Závody na okruhu - E30

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
GeRoX
Příspěvky: 2113
Registrován: 12. 03. 2003 14:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od GeRoX » 03. 06. 2003 14:55

Filip píše:Ale to si musi kazdy zkusit a co ja vim tak ty jsi na sosnove moc kolecek v plnem trapu neobjel, nebo se snad pletu????
nee mas pravdu moc kolecek jsem neodjel...ale i tak jsem byl unavenej, takze si myslim ze se asi v tomhle zhodneme... 8)
Filip píše:A ted si vem te jak by to vypadalo na velkem okruhu. Sosnova se jezdi max do 110-120 Km/h(to uz je na hrane),ale MOST, BRNO se jezdi u tehcsilnech aut tak cca 150-200. trochu rozdil,ne???
...no prave...trochu rozdil...jednak pro auto...porad tvrdim ze to vubec nemusi vydrzet...mam naky zkusenosti se zavodnimi auty a ty maj co delat vydrzet jezdit hodinu ci dve a je vam snad jasny ze tam nejsou dily sezbirane ze zahrady ci kulny... 8)

...a ted k te rychlosti...to si trochu protirecis ne kdyz rikas ze smyslem zavodu neni zabit se ... ver mi ve dvou kilech to rozhodne neni problem ... je mozny ze na to tady spousta lidi ma, ale videl jsem vetsi borce s rozhodne lepsimi auty jak se drzeli za volant, oci pred prednim sklem a valili to proti zdi jen kvuly tomu ze zacali brzdit o metr pozdeji nebo spatne podradili...zni to jako bych se toho bal...rozhodne tomu tak neni...nebo je ... bal bych se letet dveste vedle mladyho fakana (sorry vsem ale text to vyzaduje) a cekat jestli si nemysli ze je NEO a posle mi to tam s tim, ze "to uz nejak dopadne" ... zavodeni na okruhu plech na plech ma sve (i nepsana) pravidla, ktere se musi dodrzovat za vsech okolnosti...

...nevim ci dal tim vic jsem toho nazoru ze jestli chcete takhle zavodit tak to bude hodne drahy a vubec bych nebyl prekvapen kdyby na videu z akce bylo par aut na strese nebo nekde ve zdi...

...nechci vam bourat sebevedomi, ale rozhodne to neni zadna sranda...
Obrázek

Uživatelský avatar
GeRoX
Příspěvky: 2113
Registrován: 12. 03. 2003 14:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od GeRoX » 03. 06. 2003 15:07

Filip píše:Spravne FRANCIs. Mas pravdu-cukrarna. :D
:lol: taktak...cukrarna a prej pred tim jeste naky huleni a to je pak klid... :lol:

nicmene pritakvam Francisovi...jestli se moje prispevky zdaji byt vic osobni nez je zdrave tak sorac ja to tak rozhodne nemyslim...

...ja na ten zavod chci...takze jsme na jedne lodi...akorat jsem skeptik tkaze musim "rejpat" :lol: ...nechci od nikoho aby tam nejel a rozhodne nechci nikoho zhazovat...ja jsem spis ta druha strana vahy rozhodovani...jestli chapete co mam na mysli... 8)

...jinak hezky se to tu rozjelo...libi se mi to, ale jestli vam vadi "rejpani" tak to reknete a prestanu...ale stejne piseme jen mi ctyri nebo kolik tady je lidi... :lol:

...opakuji se...jsem pro zavod ale nelitam v oblacich...i kdyz nekdy mozna jo... 8) 8) 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 03. 06. 2003 15:16

GeRoX píše:...opakuji se...jsem pro zavod ale nelitam v oblacich...i kdyz nekdy mozna jo... 8) 8) 8)
Pocitejte se mnou: V annonci je inzerat na 325i bez dokladu za 7000. Je pojizdna. Obuti s poslednim milimetrem vzorku je zdarma, prezuti max 400 Kc. Predni brzdove desky 1500 Kc, zadni 1000. Zbytkovych tlumicu, cepu, hadic a jinych ptakovin mame kazdy v garazich a na zahradach metraky (alespon se s tim nekteri chlubi). Sectu-li to, vejdu se do 10.000 tisic. Deleno Ctyrmi lidmi v tymu 2.500 na hlavu. Takze v teto variante je to jisty vydaj 2500 Kc

A nebo muzu jet svym autem, mozna ho rozstrelit, a prijit o mnohem vic. Nabizeli mi za nej 95.000 v pripade, ze domontuju klimu.

