Porsche brzdy na e30 - 4 x 100

Prodej dílů pro BMW typ E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ropák
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1278
Registrován: 03. 05. 2007 23:14
Bydliště: Hluboká n/Vlt.
Kontaktovat uživatele:

Porsche brzdy na e30 - 4 x 100

Příspěvek od Ropák » 19. 11. 2021 17:13

Zbyla mi tu po prodeji aut tahle sada, už jsem si ji tam nestihl dát. Plug and play na třícu - není potřeba nic upravovat. Oproti přestavbě na pětilochnu nižší hmotnost, a vleze se přes to origo BBS 15“ kolo.

4 x brzdič z Boxsteru + (nějaký) desky, předek dvoje destičky (TRW a Textar) asi s půlkou masa - oboje se ke mně dostaly už jetý, zadek prakticky bez úbytku (jakýsi Boš, ty byly nový). Pístky chodí, odvzdušňováky jsem všechny povolil.
2x přední kotouč z focusu ST 170 stočenej na menší průměr (290 x 24) a s převrtáním na 4x100.
2x zadní kotouč (přední z Laguny 1) (275 x 22)
Přední adaptéry na e30 pherson,
Zadní adaptéry na třícový (bubnový) rameno,
2x zadní karbonovej štít, přední jsem asi někde promrdal.
2x 5 mm podložka pod kolo, pokud chcete origo styling 5, dopředu to bez ní nejde.
2x 10 mm podložka pod kolo.

I s nejmrdkovějšíma destičkama z Autokelly to brzdí jako kráva, zadek je naprosto zbytečně předimenzovanej.
Sériový bubnový ramena v dobrým stavu můžu přidat k tomu, pokud někdo doma nemá. V jednom předním kotouči je menší zásek (vizte foto č. 4), ale to nebude mít velkej vliv na hustotu marmelády. V nejhorším ho líznout, nemá najeto skoro nic.
Cena třeba 33000,- (stálo to mnohem víc)


Poslední fotka:
Normál třícový zadní vrtaný kotouče Zimmermann + yellow EBC desky, najeto max. 2000 km.
3000,- Káčé za komplet.


https://vypestuj.rajce.idnes.cz/Pors_brzdy/


Další krámy přibydou vzápětí, až budu mít něco nafoceno...
Nemám třícu 8)

Odpovědět