Brno - autoškola pro manželku

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Jakub318i
člen E30.cz
Příspěvky: 476
Registrován: 12. 03. 2008 00:19
Bydliště: Brno

Brno - autoškola pro manželku

Příspěvek od Jakub318i » 23. 01. 2010 10:51

Neporadili byste mi jakou vybrat v Brně autoškolu pro manželku? Je jí 23... moc šikovná asi nebude:D

Já jsem měl autoškolu u děsnýho nerváka se kterým jsme jezdili neustále jednu trasu, což bylo dost naprd. Tak bych toho chtěl ženu vyvarovat.

Další věc je, jestli vybrat naftu nebo benzín. Bojím se, že se žena naučí s naftou, což bude jednodušší a pak bude mít s benzínem problémy...

Díky moc

Uživatelský avatar
Jakub318i
člen E30.cz
Příspěvky: 476
Registrován: 12. 03. 2008 00:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jakub318i » 23. 01. 2010 10:53


Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Re: Brno - autoškola pro manželku

Příspěvek od curich » 23. 01. 2010 11:15

Jakub318i píše: Já jsem měl autoškolu u děsnýho nerváka se kterým jsme jezdili neustále jednu trasu,
no tak to u nás v autoškole byl taky jeden takovej ... v žádným případě ať nechodí do REALu (blekfíld), sem tam teďka papíry sice udělal na poprvé, ale trvalo to věčnost a instruktoři taky děsní.

Spolužák dělal u Šebesty v obřanech a nemohl si to vynachválit ... měl to hotový za necelej měsíc a půl za 7900+700 (za záverečky), takže ani ta cena nijak extra vysoká. Instruktoři uplně v pohodě, vše bylo rychlý a bezproblémový.
Opravdu doporučuju si spíš připlatit za dobrou autoškolu, než být stresovanej nepříjemnejma instruktorama.

ED: jo a ještě ... určitě ať se učí na benzínu, bude to těžší, ale přechod z benzínu na naftu není pro začátečníka takovej problém jako naopak.
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

Uživatelský avatar
MattyX
Příspěvky: 12535
Registrován: 06. 07. 2008 17:31
Bydliště: Zatáčka před Wídňou - Štatl - Vopičí hory

Příspěvek od MattyX » 23. 01. 2010 11:52

ja dělal autoskolu , v bohunicich jak je zahradnicka skola tak tam...cena byla nejakejch 5800 myslim tehda pred dvema rokama plus zaverecky... borec tak neskutecne klidnej ze i nekdy ja sem na zadni sedacce uz stracel nervy...trpelivej pan vsechno v klidecku , uvidi jak ti to jde a pak podle toho vymysli termin zaverecek ;)603950512 p. Findeis . zkus tam zavolat a poptat se ;)
Strongflex - E30,E36,E46,E90 a i jiné značky ! pro info o cenách a dodání SZ
Obrázek

http://www.piston.cz-Service&Performance partner
https://youtu.be/VmWfNjhhCH8

Uživatelský avatar
Semry
Příspěvky: 2164
Registrován: 07. 04. 2007 11:19
Bydliště: Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semry » 23. 01. 2010 12:53

Ono jak kterou naftu, co jsem řídil Octavii II 2,0 TDI tak to byl docela horor se rozjet. Dvakrát mi to chcíplo.
Rezavějící stodvacetštyry, zinkovaná 996, W211 type RAL 1015 v astronomickym nájezdu, hrdý majitel fichtla

Petulka
Příspěvky: 816
Registrován: 05. 03. 2009 16:34
Bydliště: Olomouc

...

Příspěvek od Petulka » 23. 01. 2010 14:03

nohama, nafta jak nafta :)

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 23. 01. 2010 17:13

Doporučuju http://www.autoskola-navratil.cz/

Nedoporučuju http://www.autoskola-kubis.cz/
chovají se k zákazníkovi jako k odpadu.

