Pomoc s kůží Pearl beige

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Odpovědět
Chaotik
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 02. 2012 21:28

Pomoc s kůží Pearl beige

Příspěvek od Chaotik » 26. 05. 2016 19:27

Zdar chlapi, nejsem si jistej kam to dát, tak snad nikoho nenaštvu. Byl jsem nějakou dobu pryč a manželka mi chtěla jako dárek k narozeninám nechat na kábru přečalounit sedačky (pearl beige).... Long story short, půl roku uběhlo, sedačky jsou u čalouníka bez toho, že by se na nich něco udělalo, protože se objevil problém s kůží, kterej čalouník nepředpokládal. Vyvstalo několik řešení a vzhledem k sezoně to chci dořešit:

1) koupit kůži od nějakýho borce z Německa za 1800 Kč/metr + 50 EUR za nějaký ověření pravosti tý kůže. To by byl cajk, jenže prej pošle minimálně 8 metrů, což je až moc i na dvě sedačky (jedna je v podstatě úplně cajk). Proto nevíte o někom, kdo shání taky pearl beige kůži? Ten poplatek za ověření mě nesere, ale kdyby někdo chtěl třeba 3 metry, tak by to bylo úplně supr, o ceně by se dalo mluvit taky...

2) sehnat sedačky stejný barvy, kde jsou nějaký použitelný kusy a zneužít je na opravu stávajících. Z průzkumu ebaye.de, .com, .uk jsem zjistil, že to je mission impossible, která by ve finále vyšla na ještě horší prachy.

3) přečalounit celej interiér jinou kůží... což pro mě vlastně není ani varianta. Když je celý auto v origo stavu s origo papírama, tak se mi nechce likvidovat tu morální hodnotu takovým zásahem.

Pokud byste někdo náhodou věděli o něčem, co by mi pomohlo v prvních dvou bodech, byl bych moc vděčnej ;-).

Odpovědět