Mini sraz letiště Malá Strana

Fotky a videa z akcí na kterých se účastnili lidé z e30.cz
Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 5307
Registrován: 26. 02. 2004 20:27
Bydliště: Praha

Mini sraz letiště Malá Strana

Příspěvek od Albert » 20. 07. 2008 14:37

V pátek jsme měli komorní BMW sraz na letišti Malá Strana - kousek od Poděbrad, pokec, píčovinky, pár gum shořelo.. kdyby se chtěl příště někdo další přidat, bude samozřejmě vítán :wink:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zbytek fotek zde :arrow: http://albert535i.rajce.idnes.cz/BMW_mi ... 008/#album
e28 525i, e83 X3

EX : e28 528i, e34 535i, e34 530i, e34 525tds, e46 318ci, e39 523i

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 20. 07. 2008 15:38

Jo, byla to opravdu podařená akce, těšíme se na příště :wink:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

nickey
Příspěvky: 303
Registrován: 24. 10. 2006 22:18
Bydliště: Praha

srazík

Příspěvek od nickey » 20. 07. 2008 16:30

škoda že mně to nevyšlo ale v tom květnu bylo víc aut ne?
2xe36 M3,e46 M3,e30 M50 turbo,X5 40d,e30 320i
ex:e30 325i m20,e36 M3,e39 535i,e46 330ci,e90 335i,e39 M5

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Re: srazík

Příspěvek od Chvalda 318iS » 20. 07. 2008 16:40

nickey píše:škoda že mně to nevyšlo ale v tom květnu bylo víc aut ne?
Víc aut jo, víc bmw asi ne :wink:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Gaz
Příspěvky: 739
Registrován: 26. 02. 2007 19:18
Bydliště: Poděbrady bo Hradišťo

Příspěvek od Gaz » 20. 07. 2008 22:34

Lehká korekce autora, doufám že se nebude zlobit... jednalo se o letiště Blata 8) Kdypak budou k dostání videa a fotky v maximálním zvětšení pro domácí požitek? ;-)
320i plastovej uloženej schnilej Brambor
325iC = in construction, zatím beze jména
325 iXAT
530iT

Uživatelský avatar
Mihal
Příspěvky: 126
Registrován: 01. 05. 2008 22:09
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Mihal » 20. 07. 2008 22:40

Akce dobrá poslušně hlásím líbilo se mi tam =) a už abych měl toho 2.0 v aute =) protoze ten sprint proti Chvaldovimu ISu :lol: štestí stálo při mě =)
i 1,8 M40 lepší než Laxní přístup jednoho doktora

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 20. 07. 2008 23:43

Mihal píše:....protoze ten sprint proti Chvaldovimu ISu :lol: štestí stálo při mě =)
Jo, stálo, ale jenom na chvilku naštěstí... I kdybych tam přijel s něčím silnějším, tak bych byl stejně při tom sprintu poježděn, páč jsem hovado a rozjel jsem se jak sedlák a spálil půl dezénu na gumách :wink: Ale na podruhý už to bylo lepší, co? To už jsem tě natřel ještě se zátěží v podobě Voďouse :lol: :twisted:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Uživatelský avatar
Mihal
Příspěvky: 126
Registrován: 01. 05. 2008 22:09
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Mihal » 21. 07. 2008 09:24

Chvalda 318iS píše:
Mihal píše:....protoze ten sprint proti Chvaldovimu ISu :lol: štestí stálo při mě =)
Jo, stálo, ale jenom na chvilku naštěstí... I kdybych tam přijel s něčím silnějším, tak bych byl stejně při tom sprintu poježděn, páč jsem hovado a rozjel jsem se jak sedlák a spálil půl dezénu na gumách :wink: Ale na podruhý už to bylo lepší, co? To už jsem tě natřel ještě se zátěží v podobě Voďouse :lol: :twisted:
Však řikám že při mě stálo štestí :)
i 1,8 M40 lepší než Laxní přístup jednoho doktora

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 21. 07. 2008 10:51

No právě, splnil jsi sen všem těm, kteří si přáli, aby iS pojezdila m40 :lol: Taky se tak na chvíli stalo a až si to tady přečte pár lidí, tak tu bude místo tématu "předjede iSo dvaapůli" téma "předjede m40 iSo?" :lol: :lol: :lol: Do takovýho tématu se pak může s klidným svědomím napsat, že je to možný.... :wink:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 5307
Registrován: 26. 02. 2004 20:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Albert » 21. 07. 2008 11:32

Gaz píše:Lehká korekce autora, doufám že se nebude zlobit... jednalo se o letiště Blata 8) Kdypak budou k dostání videa a fotky v maximálním zvětšení pro domácí požitek? ;-)
OK :wink: Já právě nevim, někdo tomu letišti řiká Malá Strana, někdo Blata, někdo Pátek.. :lol:

Fotky a videa buď přes icq nebo na dalšim srazu na cd..

