Setkání generací aneb co by jste si vybrali???

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
ajfel
Příspěvky: 1091
Registrován: 10. 02. 2005 10:02
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ajfel » 23. 04. 2007 09:15

hmm ... mi se libi, ze je e30 mensi ... koukaji poradna kola ..
samozrejme, ze kdybych si mel vybrat, vozim si prdel v nove trojce a rodinka v nove 5tce v kombiku s xi drive :)
... ale ... e30 mam rad ... i kdyz nekdy bych ji vyhodil a koupil neco novejsiho ..
ale .. nemusim se bat, ze mi ji nekdo ukradne, bo je to stary krap .. nebudim pozornost .. a uziju si s tim cestou hromadu radosti, protoze je to male, nizke .. kdyz to nekdo poskrabe, je mi to celkem jedno ..
i kdyz mam motor, co prd jede, na normalni jezdeni a denni dojizdeni je to ok auto :)
samozrejme e36, e46 bych se taky vozil rad .. ale .. co clovek nadela .. je to i o penezich nebo spis o prioritach :)
petr
BMW X5 4.4i (2001)
Subaru Legacy Kombi 2.0R (služební)
ex - e30 318i, 525ix Touring ...

Uživatelský avatar
pkot
Příspěvky: 2278
Registrován: 26. 11. 2004 00:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od pkot » 23. 04. 2007 09:26

Me se vic libi E30 (bez ohledu na penize Ondro), tak ze bych tu E93 chtel - prodal bych ji a koupil bych si E46 :-)
Souhlasim ze ta E30 je v porovnani s tou E93 takova hracka, ale mozna i to se mi na tom libi . Mozna nez o to zda se to nekomu libi vic nebo ne , jde asi o zvyk .

Uživatelský avatar
ondra_m
Site admin
Příspěvky: 2704
Registrován: 11. 02. 2003 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondra_m » 23. 04. 2007 09:39

No je to o tom co člověk hledá. Já E30tku mám rád, jezdil jsem v nich 8let.....E30 je super na hraní, na blbnutí, tunění a podobně, je to levná hračka se kterou jde užít hodně zábavy.

Ale když porovnám E30 kabrio a E36 kabrio, tak už je vidět spousta drobných vychytávek které na E30 nebyly zrovna uplně super.... no a co teprve auto o nějaké další generace dál.... Jsou to detaily které člověka ani nenapadnou a ono se to dá vylepšit a časem to bere jako samozřejmost.
Ondra ex.M-Fahrer

Uživatelský avatar
Crazytony
Příspěvky: 1420
Registrován: 13. 05. 2006 20:01
Bydliště: Cheb+Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crazytony » 23. 04. 2007 16:41

Kdybych si měl vybrat jestli e30 nebo e93 beru e93 jen proto, abych si za ní mohl koupit deset etřicítek. Na normální ježdění e30 moc už není, ale je to krásnej koníček.
Nejkrásnější pohled na svět je z BMW
325ic

Uživatelský avatar
Bobik
Příspěvky: 1216
Registrován: 24. 12. 2005 11:24
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od Bobik » 23. 04. 2007 17:35

ARMAN píše:s čistě praktiskeho důvodu bych vzal 30cu protože e93 neutahnu finančně 8) aj i z jinych důvodů bych asi sahl po 30ce :twisted:
asi to samy jako arman , z financnich duvodu bych sahl po e30 i kdyz bych radsi novejsi auto :lol: :twisted: a nejlip e46ku :twisted: :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
BOOST
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 4835
Registrován: 07. 09. 2003 20:55
Bydliště: Někde kolem středu

Příspěvek od BOOST » 23. 04. 2007 18:27

Tak já teda v klidu můžu říct, že bych si vybral E30. Neříkám, že se mi nový BMW nelíbí, ale tohle kábro zrovna moc ne teda. A není to proto, že bych na nic novějšího neměl. Mám 2x E30 a jsem spokojenej, kábro jenom na krásné letní dni a Coupé na normální ježdění. Naprosto mi to stačí, nemusím mít v autě, navigaci, TV, masáž v sedačkách, všelijaký ty elektornický kraviny. Líbí se mi, že E30 není žádná těžká kráva, ale malý mrštný auto. E30 se mi prostě líbí ze všech aut nejvíc, je to srdcová záležitost. Ale jak tak sleduju, tak už nás je hodně málo, naštěstí se znám ještě s lidma, který jsou na tom jako já a nejezdí E30 jenom proto, že nemají na lepší. 8)
E30 340ic V8 6q- EX
E39 M5-AC Schnitzer shortshift, AC Schnitzer racing wheels type III 19", AC Schnitzer rear roof spoiler, AC Schnitzer ECU, AC Schnitzer suspension, LPG-power :twisted:
SUZUKI GSX-R 600 K6 - GSX-R 1000 K7 :twisted:

Uživatelský avatar
Hanis
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 2298
Registrován: 09. 06. 2003 11:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanis » 23. 04. 2007 20:04

Taky přihodím jednu generační. Můj názor na věc je patrnej z rozpoložení vozidel, sračky stojej vzadu :D .

Obrázek
Lidi jsou zlí, lžou, mrdaj a kradou

Uživatelský avatar
Max-Max
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 8452
Registrován: 04. 10. 2003 02:25
Bydliště: Košice, +421948901915

Příspěvek od Max-Max » 23. 04. 2007 22:06

Hanis píše:Taky přihodím jednu generační. Můj názor na věc je patrnej z rozpoložení vozidel, sračky stojej vzadu :D .

Obrázek
8)
325i, 635CSiA, FJR 1300A, W638 V220

Uživatelský avatar
castro
Příspěvky: 289
Registrován: 23. 02. 2006 12:15

Příspěvek od castro » 24. 04. 2007 08:45

Crazytony píše:Kdybych si měl vybrat jestli e30 nebo e93 beru e93 jen proto, abych si za ní mohl koupit deset etřicítek.
...a to dokud by ses v ní nesvezl :D

ale E30 je fajn.... hrozně bych si chtěl nějakou upravit na závodění a drandit po okruzích :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 24. 04. 2007 12:59

castro píše: ale E30 je fajn.... hrozně bych si chtěl nějakou upravit na závodění a drandit po okruzích :)
a co ti brání?
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Uživatelský avatar
castro
Příspěvky: 289
Registrován: 23. 02. 2006 12:15

Příspěvek od castro » 24. 04. 2007 14:07

DC píše:
castro píše: ale E30 je fajn.... hrozně bych si chtěl nějakou upravit na závodění a drandit po okruzích :)
a co ti brání?
nejvíc mi bráníš ty... jezdíš mi za Leňou do Wenzigovi a pak se nemůžu soustředit.. :twisted: :evil:
Obrázek

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 24. 04. 2007 14:26

castro píše:
Crazytony píše:Kdybych si měl vybrat jestli e30 nebo e93 beru e93 jen proto, abych si za ní mohl koupit deset etřicítek.
...a to dokud by ses v ní nesvezl :D

ale E30 je fajn.... hrozně bych si chtěl nějakou upravit na závodění a drandit po okruzích :)
ono je to hlavně o tom co od toho auta čekáš, at mám E30 sebe víc rad, je to starý auto a na denní ježdění a polykání km už to není...a právě proto, že je to starý auto, který se vyrábělo ještě v době kdy se tak nehledělo na bezpečnost a pozery, ale upřednostnovaly se zažitky z jízdy a auto bylo opravdu orientovano na řidiče ho miluju(navíc auto, který mi opravdu příjde,a nejen proto, že v něm jezdit musím a nemám na jiný, jako jedno z nejhezčích bmw)...a to nemluvím o tom, když se do něj posadím, zaklapnu za sebou dveře, který pěkně kovově cvaknou, tak jak cvakaly, když se to auto v 85 vyrobilo, rozehraju těch 6 valcu vepředu a vydám se vstříc novým dobrodružstvím...dneska je to nasedni a jed, použíj a vyhod...nic pro mě, aspon pokud z toho mám mít nějaký feeling...
PS:jinak z tech kabrioletu se mi nelíbi ani jeden, upřednostuji kupe a touring:-)

Uživatelský avatar
BOOST
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 4835
Registrován: 07. 09. 2003 20:55
Bydliště: Někde kolem středu