Uživatelský avatar
mates85
člen E30.cz
Příspěvky: 331
Registrován: 26. 12. 2006 20:08
Bydliště: Praha, Trondheim, Whistler

Příspěvek od mates85 » 23. 01. 2010 18:06

Fusion píše: Nedoporučuju http://www.autoskola-kubis.cz/
chovají se k zákazníkovi jako k odpadu.
Naprostý souhlas. Dělal jsem u nich autoškolu a otřesná zkušenost. Každopádně bych vybíral podle toho kolik mají aut. Ať se naučí jezdit i s jinými auty a ne jen s jedním. :wink:

Uživatelský avatar
Jakub318i
člen E30.cz
Příspěvky: 476
Registrován: 12. 03. 2008 00:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jakub318i » 23. 01. 2010 18:27

Díky za všechny rady, jinak kdo to bude číst, tak ten můj autoškolák se jmenoval Nováček. Tak k němu ne... mimochodem domluvit si u něj jízdu byl taky zážitek:D

"příští týden... hmm no to by šlo v pátek 9:00"
"a jindy ne? to zrovna nemůžu"
"ne"
:D:D:D

Uživatelský avatar
ECKI
člen E30.cz
Příspěvky: 268
Registrován: 18. 06. 2009 11:25
Bydliště: Blackfield Brno

Příspěvek od ECKI » 23. 01. 2010 20:25

Proti autoškole REAL nemůžu říct půl křivýho slova.Pokud člověk není debil,tak se určitě naučí.Střídájí tam dva až tři instruktory (ženská s Feldou a borec s Koktou 1.6i),občas jede sám pan šéf.Ty auta jsou odlišný,ve výsledku je to fajn,že si toho člověk zkusí víc.S domluvením jízd nebyl nikdy problém,těm co mají před závěrečkou dávají přednost v posledních jízdách.Já mám dávno po autoškole,ale i tak mě na silnici pozdraví,občas se tam stavím kouknout a popovídat.Podle mě je to jen o přístupu žáka!Jinak pán co s jezdí s Koktou má E39 523i :wink: .U závěreček nebyl sebemenší problém,hold někdo něco pochytí a někdo ani ne,pak není divu,že je komisař nervní,když někdo jede po městě 30,vymetá každou díru,na křižovatkách zmatkuje,neumí se rozjed,ignoruje značky .....
Jinak ještě já dělal závěrečku sám a 6 ženskejch,od takové sympatické blondýny jsem dostal i číslo :D,takže spokojenost ...
Tak různě ....
Ex:E30 kupátko M40B18
Ex:E30 kupé M40B16
Nissan Sunny 1.6 16v GA16DE

Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Příspěvek od curich » 23. 01. 2010 21:54

ECKI píše:Proti autoškole REAL nemůžu říct půl křivýho slova.Pokud člověk není debil,tak se určitě naučí.Střídájí tam dva až tři instruktory (ženská s Feldou a borec s Koktou 1.6i),občas jede sám pan šéf.Ty auta jsou odlišný,ve výsledku je to fajn,že si toho člověk zkusí víc.S domluvením jízd nebyl nikdy problém,těm co mají před závěrečkou dávají přednost v posledních jízdách.Já mám dávno po autoškole,ale i tak mě na silnici pozdraví,občas se tam stavím kouknout a popovídat.Podle mě je to jen o přístupu žáka!Jinak pán co s jezdí s Koktou má E39 523i :wink: .U závěreček nebyl sebemenší problém,hold někdo něco pochytí a někdo ani ne,pak není divu,že je komisař nervní,když někdo jede po městě 30,vymetá každou díru,na křižovatkách zmatkuje,neumí se rozjed,ignoruje značky .....
Jinak ještě já dělal závěrečku sám a 6 ženskejch,od takové sympatické blondýny jsem dostal i číslo :D,takže spokojenost ...
hm, tak nevim no ... jestli sem dement, ale paní k filckou je velice náladová, felda je uplně v prdeli, ta si taky jezdí jak chce. Výcvik jsem započal 17.9.09 a k závěrečkám sem šel 14.1.10 a to jsem ze své strany byl velice flexibilní. Děda s Ochcávkou byl velice nevrlý, jezdil stále stejnou trasu, což bylo velice málo přínosné, nemluvě o tom že si na něj všichni v poslední době stěžovali-jednou sem po jízdě domů odvážel jednu holku a ta prej měla s tím cápkem 9 jízd a všechny prakticky odídil za ni. Naštěstí pro žáky tento panáček už v autoškole REAL nejezdí a místo něj nastoupil v pohodě borec ve středních letech. S panem vedoucím autoškoly to byla nejpohodovější jzda co jsem měl, ovšem ten nejezdí příliš často.
Závěrečky jezdí pouze ta ženská, normálně je občas nepříjemná, ale u závěreček se snaží co nejvíc pomoc (samozřejmě tak, aby komisař nic nevěděl). I přesto ale nemůžu říct, že sem s autoškolou spokojen, zkrátka sem měl trochu jinou představu, ale tak co ... hlavně, že to mám úspěšně za sebou.
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