Co si vyberu? Jisty vydaj 2.500 za "ostre" auto NEBO nejistou 0 NEBO nejistych mnoho desitek tisic?

Ja uz jsem se rozhodl.
328ti 164kW @ 6490rpm / 251Nm @ 5990rpm 244 km/h real GPS auf deutsche autobahn
323ti stock condition

Uživatelský avatar
GeRoX
Příspěvky: 2113
Registrován: 12. 03. 2003 14:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od GeRoX » 03. 06. 2003 15:34

Francis píše: Sectu-li to, vejdu se do 10.000 tisic. Deleno Ctyrmi lidmi v tymu 2.500 na hlavu. Takze v teto variante je to jisty vydaj 2500 Kc
plus benzin atd....

dle meho nazoru je brno moc dlouhy na bavce...vemte v potaz ze treba i ta Francisova 325-ka z te anonce mozna opakuji se mozna pojede 200...podle me je to dost malo na takovy okruh jako je brno...aby to pak nebylo nudny...

...ale jo slo by to...ok dejme tomu ze je jiz jeden tym...nekdo dalsi?

ani jsem se nezeptal .... :lol: je u tebe treba Franicisi jeste misto?...popripade muz poskytnout svody, turbinu a intercooler... :twisted: jednak aby to nebylo tak nudny a jednak potrebuju to nekde vodzkouset... :twisted: :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 03. 06. 2003 15:45

GeRoX píše:plus benzin atd....
To je v kazde variante.
GeRoX píše:...ale jo slo by to...ok dejme tomu ze je jiz jeden tym...nekdo dalsi?
Ondra_m avizoval tym Flexa z Prahy
GeRoX píše:ani jsem se nezeptal .... :lol: je u tebe treba Franicisi jeste misto?
My uz jsme 3-4, tak nevim, jestli se budeme dale rozsirovat, to uz bychom se moc nepovozili. Jestli umim cist mezi radky, tak se znas dobre se SlimShadym. Dejte dohromady svuj tym. Cim vice, tim lepe.
GeRoX píše:...popripade muz poskytnout svody, turbinu a intercooler... :twisted: jednak aby to nebylo tak nudny a jednak potrebuju to nekde vodzkouset... :twisted: :twisted:
Aby byly zavody zajimave a vyrovnane, tak zrejme budou vyhlaseny povolene/zakazane upravy. Vozy by mely byt dle meho nazoru co nejvice navzajem konkurenceschopne, jinak to dopadne jak lonska F1 :-(
328ti 164kW @ 6490rpm / 251Nm @ 5990rpm 244 km/h real GPS auf deutsche autobahn
323ti stock condition

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 03. 06. 2003 18:05

Filip píše:Ja bych to videl na 2-3 hodiny v kuse. ano sice to bude stat cca 1200-18000 na kazde auto,ale zase se ty lidi vyblbnou a vyradi.
2 GEROX: nemohu zarucit na 100%, ze me auto nelehne,ale pokud si clovek auto trosku hycka tak vydrzi. A mam takovy pocit, ze se tu na toto tema bavi pouze lidi co si ty auta hyckaji (po technicke strance-esteticka mozna ne,ale o tu tady nejde).
Po hodine jezdeni v kuse je clovek unavenej taky a dost.Ale to si musi kazdy zkusit a co ja vim tak ty jsi na sosnove moc kolecek v plnem trapu neobjel, nebo se snad pletu???? A ted si vem te jak by to vypadalo na velkem okruhu. Sosnova se jezdi max do 110-120 Km/h(to uz je na hrane),ale MOST, BRNO se jezdi u tehcsilnech aut tak cca 150-200. trochu rozdil,ne??? ja osobne sve auto nevystavym nejakemu nadsenci,aby me z toho udelal paratka na zuby. Jsem pro variantu tymu.Ale samozrejme, ze se podle me nikomu nebrani nastavi vlstni karu.
Jen nevim Filipe, když tady uvažuješ o brnu nebo mostu jak ty"Vraky" jak je nazval Ondra_m s investicí 15 tis i s nákupem vydrží jezdit dvě hodiny po okruhu....

Pochopim to u auta který si udržuješ po technický stránce a jezdíš s ním třeba do sosnový- s tim nechceš-neb se vbojíš, že ti ho někdo rozstřelí.

Myslim si, že cena takovyho auta by byla minimalně na první závod okolo 25 tis, ale oprav mě pokud se mýlím.