Příspěvek od BOOST » 24. 04. 2007 14:36

ales. píše: ono je to hlavně o tom co od toho auta čekáš, at mám E30 sebe víc rad, je to starý auto a na denní ježdění a polykání km už to není...a právě proto, že je to starý auto, který se vyrábělo ještě v době kdy se tak nehledělo na bezpečnost a pozery, ale upřednostnovaly se zažitky z jízdy a auto bylo opravdu orientovano na řidiče ho miluju(navíc auto, který mi opravdu příjde,a nejen proto, že v něm jezdit musím a nemám na jiný, jako jedno z nejhezčích bmw)...a to nemluvím o tom, když se do něj posadím, zaklapnu za sebou dveře, který pěkně kovově cvaknou, tak jak cvakaly, když se to auto v 85 vyrobilo, rozehraju těch 6 valcu vepředu a vydám se vstříc novým dobrodružstvím...dneska je to nasedni a jed, použíj a vyhod...nic pro mě, aspon pokud z toho mám mít nějaký feeling...
PS:jinak z tech kabrioletu se mi nelíbi ani jeden, upřednostuji kupe a touring:-)
Nechápu co je to za názor, že E30 je stará a proto už není na denní ježdění. To jako proč? Třeba Felicie, oktávka a spol. tě jako odvezou jinak nebo co? Všechno je to jenom o pohodlnosti, E30 mě v pohodě doveze denodenně kam potřebuju a že bych nějak trpěl se mi teda nezdá.
E30 340ic V8 6q- EX
E39 M5-AC Schnitzer shortshift, AC Schnitzer racing wheels type III 19", AC Schnitzer rear roof spoiler, AC Schnitzer ECU, AC Schnitzer suspension, LPG-power :twisted:
SUZUKI GSX-R 600 K6 - GSX-R 1000 K7 :twisted:

Uživatelský avatar
castro
Příspěvky: 289
Registrován: 23. 02. 2006 12:15

Příspěvek od castro » 24. 04. 2007 14:38

tak nějak s tebou souhlasim... Když nasednu do Leni 323i E30, jsem rád že se v takovym autě mohu svézt, vím v čem jedu a vím že k tomu autu mám vztah a ne jak někdo kdo má auto na 3 roky a neví ani jak se dolejvá olej....
Takovym lidem možná přijdu jako v žigulíku ale na to s*ru, vim že v tom 20letym autě je vyspělejší motor než v jakýkoliv fábii, vochcávce...
Je to pro mě Vůz s velkym V ať už je to starý jakkoliv.... Pro mě je to classic car 8) a líbí se mi a mam ho rád ! :wink: nestydim se za něj.

Ale mít novou 3er, byl bych určitě šťastnější a vim že by mi v garáži E30 rozhodně nechyběla a možná bych ji tam měl i 2x... ;-)
Obrázek

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 24. 04. 2007 14:43

BOOST píše:
ales. píše: ono je to hlavně o tom co od toho auta čekáš, at mám E30 sebe víc rad, je to starý auto a na denní ježdění a polykání km už to není...a právě proto, že je to starý auto, který se vyrábělo ještě v době kdy se tak nehledělo na bezpečnost a pozery, ale upřednostnovaly se zažitky z jízdy a auto bylo opravdu orientovano na řidiče ho miluju(navíc auto, který mi opravdu příjde,a nejen proto, že v něm jezdit musím a nemám na jiný, jako jedno z nejhezčích bmw)...a to nemluvím o tom, když se do něj posadím, zaklapnu za sebou dveře, který pěkně kovově cvaknou, tak jak cvakaly, když se to auto v 85 vyrobilo, rozehraju těch 6 valcu vepředu a vydám se vstříc novým dobrodružstvím...dneska je to nasedni a jed, použíj a vyhod...nic pro mě, aspon pokud z toho mám mít nějaký feeling...
PS:jinak z tech kabrioletu se mi nelíbi ani jeden, upřednostuji kupe a touring:-)
Nechápu co je to za názor, že E30 je stará a proto už není na denní ježdění. To jako proč? Třeba Felicie, oktávka a spol. tě jako odvezou jinak nebo co? Všechno je to jenom o pohodlnosti, E30 mě v pohodě doveze denodenně kam potřebuju a že bych nějak trpěl se mi teda nezdá.
spíš sem to myslel naopak :wink: z mojeho pohledu bych spíš já trapil to auto každodenníma blbostma a tak ho radši nechávám odpočívat(už si to taky zaslouží nemyslíš? :wink: ) a používám ho opravdu jen pro radost, kdy si ho vychutnám se vším všudy bez jakýhokoliv stresu a spěchu.
Jinak upřímně, když bych měl jet někam dál radši bych si vzal jiný auto...bezpečnost a pohodlí...

