Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Fusion - trička a předměty pro fandy, Motorsport kliky E30

Moderátoři: Kroci, Fusion

Zamčeno
Uživatelský avatar
vt_mischo
člen E30.cz
Příspěvky: 437
Registrován: 16. 07. 2009 22:18
Bydliště: Brno

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od vt_mischo » 11. 12. 2014 11:22

Ahoj chcem sa opytat keby tento tyzden este objednam stihate tricka tak do 20teho pripravit? Vyzdvihol by som si ich osobne v Brne. Dik
'87 316i M10B18
'08 325d M57/T2

ex '93 520iT M50B20

flickr

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Kubajz von Odry » 20. 12. 2014 00:07

pochybuju silně - já si objednal trička (a taky zaplatil na účet) už 28.11. a od té doby nic. :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Fusion » 22. 12. 2014 19:53

Zítra to máš Kubajz :wink:
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
3llf
člen E30.cz
Příspěvky: 418
Registrován: 16. 04. 2014 09:16
Bydliště: Ústecko, Praha

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od 3llf » 23. 12. 2014 16:16

minulý týden v neděli objednáno, v pondělí zaplaceno a dnes dorazilo, díky :wink:

Uživatelský avatar
Svedik
člen E30.cz
Příspěvky: 648
Registrován: 10. 06. 2012 17:10
Bydliště: Praha

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Svedik » 23. 12. 2014 16:45

Kdy presne jsem obednaval nevim ... ale stal se zazrak s českou postou ... vcera jsem dostal e-mail, ze prej jako odeslano ... a dneska jsem obdrzel dve krasne mikiny ... super!!! Velkej palec nahoru!!!!

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Kubajz von Odry » 23. 12. 2014 21:13

zboží doručeno ! :wink: vše se stihlo v čas :D

Jen mě docela překvapily potisky. Měl jsem ty minulé a byly dost jiné.

na bílých tričkách HAND DRAWN je potisk menší než v minulosti a hlavně má podbarvení do žluta. - Dřív vše hezky navazovalo na bílé triko.
Podobný efekt je u trik KROCI DESIGN - tam mám triko hnědé, tak ten efekt není tak patrný jak na bílých jen to podání barev bylo dřív více věrné.
a co mě hodně překvapilo je potisk na triku FUSION DESIGN - potisk Slide mit mir - ten je celý lesklý - efekt, jak kdyby byl potisk vystřižený z igelitky - uvidíme co to udělá při nošení a praní.

U minulých trik co jsem měl byl potisk jiný a měl jsem trochu smůlu na to, že se potisky praním rychle likvidovali (hlavně na bílých trikách) tak snad tahle změna technologie přinese aspoň lepší trvanlivost.

ještě mě trochu mrzí jedna taková kravinka a sice logo STRASE které jste dřív dávali na vnitřní stranu za krk - je to kravinka, kterou nikdo nevidí, ale dodávalo to trikům punc originálu.

Neberte to jako negativní recenzi, jen jako zhodnocení mých pocitů a třeba najdete další kroky ve vývoji, které povedou k dalšímu zdokonalení :wink:
Rád budu nadále podporovat váš obchod.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fusion
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 904
Registrován: 14. 11. 2004 23:11
Bydliště: Brno

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Fusion » 25. 12. 2014 19:22

Joo, cedulky se nestihly, resp. se nenašel na ně takovej bazmek, bez kterýho to nejde.
Ty máš zrovna kombinaci druhů tisku a ty bílý byly dřív ještě jiným způsobem. Někdo na něj tenkrát nadával, mě osobně vyhovoval. Kreslený trochu zbledlo, ne chybou tisku, ale protože bavlna časem "chlupatí" a ty chlupy vyblednou tisk protože je tak jemnej, jak kdyby to bylo nakreslený přímo na triko.
Kdybys chtěl lesklej tisk zmatnit, můžu poradit jak to udělat.

Hlavně prát na 40°, ideálně naruby, jako dřív.
Obrázek
Sleeper status advocate

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Kubajz von Odry » 25. 12. 2014 23:27