Jinak ještě 2 videa, zbytek sem doufám naházíte.. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=IX3qnDUYf0Y

http://www.youtube.com/watch?v=WI9uxbS22Qg
e28 525i, e83 X3

EX : e28 528i, e34 535i, e34 530i, e34 525tds, e46 318ci, e39 523i

Gaz
Příspěvky: 739
Registrován: 26. 02. 2007 19:18
Bydliště: Poděbrady bo Hradišťo

Příspěvek od Gaz » 22. 07. 2008 19:05

Nějaké skromné fotečky by se našly: http://judetuzing.tym.cz/index.php?opti ... &Itemid=30

A v případě mocného uploadu mé icq je 431249737 :-)
320i plastovej uloženej schnilej Brambor
325iC = in construction, zatím beze jména
325 iXAT
530iT

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 22. 07. 2008 20:22

Chvalda 318iS píše:No právě, splnil jsi sen všem těm, kteří si přáli, aby iS pojezdila m40 :lol: ---
To oživilo mou cca rok starou vzpomínku na to co mi řekl "Gaz", když se přijel jako kybic s potenciálním kupcem "Marcelusem" podívat na mou 318i touring s motorem M40 - že prej motor M40 je vřed mezi motorama.
V tu chvíli jsem samozřejmě slevil na půlku původně požadovaný ceny = už jsem za auto nic nechtěl. :twisted:
Tak vidíte, že není zas tak špatnej, když je dobrej.


Motor M40 je nahoře konstrukčně řešenej docela nešťastně ( klasicky, já tomu říkám u BMW - "předfaceliftově" ), ale když je o něj dobře staráno, tak je to na tu dobu solidní 1,8l nebo 1,6l.

Na ten "vřed" fakt asi nikdy nezapomenu. :twisted:
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 22. 07. 2008 20:31

2 DAN: To se ti nedivím že se na to nedá zapomenout, na blbý kecy se zapomíná vždycky nejhůř a já si taky mám už hodně co pamatovat, věřím že jsme na tom stejně... :wink:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 22. 07. 2008 21:03

Chvalda 318iS píše:2 DAN: To se ti nedivím že se na to nedá zapomenout, na blbý kecy se zapomíná vždycky nejhůř a já si taky mám už hodně co pamatovat, věřím že jsme na tom stejně... :wink:
No, doufám, že nějak nenarážíš na mě - já už toho v životě nažvanil tuny. :roll: :oops: :twisted:

Neřadil bych to do nějaký kategorie blbých keců. Spíš je to taková dobře fungující nezapomenutelná asociace - BMW-Poděbrady-M40-Gaz-vřed mezi motorama :twisted: Jinak samozřejmě BMW-Poděbrady je pro mě Marcelus - seriozní, šikovnej elektrotechnik, ... bavorákař. Dycky, když jsem něco potřeboval, tak mi nezištně pomohl. Akorát teda nesmí pršet, nebo na něj nesmí čekat na houpačce Gaz :twisted: - nebo kdo to byl, už si vás čecky pletu.
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 22. 07. 2008 21:07

DAN píše:
Chvalda 318iS píše:2 DAN: To se ti nedivím že se na to nedá zapomenout, na blbý kecy se zapomíná vždycky nejhůř a já si taky mám už hodně co pamatovat, věřím že jsme na tom stejně... :wink:
No, doufám, že nějak nenarážíš na mě - já už toho v životě nažvanil tuny. :roll: :oops: :twisted:

