Piktogram na trička

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 27. 06. 2010 19:44

Sem se dneska nudil.
Narychlo zvektorizovaný, low qual.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Příspěvek od curich » 27. 06. 2010 20:21

:shock:
co by to u tebe stálo kámo? ... především by mě zajímala ta světélkující verze a taky jak tahle verze vypadá na dením světle, jestli je jasně bílá nebo nějak zabarvená :-)
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 27. 06. 2010 20:40

Od vrchu: chrom, metalíza (vypadá jak stříbrnej lak), bílá, zelené jablko, svítící ve tmě (ve dne bílá), černá, zlatá, červená.

Ceny bych doplnil, jestli někomu nelezu do zelí.
Kdyby byl zájem tak to perfektně překreslím a myslím že by mohly být trošičku větší.
Jo a ta svítící nejde vyfotit, v úplné tmě to nasvítí zeď :D
Naposledy upravil(a) Fusion dne 27. 06. 2010 22:28, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Příspěvek od curich » 27. 06. 2010 21:39

ještě jestli bych mohl poprosit, jestli by si nezměřil ty trička-jejich délku a šířku. De mi o to, že každej výrobce ty trička má označený podle sebe a mnohdy je XL malý jako L atp ...
Dík
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 27. 06. 2010 21:53

Určitě, zítra sem hodím stránku z katalogu se všema barvama a rozměrama.
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 28. 06. 2010 12:35

Fusion píše:Od vrchu: chrom, metalíza (vypadá jak stříbrnej lak), bílá, zelené jablko, svítící ve tmě (ve dne bílá), černá, zlatá, červená.

Ceny bych doplnil, jestli někomu nelezu do zelí.
Kdyby byl zájem tak to perfektně překreslím a myslím že by mohly být trošičku větší.
Jo a ta svítící nejde vyfotit, v úplné tmě to nasvítí zeď :D
Nikomu do zelí nelezeš, já nemám na trička žádnej patent, ani na to nemám moc času, hlavně vzhledem k rozesílání trik členům klubu a tak...jen jim to udělej kvalitně, trička který se operou si může každej koupit u kdejakýho ťamana.
P.S.: Konkrétně ta zlatá metalická folie k tomu opírání má velký sklony :wink:
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
Maranelo
Bublik a Ondrášek
Příspěvky: 3776
Registrován: 24. 02. 2003 00:52
Bydliště: někde v CZ... možná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maranelo » 28. 06. 2010 13:04

primlouvam se za pawku :idea:
duvod> vsechny trika ktery delal nekdo jinej (nikoho nechci urazit atd... a diky jim protoze bez nich by zadny triko nebylo jen holt spatny vyber firmy) jsou po nekolika vypranich do popelnice :idea: at uz z duvodu loupani potisku nebo ze se kompletne rozpadne latka :roll: to u trik (adler) kterejch sem koupil cca 8ks opravdu nepotesi :x
Mam shnilou 325i s KO motorem :-(
Obrázek
325>kundolap/ 320>pracant/ 318>sekačka/ 316>nemám slov
Obrázek

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 28. 06. 2010 15:40

Nebráním se vůbec aby se třeba někdo z brňáků zastavil ke mě do kanclu podívat se na kvalitu triček, dělalo be se to na kvalitní 190g.
Pokud se dodrží pravidla praní a žehlení, třička vydrží velmi dlouho. Večer hodím ostatní info.
Naposledy upravil(a) Fusion dne 28. 06. 2010 15:58, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
nugget
Příspěvky: 655
Registrován: 11. 07. 2007 21:51
Bydliště: Hoštejn

Příspěvek od nugget » 28. 06. 2010 15:44

take bych mel zajem o jedno triko

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 28. 06. 2010 20:43

Takže tady se pokusím dát veškerý informace k této akci.