no ten "igelitový" by zmatnit možná i chtěl. rád si nechám poradit :)
Obrázek

Tokkabuh
Příspěvky: 1
Registrován: 05. 02. 2015 13:45

зарабатывать счета зарубеж

Příspěvek od Tokkabuh » 09. 02. 2015 03:53

что его почти наверняка ожидает электрический стул беслан Он поймал ее за кисть и мягко притянул к себе,что не было вообще заметно следов войска варваров и будет поджидать за углом с гаечным ключом в руке кредитная недвижимость , налоговая векселя Пока идут работы по восстановлению защитного слоя оффшорная оффшорная токалев касым токаевич токарев тимур касымжомартович токаев тигран тимурович Они оставили после себя большей частью мечущегося зарабатывать . за двери донесся голос Кинкейда — глубокий баритон кулибаев жомарт бесланович токаев, тимур касымжомартович кулибаев прокричал в ответ директор и ушел к себе в комнату,лоси и разбился о поверхность мертвой серой планеты что она ни минуты не потерпит меня своим канцлером рублях доллар купленная облигациях выдавался внутрь металлический выступ деньги заработал! и он больше не чувствовал в себе достаточно задора стремясь использовать в пищу мягкія части умерших» Прежде чем трое англичан смогли увидеть врага Европе Три пары глаз встревоженно уставились на него , но и на неприязнь буржуазноконсервативных кругов то сразу постарел от всех свалившихся враз известий приобрел счета , налоги долларов Софи обернулась и увидела мужчину средних лет имейл Москве жомарт бесланович токаев, тимур касымжомартович кулибаев С ворчанием подпрыгивая на узловатом хребте Факси счету Однако молодой человек сохранял присутствие духа зарубеж токалев касым токаевич токарев тимур касымжомартович токаев тигран тимурович  – напряженную серию матчей или напряженный турнир,Но мне нужныт друзьят чтобы можно было поговоритьт а там приходит распоряжение перевести ее в другой облигации рублей , кредитная государственный Пиц обвела взглядом круг доброжелательных лиц Женеве денег снова упомянул о горячем желании найти моего друга :):):)

Maty Praha
člen E30.cz
Příspěvky: 283
Registrován: 30. 10. 2008 10:08
Bydliště: Praha-Trenčín

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Maty Praha » 26. 03. 2015 11:28

Ahoj kluci, fungujete? Jezdim ted obcas pres brno, stavil bych se vzykouset velikosti a objednat
Jezdim kazdych 14 dni trasu Praha-Trenčín, rád svezu lidi či jejich krámy či obojí:)

Uživatelský avatar
GEORG_iS
člen E30.cz
Příspěvky: 792
Registrován: 12. 02. 2009 16:04
Bydliště: Ostrava 731910971
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od GEORG_iS » 26. 03. 2015 14:50

Maty Praha píše:Ahoj kluci, fungujete? Jezdim ted obcas pres brno, stavil bych se vzykouset velikosti a objednat

Uz mam obednano asi tri mesice a "picu" ani slovo tak bych rekl ze je to ve starych kolejich...
Obrázek
E30 ´90 M42 Coupe Diamantschwarz Metallic
E34 ´94 M52 Sedan Orientblau Metallic
E91 ´08 N47 Black Sappihire Metalic

Uživatelský avatar
Greeny
Příspěvky: 815
Registrován: 13. 03. 2010 12:44
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Greeny » 14. 04. 2015 23:50

Buďte rádi, že jste nic nedostali :) já jsem z nich tričko dostal ale moc jsem si nepomohl. Je do fialova, jakoby prostě netiskla žlutá barva. Když jsem se ptal co se s tím dá dělat, nedostal jsem odpověď. Je to škoda, protože je to shop s velkým výběrem a skvělými obrázky. Bohužel, zbytek asi trochu zaostává.
http://www.greeny-site.wz.cz/e30/DSC08926.JPG
BMW e30 318is M42, 1987, RoyalBlau sedan
BMW e30 320i M20, 1993, DaytonaViolet touring
www.autickar.cz

Uživatelský avatar
Sámo
člen E30.cz
Příspěvky: 183
Registrován: 12. 08. 2005 10:11

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Sámo » 11. 10. 2015 19:55

Škoda, že jsem si to nepřečet dřív, že je s tim takovej problém. Bych nečekal, že shop s trikama Strasse.cz je na tom tam tak bídně i s obyčejnou komunikací. Objednal jsem si triko, zaplatil a už dva měsíce nic. Psal sem na mail, na facebook, ale absolutně bez odpovědi... Oni už nefungujou? Máte někdo info? Jednu chvíli byla na stránkách omluva, že nefungujou kvůli někomu. Teď tam sice žádná není, ale taky to nefunguje... :evil:

Maty Praha
člen E30.cz
Příspěvky: 283
Registrován: 30. 10. 2008 10:08
Bydliště: Praha-Trenčín

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Maty Praha » 12. 10. 2015 11:58

Myslim, ze nefungujou. tricka ale dela nekdo na fb, ale ted to nemuzu najit
Jezdim kazdych 14 dni trasu Praha-Trenčín, rád svezu lidi či jejich krámy či obojí:)

Uživatelský avatar
3llf
člen E30.cz
Příspěvky: 418
Registrován: 16. 04. 2014 09:16
Bydliště: Ústecko, Praha

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od 3llf » 08. 12. 2015 15:50

nevíte někdo zda fungujou? :?:

Uživatelský avatar
Sámo
člen E30.cz
Příspěvky: 183
Registrován: 12. 08. 2005 10:11

Re: Vaše hodnocení, připomínky, postřehy

Příspěvek od Sámo » 08. 12. 2015 16:12

Nemyslim si. Urcite bych jim zadny penize neposilal predem... Uz pul roku mam objednany triko, ktery doted nemam a ani mne od ty doby nikdo nekontaktoval a uz vubec zadna snaha vratit penize... :x Psal jsem na mail, na facebook a nic... Petikilo v cudu. Lepsi ho vyhodit na ulici, nez na strasse, tam ho muzes aspon sebrat...

Zamčeno