BMW 316i E30 Pfeba Sedan

Prodej aut zn. BMW typ E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Manzoril
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 07. 2013 15:32
Bydliště: Plzeň

BMW 316i E30 Pfeba Sedan

Příspěvek od Manzoril » 24. 06. 2016 01:24

Ahoj prodám svojí rozdělanou E30. Přestěhoval jsem se a nemám na ni čas. Asi nic pro sběratele, možná si ji někdo poskládá nebo pokud se prodají papíry tak jí rozprodám po dílech.

Je to 316i sedan plasťák z roku 86 (VIN: WBAAC510401584014) s motorem M40b16 (v papírech je ale zapsaný 184VD, což by měl být M10b18 pokud se nemýlím). Barva Delphin-metalic. Nárazníky a práhy originál z fabriky PFEBA II. Podvozek býval M-Technik ale to už jsem si přeházel na současnou třícu.

Kasle neměla velkou nehodu. Jen na levý přední roh. Čelo stačilo vytáhnout ale deformovatelná část podélníku se musela měnit a rezne to v místě sváru. A promáčknutý levý zadní blatník kdosi to vykitoval tunou tmelu a začalo to praskat. Já to jen lépe vyklepal a zatím v základu.
Kasle byla hodně zrezivělá (Kapsy, zadní podběhy (hlavně trubka pro odvětrání nádrže), podlaha v předu, kolem baterky, pod pojistkovkou, zadní lemy, prahy totál (ty plastové prahy tam držely akorát bahno a vlhko), zadní čelo kolem děr pro SPZ a světýlka pro SPZ, řidičovy dveře, vedení okna v zadních dveřích a přední blatníky. Kapota taky nic moc, má na sobě dvě promáčkliny jak když o ní ohneš kozatou buchtu ale neshnilá :)

Vyvařil jsem a ošetřil suříkovou základovkou: zadní podběhy, kapsy v kufru a rezervu jsem uřízl a zavařil (Auto jsem stavěl na blbnutí, takže jsem se s tím moc nesral (no jo no, ale už jsem z toho vyrostl :-/) Taky jsem odlehčil zadní čelo, vyztužil uchycení nápravnice a stabilizátoru. Odlehčil a ošetřil přední čelo, nosníky, otevírání kapoty, uřízl jsem taky šíbr.
K auto mám ještě fungl práhy zadní blatníky, přední blatníky a výko šíbru z laminátu od PESCHE

Motor jsme dal do kupy, už si nepamatuju co všechno jsem měnil (olej, svíčky, filtry, visco, repase altíku). Motor cvakal jak zběsilej, tak jsem tam ještě dával hlavu z jiného motoru z E36 ten běžel v pohodě ale taky trochu cvakal. takže mám k tomu druhý rozebraný motor M40b18 z E36. S autem jsem občas popojížděl nebo ho startoval aby nezatuhl ale poslední rok nehnutě stojí.

Takže jestli někdo staví závodák, ušetřil jsem mu práci s odstrojováním a kdyby se někomu hodily papíry se zaplacenou ekodaní a zapsanýma kolama 7Jx15 205/55 R15 mám i štítek a krásný zdravý rám kolem okna i s VIN

Fotky: Nejsou moc aktuální ale auto, až na to, že přibylo více udělaných míst je furt stejné.
ZDE: http://manzoril49.rajce.idnes.cz/

Kontakt: Buď tady na fóru, nebo Tel.: 737 913 049

A nakonec cena: za celý skelet, papíry, 4x kanály dekly na zimních, s tím srandovním vozíčkem pod zadkem, hromadou krabic s díly a další nápravy a motory, prostě komplet asi tak 15 000,-
Ale pozor to ještě není všechno!!! Pokud napíšete ihned, přídám autoplachtu zcela zdarma!!! :-)

Prostě se nějak dohodnem hlavně ato to je pryč a stejně to nasypu zas do BMW takže klidně výměna za hodící se díly na e30, Sháním dlouhej diff, slušnej podvozek, gumy 205/45 R15, atd. Takže určitě slevím. Také můžu auto dovézt na podvalu po rozumné domluvě.

Odpovědět