• Objednávat pouze SZ, abych v tom měl tak nějak pořádek
Všechno půjde dobírkou. Vím, že by se nějaká ta desetikačka ušetřila platbou předem, ale bylo by to dost komplikovaný. Berte objednávku jako závaznou, já nemůžu nikoho donutit aby si dobírku vyzvedl a nevyzvednutí je nesolidní jednání. Kdyby si to někdo náhodou rozmyslel po objednávce, radši hned napište SZ, nebude mě to vadit a nemusím zbytečně sponzorovat Č. poštu.
Brňáci a okolí můžou samozřejmě vyzvednout osobně, bývám v kanclu 13-18, později není problém, domluva SZ.
• Na Slovensko není problém, jezdím jednou týdně, zásilka Vám dojde slovenskou poštou tak jako cokoliv jinýho na dobírku.
Reklamace na velikost není možná z logických důvodů tak porovnejte tabulkový míry se svým oblíbeným oblečením.

Objednání proběhne následovně - přijatý SZ budu zapisovat do každýho čtvrtka 15:00, pátek vyzvednutí objednaných oděvů, do úterý by mělo být hotovo, odeslání, u vás doma bude tričko další čtvrtek (slovensko odesláno v pátek, dojde úterý, cca 10 dní).

Logo
Obrázek

Možnosti: chrom, metalíza (vypadá jak stříbrnej lak), bílá, zelené jablko, svítící ve tmě (ve dne bílá), černá, zlatá, červená
Jak psal Pawka, ten chrom a zlato jsou pevnější folie a bude nutný se o ně šetrněji starat. Nejsou elastický (nejdou natahovat) jako ostatní barvy, což třeba na mikině nevadí, mě na tričku taky ne. Ale vypadá to opravdu jako pravej chrom a zlato. Černá na černé je vidět, je to decentní, někomu to takto vyhovuje. Na dětských bude logo rozumně menší.

Oděvy - lze objednat jakokoliv barvu v kombinaci s kteroukoliv barvou loga. Odstíny barev tady na obrázkách jsou z PDF takže by měly být +- přesný, ale ani výrobce nezaručí 100% shodu.

Chlapský trička (vhodný ale i pro děvčata)
Obrázek

Děvčata (přímo ženskej střih)
Obrázek

Mikiny (unisex)
Obrázek

Pro ty nejmenší (unisex)
Obrázek

Ceny
Chlapský i dámský tričko s logem - 210Kč (8,50€)
Příplatek chrom, zlato, svítící + 30Kč (1,20€)
Mikina - 500Kč (20,00€)
Příplatek chrom, zlato, svítící + 30Kč (1,20€)
Dětský (A) a Mimina (B) - 180Kč (7,20€)
Příplatek chrom, zlato, svítící + 20Kč (0,80€)

Poštovný/balný
1 nebo 2 trička - 90Kč (3€ obyč SK)
3 a více triček, nebo tričko/mikina - 110Kč (4€ obyč SK)

Jak poslat SZ
Předmět: celkem jedno

====================================
Objednávám
1x Pánský tričko L - černá, logo - zelená
u barvy trička pište ten anglickej název z tabulky, protože třeba zelený jsou dvě a bude to nejasný
1x Dámský tričko M - flash pink, logo - chrom

Adresa:
Pepa Bavor
Třičítková 30
10000 Praha
====================================

Kdyby bylo cokoliv nejasný doplním.
Ještě mě napadá kdyby náhodou někdo chtěl logo na záda, není problém, jenom prosím zdůraznit v SZ "ZÁDA" jinak bude automaticky vepředu. Dále pak nutno zmínit, že cokoliv použitý je k tomuto účelu přímo určený a jedná se o materiály, který nejsou nijak zdravotně závadný a neobsahují žádný nežádoucí látky apod.
Naposledy upravil(a) Fusion dne 28. 06. 2010 23:07, celkem upraveno 3 x.
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 28. 06. 2010 21:05

Pawko pustiš se do nich? taky bych měl zajem všechna trika mi dosloužila nemam co natahnout na těličko :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 29. 06. 2010 08:50

No já sem na začátku psal, že je klidně udělám, pokud se nějak dohodnete a nebudu je muset každému posílat zvlášť. Taky bych asi dělal jen černou a bílou variantu. Cena by byla určitě nižší, počítám 150/kus. Je to jen na Vás, třicítkáři. Jinak uvažuju, že bych časem udělal ještě tričko s logem E30 klubu, to autíčko s tim vykloubenym kolečkem, ale to až bude víc času, separace něco zabere.
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Příspěvek od curich » 29. 06. 2010 09:07