Neřadil bych to do nějaký kategorie blbých keců. Spíš je to taková dobře fungující nezapomenutelná asociace - BMW-Poděbrady-M40-Gaz-vřed mezi motorama :twisted: Jinak samozřejmě BMW-Poděbrady je pro mě Marcelus - seriozní, šikovnej elektrotechnik, ... bavorákař. Dycky, když jsem něco potřeboval, tak mi nezištně pomohl. Akorát teda nesmí pršet, nebo na něj nesmí čekat na houpačce Gaz :twisted: - nebo kdo to byl, už si vás čecky pletu.
Neboj, na tebe nenarážím, narážím na ty dva... Jinak hlavně si mě nepleť s Gazem, to bych si opravdu nezasloužil :wink:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 22. 07. 2008 21:37

Chvalda 318iS píše:Neboj, na tebe nenarážím, narážím na ty dva... Jinak hlavně si mě nepleť s Gazem, to bych si opravdu nezasloužil :wink:
Už se v tom nehrabme. :twisted: Co by jsi si nezasloužil ? :D Vypadá to, že se na chvilku nemáte snad v lásce. Nerad bych se připletl k nějaký válce mafií,... :twisted: Dyk já vás vůbec neznám - jen trochu Marceluse. Nerad bych způsobil nějaký rozbroje. Nějakejma svejma vzpomínkama na pravěk. Neměl jsme nic psát.
Tebe jsem nikdy neviděl, ale jsem přesvědčen, podle tvých příspěvků, že jsi slušnej, chytrej člověk. A vůbec, nemám rád takovýdle debaty. Nerad v nich figuruju.
Máme přece důležitější věci na práci - já jdu honit. :twisted:

Endés.
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
Chvalda 318iS
člen E30.cz
Příspěvky: 3731
Registrován: 28. 06. 2005 09:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Chvalda 318iS » 22. 07. 2008 21:56

Jasný, ty v ničem nefiguruješ samozřejmě, naše rozbroje jsou naše věc a taky nechápu proč se propírají veřejně na foru, ale budiž, musím se k tomu postavit čelem a řešit to jak tady, tak na icq, tak posléze osobně... Ale nedostal jsem na vybranou, tak se k tomu musím postavit čelem a ty "vředy" nějak pořešit...

Honění zdar :twisted:
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než BMW říditi...
BMW 318iS Dinan, BMW 323i TC Baur

Gaz
Příspěvky: 739
Registrován: 26. 02. 2007 19:18
Bydliště: Poděbrady bo Hradišťo

Příspěvek od Gaz » 23. 07. 2008 15:10

To DAN... Ono bych asi nebyl tak špatnej, kdybych neřekl co si myslim. Když člověk jede na inzerát "leštěnky" tak to nesmí vypadat jako moje auto nebo popřípadě jako auto, který nemá prakticky vačku a kosmeticky je taky "1A klasse" :evil: A doufat, že na to mladíci nepřijdou co tomu všechno je mě trošku namíchlo, tak se nediv že jsem se projevil :twisted:

Příště si rovnou založte téma Gaz je svině, ať tohle nemusej číst lidi co si chtěj prohlídnout pár fotek ze srazíku. :-) Ikdyž chápu, že si Chvalda někde zlost na nás vylejt musel, trochu jsme to asi v jeho případě přehnali. :oops:
320i plastovej uloženej schnilej Brambor
325iC = in construction, zatím beze jména
325 iXAT
530iT

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 26. 07. 2008 08:46

Gaz píše:To DAN... Ono bych asi nebyl tak špatnej, kdybych neřekl co si myslim. Když člověk jede na inzerát "leštěnky" tak to nesmí vypadat jako moje auto nebo popřípadě jako auto, který nemá prakticky vačku a kosmeticky je taky "1A klasse" :evil: A doufat, že na to mladíci nepřijdou co tomu všechno je mě trošku namíchlo, tak se nediv že jsem se projevil :twisted:

Příště si rovnou založte téma Gaz je svině, ať tohle nemusej číst lidi co si chtěj prohlídnout pár fotek ze srazíku. :-)

Tak hele ty "mladíku", dovoluješ si docela dost, vzhledem k tomu, že vážíš cca 30kg. Kdo tebe zval na nějakou leštěnku jak píšeš ? Máš to v hlavě nějak pomotaný. Jak si můžeš dovolit srovnávat tvou E30 ( jejíž hodnotu určuje samosvor a docela pěknej volant ) s nějakým jiným autem ? Navíc jsi si to dovolil už tenkrát. Žvanil jsi něco o tom, že můj touring má hodnotu max. poloviny částky, kterou za něj chci – tj. 20k. Pak, když jsem tě nechal trošku rozkecat, tak jsi se svěřil, že chceš právě za 20k prodat svou E30 - 320. To jsem fakt čuměl.

tady je odkaz na inzerát, ve kterým není nic o "leštěnce" , 1A klasse stavu,... nevím, kdes to vůbec vzal

e30-316i-touring-r-v-8-93-t45081.html toto byl navíc inzerát už po výměně hlavy.

