebuď za ovci... http://30kmh.cz/
tel. 777595357
GPS: 49°56'13.208"N, 14°31'2.521"E
Nic neposílám poštou, prosím nežádejte mě o to. Díky

Uživatelský avatar
Ropák
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1278
Registrován: 03. 05. 2007 23:14
Bydliště: Hluboká n/Vlt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Ropák » 21. 10. 2015 22:55

Už pár měsíců čekám pozdrav z Č. Krumlova a Prachatic (zóna zákazu vjezdu a zóna zákazu stání). Vobojí jsem zahodil, od léta nic nedorazilo. Asi to nestíhaj' vyřizovat, zlatokopové zasraný...

Jinak v Budějcích jsem taky zastavil na pět minut a už tam byli empíci a vypisovali to. (Dvě parkovací místa v tý ulici vobsazený a asi patnáct volnejch). Zkusil jsem se kolem nich nenápadně protáhnout, nasednout a vodjet, ale jeden mi zastoupil cestu a hned chtěl doklady. Posléze klasická debata:
MP: "Víte čeho jste se dopustil?"
Já: "Nemám šajn."
Von: "Stojíte na zákaze."
Já na to: "Jak víte, že jsem to sem postavil já?"
Von zase: "A kdo teda?"
Na to já se sladkým úsměvem: "No to bych musel bejt pěkně blbej, kdybych vám to řekl."
Von ještě se sladším úsměvem: "Vy to budete mít drahý".
Vypsali nějakej papír, nic jsem nepodepsal a byl jsem propuštěn. Měl jsem teda pěkně staženou prdel, auto bez not a na něm značky z jinýho (i když trochu podobnýho), ale už jsou to dva roky a nic mi nepřišlo...
Nemám třícu 8)

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od ARMAN » 22. 10. 2015 00:20

vole :lol:
Obrázek

Dzitro
Příspěvky: 885
Registrován: 17. 10. 2010 18:50
Bydliště: Kutná hora

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Dzitro » 22. 10. 2015 16:04

Ropák píše:Už pár měsíců čekám pozdrav z Č. Krumlova a Prachatic (zóna zákazu vjezdu a zóna zákazu stání). Vobojí jsem zahodil, od léta nic nedorazilo. Asi to nestíhaj' vyřizovat, zlatokopové zasraný...

Jinak v Budějcích jsem taky zastavil na pět minut a už tam byli empíci a vypisovali to. (Dvě parkovací místa v tý ulici vobsazený a asi patnáct volnejch). Zkusil jsem se kolem nich nenápadně protáhnout, nasednout a vodjet, ale jeden mi zastoupil cestu a hned chtěl doklady. Posléze klasická debata:
MP: "Víte čeho jste se dopustil?"
Já: "Nemám šajn."
Von: "Stojíte na zákaze."
Já na to: "Jak víte, že jsem to sem postavil já?"
Von zase: "A kdo teda?"
Na to já se sladkým úsměvem: "No to bych musel bejt pěkně blbej, kdybych vám to řekl."
Von ještě se sladším úsměvem: "Vy to budete mít drahý".
Vypsali nějakej papír, nic jsem nepodepsal a byl jsem propuštěn. Měl jsem teda pěkně staženou prdel, auto bez not a na něm značky z jinýho (i když trochu podobnýho), ale už jsou to dva roky a nic mi nepřišlo...
:D :D jooo, tak takhle se na ne musi.. :D
Tel. : 725952979

Uživatelský avatar
Ropák
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1278
Registrován: 03. 05. 2007 23:14
Bydliště: Hluboká n/Vlt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Listečky za stěrač

Příspěvek od Ropák » 28. 10. 2015 20:33

KuaJa píše:Jinak z úsekového měření chodí teď provozovateli vozidla pokuta, pokud neoznámí řidiče - bývá to zaplatitelný a je to bez bodů.
Na tohle bacha. Údajně existuje "sheeplist" - tzn. kdo to jednou zaplatí, toho se ta zmrdibanda snaží voholit i napříště, zatímco ty, co se staví na odpor, prý nechávají na pokoji.
(Neověřená informace...)
Nemám třícu 8)

Odpovědět