Uživatelský avatar
Fx
Příspěvky: 6344
Registrován: 26. 11. 2003 14:32
Bydliště: Pohádková říše

Příspěvek od Fx » 23. 01. 2010 22:07

Zkus se informovat o http://www.autoskola-dodo.cz/

Vede to jeden člověk z Peugeot klubu, párkrát jsem se s ním viděl osobně a nepůsobil na mě jako nervák, mluvil o autoškole dost rozumně. S jeho autoškolou jako takovou ale zkušenost nemám.
E39 535i sedan

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fusion » 23. 01. 2010 23:29

mates85 píše:
Fusion píše: Nedoporučuju http://www.autoskola-kubis.cz/
chovají se k zákazníkovi jako k odpadu.
Naprostý souhlas. Dělal jsem u nich autoškolu a otřesná zkušenost. Každopádně bych vybíral podle toho kolik mají aut. Ať se naučí jezdit i s jinými auty a ne jen s jedním. :wink:
V jakým roce? Chodils na teorii do města někde u Orlí?

Uživatelský avatar
mates85
člen E30.cz
Příspěvky: 331
Registrován: 26. 12. 2006 20:08
Bydliště: Praha, Trondheim, Whistler

Příspěvek od mates85 » 24. 01. 2010 03:00

nn, bylo to normálně na kounicově. v lednu 2006

code
člen E30.cz
Příspěvky: 537
Registrován: 05. 02. 2007 00:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od code » 24. 01. 2010 12:55

Ja to delal myslim tady http://www.autoskola-svejnohova.cz/ a i kdyz jsem jezdil uz pred autoskolou, ledacos mne tam naucili, ale neni to tedy zrovna lehka autoskola, docela prisny, ale ne bezucelne.
Obrázek
_E39, E30

Uživatelský avatar
ECKI
člen E30.cz
Příspěvky: 268
Registrován: 18. 06. 2009 11:25
Bydliště: Blackfield Brno

Příspěvek od ECKI » 24. 01. 2010 16:28

curich píše:
ECKI píše:Proti autoškole REAL nemůžu říct půl křivýho slova.Pokud člověk není debil,tak se určitě naučí.Střídájí tam dva až tři instruktory (ženská s Feldou a borec s Koktou 1.6i),občas jede sám pan šéf.Ty auta jsou odlišný,ve výsledku je to fajn,že si toho člověk zkusí víc.S domluvením jízd nebyl nikdy problém,těm co mají před závěrečkou dávají přednost v posledních jízdách.Já mám dávno po autoškole,ale i tak mě na silnici pozdraví,občas se tam stavím kouknout a popovídat.Podle mě je to jen o přístupu žáka!Jinak pán co s jezdí s Koktou má E39 523i :wink: .U závěreček nebyl sebemenší problém,hold někdo něco pochytí a někdo ani ne,pak není divu,že je komisař nervní,když někdo jede po městě 30,vymetá každou díru,na křižovatkách zmatkuje,neumí se rozjed,ignoruje značky .....
Jinak ještě já dělal závěrečku sám a 6 ženskejch,od takové sympatické blondýny jsem dostal i číslo :D,takže spokojenost ...
hm, tak nevim no ... jestli sem dement, ale paní k filckou je velice náladová, felda je uplně v prdeli, ta si taky jezdí jak chce. Výcvik jsem započal 17.9.09 a k závěrečkám sem šel 14.1.10 a to jsem ze své strany byl velice flexibilní. Děda s Ochcávkou byl velice nevrlý, jezdil stále stejnou trasu, což bylo velice málo přínosné, nemluvě o tom že si na něj všichni v poslední době stěžovali-jednou sem po jízdě domů odvážel jednu holku a ta prej měla s tím cápkem 9 jízd a všechny prakticky odídil za ni. Naštěstí pro žáky tento panáček už v autoškole REAL nejezdí a místo něj nastoupil v pohodě borec ve středních letech. S panem vedoucím autoškoly to byla nejpohodovější jzda co jsem měl, ovšem ten nejezdí příliš často.
Závěrečky jezdí pouze ta ženská, normálně je občas nepříjemná, ale u závěreček se snaží co nejvíc pomoc (samozřejmě tak, aby komisař nic nevěděl). I přesto ale nemůžu říct, že sem s autoškolou spokojen, zkrátka sem měl trochu jinou představu, ale tak co ... hlavně, že to mám úspěšně za sebou.
Proč by jsi měl být dement??Zvládl si to,to je důležitý :wink: .Říkám,že už je to docela dávno,co jsem tam autoškolu dělal,tak se možná lecos změnilo.Pan Foral (šéf),ten je výbornej.Vozil jsem ho domů,na poslední jízdy si mě bral hlavně on a bylo to fakt na pohodu.Felcka v prdeli byla už tenkrát,dělal jsem tenkrát v servisu,tak jsem říkal té paní,že tam má dost věcí špatně,moc se na to netvářila,ale tak Felda je střep všeobecně.Podle toho co uvádíš si dělal autoškolu dost dlouho.Já ji tam měl za měsíc a půl a to proto,že jsem čekal na 18tiny.Dva dny co mi bylo 18 jsem měl závěrečky za sebou a hotovo.Navíc mi to dali na splátky (bez problému) a literaturu atp. grátis.
Nerad bych tu Kubovi radil špatně,já tenkrát hledal levnou autoškolu,protože mě rodiče nikdy nic nefinancovali a za ty peníze jsem byl spokojen.Se starším pánem jsem jezdil kloubouka jak děda,k posledním jízdám už mi v autě i pospával,s paní se jezdilo svižně.Jestli Kuba neřeší peníze,tak mu pro přítelkyni doporučuji "Navrátila".Slyšel jsem jen chválu na něj ....
Tak různě ....
Ex:E30 kupátko M40B18
Ex:E30 kupé M40B16
Nissan Sunny 1.6 16v GA16DE

