hm to je na prd chtělo by to něco jako z M z E39 nšbo X5 nebo něco podobnýho co tam jde.. vím že to tam kluci dávali.. nebo v nejhorším tří ramínko z bagem..
Dokážu si představit tvou frustraci. Já sám mám ve svý E34 volant z audi S6. Sice jsem přišel o airbag - to zprovoznit nešlo, ale tak moc mi to nevadí, protože stejně neplánuju bourat. Řídí se mi s ním nádherně a to je pro mě směroplatný.
všechno je v podstatě na prodej, ale mě ten volant vyšel na 2500,-
a to nepočítám zprasenej volant z bmw, práce člověka v práci,... - na CNC frézce mi upravoval něco,.. nebyla to úplně sranda to přizpůsobit pro E34,..
ernest píše:neměl by jsi nějakou fotku v autě?? to by zajímalo jak to vypada A ty jsi nějak upravoval ten tisícehran na soustruhu ?? nebo co jsi s tím provedl ??
To nejde, tísíchran je jinej. Musel jsem přidělat na spodek volantu spodek volantu z E34.