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 24. 04. 2007 14:58

Hanis píše:Taky přihodím jednu generační. Můj názor na věc je patrnej z rozpoložení vozidel, sračky stojej vzadu :D .

Obrázek

ehm..................ja slyšel něco jiného :-D
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
Už_i_vatel
Příspěvky: 14
Registrován: 10. 04. 2007 10:30
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Už_i_vatel » 25. 04. 2007 10:39

ales. píše:
BOOST píše:
ales. píše: ono je to hlavně o tom co od toho auta čekáš, at mám E30 sebe víc rad, je to starý auto a na denní ježdění a polykání km už to není...a právě proto, že je to starý auto, který se vyrábělo ještě v době kdy se tak nehledělo na bezpečnost a pozery, ale upřednostnovaly se zažitky z jízdy a auto bylo opravdu orientovano na řidiče ho miluju(navíc auto, který mi opravdu příjde,a nejen proto, že v něm jezdit musím a nemám na jiný, jako jedno z nejhezčích bmw)...a to nemluvím o tom, když se do něj posadím, zaklapnu za sebou dveře, který pěkně kovově cvaknou, tak jak cvakaly, když se to auto v 85 vyrobilo, rozehraju těch 6 valcu vepředu a vydám se vstříc novým dobrodružstvím...dneska je to nasedni a jed, použíj a vyhod...nic pro mě, aspon pokud z toho mám mít nějaký feeling...
PS:jinak z tech kabrioletu se mi nelíbi ani jeden, upřednostuji kupe a touring:-)
Nechápu co je to za názor, že E30 je stará a proto už není na denní ježdění. To jako proč? Třeba Felicie, oktávka a spol. tě jako odvezou jinak nebo co? Všechno je to jenom o pohodlnosti, E30 mě v pohodě doveze denodenně kam potřebuju a že bych nějak trpěl se mi teda nezdá.
spíš sem to myslel naopak :wink: z mojeho pohledu bych spíš já trapil to auto každodenníma blbostma a tak ho radši nechávám odpočívat(už si to taky zaslouží nemyslíš? :wink: ) a používám ho opravdu jen pro radost, kdy si ho vychutnám se vším všudy bez jakýhokoliv stresu a spěchu.
Jinak upřímně, když bych měl jet někam dál radši bych si vzal jiný auto...bezpečnost a pohodlí...
E30 neni pohodlná :? já si myslím, že až až, ale zase je to jen názor ( správnej :D ba neee, neber mě vážně, každej má jinej názor... MILUJU E30 :!:

Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 366
Registrován: 26. 03. 2007 11:59
Bydliště: Šulinystán

Příspěvek od dr.zejus » 25. 04. 2007 17:07

:roll:
Naposledy upravil(a) dr.zejus dne 25. 04. 2007 17:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 366
Registrován: 26. 03. 2007 11:59
Bydliště: Šulinystán

Příspěvek od dr.zejus » 25. 04. 2007 17:09

I když je E93 opravdu krasavice, tak E30 má pro mě větší kouzlo 8)

Uživatelský avatar
Stenlie
Příspěvky: 418
Registrován: 05. 05. 2007 20:52
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Stenlie » 06. 05. 2007 20:53

Musím říct že e30ka je fakt dokonalá klasika :) se vším všudy ale E93 je prostě pokrok a s tím se to nedává srovnat ikdyž mě udivilo že rozdíl zaznamenal ''jen'' v řízení :shock: .... ale stejně když už jsme u toho srovnávání myslím si to že BMW je značka těch nejkrásnějších a svěžích autíček co kdy na trhu vznikla :P a zkuste si porovnat E30 a Škodu Fabia II to prostě nejde E30 je prostě luxus oproti nehmotným plastnum a nulové výbavě Škody

Odpovědět