A co se týče týmů-dobrý nápad, ale nevěčim že se dohodnou ještě minimalně 2 party lidí aby z toho něco bylo.

Uživatelský avatar
SlimShady
Příspěvky: 1878
Registrován: 11. 02. 2003 20:49
Bydliště: H6 Boxer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SlimShady » 03. 06. 2003 18:06

2 Francis: Ano, pozname sa s GeRoXom, ale bohuzial, k tomuto zavodu nepristupim, nakolko este mam co porobit na svojej tete Ete :oops: a chce to taky love, ktore radsej vrazim do nej, ak budu nejake po ruke :lol:

Inak tie zavody zneju zaujimavo, ale fakt si neviem predstavit, ze by som ja osobne vrazil cca. 4 litre do toho aby som sa vyblaznil... drzim sa pri zemi, a anonym co pisal ze v Praze maju prachy, sa myli... prachy su, ale podaktori napriklad platime take nieco ako prenajom, co je feeest draha zalezitost :evil:
Faszom a seggedbe verem te buzi :!:

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 03. 06. 2003 18:14

Lukas-e21 píše:Jen nevim Filipe, když tady uvažuješ o brnu nebo mostu jak ty"Vraky" jak je nazval Ondra_m s investicí 15 tis i s nákupem vydrží jezdit dvě hodiny po okruhu....

A co se týče týmů-dobrý nápad, ale nevěčim že se dohodnou ještě minimalně 2 party lidí aby z toho něco bylo.
Do pr..le, nechci být sprostý, ale už mi některé příspěvky přinejmenším "lezou krkem". Několik lidí se tu snaží domluvit si závod !!! Nechceš-li jezdit, tvá volba. Nevěříš-li na sestavení týmů, tak nevěř. Viděl jsi film Knoflíkáři? Byla tam scéna, kde herečka Holubová říká: "Neživíš, tak neřeš". Nechceš jezdit, tak se tady do nás nenavážej a nech si svoje pochyby pro sebe. Dva týmy jsou jasné už teď. A po x-té znova píšu: kdo se nebojí, může přijet s vymazleným autem a rozdat si to s našima sestavenýma vrakama. Na vlastní nebezpečí !!! Bez nároku na náhradu škody při nechtěném kontaktu!!!

Howgh!

A mám pramalou chuť k tématu závodů týmů někdy něco dodat.
328ti 164kW @ 6490rpm / 251Nm @ 5990rpm 244 km/h real GPS auf deutsche autobahn
323ti stock condition

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 03. 06. 2003 18:25

Francis píše:
Lukas-e21 píše:A co se týče týmů-dobrý nápad, ale nevěčim že se dohodnou ještě minimalně 2 party lidí aby z toho něco bylo.
Do pr..le, nechci být sprostý, ale už mi některé příspěvky přinejmenším "lezou krkem". Několik lidí se tu snaží domluvit si závod !!! Nechceš-li jezdit, tvá volba. Nevěříš-li na sestavení týmů, tak nevěř. Viděl jsi film Knoflíkáři? Byla tam scéna, kde herečka Holubová říká: "Neživíš, tak neřeš". Nechceš jezdit, tak se tady do nás nenavážej a nech si svoje pochyby pro sebe. Dva týmy jsou jasné už teď. A po x-té znova píšu: kdo se nebojí, může přijet s vymazleným autem a rozdat si to s našima sestavenýma "sra...ma". Na vlastní nebezpečí !!! Bez nároku na náhradu škody !!!

Howgh!

A mám velkou chuť na tohle téma nenapsat už ani písmeno.
Dobře jinak, nejdřív se domluvme s čim jezdit, jak jezdit, kde jezdit, a pak se můžem dohadovat dál.....a pak ať se každy rozhodne jestli do toho za takovych podminek pude nebo ne.

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 03. 06. 2003 18:31

Lukas-e21 píše:Dobře jinak, nejdřív se domluvme s čim jezdit, jak jezdit, kde jezdit, a pak se můžem dohadovat dál.....a pak ať se každy rozhodne jestli do toho za takovych podminek pude nebo ne.
Hele, Lukáši, tohle je šestá stránka příspěvků na jedno téma. Najdeš zde odpovědi na všechny otázky:
s čim jezdit ... E30 nebo E21, kilodvácy ani trabi neprošly a M3 E46 je mimo náš finanční rámec
jak jezdit ... krátké sólo jízdy v Sosnové nás nebaví, takže asi "vytrvalostní" závod týmů
kde jezdit ... Sosnová je úzká, širších okruhů v republice moc není :-)
328ti 164kW @ 6490rpm / 251Nm @ 5990rpm 244 km/h real GPS auf deutsche autobahn
323ti stock condition

