Drift & Grip

Fotky a videa z akcí na kterých se účastnili lidé z e30.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
TommyD
Příspěvky: 11
Registrován: 14. 04. 2009 10:25

Drift & Grip

Příspěvek od TommyD » 23. 09. 2009 08:58

9.9.2009 se spouští První internetová televize s pevným programem jako běžné analogové televize, jelikož jsem tohoto vzniku součástí povedlo se mi prosadit i vlastní pořad, kde bych dal prostor vám a vašim čtyřkolým Ďáblům, každý díl bude pojat trošku z jiného ůhlu, někdy půjde o Performance test, někdy o výuku a slazování komponentů, někdy jen zážitek z nějakého závodu, celý pořad bude ve Full HD a myslím že u nás je tolik zajímavých lidí a jejich aut, že se rozhodně nudit nebudete.
A ted ta zajímavější část pro vás, v pořadu může být i vaše auto, pokud máte zájem zůčastnit se natáčení, nebo se podělit s Českou Republikou o nějakou ůpravu vašeho auta, prozatím mě kontaktujte v sz, nebo na emailu: Tj.D.D@seznam.cz.
Pořad se bude také zabývat medializací různých akcí které pořádáte takže pokud máte zájem, aby vaše akce byla více viditelá a zajímavější stačí mě kontaktovat minimálně týden před konáním akce. nebo na tel. 777907974

PS: Tento pořad není o tuning scéně, ikdyž vizuálně upravená auta jsou vítána, pořad je zaměřen na Performance a motorsport děkuji

Těším se na vás od září na TyVi.cz

Uživatelský avatar
TommyD
Příspěvky: 11
Registrován: 14. 04. 2009 10:25

Příspěvek od TommyD » 23. 09. 2009 08:59

tak a je to zase tady, nový díl Drift & Grip z nedělního Drift day na letišti v Hoškovicích právě vysíláme na www.tyvi.cz pro ty co to nestihnou dnes, archiv už běží dobře, zatím se nahrála jen horší kvalita, až se načte vimeo bude možnost full HD, dnes to bude spíše BMW speciál který jistě potěší

Uživatelský avatar
TommyD
Příspěvky: 11
Registrován: 14. 04. 2009 10:25

Příspěvek od TommyD » 30. 09. 2009 21:55

Další týden je za námi a je tu další díl Drift a Grip sice se spožděním ale je tady, dnes se podíváme na historické sportovní vozy na které byjsme neměli zapomínat, protože díky rivalitám automobilek vznikaly rychlejší a modernější vozy, které lámaly rekordy nejen časové ale také v kvalitě a komfortu, takže sledujte www.tyvi.cz a ve středečním dni Drift a grip

Uživatelský avatar
TommyD
Příspěvky: 11
Registrován: 14. 04. 2009 10:25

Příspěvek od TommyD » 07. 10. 2009 01:07

je středa takže můžete zkouknout na www.tyvi.cz další pokračování Drift a Grip, dneska uvidíte záběry z finále czech drift series které stojí za to,sice mě mrzí smítko na oběktivu kterého jsem si dlouho nevšiml a je občas vidět, ale i tak si myslím že je na co se koukat, tak se mrkňete na špičku Českého driftu

Uživatelský avatar
TommyD
Příspěvky: 11
Registrován: 14. 04. 2009 10:25

Příspěvek od TommyD » 08. 10. 2009 10:13

Finále Czech Drift Series v Milovicích je v archivu nahraný jako poslední díl v lepší kvalitě na vimeu, přímí odkaz tady kdyby si ho chtěl někdo hodit třeba na stránky je to odkaz přímo na všechny díly Drift a Grip který se měnit nebude a budou tam všechny díly v lepší kvalitě než v přehrávači tyvi.cz, odkaz: http://www.test.tyvi.cz/?page_id=60

Uživatelský avatar
TommyD
Příspěvky: 11
Registrován: 14. 04. 2009 10:25

Příspěvek od TommyD » 11. 11. 2009 23:54

Je středa a pro ty co ještě neviděli dnešní díl Drift a Grip můžete se podívat na Dvoudílný speciál testů ze Slovakiringu, který uvidíte na www.tyvi.cz ve středečním dni, který si můžete přepnout na hlavní obrazvce a nebo můžete vyzkoušet přímý odkaz http://www.tyvi.cz/index.php?stranka=li ... p_9_hq.mp4 dnešní díl je pouze o krátkém představení okruhu ale v příštím díle jsem si pro vás připravil nejpikantnější záběry z celého dne a ještě k tomu vyhodnocení testů a porovnání mezi danými vozy. příští týden opět na tyvi.cz

Uživatelský avatar
Maaaniak
Příspěvky: 163
Registrován: 27. 03. 2008 07:29

Příspěvek od Maaaniak » 20. 11. 2009 03:57

Moderátora odněkud znám, určitě se motá kolem Český Lípy nebo motal... a Autí by Tuňák :twisted:
Ex 316i Touring, Ex 325i Touring, 330d HAS COME !!!
Teď už vím, že ... OBJEM NIČÍM NENAHRADÍŠ !!!
--------------------------------------------------------
Obrázek

Uživatelský avatar
Kony
Příspěvky: 298
Registrován: 06. 02. 2008 16:09

Příspěvek od Kony » 20. 11. 2009 14:05

chci se zeptat, to je jen problém u mě že to video má problém se normálně přehrávat, první díl mi nejde vůbec. Nemám zas takovou šunku a tak blbej net, jiný věci mi běhaj normálně, tak jak ste na tom ostatní?

Uživatelský avatar
Maaaniak
Příspěvky: 163
Registrován: 27. 03. 2008 07:29

Příspěvek od Maaaniak » 21. 11. 2009 11:30

Běhá to úplně v pohodě, akorát maj ke dvěma videím jeden odkaz
Ex 316i Touring, Ex 325i Touring, 330d HAS COME !!!
Teď už vím, že ... OBJEM NIČÍM NENAHRADÍŠ !!!
--------------------------------------------------------
Obrázek

Odpovědět