Pawka G. píše:No já sem na začátku psal, že je klidně udělám, pokud se nějak dohodnete a nebudu je muset každému posílat zvlášť. Taky bych asi dělal jen černou a bílou variantu. Cena by byla určitě nižší, počítám 150/kus. Je to jen na Vás, třicítkáři. Jinak uvažuju, že bych časem udělal ještě tričko s logem E30 klubu, to autíčko s tim vykloubenym kolečkem, ale to až bude víc času, separace něco zabere.
tak předávka by šla domluvit na BIG, ne? .... no a ti, co by si pro to nepřijeli, tak by snad měli na BIGu nějakého zástupce ze svého města, takže by jim to mohl vzít :)
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 29. 06. 2010 10:08

curich píše:
Pawka G. píše:No já sem na začátku psal, že je klidně udělám, pokud se nějak dohodnete a nebudu je muset každému posílat zvlášť. Taky bych asi dělal jen černou a bílou variantu. Cena by byla určitě nižší, počítám 150/kus. Je to jen na Vás, třicítkáři. Jinak uvažuju, že bych časem udělal ještě tričko s logem E30 klubu, to autíčko s tim vykloubenym kolečkem, ale to až bude víc času, separace něco zabere.
tak předávka by šla domluvit na BIG, ne? .... no a ti, co by si pro to nepřijeli, tak by snad měli na BIGu nějakého zástupce ze svého města, takže by jim to mohl vzít :)
Ještě nevím, jestli tam pojedu
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Příspěvek od curich » 29. 06. 2010 10:22

nebo zkrátka určit nějakejch 14 krajskejch distributorů, kterým to pošleš a ti to rozdaj na místních regionálních srazech ... tito distributoři se určí předem a pak ti lidi do zakázek budou rovnou psát u jakýho distributora si tričko vyzvednou. Udělej platbu předem a myslim, že by s tím moc velkej problém být nemusel :wink:
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

Uživatelský avatar
Domin02
Příspěvky: 63
Registrován: 12. 09. 2009 11:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Domin02 » 29. 06. 2010 10:38

zdravim jen me napadlo pokud se budou organizovat další trička nebo neco tady dobrych pár nápadu http://www.madcowsdesign.com/e30-shi30.html neni problem si stahnout obrazek a nechat si to potisknout sami :D :D
BMW E30 316i TOURING Jako první kára stačí !

Uživatelský avatar
Pawka G.
Příspěvky: 2858
Registrován: 11. 12. 2003 19:33
Bydliště: Metropolis - odjakživa :-)

Příspěvek od Pawka G. » 29. 06. 2010 11:06

curich píše:nebo zkrátka určit nějakejch 14 krajskejch distributorů, kterým to pošleš a ti to rozdaj na místních regionálních srazech ... tito distributoři se určí předem a pak ti lidi do zakázek budou rovnou psát u jakýho distributora si tričko vyzvednou. Udělej platbu předem a myslim, že by s tím moc velkej problém být nemusel :wink:
Tak si je určete, napište kolik čeho chcete a já to vyrobim. Je to psaný už na začátku :wink:
Tady je hlavně problém v komunikaci z lidma z fora, mně je jedno jestli těch triček bude 30 nebo 150, ale nechce se mi s každym členem jednotlivě řešit co, kdy a jak, jestli už zaplatil, proč si to nevyzvednul atd. Se spoustou lidí odtud nejsou problémy vůbec žádné, ale jsou i opačné výjímky, je tu i spousta nových členů, se kterýma nemám zkušenost vůbec žádnou a já nestojim o věčný lítání na poštu, stání ve frontě apod.
E36 323i coupé

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 01. 07. 2010 16:51

Fusion píše:Takže tady se pokusím dát veškerý informace k této akci.

• Objednávat pouze SZ, abych v tom měl tak nějak pořádek
Všechno půjde dobírkou. Vím, že by se nějaká ta desetikačka ušetřila platbou předem, ale bylo by to dost komplikovaný. Berte objednávku jako závaznou, já nemůžu nikoho donutit aby si dobírku vyzvedl a nevyzvednutí je nesolidní jednání. Kdyby si to někdo náhodou rozmyslel po objednávce, radši hned napište SZ, nebude mě to vadit a nemusím zbytečně sponzorovat Č. poštu.
Brňáci a okolí můžou samozřejmě vyzvednout osobně, bývám v kanclu 13-18, později není problém, domluva SZ.
• Na Slovensko není problém, jezdím jednou týdně, zásilka Vám dojde slovenskou poštou tak jako cokoliv jinýho na dobírku.
Reklamace na velikost není možná z logických důvodů tak porovnejte tabulkový míry se svým oblíbeným oblečením.