Slávek
Příspěvky: 30
Registrován: 26. 10. 2008 16:57

Příspěvek od Slávek » 24. 01. 2010 16:48

autoškola venclovský,maj zajímavou flotilu aut takže pokud maš zajem mužeš vyzkoušet jak corsu 1.5d tak ufo(multipla) nebo klasickou fabku. Vyučující byly super jeden z nich mimochodem docela slušný bmw fanda:D a to že bych jezdil stejnou trasu fakt nehrozilo,asi na 2 jízde sem něják nezvládal přednosti z prava,no naplanoval mě takovou jízdu že sem dával přednost každých 20vteřin:D
a nedíval bych se na cenu,kamarád měl "super" kauf na autoškolu platil jen 6tis. a vysledek byl že za opravny zkoušky vysypal další 2litry.
http://www.venclovsky.com/ takže kdybych měl dělat autoškolu znova tak jdu opět k nim

Uživatelský avatar
curich
Příspěvky: 1681
Registrován: 06. 01. 2008 14:10
Bydliště: BRNO

Příspěvek od curich » 24. 01. 2010 18:52

u Navrátila pozor ... sou v Brně 2 ... Miloš a Karel ... na Miloše je chvála, Karel je levnej, ale tolik chvály na něj není a co mám informace od ségry, tak všechny její spolužačky to neudělaly na poprvé, takže museli opakovat.
Škoda Fabia 1.2TSI 12' :oops:

ex:
NISSAN Almera N16 1.5i 00' :|
Suzuki Swift 1.0 98' :roll:
BMW E30 318i M10 85' :D
///MHD Power :cry:

code
člen E30.cz
Příspěvky: 537
Registrován: 05. 02. 2007 00:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od code » 24. 01. 2010 18:54

curich píše:..všechny její spolužačky to neudělaly na poprvé, takže museli opakovat.
Coz vubec neni v rozporu tim, ze by to musela byt spatna autoskola ze? Ba naopak.
Obrázek
_E39, E30

Bawor
Příspěvky: 670
Registrován: 08. 06. 2005 21:37
Bydliště: Brno

Příspěvek od Bawor » 24. 01. 2010 19:05

Fx píše:Zkus se informovat o http://www.autoskola-dodo.cz/

Vede to jeden člověk z Peugeot klubu, párkrát jsem se s ním viděl osobně a nepůsobil na mě jako nervák, mluvil o autoškole dost rozumně. S jeho autoškolou jako takovou ale zkušenost nemám.
U nich sem dělal autoškolu já i brácha. Na vyuku je ten borec v pohodě, ale když s ním má člověk jízdy tak to je o nervy za každou blbost člověka pěkně zmrdá. Takže při plánování jízd si domlouvat druhý instruktory, kteří jsou v pohodě.

Odpovědět