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 03. 06. 2003 18:46

Francis píše:
Lukas-e21 píše:Dobře jinak, nejdřív se domluvme s čim jezdit, jak jezdit, kde jezdit, a pak se můžem dohadovat dál.....a pak ať se každy rozhodne jestli do toho za takovych podminek pude nebo ne.
Hele, Lukáši, tohle je šestá stránka příspěvků na jedno téma. Najdeš zde odpovědi na všechny otázky:
s čim jezdit ... E30 nebo E21, kilodvácy ani trabi neprošly a M3 E46 je mimo náš finanční rámec
jak jezdit ... krátké sólo jízdy v Sosnové nás nebaví, takže asi "vytrvalostní" závod týmů
kde jezdit ... Sosnová je úzká, širších okruhů v republice moc není :-)
Ok, ale to sou pořád jen a jen návrhy. tak at se nekde u stolu domluví 15 lidí který do toho chtěji na 100% na přesnych "podminkach" a pak at se přidají další lidi pokud budou chtít.

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 03. 06. 2003 18:51

Lukas-e21 píše:... ale paokud to ma byt zavod tak je jasny že 315ka žralok nebude pravděpodobně stačit 325 tce, chtělo by to se domluvit na nějaké hodně podobné motorizaci.
To jsi tak líný přečíst si předchozí příspěvky nebo máš tak špatnou paměť a neudržíš informaci několik minut? Několikrát bylo psáno, že se dohodneme na povolených/zakázaných úpravách. Např. GeRoX mi nabízel turbo a já ho předběžně odmítl s tím, že by si auta měla být výkonnostně hodně blízká, aby závod nedopadl jako loňská F1.
Věnuj trochu času a přečti si vše od začátku.
328ti 164kW @ 6490rpm / 251Nm @ 5990rpm 244 km/h real GPS auf deutsche autobahn
323ti stock condition

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 669
Registrován: 11. 02. 2003 21:56
Bydliště: Počepice 116
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip » 03. 06. 2003 18:53

2 Lukas_e21: Poradne si to precti co lidi pisou. MOST nebo BRNO ma smysl s nasima mazlickama,ale dotoho NIKDO z NAS nejde protoze rychlost je mnohem vetsi a nehody jsou MNOHEM nebezpecnejsi. Sosnova je mala,ale zase ty rychlosti jsou mensi a tim padem bezpecnejsi.
A uz nic nepisu to fakt nema smysl. Tak jak napsal Francis: Neživíš, tak neřeš.
Lukasi a nevim zda jsi videl jak probihala jedny z poslednich srazu na Sosnove,ale vzdy se tam sesli NORMALNI lidi, kteri jsou slusni a OHLEDUPLNI.
Dost. :x :x :x

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 03. 06. 2003 19:10

Filip píše:2 Lukas_e21: Poradne si to precti co lidi pisou. MOST nebo BRNO ma smysl s nasima mazlickama,ale dotoho NIKDO z NAS nejde protoze rychlost je mnohem vetsi a nehody jsou MNOHEM nebezpecnejsi. Sosnova je mala,ale zase ty rychlosti jsou mensi a tim padem bezpecnejsi.
A uz nic nepisu to fakt nema smysl. Tak jak napsal Francis: Neživíš, tak neřeš.
Lukasi a nevim zda jsi videl jak probihala jedny z poslednich srazu na Sosnove,ale vzdy se tam sesli NORMALNI lidi, kteri jsou slusni a OHLEDUPLNI.
Dost. :x :x :x
Už sem zticha, počkám na finální vyhlášení výsledků.

Co se týče sosnový tak sem tam byl naposled v době kdy ještě Štěpán_005 vlastnil iXo.....takže už hodně dlouho, ale i tak sem měl pocit, že to probíhalo vcelku OK.