Abych trochu lidi, co to tady čtou, který vůbec nezajímám já, ani nějakej "Gaz", i když si asi myslíš opak, uvedl do děje. A nebo lidi, kteří znají jen tvůj příběh o vředech na dvanácterníku,... udělám to takto debilně rozsáhlým způsobem, ale bude to jen jednou a k tomuto mikroproblému s vředy, vších v kožichu naposled. A dělám to hlavně kvůli Marcelusovi. S ním jsem měl přátelskej vzah, vždy do tý doby, než jsi se dycky od někud z prdele vysral ty. A další věc, nějakej náctiletej přizdisráč na mě nebude beztrestně ve 3 rádoby vtipnejch větách kydat sračky.

V létě minulýho roku jsem se seznámil s Marcelusem. Bylo to po jedný, pro něho určitě nepřijemný, události - zrušil, ne svoji vinou, suprovou E34 525i - vyjímečný kus. Inzeroval rozprodej ND a já jsem zrovna něco potřeboval, tak jsem s ním navázal obchodní spojení. Všechno co mi prodal bylo pro mě za velice příznivé ceny. Toho jsem si cenil - Marcelus má úroveň, nehandrkuje se o koruny, je velkorysej,... . Několikrát se zmínil, že by potřeboval nějaký auto. Já měl zrovna na prodej E34 535iA, která byla čerstvě po investici minimálně 40 tisíc jen do techniky - komplet podvozek, brzdy, všechny náplně, nový tažný,...
Měla jedinou vadu - pořád vypadala hnusně - byla omlácená,..., ale to v mých očích vyrovnávala maximální výbava a čerstvě vyřešený technický stav. Investice do vzhledu jsem už zavrhnul - to by bylo dalších aspoň 20k a na to už jsem neměl. Navíc jsem měl ještě druhou E34, který jsem si cenil daleko víc.
Po předchozí domluvě jsem ji zajel Marcelusovi ukázat - ten den jsem od něho nic nekupoval. Marcelus se nechal dovést na to "vaše" letiště do Pátku, tam si auto vyzkoušel řídit. Sám jsem taky trošku zakravil - nevybouřená 535iA se samosvorem k tomu vybízela. Pak jsem ho zase zavezl domů do Poděbrad. On, že si to promyslí a dá mi vědět. Bylo mi v ten okamžik jasný, že autem není nadšen. Není dobrej herec. No, celá ta akce mě stála minimálně 300,-. Ale to mi bylo ve vztahu k němu jedno. Byl jsem mu v podstatě zavázán za levný díly.
Pak, po nějakým čase, projevil zájem o E30 touring, který jsem taky prodával. Tentokrát už jsem mu řekl, že mu nic na ukázku vozit nebudu. On souhlasil, chtěl s sebou vzít kamaráda, kterej se prej v E30 vyzná. Proti tomu jsem nic nenamítal - nevěděl jsem, že myslí tebe a tenkrát jsem tě ještě ani neznal. Nic jsem nezamlčoval, nepřikrášloval, avizovaná přítomnost „odborníka“ mi tedy ani náhodou nevadila. Dokud nepřijel Marcelus s kamarádem "Gazem". Bylo mi jasný od samýho začátku, že Gaz na mně a na autě nenechá nit suchou. Nejdříve se chytil dlaní za čelo, myslel jsem, že ho z auta začala bolet hlava, pak mi došlo, že si drží vlasy, aby alespoň něco viděl. Nastala klasická situace - jeden ( potenciální kupec ) má peníze, je ale hrozně nerozhodnej ( E30 vlastně snad ani nechtěl ) - neví, je nervózní jak pes, určitě se i stydí za odborníkovi posudky - nechce jen tak vyhodit spoustu peněz najednou a druhýmu ( kybicovi ) jde o hovno tak si dovoluje držkovat maximálně co to jde, nemá co ztratit on to auto vlastně vůbec nechce. Auto vypadalo a chovalo se přesně tak jak jsem ho Marcelusovi popsal :!: Největším technickým problémem toho auta bylo uložení zadních tlumičů a hlavně hlučný motor M40, který od cca 5500 rpm „netáhnul“. Řekl bych dost častý stav. Kdo zná motory M40, mi jistě dá za pravdu. Seznámil jsem Marceluse se svým plánem už před tím, než se přijel podívat, že to tak nenechám - že už mám u tomíka celou zrepasvanou hlavu - vačku v super stavu, nový vahadla,... . Výměna uložení zadních tlumičů byla samořejmostí. A nebo výrazná sleva na tyto závady.
Po dosti důkladné prohlídce jsem svolil ke zkušební jízdě. I když se mi už moc nechtělo, ale dělal jsem to pro Marceluse. Najeli jsme zase aspoň 10km. Na zpáteční cestě jsem na přání Marceluse nechal řídit Gaze - zkoušel co šlo, myslel jsem, že ho zabiju. Nemohl nic najít - jasně :idea: , ten motor se mu moc nelíbil. :twisted: Pak prej, že se auto trochu stáčí do prava - tak se ale normálně projevuje zakřivení silnice - aby stejkala voda do příkopů - geometrie vozu byla 100% v pořádku - nikam nic netáhlo ani při brždění. Už si prostě vymýšlel.
Po zkušební jízdě mi už trochu tekly nervy. Ale pořád jsem to držel - kvůli Marcelusovi.

