Dotaz: Zkorumpovana dopravni policie Sumperk

Pokec E30 pozitivních lidí - aneb to, co se jinam nevejde.
SkejT
Příspěvky: 155
Registrován: 15. 01. 2007 13:21
Bydliště: okr.Olomouc

Příspěvek od SkejT » 04. 05. 2007 10:02

Fx píše:Bylo to tažný sundavací, nebo pevný? Já jen abys z toho nakonec nevylezl jako větší kkt ty, když do toho tak šťouráš :lol:
samozrejme ze tazne bylo na pevno,tak blbej nejsem abych jezdil a nemel sundane tazne kdyz nic nemam zaprahnute.

Likvidator,to napsal jako totalku,ta rana se prenesla az do strechy a je nad prostrednim sloupkem na jedne strane nalomen.

4 Tweety: diky za vysvetleni po SZ

Uživatelský avatar
Stenlie
Příspěvky: 418
Registrován: 05. 05. 2007 20:52
Bydliště: Šumperk

Re:

Příspěvek od Stenlie » 06. 05. 2007 20:33

Dix píše:
psena píše:TV nova. :)
Taky mě napadly média, jako nejúčinnější řešení...

Jinak na zkorumpovanost jsem si tak nějak zvykl, že normální člověk jako já, je jen v roli poddaného! :roll:
Taky mě to napadlo a jelikož jsem taky ze Šumperka tak vím jak to tu chodí

Tady opravdu nezbývá nic jiného než to co nejdřív hodit na nějaký media ...

Uživatelský avatar
Jirka325
Příspěvky: 2335
Registrován: 20. 06. 2003 01:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jirka325 » 07. 05. 2007 16:42

Policista umi spoustu veci, ale tezko bude posuzovat na miste nehody jak velka vznikla skoda, na to skolen myslim si neni...skoda 50 tis. vznikne raz dva, na autech ponekud novejsich nez ktere ma vetsina majitelu tohoto fora, pac tam tato skoda znamena totalku...pak by ovsem nikdy nemohli uzavrit nehodu na miste jako malou dopravni nehodu a vsechno by slo do spravniho....a to by si vsichni uzili...pro kazdyho poskozenyho by to napriklad znamenalo, ze mu pojistovna da hovno do doby, nez bude uzavreno rizeni...a na to je rok...takze bud rad, ze tu nehodu uzavreli jako malou ;)

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 07. 05. 2007 17:32

Jirka325 píše:Policista umi spoustu veci, ale tezko bude posuzovat na miste nehody jak velka vznikla skoda, na to skolen myslim si neni...skoda 50 tis. vznikne raz dva, na autech ponekud novejsich nez ktere ma vetsina majitelu tohoto fora, pac tam tato skoda znamena totalku...pak by ovsem nikdy nemohli uzavrit nehodu na miste jako malou dopravni nehodu a vsechno by slo do spravniho....a to by si vsichni uzili...pro kazdyho poskozenyho by to napriklad znamenalo, ze mu pojistovna da hovno do doby, nez bude uzavreno rizeni...a na to je rok...takze bud rad, ze tu nehodu uzavreli jako malou ;)
Nechci se hadat, ale me kdyz sejmul jeden idiot tak to slo do spravniho (zranění), a sice mi policajti tvrdili, že dokud nebude vyřeš. spr. řízení nedostanu ani korunu, tak sem o 2měsicich volal na magistrát a tam mi řekli, že to neni pravda, že stačí aby to bylo nahlašeny u pojistoven a zbytek si řeší pojištovna.

Mno a bylo jak řekli.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 6122
Registrován: 16. 07. 2004 17:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tweety » 08. 05. 2007 13:46

Lukas-e21 píše:
Jirka325 píše:Policista umi spoustu veci, ale tezko bude posuzovat na miste nehody jak velka vznikla skoda, na to skolen myslim si neni...skoda 50 tis. vznikne raz dva, na autech ponekud novejsich nez ktere ma vetsina majitelu tohoto fora, pac tam tato skoda znamena totalku...pak by ovsem nikdy nemohli uzavrit nehodu na miste jako malou dopravni nehodu a vsechno by slo do spravniho....a to by si vsichni uzili...pro kazdyho poskozenyho by to napriklad znamenalo, ze mu pojistovna da hovno do doby, nez bude uzavreno rizeni...a na to je rok...takze bud rad, ze tu nehodu uzavreli jako malou ;)
Nechci se hadat, ale me kdyz sejmul jeden idiot tak to slo do spravniho (zranění), a sice mi policajti tvrdili, že dokud nebude vyřeš. spr. řízení nedostanu ani korunu, tak sem o 2měsicich volal na magistrát a tam mi řekli, že to neni pravda, že stačí aby to bylo nahlašeny u pojistoven a zbytek si řeší pojištovna.

Mno a bylo jak řekli.
Je rozdíl mezi velkou DN a velkou DN. Mnohdy to pojišťovny opravdu neproplácí, jelikož čekají, jak to dopadne ve správním. V tom má Jirka pravdu

Odpovědět