Uživatelský avatar
Mrca Martin
Příspěvky: 126
Registrován: 25. 02. 2003 20:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca Martin » 03. 06. 2003 20:46

náklady budou min. cca 20 000Kč na trochu slušnej vrak 325 :shock: , já bych viděl spíš ty hudrtky a stodváci ty maj za 5000Kč i papiry a STK s EM :? - NEBO :idea: to jezdit s normal našema mašinama a skládat před závodem tu jistinu jak řikal Francis, když dudem dodržovat nějaký dohody solidního chování tak nevidim problem (novej nárazník v replice kupuju za 2500 a blatník za 500)
:arrow: PS:Francis má postahovaný videa z amaterských závodu z němec a taky to šlo :wink:
EASY RIDER - Forever e30 - první v r. 1999

Uživatelský avatar
PET77
Turbo mužík
Příspěvky: 757
Registrován: 11. 02. 2003 22:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od PET77 » 03. 06. 2003 22:17

tak to nekam postni nebo hod odkaz Francisi...tedy na ty videa...
a rozhodne se to chce sejit...protoze se jinak nedohodnem:-)
tak treba zavodeni v nasich autech: pokud bude nejaka jistina bude tak maximalne 20-30tkc...kdyz z toho udelas totalku mas vetsi skodu a hlavne to hadani, kdo co zavinil nebo nezavinil...taky ty vykonovy rozdily jsou prilis velky na nejaky zajimavy zavodeni...
no je toho dost, co probrat...
Sosnová, Most, Brno, Spa, Brands Hatch, Millbrook, Zolder, tbc...:-)

Uživatelský avatar
Hory
Příspěvky: 554
Registrován: 11. 02. 2003 21:00
Bydliště: Krrrrrkonoše a Nový Bor

Příspěvek od Hory » 04. 06. 2003 07:50

Zapomente na ty stodváci a hundrtky. To si fakt myslíte, že by to ty pixly vydržely :shock: Vždyt mluvíme o závodu na delší dobu, a to v kuse.
S těma šádovkama by musel jet každej sám a to tak na 15 minut, pak by to začalo každýmu vařit, tavily by se zap. kabely, atd. atd. atd.
Taky si vemte, jak by se v nich jezdilo - žádný brzdy, žádnej podvozek, žádnej požitek, no prostě nic.
Podle mě šádovky NEBRAT
e30 325iT, e30 320i, e30 320i, e30 325i, e30 318is, e34 535i, e30 335i, e30 318isT, e30 320iTM50, e30 327iT, e36 318is, e30 316iT, e30 327i, e39 528i, e36 320iT

Uživatelský avatar
GeRoX
Příspěvky: 2113
Registrován: 12. 03. 2003 14:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od GeRoX » 04. 06. 2003 08:30

ja uz jenom fakt posledni vykrik:

...takze jak jsem to pochopil tak chcete zavodit s vrakem za 7 litru na vycvachtanejch tlumicech se zkroucenymi kotouci a totalne sjetymi 14´´.-ami?...a to vse vytrvalostne cca dve hodiny???

...no peknej TITANIC...(alespon co se jizdnich vlastnosti tyce)... :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Francis
člen E30.cz
Příspěvky: 3445
Registrován: 11. 02. 2003 11:06
Bydliště: Lánov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Francis » 04. 06. 2003 09:25

GeRoX píše:ja uz jenom fakt posledni vykrik:

...takze jak jsem to pochopil tak chcete zavodit s vrakem za 7 litru na vycvachtanejch tlumicech se zkroucenymi kotouci a totalne sjetymi 14´´.-ami?...a to vse vytrvalostne cca dve hodiny???
A odkud mas tuto informaci? Hele, prijd ve ctvrtek na biftecky, tam ti to bude snad dostatecne a padne vysvetleno.
328ti 164kW @ 6490rpm / 251Nm @ 5990rpm 244 km/h real GPS auf deutsche autobahn
323ti stock condition

Uživatelský avatar
GeRoX
Příspěvky: 2113
Registrován: 12. 03. 2003 14:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od GeRoX » 04. 06. 2003 09:50

Francis píše:Pocitejte se mnou: V annonci je inzerat na 325i bez dokladu za 7000. Je pojizdna. Obuti s poslednim milimetrem vzorku je zdarma, prezuti max 400 Kc. Predni brzdove desky 1500 Kc, zadni 1000. Zbytkovych tlumicu, cepu, hadic a jinych ptakovin mame kazdy v garazich a na zahradach metraky (alespon se s tim nekteri chlubi).
info jsem bral z tveho prispevku...a co se kotoucu tyce tak asi nebudou vrtany zejo? a vzhledem k cene a vzhledem ktomu ze se toho auta nekdo potrebuje zbavit tak je vic nez mozne ze to auto poslkladal z tech nejhorsich dilu co doma mel...vratane totalne sjetych a zkroucenych kotoucu...mozna se pletu ale neverim tomu....

...jo muzu prijet ale nevim kde v kolik a tak... 8)
Obrázek

Odpovědět