Mimo jiných extremních sraček jsem se od Gaze dozvěděl informaci, že motor M40 je vřed mezi motory :!: :shock: To už jsem nevydržel a řekl jsem jim, tak proč se na to jezdili dívat ? Co mě otravujou ? Mysleli si snad, že to bude motor S40,... ? Podle mě to není na svou dobu zas tak špatnej motor. Kdyby byl tak hroznej určitě by ho automobilka BMW nedávala ještě nějakej čas do E36. Znám několik aut, ktery maj motorizaci M40 a pokud je o motor dobře postaráno, tak se chová se velice dobře. Je bohužel jeho přirozeností, že odchází na hlavě, díky nešťastný konstrukci. Nová vačka z druhovýroby řeší problém pouze dočasně. Chce to origo vačici a všechno okolo nový. To jsem zajistil - současný majitel vozu zatím neměl sebemenší problém s motorem. On vlastně za celý rok neměl sebemenší problém s čímkoli. Takže to auto je vlastně docela super. Má minimum koroze - co se týče koroze - není co řešit, podvozkově bez problému, brzdy byly nový, .... touring E30 v minulým roce za 40k - řekl bych docela rozumná nabídka. Žádná levárna, jak tady píše Gaz.

Takže pro mě by jsi byl špatnej i bez toho, nedělej si iluze. Pro mě jsi taková osina v prdeli. Nidky jsem to nezažil, ale když si na tebe vzpomenu, tak asi tak nějak si to představuju.
Mimochodem, jak jsem teď naposledy byl u Marceluse, tak ten promoklej pičus co na něj čekal v dešti na dětský houpačce, tos byl ty, viď. Proto Marcelus neměl po všech slibech najednou čas, chuť, prostředky a já jel do Poděbrad úplně zbytečně. Kde se objevíš, tam sereš. Ty jsi prostě takovej vřed.
BMW The Ultimate Driving Machine

Marcelus
Příspěvky: 100
Registrován: 24. 02. 2007 22:29
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Marcelus » 26. 07. 2008 16:59

Ehm trosku to tu hosi prehanite s emocema ne? vzdyt to vsechno dopadlo docela dobre.. jak jsem si vsiml onen touring postava v podebradech, takze se ho zdrejme podarilo prodat a ja sem poridil sedmu do ktery sem sice dost narval ale sem momentalne na stejnejch penezich jako za touringa kterej by zaslouzil dalsi investice, stejne jako stale jeste zaslouzi moje stavajici auto, jen si vozim prdel v aute o nejakou tu tridu vyse coz je doufam nezvratny fakt (e30 vs e32), tak proc se certit.. pri shaneni auta sem projel benzin za takovy penize ze tohle resit tak se muzu jit rovnou zastrelit... A opravdu se mi nelibi jak se tady vsichni urazite.. to patri do soukromejch zprav a ne do tematu o malem srazu na nedalekem letisti...

Odpovědět