M10B18 motor a další věci

Prodej dílů pro BMW typ E30
Odpovědět
Shifty
Příspěvky: 52
Registrován: 02. 12. 2015 11:46
Bydliště: Praha 6

M10B18 motor a další věci

Příspěvek od Shifty » 06. 03. 2017 12:55

Prodám tyto a další věci. Vše pouze osobní převzetí v Praze. Čím více si toho vezmete tím výhodnější bude cena :-).

Motor M10B18 původem z E30 L-Jetronic bez kat verze (77kw) nájezd....čert ví.
Jedná se o kompletní holý motor do šroubku rozebranej (chybí víko ventilů). Bylo mi řečeno, že motor kdysi rozebral postarší pán, od něj to koupil člen zde na fóru, od něj jiný člen a teď já. Tudíž motor je cca přes 6 let v tomto stavu. Já jsem na něm trošku práce udělal, ale furt je na něm dost věcí potřeba.Blok je srovnaný, hlava také (snižená o 0,9mm), motor je dá se řici vyčistěný. honování je viditelné i celkově je motor v pěkném stavu.

2000,-

Bikové karburátory keihin (mikuni) 38mm

1500,-

Jednotka zapalování IGNITECH fungl nová nejetá, je na ní nahraná základní mapa se kterou by výše zmínený motor měl v kombinace s karbcema běžet. Samozřejmě bude třeba další doladění. Příprava na Shift light, launch control, doladění dle TPS a další. Signál je nastaven na snímání z kliky pomocí ozubeného kola 36-1. Kontakt na osobu, která to měla ladit a další info samozřejmě předám.

5500,-

Další díly cena dohodou:
Zadní origo sport tlumiče v pěkném stavu
Přední phersny 45mm
Rameno přední
Startér M10B18
Startér M40B18
Spojka na M40

Převodovka M10B18 něco se v ní utrhlo (podle mě jen nějaké táhlo) nechám k výše zmíněnému motoru, je mi líto jí vyhodit

A nějaké další díly, spíš drobnosti. V týdnu snad doplním.

Důvod prodeje je přechod zpět na E39, tudíž nebudu mít čas ani peníze na stavbu tříci. Určitě nekomu poslouží
Prosím volat, sms a nebo e-mail. Chodím jsem jen občas, tak ať nečekáte 14 dní na odpověď.
Tel: 720_372_600 E-mail:kunst.t(zavináč)seznam.cz
E30 318i plast M10B18

Odpovědět