Objednání proběhne následovně - přijatý SZ budu zapisovat do každýho čtvrtka 15:00, pátek vyzvednutí objednaných oděvů, do úterý by mělo být hotovo, odeslání, u vás doma bude tričko další čtvrtek (slovensko odesláno v pátek, dojde úterý, cca 10 dní).

Logo
Obrázek

Možnosti: chrom, metalíza (vypadá jak stříbrnej lak), bílá, zelené jablko, svítící ve tmě (ve dne bílá), černá, zlatá, červená
Jak psal Pawka, ten chrom a zlato jsou pevnější folie a bude nutný se o ně šetrněji starat. Nejsou elastický (nejdou natahovat) jako ostatní barvy, což třeba na mikině nevadí, mě na tričku taky ne. Ale vypadá to opravdu jako pravej chrom a zlato. Černá na černé je vidět, je to decentní, někomu to takto vyhovuje. Na dětských bude logo rozumně menší.

Oděvy - lze objednat jakokoliv barvu v kombinaci s kteroukoliv barvou loga. Odstíny barev tady na obrázkách jsou z PDF takže by měly být +- přesný, ale ani výrobce nezaručí 100% shodu.

Chlapský trička (vhodný ale i pro děvčata)
Obrázek

Děvčata (přímo ženskej střih)
Obrázek

Mikiny (unisex)
Obrázek

Pro ty nejmenší (unisex)
Obrázek

Ceny
Chlapský i dámský tričko s logem - 210Kč (8,50€)
Příplatek chrom, zlato, svítící + 30Kč (1,20€)
Mikina - 500Kč (20,00€)
Příplatek chrom, zlato, svítící + 30Kč (1,20€)
Dětský (A) a Mimina (B) - 180Kč (7,20€)
Příplatek chrom, zlato, svítící + 20Kč (0,80€)

Poštovný/balný
1 nebo 2 trička - 90Kč (3€ obyč SK)
3 a více triček, nebo tričko/mikina - 110Kč (4€ obyč SK)

Jak poslat SZ
Předmět: celkem jedno

====================================
Objednávám
1x Pánský tričko L - černá, logo - zelená
u barvy trička pište ten anglickej název z tabulky, protože třeba zelený jsou dvě a bude to nejasný
1x Dámský tričko M - flash pink, logo - chrom

Adresa:
Pepa Bavor
Třičítková 30
10000 Praha
====================================

Kdyby bylo cokoliv nejasný doplním.
Ještě mě napadá kdyby náhodou někdo chtěl logo na záda, není problém, jenom prosím zdůraznit v SZ "ZÁDA" jinak bude automaticky vepředu. Dále pak nutno zmínit, že cokoliv použitý je k tomuto účelu přímo určený a jedná se o materiály, který nejsou nijak zdravotně závadný a neobsahují žádný nežádoucí látky apod.
:arrow:
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
lisage & tefik
Příspěvky: 335
Registrován: 01. 09. 2007 19:13
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od lisage & tefik » 02. 07. 2010 08:14

To Fusion:
Fakt dobře vymyšlený jméno a adresa :wink: Pepa Bavor, Třičítková 30 :D :D :D
Naposledy upravil(a) lisage & tefik dne 26. 07. 2010 15:59, celkem upraveno 1 x.
E30 325 M-tech II Coupé - Diamantschwarz
E30 324 TD M-tech II Sedan - Granitsilber
E30 316 Touring - Daytonaviolett
E30 318 Cabrio - Diamantschwarz
E34 525 TDS Touring - Arktissilber

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 15. 07. 2010 13:18

Všechno odesláno. Ještě jednou se omlouvám za komplikace kvůli těm svátkům.

Nový barvy pro logo: královská modrá, navy (tmavě) modrá a oranžová
Obrázek
Sleeper status advocate

Odpovědět